Infolinia 58 ­325 30 00 dla abonentów spoza TP S.A.
Stosunek jakości do ceny 7.7
Zgodność oferty z opisem 7.7
Ocena rezydentów 7.2
Ocena Organizatora 7.1

Wszystkie opinie

9.0 opinia z dnia
 
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 8
Ocena Organizatora 10
Stosunek jakości do ceny 8

Opinia: Już trzeci raz polecieliśmy z żoną do Egiptu właśnie z AlfaStaru. Wcześniejsze wycieczki wspominaliśmy naprawdę znakomicie więc i tym razem wybraliśmy tego organizatora. Kolejny raz biuro sprostało wszystkim naszym wymaganiom. Polecieliśmy do Marsa el Alam, do hotelu Laguna Beach Resort. Polecam wszystkim to miejsce. Blisko plaży, z miłą obsługą, czystymi pokojami i przyjemną atmosferą. Czas mijał nam na opalaniu, nurkowaniu i zwiedzaniu okolicy. Cena była jak najbardziej zachęcająca, za takie same wakacje w innym biurze wychodziło znacznie drożej. Polecam i pozdrawiam.

2.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 2
Zgodność oferty z opisem 2
Ocena rezydentów 2
Ocena Organizatora 2

Opinia: Organizator na 6 dni przed wylotem zmienił daty wyjazdu i lotnisko docelowe. Zgodnie z umową przysługiwała mi możliwość odwołania wyjazdu i zwrotu pieniędzy... Tak też zrobiłem... Do tej pory nie odzyskałem pieniędzy, brak odpowiedzi na maile, a telefonicznie wciąż ta sama śpiewka "przekazujemy to do księgowości" ZDECYDOWANIE NIE Polecam ALFASTAR, bardzo nieprofesjonalne i nierzetelne Biuro.

8.5 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 8
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 8
Ocena Organizatora 8

Opinia: Barbara
we wrześniu 2014 wykupiłam w Biurze Alfa Star wyjazd na Kretę do miejscowości Stalida. Zakwaterowanie w hotelu Zephiros beach 3-gwiazdkowym. Standard hotelu przerósł moje oczekiwania - czysto, przyjemnie, miła obsługa, otoczenie przyjemne - dominująca zieleń - widoczna ręka osoby odpowiedzialnej za utrzymanie w idealnym porządku dość dużego jak na warunki Krety, otoczenia. Przy hotelu duży głęboki basen z czystą wodą obok brodzik dla dzieci ( codziennie czyszczone), nowe leżaki i parasole do użytku dla gości hotelowych.I co najważniejsze z części basenowej zejście bezpośrednio na piaszczystą, czystą plażę. Tu leżaki odpłatne 2,5 euro od osoby, ale chętnych nie brakowało.Wyżywienie bardzo dobre.Kuchnia oprócz dań europejskich serwowała codziennie dania regionalne - wyśmienite i w ilości nieograniczonej. Uważam, że nie można mieć zastrzeżeń. Tego samego zdania były osoby zakwaterowane w tym hotelu z innych rodzimych biur podróży. rezydentka Pani Oliwia zaopiekowała się nami przy przylocie, udzielała pełnych wyjaśnień co do możliwości organizacji indywidualnych wyjazdów na zwiedzanie jak i wyjazdów zorganizowanych. Przy odlocie do Warszawy zapewniła wygodny dojazd na lotnisko do Heraklionu i pomogła przy odprawie.
Reasumując wyjechałam z Krety mimo nieciekawej jak na Kretę pogody, wypoczęta i zadowolona z usług oferowanych przez Biuro Alfa Star. Mam nadzieje, że firma będzie kontynuować współpracę z hotelem Zephiros beach ponieważ jego standard odpowiada w pełni oczekiwaniom klientów i jest godny polecenia.

4.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 6
Zgodność oferty z opisem 2
Ocena rezydentów 6
Ocena Organizatora 2

Opinia: Po raz drugi z Alfa Star byłam w Egipcie i po raz ostatni!!! Kupiłam wczasy od 21.09.14 do 05.10.14 (2 tygodnie!!!). W dniu 02.10.14 od godziny 09.46 byłam bombardowana telefonami i sms-ami przez Rezydenta oraz Alfa Star, gdyż biuro Alfa Star postanowiło bez mojej zgody skrócić moje wakacje. Ja tę informację odebrałam dopiero po godzinie 16.00 a o 23.35 miałam być gotowa do wyjazdu na lotnisko bo o 03.00 miałam samolot do Polski. Otrzymałam lakoniczną informację, że biuro zwróci mi pieniądze za 2 doby. Gdybym chciała spędzić w Egipcie 11 dni wykupiłabym taki wariant!!! Dlaczego to Alfa Star decyduje za mnie jak długie będą moje wakacje??? Do dzisiaj nie otrzymałam zwrotu pieniędzy a Alfa Star podczas rozmów telefonicznych traktuje mnie jak intruza. Ludzie nigdy więcej z Alfa Star!!!

