Infolinia 58 ­325 30 00
Stosunek jakości do ceny 7.6
Zgodność oferty z opisem 7.6
Ocena rezydentów 7.1
Ocena Organizatora 7.0

Wszystkie opinie

9.5 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 10
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 8
Ocena Organizatora 10

Opinia: Poza wycieczkami fakultatywnymi których nie było wszystko ok!

4.5 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 6
Zgodność oferty z opisem 6
Ocena rezydentów 4
Ocena Organizatora 2

Opinia: Po raz pierwszy wyjechalismy z Alfa Star w zeszłym roku ,było ok ,ale bynajmiej nie była to zasługa biura tylko pięknego położenia hotelu.W tym roku koszmar , miesiąc przed wyjazdem informacja o zmianie hotelu.Hotel proponowany przez biuro: totalny koszmar ,zaoferowany tylko dlatego bo się wogóle nie sprzedawała oferta.Pani w biurze regionalnym nie poczuwała się nawet do słowa "przepraszam" ,kiedy wypłacała mi zwrot pieniędzy ,które zresztą wpłacałam jeszcze w zeszłym roku (była to oferta first minute)Jednym słowem z dala od tego organizatora !!!

2.5 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 4
Zgodność oferty z opisem 2
Ocena rezydentów 2
Ocena Organizatora 2

Opinia: Jedzenie ciągle te same ;mięso twarde, żylaste ,przypalone ,niekiedy surowe .Ciągle to samo . Animacje -brak zachęty ,bez tłumaczenia na Polski .Dostawki to połamane stare polówki zamiast łóżka. Personel wchodzi bez uprzedzenia w sytuacjach intymnych ,Sprzątanie i uzupełnianie środków czystości zapominane .Plaża brzydka bo nie sprzątana z alg i kamienie
Brak dostępu do kortów tenisowych i boiska do piłki 7 dni to 6 i pół dnia lot powrotny o godz 3 zwalnianie pokoju przed północą . Internet bardzo słaby często problem . Rezydent miły ale nie odpowiedzialny Tunezja .hotel Bravo

2.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 2
Zgodność oferty z opisem 2
Ocena rezydentów 2
Ocena Organizatora 2

Opinia: Mam nadzieję, iż moją opinię przeczyta wiele osób i zastanowi się wiele razy zanim postanowi zaufać biurze ALFA STAR:
W punktach i wielkim skrócie:
* totalny brak profesjonalizmu
* wprowadzanie klientów w błąd przy wykupie wycieczki
* brak nazwisk na liście pasażerów na lotnisku w Warszawie oraz brak przedstawiciela biura na lotnisku aby wyjaśnić sytuację i potwierdzić nazwiska
* brak informacji organizacyjnych w hotelu - JAKICHKOLWIEK!!! Nawet brak samej tablicy informacyjnej...
* brak rezydenta w Agadirze a jeśli gdzieś był to zupełnie nie miał ochoty się z nami skontaktować
* zamiast 10 osób na objeździe (taka była minimalna liczba uczestników na wszelkich informacjach od biura) byłyśmy tylko 2 i na miejscu okazało się, że wycieczka może nie dojść do skutku.
* NIGDY nie otrzymałyśmy informacji jakie lokalne biuro podróży ma realizować program wycieczki - więc na jakiej podstawie miałyśmy wsiąść do busa z nieznajomymi Marokańczykami??
* telefon alarmowy to fikcja!! Nikt nic nie wie a na smsa o treści "PROSIMY O POMOC I KONTAKT POD NR TEL..." nikt z polskiego biura nie zareagował!

Obawiam się, że gdyby taka sytuacja spotkała kogoś bez możliwości korzystania z internetu w telefonie i bez znajomości języków obcych, mogłaby się skończyć zawałem. Proszę sobie wyobrazić dwie przestraszone emerytki w Maroku pozostawione same sobie w hotelu bez jakiegokolwiek zainteresowania ze strony biura podróży...

BEZWZGLĘDNIE NIE POLECAM a wręcz odradzam podróżowanie z ALFA STAREM, bo tyle stresu ile miałam podczas tego wyjazdu to nie miałam NIGDY podróżując kilka razy w roku od ponad 10 lat.

