Infolinia 58 ­325 30 00
Stosunek jakości do ceny 8.0
Zgodność oferty z opisem 7.7
Ocena rezydentów 7.4
Ocena Organizatora 7.5

Wszystkie opinie

10 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 10
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 10

Opinia: Wybrałem biuro podróży po raz pierwszy i Krete - hotel Maravel. Wszystko co zostalismy na miejscu bylo zgodne z oferta nawet troszkę lepiej w pokoju jak i w odrębnie hotelu był dostępny bezpłatny Internet wifi. Pokój był sprzątany co 2 dni gdzie była wymieniana pościel i ręczniki, tv posiadało polskie programy, basen czysty zadbany, jedzenie na stołówce w formie szwedzkiego stołu co chwile donoszone świeże i różne rodzaje, każdego dnia coś innego. Z opcji AI korzystalismy przez caly dzien.
Rezydentka, P. Justyna SUPER na spotkaniach przekazala wszystkie wazniejsze informacje - lacznie z mozliwosciami kontaktu z nia, jesli ktos mial pytania chetnie i wyczepujaco odpowiadala. Bez zastrzeżeń.
Goraco polecam.

3.0 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 3
Zgodność oferty z opisem 3
Ocena rezydentów 3
Ocena Organizatora 3

Opinia: Nigdy więcej wakacji z biurem podróży 7islands.

- reazydentka dostępna jedynie w dniu przylotu na spotkaniu informacyjnym, później jedynie na telefon. Przy wielu problemach jakie mieli turyści nie mogła nic zrobić prócz \"zgłoszę to\".

- opis niezgodny ze stanem faktycznym - pokoje bez kuchenek, bar otwarty w innych godzinach niż to zostało podane w opisie a nawet w dokumentach, które dostaliśmy po przylocie do hotelu, przekąski, które miały być między głównymi posiłkami to tylko na papierze, (Rezydentka wprost powiedziała, że \"przekąsek nigdy w tym hotelu nie było\" ale na ofercie są wypisane więc to świadczy o poziomie tego biura i podejściu do klienta.)zdjęcia pokoi a ofercie inne niż to co otrzymaliśmy.

- autobus, który zabierał nas na lotnisko z hotelu odjechał 15 minut(!!!) przed czasem przez co przynajmniej 1 para nie wsiadła do niego. Rezydentki oczywiście nie było więc nie wiem jak skończyła się ta historia.

Kreta, hotel Diogenis Palace w Gouves (również odradzam!)

4.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 4
Zgodność oferty z opisem 4
Ocena rezydentów 2
Ocena Organizatora 6

Opinia: Zgadzam się z opinia Pani Marty. Wyjazd bardzo udany, ale jedynie dlatego, że sami organizowaliśmy pobyt w sposób najbardziej atrakcyjny.
Problemy bardzo podobne:
1). Oferta niezgodna z proponowaną - na wstępie, zaraz po przybyciu do hotelu Bruskos niespodziewana dopłata w wysokości 56 Euro za noclegi;
2). Stan techniczny lokalu pozostawiał wiele do życzenia: grzyby, wilgoć, zepsuta kuchenka, prąd - przebicie w instalacji elektrycznej;
3). Brak opieki rezydenta - konieczność samodzielnego poszukiwania rozwiązań, informacji niezbędnych do powrotu do Polski, brak zainteresowania ze strony obsługi hotelu - permanetna nieobecność obsługi - brak możliwości kontaktu z właścicielem hotelu Bruskos w celu zgłoszenia problemów;

9.5 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 10
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 8
Ocena Organizatora 10

Opinia: Podrózowaliśmy po raz pierwszy z biurem 7 Islands. Wybralismy Krete - hotel Maravel.
Wszystko co zostalismy na miejscu bylo zgodne z oferta - mielismy nawet łóżeczko dla 1,5 rocznego synka w pokoju...czego sie nie spodziewalismy.
Dostarlismy ok 9 rano, zostalismy zaproszeni na sniadanie, a o 10:10 otrzymalismy pokoj. W dzien wyjazdu za 15 euro wykupilismy mozliwosc pozostania w pokoju do godz. 18. Z opcji AI korzystalismy przez caly dzien.
Rezydentka, P. Justyna ok...na spotkaniu przekazala wszystkie wazniejsze informacje - lacznie z mozliwosciami kontaktu z nia, jesli ktos mial pytania chetnie i wyczepujaco odpowiadala. Bez zastrzezen.
Kolejne biuro, ktore nas nie zawiodlo. Goraco polecam.

5.5 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 8
Zgodność oferty z opisem 4
Ocena rezydentów 4
Ocena Organizatora 6

Opinia: Wieczór grecki - fikcja. Wycieczki z oferty od rezydenta 2/5.Rezydentka powiedziała "dzień dobry" na lotnisku po przylocie i przy wylocie. Tyle zainteresowania klientem. Sami musieliśmy zdobywać informacje dotyczace powrotu. Więcej z tym biurem podróżować nie będziemy. Sam pobyt w hotelu bardzo udany.

