7.3

Na podstawie 212 opinii.
Czytaj wszystkie opinie

Stosunek jakości do ceny 7.4
Zgodność oferty z opisem 7.3
Ocena rezydentów 7.3
Ocena Organizatora 7.1

Wszystkie opinie

4.8 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 4
Zgodność oferty z opisem 3
Ocena rezydentów 7
Ocena Organizatora 5

Opinia: Wszystko fajnie, super, nie ma na co narzekać-rezydenci zadbali o nas jak należy :)
- oprócz zamieszania z wpłatami, czyli zaliczką i dopłatą za wycieczkę - mielismy maile od kilku osób z różnymi datami i wysokościami wpłat...
Poza tym jesteśmy bardzo niezadowoleni ponieważ mieliśmy tak naprawdę 6 dni pobytu na Krecie a nie 7. O czym dowiedzieliśmy się dopiero ze zmiany na kilka dni przed lotem.
Zatem dojechalismy do hotelu koło północy z niedzieli na poniedziałek-gdzie lot miał być kolo południa, a wyjazd na lot powrotny mielismy o 4.50 rano w niedziele... rozumiem, gdyby chociaż było nam dane pół dnia z niedizeli żebyśmy mieli jeszcze okazje poleceż na plaży...

2.3 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 3
Zgodność oferty z opisem 2
Ocena rezydentów 1
Ocena Organizatora 3

Opinia: Nie sądzę bym skorzystała ponownie z oferty 7islands, ponieważ nie w pełni przedstawiają ofertę. Na miejscu okazało się, że w hotelu nie ma kuchni, tylko posiłki dostarczane są w formie caternigu, a co z tym się wiąże nie zawsze było ono ciepłe oraz było w ograniczonej ilości. I jak to ma się mieć, że niby jest to all inclusive?
Co do samego hotelu Amuse, to utrzymany jest w czystości i faktycznie odnowiony.
Rezydentka okazała się osobą niekompetentną, żadnej informacji nie udzieliła oczekując tylko pytań, na które odpowiadała lakonicznie. Kiedy pojawiał się problem, nie była w stanie go rozwiązać, tłumacząc się, że właściciel nie odbiera telefonów i nic nie może poradzić.
Mam nadzieję, że 7islands nie będzie współpracował z tego typu hotelami, bo tylko na tym straci :(

9.3 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 10
Zgodność oferty z opisem 8
Ocena rezydentów 9
Ocena Organizatora 10

Opinia: bardzo dobra współpraca z biurem......mili rezydenci, polecam oczywiście portal wakacje pl oraz zakup dodatkowego ubezpieczenia naprawdę warto.....pobyt udany miło spędzony czas....udane wakacje

5.0 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 8
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 1
Ocena Organizatora 1

Opinia: Co do hotelu i jedzenia nie mam zastrzeżeń, oprócz tego, że na dwa ostatnie dni naszego pobytu w basenie wyłączono filtr i woda była strasznie brudna, ale za to do organizacji wielkie. Samo przybycie do hotelu było ok, ale schody zaczęły się ostatniego dnia. Lot powrotny mieliśmy mieć początkowo o 12 w południe, został on przesunięty na 23.55, i kolejny raz na 1.55. W dniu wylotu żeby spędzić dzień w hotelu musieliśmy sami zapłacić za niego 30 euro, bo rezydenta to nie obchodziło, że ktoś po całym dniu może chcieć się gdzieś umyć i mieć gdzie trzymać walizki. Tego dnia posiłku również nie było, wszystko na własną rękę. Autobus na lotnisko został podstawiony tak, jakbyśmy mieli mieć samolot o 23.55, czyli w okolicach 22, więc na lotnisku spędziliśmy dużo czasu, bo było ono stosunkowo blisko hotelu. W autokarze, który przyjechał rezydenta nie było, przyszedł na chwile na lotniku dać nam bilety na samolot, bez żadnego przepraszam, ani słowa wyjaśnienia. Radzę wybierać inne biuro.

3.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 2
Zgodność oferty z opisem 2
Ocena rezydentów 6
Ocena Organizatora 2

Opinia: TRAGEDIA !!! Brak słów. Nie polecam i nigdy więcej nie skorzystamy. Oszuści i tyle.

10 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 10
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 10

Opinia: Cała organizacja na miejscu zależy od dobrego rezydenta. 7islands miała na naszym wyjeździe najlepszego :)

9.8 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 10
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 9
Ocena Organizatora 10

Opinia: Biuro godne polecenia, wszystko sprawnie załatwione, opieka rezydenta profesjonalna, super zorganizowana wycieczka, same plusy

2.0 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 1
Zgodność oferty z opisem 1
Ocena rezydentów 5
Ocena Organizatora 1

Opinia: Nie solidna firma . Hotel inne niż na rezerwacji. Nie polecam.

2.0 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 1
Zgodność oferty z opisem 1
Ocena rezydentów 5
Ocena Organizatora 1

Opinia: Witam . Wykupiłem wakacje dla żony i siebie na rocznicę ślubu (30 lat ) na Majorce w pięknym hotelu za nieco ponad 7 tys zł. w zeszłym roku . Po przyjeździe okazało się że hotel który oglądaliśmy na zdjęciach był idealnie taki sam piękny lecz tu dramat my zamiast zameldowania w tym hotelu dostaliśmy pokój w innym budynku którego nigdzie nie pokazywano nam (nawet gdy oglądaliśmy zdjęcia tego budynku nie było) . Próbowałem się odwoływać do tego biura lecz zlekceważyli nas. Jeżeli ktoś będzie wykupował wczasy w tym biurze to proszę uważać są to OSZUŚCI. Byliśmy na teneryfie i w innych miejscach ale z innym biurem nikt tak nas nie zlekceważył. Nie polecam tego niby biura podróży . Jeżeli ktoś chciałby obejrzeć zdjęcia hotelu i pseudo hotelu ( porównanie mercedes i maluch, po prostu slams) który nas zameldowano to udostępnię.

4.3 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 4
Zgodność oferty z opisem 1
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 2

Opinia: Biuro podaje nieprawdziwe informacje na temat hotelu. Byliśmy w 2016 roku na wyspie Zakynthos. Wykupilismy opcje z widokiem na morze. A morza nawet z najwyzszego pietra nie widac w holelu Dinos. Po zlozeniu reklamacj biuro oboecało ze inf na stronoe poprawia, a tu do dzis zmiany nie widac. Pieniedzy za oszustwo rowniez oddac nie chca.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 22  

100% bezpieczeństwa

Bezpieczeństwo Twojej płatności elektronicznej gwarantuje firma eCard.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.