Infolinia 58 ­325 30 00
Stosunek jakości do ceny 7.7
Zgodność oferty z opisem 7.6
Ocena rezydentów 7.2
Ocena Organizatora 7.1

Wszystkie opinie

10 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 10
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 10

Opinia: Last minute z Alfa staru to strzał w 10! Super ofertę znalazłam na wyjazd do Egiptu i szkoda aż było nie skorzystać. Na miejscu pięknie, słonecznie, hotel zgodny z opisem. Rezydent na miejscu, pyszne jedzenie. Polecam!

9.5 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 10
Zgodność oferty z opisem 8
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 10

Opinia: Polecam gorąco hotel Blue Reef Resort w Marsa el Alam. Byliśmy tam na wakacjach w zeszłym roku, w tym również wybieramy się do Egiptu, z tym, że do Hurghady. Poprzednie wakacje alfa star zorganizowało nam super, ze stałą opieką rezydenta, z dużym wyborem wycieczek fakultatywnych. Samym Egiptem się zachwyciłam, mam ochotę poznać go od deski do deski!

5.5 opinia klienta z dnia
 
Zgodność oferty z opisem 8
Ocena rezydentów 5
Ocena Organizatora 1
Stosunek jakości do ceny 8

Opinia: Pierwszy i ostatni raz z tym biurem.
Do zgodności z opisem hotelu w Hurgadzie nie mam zastrzeżeń.

Biuro skróciło mi pobyt o 1 dzień , o czym zostałem poinformowany poprzez fax wysłany przez rezydenta do hotelu , który obsługa wsunęła mi pod drzwi. Brak dyżurów rezydenta w hotelu. Kontakt jedynie na telefon ponieważ cyt:\"rezydent nie będzie specjalnie przyjeżdżał\"
Kuszą klientów ofertą na 2 tygodnie, tylko że co tydzień dolatują nowi turyści (jedni na tydzień, inni na 2 tygodnie) I tu zaczyna się problem. Co zrobić gdy bilans pasażerów na powrót przewyższa liczbę miejsc w samolocie? Żeby nie rozzłościć osób co są na tydzień, skracają pobyt osobom co są na 2 tygodnie wsadzając ich w lot czarterowy dzień wcześniej. Mam nadzieję że pozostałe kilka osób które leciały z Katowic(miały wracać w piątek lotem P7 8316 a nie w czwartek lotem P7 8314) i znalazły się w tej samej sytuacji oraz kolejne które pewnie zostaną tak potraktowane w kolejnych tygodniach, wystawią odpowiednią ocenę dla tego biura oraz powiadomią o tym fakcie odpowiednie instytucje, Co z tego że być może zwrócą mi za ten 1 dzień. Miałem zamiar odpoczywać 14dni a nie denerwować się po 10 dniach informacją że wracam wcześniej!!!

9.5 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 10
Zgodność oferty z opisem 8
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 10

Opinia: Witam, do momentu wylotu i spotkania z rezydentem byłem zniesmaczony brakiem wiedzy samego biura Alfa Star, nie znałem nazwy hotelu , nazwy statku. Po pierwszym spotkaniu wszystko ruszyło w dobrym kierunku, nasz przewodnik MINA - BOMBA tak mial na imię nie odstępował nas, informował i wszystkim i tak dopłynęliśmy do Asuanu i dalej w konwoju do Abu Simbel wycieczka super polecam , przeżycia niesamowite i cudowne rafy w MarsaAlam. Egipt godny polecenia!! Bogdan I.

9.0 opinia z dnia
 
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 8
Ocena Organizatora 10
Stosunek jakości do ceny 8

Opinia: Byłam z alfa starem na Krecie. Wyjazd był można powiedzieć spontaniczny. Przyszłam kiedyś po pracy do domu i mąż powiedział, że znalazł super wyjazd z tym, że wyjazd za 3 dni... udało mi się na szybko załatwić urlop i polecieliśmy na tydzień. Miejsce piękne, cudowne krajobrazy, wspaniała pogoda. Idealne na odpoczynek. Biuro w porządku, wycieczkę zorganizowali zgodnie z umową, wszystko odbyło się zgodnie z planem. Polecam.

