58 ­325 30 00
Infolinia 801 ­555 401 koszt połączenia 0,49zł/min z VAT
Stosunek jakości do ceny 7.7
Zgodność oferty z opisem 7.6
Ocena rezydentów 7.2
Ocena Organizatora 7.1

Wszystkie opinie

9.5 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 10
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 8

Opinia: Byłam z Biurem Alfa Star w maju 15 w Egipcie Hotel Jaz Mirabel Beach. Ukłony dla Pani Beaty z Delfin Travel Lublin bo to Ona pomogła wybrać mi ofertę. Strzał w 10. Hotel super pod każdym względem zgodny z opisem w ofercie. Jedyny mały minus to pokoje z Alfa Star były w nieciekawej części hotelu. Ja trafiłam dobrze z pięknym widokiem na ogród. Rezydent Egipcjanin Ayman pełen profesjonalizm obecny na każdym spotkaniu które mieliśmy wyznaczone. Natychmiast reagował na nawet najmniejsze nasze uwagi. Bardzo dbał aby goście Alfa Star byli zadowoleni. Wycieczki wykupiłyśmy u rezydenta. Piloci Alfa Egipcjaninie świetnie mówiący po polsku. Szczególnie polecam Gergesa duża wiedza, świetny sposób przekazywania informacji.
Bardzo udany wyjazd. We wrześniu wybieram się ponownie i oczywiście z Alfa Star.

10 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 10
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 10

Opinia: Alfa Star, Orientalna Turcja. Objazdówka 6-13 maj 2015 roku.
Nasza subiektywna ocena:
Biuro "stanęło na głowie": aby wyjazd doszedł do skutku. Dokładnie wg bardzo dobrze dobranego programu. No i pilot, Pani Ania, PROFESJONALISTKA! w najlepszym znaczeniu tego słowa. Wspólne "wyjście na miasto" całkowicie poza programem w czasie wolnym super. A nawet potrafiła załatwić rzeczy niemożliwe: ekstra pogodę w Kapadocji i Pamukkale, rewelacyjne swiatło do zdjęć, śladową ilość "stonki turystycznej", magiczne wypełnienie tarasów wodą. Ostatnio na masowej objazdówce byliśmy 12 lat temu i mieliśmy dość.
Każdy grupowy wyjazd zależy od: logistyki (Biuro), uczestników (Ci byli super) i "obsługi" (piloci, kierowca). No i 3 x BINGO!
Ten wyjazd to REWELACJA!
Alehandra & Mario

3.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 4
Zgodność oferty z opisem 4
Ocena rezydentów 2
Ocena Organizatora 2

Opinia: Witam,
zajrzałam na opinie bo miałam nadzieje ,że coś sie zmieniło w opiniach o Alfa Star,ale widzę ,ze ciągle utrzymują się z oszukiwania klientów.Byłam trzy razy z Alfą w Egipcie kilka lat temu i dokładnie taka sama metoda -skracanie pobytu nawet o 2 dni i zmiany miejsca lądowania na odległe lotniska od wykupionych,międzylądowania wydłużające podróż itd itd.Ignorancja typu "zastrzegamy sobie prawo do owych zmian" i kropka..
Hotele i ich jakość to oczywiście "nasze' wybory ,trzeba bardzo dokładnie szukać opinii,często nie tylko na Polskich strona.Czyli dalej nie polecam

10 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 10
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 10

Opinia: Do Egiptu (Hurghada) razem z biurem Afla Star pojechaliśmy na początku kwietnia br. Wybraliśmy wariant z rejsem po Nilu. Wyjazd całościowo oceniamy na jak najwyższym poziomie, zaczynając od standardu hotelu, statku (bodajże Isadora, 5 gwiazdek), poprzez opiekę rezydenta i przewodnika, kończąc na bardzo ciekawym i dobrze zrealizowanym programie wycieczki.
Większość grupy podzielała naszą opinię, niemniej jednak, zawsze znajdą się osoby, którym trudno dogodzić, a ich komentarze psuły momentami nastrój.
Dziękujemy za wspaniały wyjazd, na pewno skorzystamy ponownie z Państwa ofert.

