Infolinia 58 ­325 30 00 dla abonentów spoza TP S.A.
Stosunek jakości do ceny 7.7
Zgodność oferty z opisem 7.6
Ocena rezydentów 7.2
Ocena Organizatora 7.1

Wszystkie opinie

3.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 4
Zgodność oferty z opisem 4
Ocena rezydentów 2
Ocena Organizatora 2

Opinia: Wyjazd do Egiptu zorganizowany bardzo niedbale. Począwszy od pilotów odbierających ludzi z lotniska. Były to osoby używające łamanego języka Polskiego i próbujące dogadać się z Polakami. Piloci po prostu wysadzali ludzi z busików przy hotelu i "radź sobie sam". Pilot podał złe godziny posiłków i dlatego już nie zdążyliśmy na kolację. Taki początek :-(. Natomiast opis hotelu był piękny - nie uwzględniał jedynie potężnego generatora prądu ustawionego na wprost drzwi wejściowych do pokoju w odległości jakichś 150m. Huk 24h/dobę słyszalny nawet na plaży. Bosko!!! Posiłki? monotonne do bólu. Mięso wydzielane przez jakiegoś smutnego Araba po jednym kawałeczku na osobę. No i bonus: skrócenie wyjazdu przez Alfa Star i rekompensata 55zł/os za dzień. ODRADZAM WYBÓR TEGO BIURA - OSZUŚCI.

8.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 8
Zgodność oferty z opisem 8
Ocena rezydentów 8
Ocena Organizatora 8

Opinia: Byliśmy z Alfa Star na Korfu( Grecja). Hotel 3*, przy plaży, morze jońskie, woda czysta, jedzenie bardzo dobre. Wycieczki fakultatywne do Albanii - bardzo fajnie, ale osobiście Albanii nie polecam na pobyt wypoczynkowy, jakoś tam jest dziwnie, jeszcze daleko im do znanych kurortów i mieszkańcy się na nas dziwnie patrzyli. Dziury w ulicy, zły stan dróg, ale widoki fajne. Aqapark na Korfu nie jest za fajny, dość wiekowy gdyby ktoś się wybierał. Same Korfu bardzo ładne, polecam 2 twierdze w mieście przy porcie i rejs podwodnym statkiem :-) i wypożyczenie skuterka żeby wszystko dookoła pozwiedzać.

8.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 8
Zgodność oferty z opisem 8
Ocena rezydentów 8
Ocena Organizatora 8

Opinia: Byłam z Alfa Star w Egipcie w Tabie Hotel Hilton wszystko okey. Dostaliśmy pokoje w domkach na plaży droższe niż te w hotelu głównym. Byliśmy na wycieczce fakultatywnej w Jerozolimie, w Petrze (Jordania) i na wielbłądach i nurkowania w Dahab było wszystko okey. Tylko podróż na wielbłądzie z 8km wzdłuż lini brzegowej była dość męcząca,sami powoziliśmy :-)parę osób zeszło bo nie dawali rady bo wielbłądy się nie słuchały. A tak to okey. Pani przewodnik w Jerozolimie super. Rezydenci też okey.

3.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 4
Zgodność oferty z opisem 4
Ocena rezydentów 2
Ocena Organizatora 2

Opinia: Tragiczna organizacja. Wylot z Gdańska do Sharmu miał być o 6 rano. Zgonili nas na lotnisko na 4 rano. Do godziny 11 zwodzili bzdurnymi historiami po czym załadowano do śmierdzących autokarów i powieziono do Poznania. Wylot o 19, w hotelu bylismy po połnocy. Zeby było śmieszniej w taki sam sposób zorganizowano powrót. Loty z Gdańska to fikcja. Nie dajcie się nabrać.

7.5 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 8
Zgodność oferty z opisem 8
Ocena rezydentów 6
Ocena Organizatora 8

Opinia: lipcowy pobyt na Gran Canarii uznaliśmy za bardzo udany.Wyjazd z Alfa Starem- wszystko zgodnie z ofertą i umową..jak zawsze- cieszyliśmy się widokami, wypoczywaliśmy - nie szukaliśmy dziury w całym...pozdrawiamy organizatora

10 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 10
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 10

Opinia: Podziękowania serdeczne dla Alfy za ofertę FORTUNA!!!! mam nadzieje, ze w przyszłym roku będę mieć tak samo wspaniały urlop jak w tym. Pozdrawiam Iza

2.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 2
Zgodność oferty z opisem 2
Ocena rezydentów 2
Ocena Organizatora 2

Opinia: Na 12 godzin przed odlotem odwołano wycieczkę do Portugalii. W zamian zaoferowano wycieczkę do Egiptu, gdzie trwa wojna (oczywiście odmówiłem). Na złożoną reklamacje odpowiedziano mi, że to ja zdecydowałem o "wycofaniu umowy z obrotu prawnego".
Witek Kwiatkowski

9.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 8
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 8
Ocena Organizatora 10

Opinia: Podróż do Egiptu i pobyt w Hotelu Al Nabila Grand Makadi w Egipcie pozostanie bardzo miłym wspomnieniem. Tygodniowe wakacje udały się znakomicie, nie mam żadnych zastrzeżeń. Hotel czysty, wbrew kilku opiniom-nie trafiliśmy na żadne niespodzianki. Pokoje ogromne,sprzątane dokładnie. Obsługa w restauracji bez zarzutu,szczególnie pozdrawiam Isama,plaża cudowna,szeroka, łagodne zejście a właściwie wpłynięcie na głębinę z rafą,bez pomostów i cudowania aby ponurkować. Idealne miejsce plażowania dla dzieci i dorosłych w każdym wieku.Lot z Wrocławia i z powrotem-bez żadnych transferów,bezproblemowy,punktualnie. Możliwe, mieliśmy szczęście bo lecący do Gdańska rzeczywiście turyści niestety mieli niezapowiedziany transfer z Warszawy. Pozdrawiam Biuro i wszystkich Organizatorów-Agnieszka z Wrocławia

5.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 4
Zgodność oferty z opisem 2
Ocena rezydentów 4
Ocena Organizatora 10

Opinia: Wyjazd fatalny,hotel w ogole nie zgadzal sie z opisem,biuro nie zaakceptowalo reklamacji. Wyjazd przedluzyl sie kilka dni, my nie chcielismy zostac dluzej w tym syfie. Biuro nieodpowiedzialne. W hotelu zawalil sie sufit,odpisali ze to wina turystów! Żenada! Nie polecam biura !! Oszuści !

2.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 2
Zgodność oferty z opisem 2
Ocena rezydentów 2
Ocena Organizatora 2

Opinia: beznadzieja! przestrzegam! wraz z całą grupą Polaków składamy pozew grupowy. Byliśmy w sierpniu w Turcji - koszmar. W hotelu była słona woda w kranach! brud, smród,grzyb, pleśń, stare połamane meble. Na plaży parking oraz droga, którą jeździły ciężarówki. Hotel Sun & Sea Beach ? Turgutreis. Nasza reklamacja została skwitowana ,,za wrażenia biuro nie odpowiada". SKANDAL! Powinna być ocena 0 przy punktacji! Zapraszam na fb, znalazłam to: https://www.facebook.com/AlfaStarNieuczciwe?fref=nf

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 89  

100% bezpieczeństwa

Bezpieczeństwo Twojej płatności elektronicznej gwarantuje firma eCard.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.