10 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 10
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 10

Opinia: z alfa star podrozowalam po raz pierwszy
ale spelnili swoje zadanie wyjazd bez problemow

3.5 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 4
Zgodność oferty z opisem 4
Ocena rezydentów 4
Ocena Organizatora 2

Opinia: Alfastar to oszuśći, jeżdziłem do Egiptu ok. 20 razy i około 10 razy z Alfastar. Najgorsze biuro z Polski zawsze skracają wycieczki z 7 do 5 dni wyloty zmieniają się, powroty w nocy, mimo wcześniejszych zapewnień. Za dzień wycieczki zwracają ok. 50zł mimo że całośc w 5 gwiazdkach kosztuje ok. 3 tys.

3.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 4
Zgodność oferty z opisem 4
Ocena rezydentów 2
Ocena Organizatora 2

Opinia: Nie polecam , ostatni raz lecę z tym biurem . W osratniej chwili zmieniają godzinę wylotu z 5 rano na 22 . Skracając pobyt o prawie dobę, są niemili w rozmowie , nie odbierają telefonów. NIE POLECAM!!!!!!!!!!!

7.3 opinia klienta z dnia
 
Ocena Organizatora 6
Ocena rezydentów 9
Zgodność oferty z opisem 7
Stosunek jakości do ceny 7

Opinia: Tu mam zastrzeżenie co do tego biura. Już przed wylotem byłem bardzo niezadowolony. Z 7 dniowej wycieczki do Egiptu zrobili 6 dniową przez zmiany w godzinach lotu. Mieliśmy być w Egipcie w piątek rano i w następny piątek po południu lądować w kraju, na takie warunki poszedłem i dlatego tez wybrałem tę wycieczkę. Kilka dni przed wylotem zmienili godziny lotu tak że leciało się w piątek w nocy, gdzie po przylocie zamiast mieć cały dzień na rozpakowanie i zwiedzanie, dostalibyśmy pokój o 23-24 w nocy i trzeba by iść spać od razu (Pani z Alfa Star odpowiedziała na to chamsko "Mamy do tego prawo to też jest piątek tak jak pan zamawiał" nie interesowało ich ze cały dzień z wycieczki zabrali) Do tego lot z 3:50h (bo tyle się do Egiptu leci) przedłużył się na 7:30h bo zrobili międzylądowanie w Gdańsku jeszcze (Wrocław-Gdańsk-Hurghada). Co lepsze zamiast wracać po południu do kraju, zmienili wylot tak że o 6 rano musielibyśmy jechać na lotnisko, przez co zabrali nam cały dzień z wakacji. Chcąc zmienić lot Pani powiedziała ze oni się tym nie zajmują to nie do nich nalezy, że zamawiałem przez pośrednika wakacje.pl to do nich nalezy, tylko po to żeby mnie zbyć, bo co ma do tego wakacje.pl, jakby zamówił bezpośredniu w burze Alfa star to przeciez oni to muszą załatwić.
I tutaj musze podziekować wakacje.pl bo Pani z tąd bezinteresownie mi pomogła, pisała do nich maile, dzwoniła i w końcu się udało, zmieniłem lot na Katowice, przez co wakacje wydłużyły mi się na 8dni w tej samej cenie, Tylko za samolot 200zł musiałem dopłacić dodatkowo co jest kpiną bo jakbym na początku wybrał Katowice jako wylot to tyle samo bym zapłacił co z Wrocławia. Druga sprawa że Alfa star nie raczył pinformować Rezydenta w Egipcie żeby po nas przyjechał bo przylatujemy wcześniejszym samolotem. Firma broni sie jedynie tym w moich oczach że w Egipcie ludzie z Alfa Star byli na prawde super, wszystko od razu załatwili i szybko bez problemów, w Polsce obsługa zenada.

6.0 opinia klienta z dnia
 
Ocena Organizatora 6
Ocena rezydentów 6
Zgodność oferty z opisem 6
Stosunek jakości do ceny 6

Opinia: ALFA STAR to dobre Biuro Podróży, nie mieliśmy żadnych problemów związanych z organizacją wyjazdu i pobytem w Hurghadzie w hotelu Amway.

100% bezpieczeństwa

Bezpieczeństwo Twojej płatności elektronicznej gwarantuje firma eCard.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.