Infolinia 58 ­325 30 00

Easy Travel sp. z o.o.

Firma EasyTravel została założona przez osoby z ponad 20-letnim doświadczeniem w turystyce – firmą kierują ludzie, którzy przez wiele lat pracowali jako piloci i rezydenci w wielu krajach świata. Firma powstała w roku 2003. Posiadamy zezwolenie na prowadzenie działalności turystycznej nr 1393 wydane przez Marszałka Województwa Mazowieckiego.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki. Zgodnie z ustawą o usługach turystycznych posiadamy gwarancję ubezpieczeniową w związku z prowadzoną przez nas działalnością w zakresie turystyki, wystawioną przez AXA Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A.

Od początku działalności skoncentrowaliśmy się na robieniu tego na czym się naprawdę znamy. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wyjazdy na Wyspy Greckie (Kreta, Rodos, Kos, Korfu, Zakynthos, Ios, Santorini). Grecję poznawaliśmy przez wiele lat i nadal uważamy, że wiele przed nami do nauczenia. Jednak tym, co już znamy całkiem dobrze, dzielimy się z innymi. Co roku modyfikujemy nasz program by móc zaoferować naszym Klientom coś nowego, ciekawego, innego. Zapraszamy do cieszenia się razem z nami błękitem greckiego morza, złotem piaszczystych plaż i smakiem greckich potraw.

100% bezpieczeństwa

Bezpieczeństwo Twojej płatności elektronicznej gwarantuje firma eCard.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.