Infolinia 58 ­325 30 00
Stosunek jakości do ceny 7.3
Zgodność oferty z opisem 7.4
Ocena rezydentów 6.9
Ocena Organizatora 6.7

Wszystkie opinie

8.8 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 8
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 8
Ocena Organizatora 9

Opinia: Bardzo dobrze zorganizowany wyjazd. Wszystko zgodnie z planem. Cena adekwatna do oferowanych usług. Pozytywna organizacja wylotu we wczesnych godzinach rannych i powrotu z hotelu w godzinach po południowych.

1.0 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 1
Zgodność oferty z opisem 1
Ocena rezydentów 1
Ocena Organizatora 1

Opinia: Rezydenta widzieliśmy trzy razy:kiedy przywiózł nas do hotelu,dzień przed wylotem i ostatniego dnia na chwilę kiedy spotykał się z inną grupą.Nie przyszedł na spotkanie informacyjne,na żaden dyżur, obiecał załatwić nam przedłużenie doby hotelowej ponieważ wyjeżdżaliśmy z hotelu dopiero o 1 w nocy. Niestety zapomniał i kiedy zadzwoniłam do niego o 11 rano(o 12 kończyła sie doba)dopiero miał dzwonić do recepcji.Oczywiście już było za późno i przez 13 godzin koczowaliśmy w hotelu na basenie i lobby przy 47 stopniowym upale. W hotelu nie było miejsca gdzie moglibyśmy sie umyć przed wyjazdem więc brudni założyliśmy ubrania i okazało sie że nawet na lotnisko zawiózł nas kierowca a rezydent nie pokazał się.Trzeciego dnia w hotelu zorientowaliśmy się że ręczniki i pościel są dalej nie zmienione . Nie przeszkadzałoby nam to w dwu gwiazdkowym hotelu ale w pięcio przy dużej wilgotności gdzie nic nie schnie to już przesada.Typowo niemiecki hotel.Polacy traktowani jak ludzie drugiej kategorii.Napoje wydawane z saturatora były zrobione na wodzie chlorowanej z kranu miały zapach i smak jak woda w basenie.Jedzenie takie jak wszędzie urozmaicone ale szybko sie nudzi,dobra rzecz basen jeszcze o godzinie 10 a nawet później można znaleźć bez problemu wolne leżaki.Trzeba uważać na internet wifi w lobby jest bezpłatny ale po kilku minutach dostałam wiadomość na telefon że wyczerpałam 80% limitu internetu w reomingu.Pomyśleliśmy jak to przecież transmisję danych mamy wyłączoną.Dopiero dzień przed wylotem rezydent po naszym zapytaniu powiedział że trzeba uważać bo internet płatny sam się włącza.Na szczęście okazało się że limit jest 251 zł.Napisałam reklamację do biura.Pani nie przyjęła jej a na brudne ręczniki i pościel odpisała że hotele oszczędzają wodę i dlatego proszą o używanie ręczników przez trzy dni.Kompletna bzdura.Jeśli tak to hotel powinien mieć 2 gwiazdki a biuro Exim nie powinno wysyłać tam turystów na tak drogie wycieczki.Hotel Saray Garden Side.

3.5 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 4
Zgodność oferty z opisem 4
Ocena rezydentów 2
Ocena Organizatora 4

Opinia: Rezydenta widzieliśmy trzy razy:kiedy przywiózł nas do hotelu,dzień przed wylotem i ostatniego dnia na chwilę kiedy spotykał się z inną grupą.Nie przyszedł na spotkanie informacyjne,na żaden dyżur, obiecał załatwić nam przedłużenie doby hotelowej ponieważ wyjeżdżaliśmy z hotelu dopiero o 1 w nocy. Niestety zapomniał i kiedy zadzwoniłam do niego o 11 rano(o 12 kończyła sie doba)dopiero miał dzwonić do recepcji.Oczywiście już było za późno i przez 13 godzin koczowaliśmy w hotelu na basenie i lobby przy 47 stopniowym upale. W hotelu nie było miejsca gdzie moglibyśmy sie umyć przed wyjazdem więc brudni założyliśmy ubrania i okazało sie że nawet na lotnisko zawiózł nas kierowca a rezydent nie pokazał się.Trzeciego dnia w hotelu zorientowaliśmy się że ręczniki i pościel są w dalszym ciągu nie zmienione . Nie przeszkadzałoby nam to w dwu gwiazdkowym hotelu ale w pięcio przy dużej wilgotności gdzie nic nie schnie to już przesada.Typowo niemiecki hotel.Polacy traktowani jak ludzie drugiej kategorii.Napoje wydawane z saturatorów zrobione na wodzie chlorowanej z kranu miały zapach i smak jak woda w basenie.Jedzenie takie jak wszędzie urozmaicone ale szybko sie nudzi,dobra rzecz basen jeszcze o godzinie 10 a nawet później można znaleźć bez problemu wolne leżaki.Trzeba uważać na internet wifi w lobby jest bezpłatny ale po kilku minutach dostałam wiadomość na telefon że wyczerpałam 80% limitu internetu w reomingu.Pomyśleliśmy jak to przecież transmisję danych mamy wyłączoną.Dopiero dzień przed wylotem rezydent po naszym zapytaniu powiedział że trzeba uważać bo internet płatny sam się włącza.Na szczęście okazało się że limit jest 251 zł.Napisałam reklamację do biura.Pani nie przyjęła jej a na brudne ręczniki i pościel odpisała że hotele oszczędzają wodę i dlatego proszą o używanie ręczników przez trzy dni.Kompletna bzdura.Jeśli tak to hotel powinien mieć 2 gwiazdki a biuro Exim nie powinno wysyłać tam turystów na tak drogie wycieczki.Hotel Saray Garden Side.