9.5 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 10
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 8
Ocena Organizatora 10

Opinia: Wybierając ofertę 7islands, kierowałam się głównie ceną. Inne biura oferowały podobne usługi za wyższą cenę, co przy ilości 6 osób jest bardzo znaczące. Znajomi odradzali mi takie małe, mało znane biuro podróży. Po takich rekomendacjach lecieliśmy pełni obaw, mimo, że opinie przeczytane na forach internetowych były pozytywne. Biuro 7island spełniło nasze oczekiwania w 100%. Hotel Elefteria, w którym wypoczywaliśmy na Krecie, jest na przyzwoitym poziomie, czysty, zadbany, jedzenie super, wszystko zgodne z ofertą. Rezydentka dostępna telefonicznie przez cały czas. Zorganizowanie podróży bez zarzutu. Nie ma do czego się przyczepić. Proszę nie wybierać gigantów oferujących wysokie ceny i nie bać się mniej znanych biur.

10 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 10
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 10

Opinia: Pobyt na przełomie VI/VII 2015 - w układzie 2+1
Grecja, hotel Admiral - cena super w porównaniu z ta sama oferta innych biur (inne oferowaly to samo za 1000 więcej). Rezydentka na lotnisku, w hotelu w wyznaczonych dniach/godzinach, cały czas pod telefonem, w hotelu aktualizowane info na bieżąco np. o wylotach. Lecielismy ze SmallPlanet - miło wspominamy :)
sam hotel ok - dwa baseny, dwa bary, szeroki AllIncl.. wszystko na bdb poziomie, pokoje codziennie sprzatane, obsluga miła,do plazy sekunda a do lepszej plazy 3 sekundy ;)
nawet opieka lekarza z której musieliśmy skorzystać SUPER i na cito !! polecam... i ja sama tez pewnie z nimi jeszcze nie raz gdzies polece :))

3.5 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 3
Zgodność oferty z opisem 3
Ocena rezydentów 3
Ocena Organizatora 5

Opinia: zas 29.06-6.06 2015
Program - atrakcyjny, choć w wysokich temperaturach przechadzanie się po ruinach greckich zabytków, mimo ich wielkiej atrakcyjności może być meczące, zważywszy że dzienny program zwiedzania i podróży autokarem klimatyzowanym z niedostępną toaleta sięga od 9-12 h. (wliczając w to liczne przerwy związane z potrzebami uczestników i pilota). Mając porównanie do innych wycieczek organizowanych przez tego Operatora np Izrael styczeń 2011 r ( Ziemia święta nie tylko dla pielgrzymów) pracę pilota (nomem omen chyba Łukasza Dąbka )odpowiedzialnego za realizacje programu, relacje z uczestnikami, opiekę itp. mimo pewnych nieudanych form familiarności uznać należy za nie do końca satysfakcjonującą. Śmiało mógłby terminować u Pani Anety - pilotki z Izraela. Na jej tle zasługuje na ocenę 3, bowiem dzięki jego wygodnictwu, a nawet arogancji nie zostały zrealizowany jeden obowiązkowy punkt programu dotyczący zwiedzania pracowni ceramicznej. Indagowany nie był w stanie sensownie odpowiedzieć dlaczego, choć taki punkt zapowiadał w przeddzień wyjazdu na kolejny dzień ( moim zdaniem nie było obiektywnych przesłanek opuszczenia tego punktu programu). Ponadto uważam i nie byłem odosobniony w swej opinii, że mógł być zrealizowany - atrakcyjny dla uczestników - punkt (po osiągnięciu konsensusu z uczestnikami wycieczki) o chwilowej kąpieli w morzu na Riwierze Olimpijskiej, o której nawet nie wspomniał. O kąpieli w basenach hotelowych należny raczej zapomnieć. Szczęście dopisało 2 razy gdyż przyjazd do hotelów z basenem miał miejsce po 19 gdy były one już nieczynne.
Skomentowania wymaga również jego decyzja, by uczestnicy wycieczki, którzy nie korzystali z wycieczki fakultatywnej po kanale Korynckim pozostawili bagaże w autokarze udając się bez nich do hotelu po 9 h. podroży. Oczywiście że tak kuriozalna decyzja, uwarunkowana potrzebą dotarcia nad Kanał o wyznaczonym czasie nie mogła być ku niezadowoleniu pilota spełniona.
Swoją opinie poświeciłem pracy pilota bowiem jego

9.3 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 9
Zgodność oferty z opisem 9
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 9

Opinia: Mimo ,iż pierwszy raz jechałam na wakacje z tym biurem to jestem bardzo zadowolona.
Po przylocie na miejsce dobra organizacja rezydentów.
Dokumenty związane z wyjazdem - obsługa również ok.
Będę polecać znajomym.

8.0 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 9
Zgodność oferty z opisem 7
Ocena rezydentów 7
Ocena Organizatora 9

Opinia: Biuro mało znane i z pewnym niepokojem czytałam recenzje na jego temat. W mojej opinii biuro się sprawdziło, nie było kłopotów z wyczarterowanym samolotem do Grecji( małe opóźnienie w drodze powrotnej - 45 minut) Rezydent ( pan Krystian)kompetentny, chętny do pomocy i zawsze pod telefonem- udzielił pomocy osobie, która potrzebowała lekarstw i przyjechał do ośrodka.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 14  

100% bezpieczeństwa

Bezpieczeństwo Twojej płatności elektronicznej gwarantuje firma eCard.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.