7.2

Na podstawie 228 opinii.
Czytaj wszystkie opinie

Stosunek jakości do ceny 7.3
Zgodność oferty z opisem 7.2
Ocena rezydentów 7.1
Ocena Organizatora 7.0

Wszystkie opinie

5.5 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 5
Zgodność oferty z opisem 6
Ocena rezydentów 5
Ocena Organizatora 6

Opinia: Ogromnym minusem jest to, że zamiast 7 dni, które były podane w ofercie, spędziliśmy w Grecji 6, przyjazd w nocy wyjazd o 5 rano. Rezydentka przyszła do nas do autobusu, przedstawiła się, podała numer telefonu i tyle ją widziano.

2.8 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 4
Zgodność oferty z opisem 4
Ocena rezydentów 2
Ocena Organizatora 1

Opinia: Pierwszy i ostatni wyjazd z tym biurem. Opis 7 dni w rzeczywistości było 6 dni. Oczywiście część winy leży po mojej stronie bo nie do końca przy rezerwacji sprawdziłam godziny przylotu i odlotu, ale na głównej stronie oznaczenie że wycieczka na 7dni. Przyjazd do hotelu w piątek o 22 a wyjazd tydzień później o 7 rano z hotelu. Jak nie liczyć nie było pełnych 7 dni. Na koniec najgorsze. Wyjazd z hotelu bez żadnego wyżywienia, Wypuścili ludzi z dziećmi bez wody i kanapek. Pytaliśmy właściciela czy dostaniemy coś na drogę ale on rozłożył ręce i powiedział, że nie nie może nic dać bo nikt mu za to nie zapłaci. Trzeba było dzień wcześniej kupić w sklepie coś na drogę za własne pieniążki. Trzymam się z daleka od tego biura.

9.5 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 10
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 8
Ocena Organizatora 10

Opinia: Nie mam zastrzeżeń. Wszystko przebiegło zgodnie z programem wycieczki.

4.8 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 3
Zgodność oferty z opisem 3
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 3

Opinia: wróciłam właśnie z wyspy Kos, wakacje tak naprawdę z 7 dniowym to 5 dniowe ,w hotelu przed 24.00 a wyjazd z hotelu po 6- tej rano. Hotel rodzinny właściciel skąpiec pokoje powiedzmy ujdą w tłoku ale łazienka tragedia.Hotel Villa Andrews na Kos nie polecam w żadnym wypadku i z ofert tego biura juz nie będę korzystała

9.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 8
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 8
Ocena Organizatora 10

Opinia: Pierwszy raz z biurem i mam nadzieje nie ostatni. Wszystko sprawnie bez opóźnień transferu, jedynym opożnieniem był lot, ale to nie wina biura. Rezydentka na lotnisku bodajże p.Ania widoczna konkretna, druga rezydentka w hotelu niewidoczna ,ale dla mnie to wielki + , bo nikt mnie nie będzie prowadzić za rączke, pomocna przy wypozyczeniu auta lub innego środka lokomocji. Mimo bardzo późnego lotu z Krety do Wawy (1 w nocy ) zapewnienie obiadu i kolacji bez dodatkowych opłat mimo ze doba skonczyła sie o 12.00 :)
Oferta w 100 % zgodna z opisem.

6.5 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 8
Zgodność oferty z opisem 8
Ocena rezydentów 4
Ocena Organizatora 6

Opinia: Pobyt w hotelu zgodnie z przedstawioną ofertą.Korzystnym było, że pokój był dostępny bezpośrednio po przyjeżdzie z lotniska.Ośrodek spokojny, z miła atmosferą.Posiłki róznorodne mozna był wybierać według własnych smaków, może trochę mało urozmaicone owoce jak na południową krainę.Natomiast zainteresowanie rezydenta prawie równe zeru. Pierwszy dzień - informacja o wycieczkach( standard), no i koniec.brak zainteresowania czy jesteśmy zainteresowani wyjazdami.Gdy zadzwoniłam w tej sprawie okazało sie , że wycieczka sie nie odbędzie - zbyt mało chętnych.W ośrodku miłe towarzystwo niestety tylko 5 ( z dzieckiem)Polaków więc grupowo trudno.coś zorganizować a rezydent ... " pod telefonem" Rola biura zamykała sie w transporcie z i na lotnisko.