10 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 10
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 10

Opinia: Byliśmy z alfa star w Turcji w Papillon Aysha. Wszystko odbyło się super, nie było żadnych niespodzianek, zarówno lot do, jaki i z Turcji bez zastrzeżeń. Trochę się baliśmy, bo słyszeliśmy, że biuro ma problemy finansowe. Polecam biuro.

9.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 8
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 8
Ocena Organizatora 10

Opinia: Biuro Alfa Star w moim przypadku jest autorem najbardziej udanych wakacji w mojej historii. Opis oferty zgodny ze stanem faktycznym i bardzo dobry stosunek jakości do ceny.

3.5 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 4
Zgodność oferty z opisem 5
Ocena rezydentów 4
Ocena Organizatora 1

Opinia: Fatalny organizator. Już na samym początku przed wyjazdem chciałem całkowicie zrezygnować z wyjazdu z tym organizatorem. Wycieczka wykupiona z wylotem ze Szczecina, a po kilku dniach powiadamiają Nas, że wyloty ze Szczecina są odwołane. Wszystko rozumiem, że mało osób itp. ale przynajmniej rekompensatę powinni dać jakąś porządną a nie upust 60zł od osoby. Nie starczyło to nawet na parking przy lotnisku, nie wspominając już o paliwie. Kolejna sprawa to godziny wylotów. Organizator jak pięknie i bystrze zabezpiecza się przed reklamacjami ludzi, którzy są nie zadowoleni z tego że ich wyjazd trwał 5 dni a nie 7, bo przecież pierwszy i ostatni dzień to dni przeznaczone na transfery. Szkoda że jak sprzedaje wycieczkę to w ofercie nie napisze "5 dni + 2 dni transferu" tylko zawsze, że wczasy "7 dni". Latałem już z innymi organizatorami i przyznać muszę że w większości to Polscy organizatorzy tak przycinają. Lecąc z niemieckim organizatorem byłem naprawdę 7 dni a nie 5 jak teraz w Egipcie.
Kolejne kłopoty zaczęły się już w pierwszy dzień gdy się okazało że wycieczka fakultatywna, która miała być dla drugiej osoby za darmo to ściema. Nie wiem czy to wina organizatora czy agencji turystycznej, która to sprzedaje, ale chyba organizator powinien coś z tym zrobić a nie olać sprawę i powiedzieć że to nie ich wina.

8.0 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 10
Zgodność oferty z opisem 8
Ocena rezydentów 9
Ocena Organizatora 5

Opinia: 9 godzin lotu i 2 między lądowania to jakaś masakra

3.5 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 6
Zgodność oferty z opisem 2
Ocena rezydentów 2
Ocena Organizatora 4

Opinia: ALFA STAR impreza Cesarskie Miasta 5 czerwca.
Sprzedano nam imprezę grupową mimo ,że byłyśmy jednymi 2 osobami na tą datę. W biurze przy ul Struga w Łodzi, zapewniono mnie, że są już inne osoby na objazd.
Na początek nie chciano nas wpuścić do samolotu bo ALFA STAR nie potwierdził nas na liście pasażerów.
Następnie nie było rezydenta/pilot,a czy zwykłej tablicy informacyjnej ALFA STAR w hotelu w Agadirze ( inne biura miały). Cały dzień straciłyśmy na mailowanie/ smsy kto w ogóle nami się zajmie i czy dojdzie do skutku objazd.
Ostrzegam przed tą imprezą i biurem ALFA STAR. Podróżuję od 15 lat z innymi biurami i mam porównanie, co do standardów obowiązujących przy obsłudze turysty podczas imprezy.
Przy wylocie, mimo wcześniejszych maili z prośba o zapewnienie przez ALFA STAR zgłoszenia nazwisk do samolotu, nadal nie było mnie, we wykazie dla linii lotniczych.

Bardzo przykra sytuacja, stresogenna i totalnie ALFA STAR dyskredytująca na runky biur podróży.

7.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 8
Zgodność oferty z opisem 8
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 2

Opinia: NIe polecam nikomu biura Alfa Star w dniu wyjazdu w drodze na lotnisko zmiana hotelu!!!! Absurd !!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 92  

100% bezpieczeństwa

Bezpieczeństwo Twojej płatności elektronicznej gwarantuje firma eCard.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.