2.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 2
Zgodność oferty z opisem 2
Ocena rezydentów 2
Ocena Organizatora 2

Opinia: Uwaga firma powinna nazywać się kombinator wzięli kasę za spółkę córkę (4YOUAIRLINES) a teraz nabrali wody w usta i wykręcają się że to nie ich sprawa choć z przelewu i e-biletu wiadomo kto wziął kasę.

p.s. Blokowanie wpisów na fanpagu to kolejny dowód na to iż firma usiłuje zatrzeć ślady swojej działalności.

8.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 8
Zgodność oferty z opisem 8
Ocena rezydentów 8
Ocena Organizatora 8

Opinia: Biuro zmieniło na 9 godz. przed wylotem miejsce wylotu z Gdańska na Poznań proponując ekwiwalent za dojazd do Poznania. Wycieczka się odbyła a ekwiwalentu Alfa Star nie wypłacił i nie odpowiada na monity. Zwykłe tanie oszustwo nie zgadzajcie się na propozycje ekwiwalentów bo ich nie otrzymacie- w takim przypadku należy zrezygnować żądając zwrotu pieniędzy na imprezę. Więcej ja oraz nikt z moich znajomych nie skorzysta z Alfa Star. Posiadam dokumentację mailową na zaistniałą sytuację.

2.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 2
Zgodność oferty z opisem 2
Ocena rezydentów 2
Ocena Organizatora 2

Opinia: UWAGA. Na 12 godzin przed odlotem odwołano wczasy.
Witek

8.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 2
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 10

Opinia: Pierwszy raz byliśmy z tym biurem na wakacjach. Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni.Wylot z Warszawy punktualny w dniu 16.09 2014. Na miejscu czekała pani rezydent p.Paulina która kierowała do autobusu dała koperty z informacjami potrzebnymi.Na miejscu hotel Lido-Corfu, pomimo że doba hotelowa rozpoczynała się od 14.00 o godz. 8.00 podano śniadanie a po godzinie zawieziono nasze bagaże do pokoi i mogliśmy zaczynać wakacje.Jedzenie dobre i urozmaicone.Wokół czysto,pokoje sprzątane,obsługa miła i bardzo uczciwa. Pani rezydent w pierwszym dniu zrobiła zebranie dla chętnych,można było uzyskać potrzebne informacje,przedstawiła plany wycieczek na które można było się zapisać.Powrót z wakacji planowy p. Paulina pomagała w odprawie na lotnisku.Pozdrawiam WiesiaJ

5.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 6
Zgodność oferty z opisem 6
Ocena rezydentów 6
Ocena Organizatora 2

Opinia: kończąc mój poprzedni wpis, który został ograniczony ilością znaków:
d/ na pokładzie basen, mały ale był z odpadającymi kafelkami i nie działające jaccuzi, fontanna, natrysk a także barierki, o które lepiej było się nie opierać, bo można było zaliczyć skok do Nilu.
5. Nie dotyczyło to już bezpośredni nas ale osób na statku z all inclusiv, który obowiązywał od 12 do 23 i za każdy drink, napój, musieli podpisywać kartki wypisywane przez kelnerów czy barmanów
Zapewne "alfa star" ma mnie głęboko w d... ale już Ci, którzy zostali tak potraktowani, się skrzykną, to mogą przyprawić właścicieli tego "biura turystycznego" nie tylko o ból dolnej części pleców jak i głowy.
WYSTRYCHNIĘCI NA DUDKA PRZEZ "alfa star" JEDNOCZCIE SIĘ.
Pozdrawiam wszystkich Edi

4.5 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 6
Zgodność oferty z opisem 8
Ocena rezydentów 2
Ocena Organizatora 2

Opinia: Właśnie wróciliśmy z wycieczki z Teneryfy , mieliśmy duże problemy po przylocie na Teneryfę, na miejscu w hotelu byliśmy po 18, ich czasu czyli naszego 19, nasze pokoje nie były opłacone, czekaliśmy w recepcji ponad 2 godziny , od godziny 11 w podróży ,w między czasie ukradli nam bagaż , plecak ze sprzętem fotograficznym , wszystko to spowodowane tym , że czekaliśmy ,mąż zajęty kontaktem z recepcja a AlfaStar , bo Pani Katarzyna Malinowska , nasza rezydentka, na którą chciałam złożyć skargę , w ogóle się nie pojawiła, a to ona powinna tu być i załatwiać tą sprawę , mało tego następna grupa która przyjechała po nas tez 6 osób, również nie miała opłaconych pokoi i czekała aż Alfa Star opłaci wycieczkę.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 88  

100% bezpieczeństwa

Bezpieczeństwo Twojej płatności elektronicznej gwarantuje firma eCard.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.