5.0 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 5
Zgodność oferty z opisem 1
Ocena rezydentów 9
Ocena Organizatora 5

Opinia: Fatalna organizacja... kupiliśmy wycieczkę od niedzieli do niedzieli, a dzień przez wyjazdem okazało się, że zostały diametralnie godziny wylotów. Najgorzej z powrotem, ponieważ mieliśmy startować o godz 8.00 z Krety, a wylot został przesunięty na godz 00.45 z niedzieli na poniedziałek plus dodatkowe opóźnienie i z lotniska z Warszawy wyszliśmy po 4 rano!!! gdzie na godz 6 musieliśmy już iść do pracy! Raczej nie skorzystamy już z usług tego biura...zresztą w hotelu, którym byliśmy było więcej takich osób, którym pozmieniano loty, także skracając wycieczkę o 1 dzień.

4.8 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 7
Zgodność oferty z opisem 6
Ocena rezydentów 1
Ocena Organizatora 5

Opinia: Właśnie wróciłam z tygodniowego pobytu w czerwcu 2017 roku wyspie Zakynthos w hotelu Pardise Beach. Warunki opisane w ofercie generalnie się potwierdzają , hotel nie najmłodszy, ale czysty i spokojny, widok na morze z pokoju jakiś jest. Basen czysty, ale proceder zajmowania leżaków kwitnie w najlepsze, Leżak jest sprawą bardzo istotną, ponieważ przy hotelu praktycznie nie ma plaży. Jest wąski paseczek codzienne zalewany i zabrudzany przez gromadzące się wodorosty. W morzu woda czysta, tylko trochę wodorostów na brzegu. Po kąpieli w morzu idealnie byłoby wyciągnąć się na leżaczku.....ale żeby go mieć trzeba wstać najpóźniej o 7 -ej. Śniadania monotonne , ale całkiem smaczne. Oczywiście mieliśmy zmienione godziny w stosunku do początkowej rezerwacji i oczywiście na niekorzyść, obcięto nam pół dnia z wypoczynku. Wcześniej czytałam pozytywne opinie o rezydentce tego biura na Zakynthos niestety nie miałam okazji jej poznać. Pani Patrycja chyba tez była na tej wyspie po raz pierwszy i kompletnie nie sprawdziła się w swojej roli. Nie wiedziała zupełnie nic......już na lotnisku stwierdziła, że jest zakręcona całą sytuacją, potem myliła kierunki i miejscowości na wyspie, sprzedawała najdroższe wycieczki myląc nawet daty, nie znała godzin odlotu będąc już na lotnisku.........bo wszystko może się zdarzyć.U nas zaplanowała zbiórkę przed wylotem na godzinę 7.00 bez śniadania , dopiero po interwencji jednego z uczestników u właściciela hotelu udało się wynegocjować wczesne śniadanko. Wiedzy o wyspie nie miała nawet na poziomie podstawowego książkowego poradnika.

3.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 2
Zgodność oferty z opisem 2
Ocena rezydentów 4
Ocena Organizatora 4

Opinia: Biuro jest ODPOWIEDZIALNE W CAŁOŚCI na sprzedane wakacje.Sprzedaja kota w worku.Sami tam powinni pojechać i sprawdzić warunki które są dramatyczne i kompletnie nie zasługuje to cos na miano hotelu,speluna to odpowiednie określenie.NIGDY WIĘCEJ I NOE DAJCIE SIĘ NABRAĆ JAK MY NA OFERTĘ LAST MINUT,poniżej krytyki!!!!!!Jedzenie masakra,nie doprawione,ciagle to samo,z dzieckiem nigdy,musieliśmy chodzić do restauracji na zewnątrz żeby się najeść,alkohol BRAK,pakiet ale inclusive oni tam noe wiedza cóż to takiego,pokoje syf,smród i ubóstwo,wszystko śmierdziało.KKOMUNA JEDNYM SŁOWEM BEZ PRZESADY.Nie ma brodziku dla dzieci!!!plac zabaw?hehe dobre sobie,na pełnym słońcu w dodatku wszystko praktycznie za 1 euro,OMIJAJCIE SZEROKIM ŁUKIEM,nie da się spokojnie podejść do tematu,po dwóch dniach chcieliśmy wracać.wieczorem nikogo nie ma w "recepcji"wczesny wyjazd mieliśmy zagwarantowane śniadanie,były z nami dzieci małe a tu niespodzianka,śniadania nie było,restauracja zamknięta,głodni pojechaliśmy na lotnisko,never ever,NIE POLECAM WRĘCZ ODRADZAM!!!!

10 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 10
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 10

Opinia: Bardzo dobra organizacja, wszystko na czas, pomoc w różnych sytuacjach - super!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 23  

100% bezpieczeństwa

Bezpieczeństwo Twojej płatności elektronicznej gwarantuje firma eCard.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.