Infolinia 58 ­325 30 00 dla abonentów spoza TP S.A.
Stosunek jakości do ceny 7.8
Zgodność oferty z opisem 7.7
Ocena rezydentów 7.3
Ocena Organizatora 7.2

Wszystkie opinie

4.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 6
Zgodność oferty z opisem 6
Ocena rezydentów 2
Ocena Organizatora 2

Opinia: Witam, własnie wróciłam z Egiptu, organizatorem było biuro Alfa Star.
Pierwszym istotnym minusem była opieka rezydenta, który okazał sie niesłowny, zawsze spóźniony, niezorganizowany i niekompetentny. Jedyna dla niego ważną rzeczą było sprzedanie wycieczek o wiele droższych,ale o tym samym programie i standardzie co od miejscowych organizatorów. Właściwie były to dokładnie te same wycieczki, tylko dużo droższe.
Informacje o zmianie lotu w pierwszej kolejności udzielił nam nieprawidłowo- pomylił daty.
Następnie zapewnił, ze jeżeli jeszcze będzie jakaś inna zmiana to biuro zapłaci za przedłużenie doby i zrobi wszystko co koniecznie, abyśmy czuli sie komfortowo.
Niestety tak sie nie stało- lot przesunięty został jeszcze o dzień później, a my sami byliśmy zmuszeni zapłacić za przedłużenie doby. Pani z Alfa Star powiedziała, ze powinniśmy przeczytać podpisaną umowę, w której jest zapis o możliwości zmiany lotu. Rozumiem, ze zmiana lotu może nastąpić, ale czy to zwalania organizatora od odpowiedzialności za swoich gości? Zamiast być w domu o 7:00 12.09 byliśmy o 14:00 13.09. Przez ten czas nie zapewniono nam żadnego posiłku ani wody. Według mnie to skandal, brak organizacji i dbałości o klienta. Dodatkowo nie wylądowaliśmy tam gdzie powinniśmy. We Wrocławiu pilot ze względu na złe warunki atmosferyczne nie wylądował - co jest oczywiście zrozumiałe, poleciał do Poznania, w którym po 30 min przerwy nie zgodził sie na wysadzenie pasażerów z Wrocławia i poleciał z przyczyn nikomu nie znanych już do Warszawy. z W- wy wracaliśmy autobusem,na który także ok 2 godzin musieliśmy czekać. Biuro nie udzieliło nam żadnego wsparcia ani pomocy- powiedzieli ze musimy sie kontaktować z przewoźnikiem i oni nie są już za to odpowiedzialni.
Podsumowując - jest to mój na pewno ostatni raz z tym biurem podróży, nie polecam, a wręcz odradzam.

9.3 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 8
Zgodność oferty z opisem 9
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 10

Opinia: Oferta zgodna z opisem. Opieka rezydenta na wysokim poziomie.

2.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 2
Zgodność oferty z opisem 2
Ocena rezydentów 2
Ocena Organizatora 2

Opinia: Witam...To mój pierwszy wpis w życiu ALE,Powiedziałem sobie że zrobię wszystko aby oczernić oraz zniszczyć firmę ALFA STAR,,,Ponieważ ojciec pojechał z tej właśnie FIRMY na wczasy do EGIPTU i już nie wrócił...
To już moje zmartwienie , lecz firma nie wyciągnęła żadnej pomocnej dłoni z załatwieniem czegokolwiek tłumacząc to tym że to już problem ubezpieczyciela wycieczki,z którym oczywiście jeszcze mniejszy jest kontakt!!!Nawet ściągnięcie głupiego bagażu z rzeczami osobistymi ojca jest tłumaczone jako niemożliwe itd. co dla mnie jest zwykłą kpiną...
A nasza wspaniała Ambasada w Kairze nawet nie chce przechować tych rzeczy u siebie tłumacząc mi by ktoś przyszedł je sobie odebrać (SPOKO)
Próbuje cały czas prosić (BEZSKUTECZNIE)firmę ALFA STAR o ich odbiór oraz w jakiś sposób wysłanie,przetransportowanie bagażu do Polski bym mógł go odebrać...
Trumnę ściągnąłem już sobie sam...
I cały czas brak kontaktu i ściąganie ich z jakiejkolwiek odpowiedzialności...
Więc Ludzie naprawdę odradzam wam tą firmę lepiej dopłacić 200 złotych i jechać np. Z RAINBOWTOUR bo nie jest droga i mieć święty spokój, i naprawdę odradzam wam ten EGIPT bo tam się dzieje coś złego.
Ludzie po prostu z Egiptu nie wracają...
Jak nie wierzycie to poczytajcie sobie trochę w internecie...A ja zrobię wszystko by firma ALFA STAR
została zamknięta,zniszczona,wdeptana w ziemię i zniknęła z rynku turystycznego....
Pozdrawiam wszystkich i nie życzę tego nikomu, co ja musiałem przeżyć by pochować Ojca w Polsce...
I moja walka dopiero się zaczyna......

