58 ­325 30 00
Infolinia 801 ­555 401 koszt połączenia 0,49zł/min z VAT
Stosunek jakości do ceny 7.6
Zgodność oferty z opisem 7.6
Ocena rezydentów 7.1
Ocena Organizatora 7.0

Wszystkie opinie

8.3 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 7
Zgodność oferty z opisem 7
Ocena rezydentów 9
Ocena Organizatora 10

Opinia: Organizacja bez zastrzeżeń. Rezerwacja, płatności, parking, organizacja opieki rezydentów bardzo dobra, polecam.

2.3 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 1
Zgodność oferty z opisem 4
Ocena rezydentów 1
Ocena Organizatora 3

Opinia: Wróciłam przedwczoraj z Egiptu, rejs na Nilu - program zmieniali rezydenci egipscy, którzy mieli nas totalnie w czterech... bezczelnie kłamali, że to turyści chcieli zmiany programu. Na statku Esadora pięciogwiazdkowym grasowały karaluchy, kazano nam dopłacić 250 złotych do gwarancji górnego pokładu ... zdzierstwo nie było na statku dolnego pokładu... był poziom recepcji i dwa wyższe pokłady potem już widokowy z basenem poniżej recepcji była tylko restauracja i kabiny rezydentów oraz obsługi... oszukano nas na 250 złotych, w pokojach i po restauracji biegały karaluchy. Rezydenci kłamali, jeden tylko znał polski reszta nie. Zmieniali programy oszukiwali nas na pieniądze, wyłudzali pieniądze. Większości skrócono pobyt w Egipcie wrzucano nas we wcześniejsze loty. Była z nami obrotna prawniczka, zaczęła nagrywać na dyktafon i kamerę rezydentów, skontaktowała się z prasą zamierza coś z tym zrobić widać, że to kobieta z serii, co nie odpuści, ustawiała do pionu na wyjeździe nawet egipską policję i rezydentów. Rezydenci nas obrażali i lekceważyli alfa star ma to w nosie a oni alfę star pracują rezydenci dla alfy star a robią jej kiepską reklamę - skoro mówią wytoczcie alfie star proces, alfa star każe was tak traktować. Pewnego dnia pod koniec mieliśmy wrócić z Assuanu do Hurghady, Prawniczka chciała wczesnego wyjazdu i prowiantu słyszeliśmy to a nasz rezydent kazał nam zjeść obiad i po wyjazd dostaliśmy obiad o 12 i w drogę dojechaliśmy do Luksoru i koniec zawirowania trzymanie nas jak więźniów w autokarze etc, trzymali nas jak bydło i dowieźli do Hurghady po 16 godzinach cyrku nie dając nam nic do jedzenia (wszyscy mieli all inclusive ewentualnie mozemy sobie cos kupic wg nich ale nie zatrzymali sie przy zadnym sklepie) - 16 h w autokarze z 3 postojami po awanturach na "siusiu" w polu w obskurnych warunkach raz w luksorze łaskawie dali sie wysiusiac w hotelu staneli tam na chwile ale szybko wyrzucono nas z tego hotelu 16h bez jedzenia i picia!!! ODRADZAM ALFĘ STAR!

6.0 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 5
Zgodność oferty z opisem 6
Ocena rezydentów 6
Ocena Organizatora 7

Opinia: Witam właśnie wróciliśmy z Hurghady prawie wszystko było ok szkoda tylko że biuro skróciło nam pobyt o 1 dzień tłumacząc się problemem miejsc w samolocie co mnie to obchodzi, niestety jedzenie też nie było najlepsze. Żadnych przeprosin jakiegoś tłumaczenia szkoda bo na tym dużo tracą.

6.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 6
Zgodność oferty z opisem 6
Ocena rezydentów 6
Ocena Organizatora 6

Opinia: Witam, aż się przeraziłam tym wszystkim, do Egiptu mam lecieć 25-08-2015 i już mam stresa. Proszę napiszcie w jakich miejscowościach i hotelach byliście.Ja mam lecieć do Sharmy. Próbowałem zmienić kierunek wczasów po tych atakach terrorystycznych ale Alfa Star zażyczyło sobie 1800, masakra

3.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 4
Zgodność oferty z opisem 4
Ocena rezydentów 2
Ocena Organizatora 2

Opinia: Byłam 2 tygodnie w Turcji w Marmaris.Na lotnisku nie było rezydenta, odebrał mnie jakiś Turek, zawiózł do innego hotelu , zostawił moją walizkę i odjechał.Przez 2 tygodnie nikt się mną nie zainteresował , bo Pani rezydent była w tym czasie w Bodrum.Przypadkiem w ostatnim dniu spotkałam ją na holu hotelu, bo inaczej nie wiem jak bym wróciła.Nie było leżaków na plaży.W ofercie był dowóz i druga plaża, ale tylko w ofercie bo tamten hotel był nieczynny.Jak złożyłam reklamację to dostałam w odpowiedzi na moje dwa pisma "reklamacji nie uznaje się".Nie odpowiedziano nic , bo wiedzą ,że mam rację i udowodnię im to w sądzie.Interesuje ich w BIURZE ALFA STAR tylko kasa nie klient.Teraz uratował ich Egipcjanin i dał im kasę , ciekawe na jak długo , bo przy ich ignorancji to będzie znowu krótka piłka siatkowa.

