58 ­325 30 00
Infolinia 801 ­555 401 koszt połączenia 0,49zł/min z VAT
7.1

Na podstawie 994 opinii.
Czytaj wszystkie opinie

Stosunek jakości do ceny 7.3
Zgodność oferty z opisem 7.4
Ocena rezydentów 6.8
Ocena Organizatora 6.7

Wszystkie opinie

6.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 8
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 2
Ocena Organizatora 4

Opinia: Byliśmy z biurem exim tours na Majorce, wszystko zgodnie z opisem, wykupiony przez nas pokój SUPERIOR ok, wielkie rozczarowanie jeśli chodzi o panią rezydentkę Ninę Resporek, totalna porażka.W dniu przylotu nie pofatygowała się nawet na lotnisko i nie odbierała swojego służbowego telefonu. Następnego dnia dzwoniliśmy ponieważ w recepcji była informacja o spotkaniu organizacyjnym, odebrała i sposób w jaki prowadziła rozmowę ,pozostawia wiele do życzenia, tonem pretensjonalnym, wręcz chamskim oświadczyła,że spotkania nie będzie , wycieczek fakultatywnych dla nas również nie ponieważ kończy się sezon i nie ma już Polaków i nie organizują wycieczek (nie wiem kim my byliśmy jak nie Polakami). To jest jakieś nieporozumienie, nigdy nie spotkałam się z taką ignorancją i chamstwem! Ostatecznie sami wynajeliśmy sobie samochód i zwiedzaliśmy wyspę na własną rękę,ale osoby które nie znały języka były skazane przez organizatora na siedzenie przez cały wyjazd w hotelu.

2.5 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 4
Zgodność oferty z opisem 2
Ocena rezydentów 2
Ocena Organizatora 2

Opinia: Dotyczy Objazdu Wenezuela "Tropem Anakondy"
Na objeżdżie hotele poniżej krytyki.Autobusy niesprawne.Pilotka mieszkająca w Wenezueli-P.Sylwia Romaniuk nieczuła na występujące tam zagrożenia.Pozostawia grupę w dwóch dniach programu- bez opieki,bez łączności telefonicznej,tylko z kierowcą z którym nie można się porozumieć.Przekroczenie granicy do Brazylii
głównie po to żeby pilotka nabyła tam kiełbasę dla całej rodziny ,bo tam jest dobra przebitka -jej słowa.Dużo podrużujemy z pozostawieniem części uczestników na cały dzień -tylko w tym biurze!!!
Wszelkie uwagi są ignorowane.Nawet jeśli Departament turustyki w sprawie nr.:156866 uznał za
" potęcjalne narażenie dla mienia i życia" a "w Wenezueli występuje duże zagrożenie przestępczością
pospolitą we wszystkich miejscach publicznych"
Zdecydowanie odradzamy korzystać z Biura Exi tours

9.5 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 10
Zgodność oferty z opisem 8
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 10

Opinia: Wyjazd Turcja w pigułce z Exim Tours 19.09 - 03.10.2015 opinia :

Niedawno wróciliśmy z wycieczki z Exim Tours - 7 dni objazdu po Turcji (Konya, Goreme, Ankara, Stambuł, Efez, Pamukkale) + 7 dni pobytu w wybranym hotelu - my byliśmy w Alanyi.

Wróciliśmy bardzo zadowoleni - na szczęście nasze obawy co do objazdu, naszego samopoczucia, grupy, z którymi będziemy spędzać czas w autobusie, przewodnika, itp. okazały się nieuzasadnione.

Przewodnik Pan Caghan Akman to naprawdę świetny Pilot wycieczek. Nie tylko potrafił zjednać całą grupę ok. 20 osób, ale także umilał nam podróż wiadomościami o miejscach, faktami historycznymi czy nawet zwyczajami panującymi w Turcji. Było bardzo ciekawie, często śmiesznie do łez - także dzięki temu, że grupa, z którą mieliśmy przyjemność jechać, była naprawdę wspaniała.

Duże wyrazy uznania dla zaangażowania Pilota i ogromne podziękowania za wspaniale i niezapomnianie spędzony czas na objeździe. Naprawdę chcielibyśmy, by pilot na kolejnej wycieczce był równie dobrze przygotowany i oddawał się swojej pracy z takim sercem i oddaniem.

Bardzo zadbane hotele na objeździe, mimo "tylko" 3 gwiazdek zasługują na uwagę. Szczególnie przypadł nam do gustu Hilton w Avanos oraz Herakles Termal Hotel niedaleko Pamukkale (kąpiel w basenie termalnym była przecudowna).

Duży plus dla Pani Rezydentki Małgorzaty Fiemy za to, że można było się z nią skontaktować nawet w środku nocy, gdy kierowca się spóźniał z odbiorem nas spod hotelu. Bardzo szybko zlokalizowała kierowcę i przekazała nam informację, kiedy możemy się go spodziewać, dzięki czemu byliśmy spokojniejsi.