4.5 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 6
Zgodność oferty z opisem 2
Ocena rezydentów 6
Ocena Organizatora 4

Opinia: Witam wszystkich Alfa star to nie wypał byliśmy na Krecie pokoje nie są te same co na zdjęciach !!!! Dużo gorsze jedzenie okropne nikt z naszej grupy nie był zadowolony.Do biura przestańcie naciągać Polaków!!!

8.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 10
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 6
Ocena Organizatora 6

Opinia: Ogólnie to z wakacji jetem zadowolona,ale jest kilka rzeczy do których muszę się przyczepić.Na początek - (chociaż wiem że to nie wina organizatora) nasze tygodniowe wczasy zmieniły się w 5 dniowe,ale to za sprawą "póznego wylotu" i "wczesnego powrotu" .Ale to pomijam.Na lotnisku w Polsce przed wylotem brak rezydentów (u konkurencji -byli).Po przylocie do Turcji,w nocy również próżno było szukać rezydenta z Alfa Staru.I tu znów konkurencja lepsza,bo 3 panie widoczne już z daleka,ubrane w logo firmy,już przy samym wyjsciu"wyłapywały"swoich klientów.A ja z rodziną (3 dzieci!)+bagaże,jak te osiołki szukalismy jakiegos stanowiska z Alfa Staru i nic.Dopiero miła pani z konkurencji pokazała nam jakies tureckie stanowiko,przy którym nikogo nie było.Dopiero mąż odnalazł młodego turka "przedstawiciela" Alfa Staru którego polski język ograniczał się do "dzień dobry" i "wszystko dobrze".Odhaczył nas i potem wsadził do busa,w którym w drodze do hotelu ludzie modlili się o życie :/ Do hotelu,obsługi i okolicy nie mogę sie przyczepić,bo nawet lepiej niż na prospektach:)Pani rezydent hotelowa miła,uprzejma,rzeczowa i doswiadczona.Jednak 2 rzeczą której się czepię,to gratisowa wycieczka którą dostalismy za wczesną rezerwację.Okazało się,że za usługi na tej wycieczce trzeba było dopłacić,bo Alfa Star popadło w jakis wewnętrzny konflikt z organizatorem :P I jakby nie patrzyć u lokalnych konkurentów na ulicy wyszłaby mnie taniej,niż gratisowa w Alfa Starze.Powrót do domu pokojniej,oczywiscie zmienily się godziny odlotu na naszą niekorzysć,ale jak już pisałam to pomijam.Ogólnie biuro mogę polecić,ale osobiscie z Alfa Starem już nie pojadę.To tyle pozdrawiam,Emi

8.0 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 8
Zgodność oferty z opisem 8
Ocena rezydentów 8
Ocena Organizatora 8

Opinia: Po raz pierwszy lecieliśmy z tym biurem, trochę się obawiałam, ale niepotrzebnie, wszystko było w porządku.

9.5 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 10
Zgodność oferty z opisem 8
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 10

Opinia: Polecam i Alfa Star i Tunezję. Pierwszy raz z alfą poleciałam na wakacje i niczego organizatorowi nie mogę zarzucić. Wszystko było zgodne z ofertą, rezydenci na miejscu, hotel ładny i czysty. Blisko do morza, smaczne jedzenie i mnóstwo sympatycznych osób dookoła. Polecam.

10 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 10
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 10

Opinia: rewelacja. bylam z nimi w Egipcie juz kilka razy. Na jedna wycieczke organizowana przez biuro zglosilam sie tylko ja i kuzynka a mimo tego sie odybyla. jechal przewodnik kierowca i my dwie. Super biuro.

5.5 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 4
Zgodność oferty z opisem 6
Ocena rezydentów 8
Ocena Organizatora 4

Opinia: Byliśmy w sierpniu w Egipcie z Alfa Star. Niestety to co robią z lotami to jakiś żart - wylot mieliśmy przełożony o 12 godzin później, z kolei przylot do kraju o kilka godzin wcześniej - w rezultacie zameldowanie i wymeldowanie z hotelu odbywało się w środku nocy. 2 dni stracone, co oczywiście jest zastrzeżone w umowie. Generalnie do ostatniej chwili nie wiadomo o której godzinie odbędzie się rejs - bałagan straszny. Co do rezydentów i przewodników na wycieczkach nie mam zastrzeżeń. Prawda jest jednak taka, że nawet sami rezydencji narzekają na to biuro. Nie polecam.

10 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 10
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 10

Opinia: Oferta zgodna z opisem,hotel w rzeczywistości ładniejszy niż na zdjęciach.Dobra organizacja i opieka rezydenta.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 85  

100% bezpieczeństwa

Bezpieczeństwo Twojej płatności elektronicznej gwarantuje firma eCard.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.