5.5 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 6
Zgodność oferty z opisem 8
Ocena rezydentów 6
Ocena Organizatora 2

Opinia: Z Alfa Star jeździliśmy do Egiptu siedem razy.
Ale niestety ostatni wyjazd w lutym sprawił,że nigdy więcej ALFA STAR.W 2013 roku w autokarze Alfa Star, ktory przewozil nas do hotelu zaginął nam bagaż.
Biuro odcięło się od tego a naszą reklamację potraktowano jak próbę wyłudzenia pieniędzy.Coś było na rzeczy ponieważ w następnym i w tym roku załadunek bagaży na lotnisku odbywał się inaczej.Każdy klient wkładal swoj bagaż .Korespondencja z biurem urąga dobrym obyczajom.W tym miejscu na razie nie chcę podawać nazwisk.Ponieważ wybieraliśmy dobre hotele, więc pobyty były ok.W tym roku zakupiliśmy wycieczkę dla 9 osób w lipcu (pobyt luty 2014).Potraktowano nas jako stałych klientów "wyjątkowo".Wyjazd był w czasie ferii zimowych ,terminy były znane.W grudniu zmieniono nam termin wylotu ale zwiazane to było z rezygnacją z wyjazdu dzieci na narty.Pokrywal się jeden dzień.Dzieci zrezygnowały z nart ,wybrały Egipt.Na dwa dni przed wylotem zmieniono termin przy okazji zabierając nam jeden dzień z tygodniowego pobytu.Straciliśmy jeden dzień urlopu ,dzieci narty i przy okazji nerwy bo do ostatniej chwili nie byliśmy pewni wyjazdu.
Biuro zaproponowało nam rekompensatę 300 zł(trzystu zl.)dla 9 osob.
Nie było szans na jakikolwiek kontakt z biurem.Zresztą do tej pory Alfa Star nie raczy odpwiedzieć na moje pisma kierowane do Pani Strzylak.
Alfa Star lekceważy klientów.
Proszę uważać na to BIURO.

5.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 4
Zgodność oferty z opisem 6
Ocena rezydentów 6
Ocena Organizatora 4

Opinia: Byliśmy rodziną - 4 osoby na Rejsie po Nilu. Rejs o.k., ale 3 noclegi w Hurghadzie tragedia - każdy z naszej wycieczki, ponad 15 osób trafiło do najgorszych hoteli w Hurghadzie. My mając hotel 3 gwiazdowy Al Mashrabiya przeżyliśmy horror - łazienka w hotelu pleśń i grzyb, wanna zardzewiała, w jadalni muchy i brud, jedzenie stare i niesmaczne. W nocy pogryzły nas jakieś insekty - jakieś muszki. Mimo uwag zgłoszonych mailowo do Alfastar i bezpośrednio do rezydenta, firma nic nie zrobiła. Kompletnie się nie przejęła - właśnie składamy reklamacje żądając zwrotu na 3 noclegi. Rejs polecam, albo pobytu w hotelach w Hurghadzie po powrocie z rejsu nie polecam. Radzę wybrać ofertę innej firmy, gdzie od początku znany będzie hotel. Proszę czytać opinie i sprawdzać zdjęcia hotelu - szczególnie pokoju i łazienek.

9.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 10
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 8
Ocena Organizatora 8

Opinia: Bardzo dobry organizator, posiada sporo promocji, zwłaszcza do Egiptu, polecam.

10 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 10
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 10

Opinia: Polecam hotel Viva Sharm w Sharm el Sheikh. Blisko rafy koralowe, bardzo przyjemna obsługa, smaczne jedzenie. Biuro godne polecenia, bez zmian terminów, zgodnie z umową wszystko się odbyło. Wycieczka świetna, baterie naładowane!

9.5 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 10
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 8

Opinia: Polecam! Wycieczka super, last minute w Egipcie w dobrej cenie w fajnym hotelu. Wszystko na miejscu zgodne z ofertą. Rezydent na miejscu. Pogoda dopisała, odpoczęłam i naładowałam baterie. Biuro godne polecenia!

3.5 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 2
Zgodność oferty z opisem 2
Ocena rezydentów 8
Ocena Organizatora 2

Opinia: sprzedana oferta całkowicie niezgodna z opisem. W opisie super hotel 4*, piękne zdjęcia, fitness a na miejscu bród i smród, fitness płatny, restauracja to pełna much stołówka. Przed samym wylotem zmiana miasta wylotu, ale chociaż podstawiono autokar. Reklamacja i zdjęcia syfu nic nie dały. Szkoda słów. A w tym roku? kupiliśmy wycieczkę w styczniu żeby mieć gwarancję terminu miejsca i miejsca wylotu. I znów rewelacja. Wszystkie loty ze Szczecina odwołane, podobno mimo, że do lipcowego terminu jeszcze kilka miesięcy to Alfa z góry wie że nie będzie chętnych. Pani z Alfa Star zaproponowała nam zamianę na tydzień w cenie kupionych dwóch tygodni..., bo teraz jest drożej... Odradzam tą firmnę jest niepoważna ...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 91  

100% bezpieczeństwa

Bezpieczeństwo Twojej płatności elektronicznej gwarantuje firma eCard.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.