6.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 8
Zgodność oferty z opisem 8
Ocena rezydentów 6
Ocena Organizatora 2

Opinia: Odradzam wszystkim.Całkowity brak odpowiedzialności.Na lotnisku brak rezydenta,który jest odpowiedzialny za turystów.Sami musieliśmy Go odszukać.Pobyt nie był opłacony,domagano się od nas zapłaty za pobyt w innym razie nakaz opuszczenia pokoju(dobrze,że to było w dzień wylotu),dobrze,że menadżer hotelu był litościwym człowiekiem i po przedstawianiu potwierdzenia rezerwacji i rachunków za uiszczenie opłaty u organizatora, pozwolił opuścić nam hotel.Takie wakacje zafundowała nam Alfa Star,biuro,któremu tak ufałam...Masakra..

6.5 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 8
Zgodność oferty z opisem 8
Ocena rezydentów 8
Ocena Organizatora 2

Opinia: Serdecznie odradzam planowania wakacji z tym biurem podróży. Po przylocie na lotnisko jako jedyny rezydent którego nie było to z Alfa Star, po kilkunasto minutowym spóźnieniu pojawił się na lotnisku. Porozdzielał ludzi do busów i tu się dopiero wszystko zaczyna.... Po odwiezieniu pierwszej dziewczyny do hotelu. Pan który miał pomóc się jej zakwaterować zginął z nią w hotelu na ok godzinę...Co się okazało Alfa Star nie opłacił jej pobytu i są problemy z zakwaterowaniem, następnym i osobami do odwiezienia byliśmy my i z nami był ten sam problem brak opłacenia hotelu = brak zakwaterowania i tak od godziny 3 nad ranem do 6 rano siedzieliśmy w portierni czekając aż Alfa Star opłaci nam pobyt.... I tak mieliśmy dużo szczęścia że udało nam się o 6 rano do pokoju wejść, tylko dlatego że daliśmy 100 $ zadatku w recepcji na poczet 1 noclegu. Ludzie jadący do następnego hotelu czekali na niego od 4 rano do 11... Następnego dnia otrzymaliśmy od rezydenta zwrot naszych 100 $ lecz co się później okazało pobyt nadal nie został opłacony, bo brakło im pieniedzy.... Mnóstwo stresu na dzień dobry ... Fatalnie rozpoczęte wakacjie ! Na wycieczce fakultatywnej spotkaliśmy innych polaków, którzy mieli ten sam problem co my. To nie pojedyncze potknięcie to standard. A co jeśli braknie im kasy na tyle że nie bedą mieli na opłacenie pobytu??? ODRADZAM ALFA STAR!!!!! Zafundowali nam mnóstwo stresu! To nie do pomyślenia, że ludzie zmęczeni po podróży koczują w recepcji bo brakuje pieniędzy na opłacenie pobytu! Ja się wywiązałam i zapłaciłam to czemu mam czekać zmęczona po podróży 3 godziny na pokój. Dodam że jest to dzień z wakacji do tyłu bo trzeba było odespać to co nie dospaliśmy w nocy.

10 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 10
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 10

Opinia: KONTAKT TELEFONICZNY Z PANEM Z BIURA PODRÓŻY DOSKONAŁY .REZYDENTKA W HOTELU W PORZĄDKU .

2.5 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 2
Zgodność oferty z opisem 2
Ocena rezydentów 4
Ocena Organizatora 2

Opinia: Zawiedziony. Zestresowany. Oszukany. Nie tak mialo byc.

5.5 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 6
Zgodność oferty z opisem 6
Ocena rezydentów 4
Ocena Organizatora 6

Opinia: Biuro Alfa Star to porażka rezydentka z lotniska wysłała nas do Hotelu busikiem na spotkaniu nie wiele się dowiedzieliśmy żadnej informacji ani żadnej kśiążki informacyjnej podała nr. telefonu do hurtowni w Polsce przez cały turnus dwa tygodnie jej nie widzieliśmy na koniec nie można się było z nią skontaktować do ostatniej chwili nie wiadomo było kiedy będzie wyjazd z hotelu i o której będzie samolot nie polecam tego biura i nie chcę mieć nic z tym biurem wspólnego zawiedziony wczasowicz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 95  

100% bezpieczeństwa

Bezpieczeństwo Twojej płatności elektronicznej gwarantuje firma eCard.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.