7.3 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 2
Zgodność oferty z opisem 7
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 10

Opinia: Biuro i rezydenci bardzo profesjonalni...SUPER!!! Świetny kontakt i opieka na miejscu. Korzystaliśmy z wycieczki na wyspę Mahmaya... piękne miejsce, świetna obsługa...pozdrawiamy Pitera:)

2.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 2
Zgodność oferty z opisem 2
Ocena rezydentów 2
Ocena Organizatora 2

Opinia: KATASTROFA ,jeszcze nie wylecieliśmy a już zostaliśmy oszukani wykupiliśmy wycieczkę na 7 dni a skrócono nam do 5 dni i jak zalecimy 12 godzin później to nie dostaniemy jedzenia za które zapłaciliśmy a biuro trzyma się jednego tekstu " trzymamy się umowy...." śmiech Oszustwo w biały dzień !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

9.3 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 9
Zgodność oferty z opisem 9
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 9

Opinia: WSZYSTKO ZGODNE Z OPISEM WYCIECZKI. GORĄCO POLECAMY

10 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 10
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 10

Opinia: rezydenci są zawsze mili, pomocni, pracowici
zawsze co obiecują jest takie same (w przeciwieństwie niż RainbowTours)
mają bardzo fajne i ciekawe wycieczki fakultatywne
piloci ciekawie opowiadają historię i inne ciekawostki
BARDZO POLECAM !!!!!!!!!

10 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 10
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 10

Opinia: Pierwsza wycieczka łącząca objazd z pobytem i pierwsze spotkanie z biurem Exim - w samych superlatywach! Objazd po cesarskich miastach Maroka z p.Izabelą dostarczył nam niezapomnianych wrażeń i przeżyć wizualnych, słuchowych, zapachowych, kulinarnych i intelektualnych, bo przewodniczka robiła wszystko, abyśmy spojrzeli na ten kraj jej oczami czyli kogoś, kto z ogromnym szacunkiem i wiedzą mówi o tubylcach, ich życiu, religii i obyczajowości.Każda wolna chwila podczas objazdu spędzona w czyściutkim, klimatyzowanym autokarze z przemiłym kierowcą i jego pomocnikiem wypełniona była barwnymi opowieściami, fragmentami filmów,książek, oglądaniem zdjęć, i innych "pomocy naukowych" dokumentujących życie Marokańczyków. Przemiły głos, subtelność i delikatność, elokwencja i czysta polszczyzna spowodowały, że wszyscy z zapartym tchem słuchali p. Izy. Nasza wiedza na temat Maroka jest dzięki p.Izie rozległa i na dodatek zakochaliśmy się w tym kraju, więc już planujemy objazd z p.Izą południa Maroka.Pełen profesjonalizm, doskonała organizacja, a podczas tygodniowego pobytu w Agadirze luksus i absolutny wypoczynek w hotelu Riu Tikkida Beach dopełniły udanego urlopu. Nie żałujemy żadnej wydanej złotówki, choć wyjazd nie należał do tanich. Polecamy!

9.8 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 9
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 10

Opinia: polecam gdyż rezydentka reprezentująca Exim PANI GRAŻYNA bardzo pomocna uczynna i pogodna .

9.8 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 9
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 10

Opinia: Wczasy w tym roku spędzaliśmy w Maroku.Trzeci raz byliśmy z biurem Exim. Za każdym razem jesteśmy zadowoleni z wyjazdów. Piloci i rezydenci bardzo pomocni.Od momentu odebrania z lotniska do momentu odlotu.Szczególnie w tym roku pozdrawiamy pana Sebastiana Witczaka, który był nam bardzo pomocny !!!!!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 97  

100% bezpieczeństwa

Bezpieczeństwo Twojej płatności elektronicznej gwarantuje firma eCard.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.