Wyjazd do Turcji będziemy z pewnością bardzo mile wspominać. Każdemu polecam taki wyjazd - warto dla zabytków, pięknych krajobrazów, a także by zmienić nieco sposób myślenia o tym kraju.

4.5 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 6
Zgodność oferty z opisem 8
Ocena rezydentów 2
Ocena Organizatora 2

Opinia: beznadziejne biuro omijaj cie je szerokim łukiem

5.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 4
Zgodność oferty z opisem 6
Ocena rezydentów 6
Ocena Organizatora 4

Opinia: Exim Turs Hotel Mirage.Polacy są w tym hotelu traktowani jako druga kategoria.Obsługa daje to wyrażnie odczuć w języku rosyjskim się posługują polskiego wogóle nie znają.Wysłane kartki do dziś nie dotarły.Ostatni raz pojechałem z tym biurem na wycieczkę

6.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 6
Zgodność oferty z opisem 8
Ocena rezydentów 2
Ocena Organizatora 8

Opinia: Bardzo pozdrawiamy szanowną Panią Monikę,rezydentkę z Kos, nie nadaje się do pełnienia swojej funkcji - oczywiście, gdy wszystko jest OK, wykupuje się zachwalane przez nią wycieczki, samochody itp., to nie ma problemu, jest "do rany przyłóż", ale kiedy przychodzi co do czego, kiedy potrzebna pomoc w nagłych wypadkach zdrowotnych, to nie ma co na nią liczyć, wszystko trzeba samemu załatwiać, dzwonić, prosić i liczyć na pomoc innych ludzi. Na 7 dni pobytu (oprócz spotkania organizacyjnego) dyżur pełniła tylko raz przez pół godziny, w dodatku nie stawiając się na umówioną godzinę, gdzie z innych biur - pełnili je nawet codziennie. Byliśmy rozczarowani, inni opiekunowie bardziej przykładali się do swojej roli, odprowadzali na lotnisko, pokazali co i jak, do nas się spóźniła, nie miała czasu nawet się pożegnać. Mamy nadzieję, że już nie trafimy na tego typu "opiekuna".

9.5 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 8
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 10

Opinia: Byliśmy na wyjeździe do Maroka. Na lotnisku w Agadirze dowiedzieliśmy się że zamieniono nam kolejności pobytu, zamiast objazd- pobyt mieliśmy pobyt- objazd. Oczywiście wielkie niezadowolenie, ale podczas objazdu trafiliśmy pod opikę pilota Izabeli Pawlak. Pani o wielkiej kulturze, wiedzy i dbałości o dobro grupy. O klasie człowieka świadczy postawa w sytuacjach kryzysowych, mimo niewłaściwego (chmskiego) zachowania jednego z uczestników wycieczki potrafiła bezkonfliktowo rozwiązać incydent. Dzięki niej poznaliśmy piękno,kulturę i klimat tego kraju. Całościowe wrażenia z wyprawy bardzo, bardzo pozytywne. Mamy nadzieję że spotkamy się jeszcze na innych wycieczkach.
Pozdrawiamy
Lidia i Andrzej z Warszawy

6.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 6
Zgodność oferty z opisem 6
Ocena rezydentów 8
Ocena Organizatora 4

Opinia: Biuro przesuneło wylot z godz 16 na 8.30 obcinajac tym samym praktycznie dzien pobytu a rezydent oswiadczyl ze reklamacja nie ma sensu poniewaz jest to wina przewoznika, ale kasa skasowana!!!! Ciekawe czy takie praktyki sa w zachodnioeuropejskich biurach?Jedziesz na wczasy a oni robia co chca i ani be ani me. Nie polecam!!!!

9.8 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 10
Zgodność oferty z opisem 9
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 10

Opinia: Rezydent na lotnisku - OK, rezydent w hotelu ALAA niesamowity, na każde pytanie umie odpowiedzieć , leki na tzw "klątwę" miał ze sobą za 3 dolce. Zawsze dostępny, uczynny na dyżury stawiał się zawsze punktualnie.

8.5 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 8
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 8
Ocena Organizatora 8

Opinia: Przyjechaliśmy z wycieczki objazdowej do Maroka"cesarskie miasta"- jestesmy zachwyceni!Biuro sie sprawdziło/ z Eksim tour bylismy pierwszy raz/To zasługa naszej pani pilot p.IZY PAWLAK urocza osoba, pełna taktu, kultury, wiedzy, bardzo kompetentna w tym co robi, bardzo pomocna,/ chyba wie o czym piszę/zachwyciła nas ogromem wiedzy jaki posiada na temat Maroka, taka osoba powinna naszym zdaniem byc w sposób szczególny doceniona przez szefostwo Exim . Wycieczka udana, bardzo dużo zobaczyliśmy, hotele dobre /oprocz jednego/ jedzonko również, wszystko godne polecenia!!!!!!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 100  

100% bezpieczeństwa

Bezpieczeństwo Twojej płatności elektronicznej gwarantuje firma eCard.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.