Infolinia 58 ­325 30 00
Stosunek jakości do ceny 7.3
Zgodność oferty z opisem 7.4
Ocena rezydentów 6.9
Ocena Organizatora 6.7

Wszystkie opinie

8.8 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 9
Zgodność oferty z opisem 9
Ocena rezydentów 8
Ocena Organizatora 9

Opinia: Szybki i pewny zakup wycieczki w Eximie poprzez portal wakacje.pl. Dokumenty podróżne przyszły mailem na dwa dni przed wylotem. Na miejscu czekają Egipcjanie mówiący po polsku kierujący do odpowiedniego autobusu. Drugiego dnia spotkanie informacyjne z rezydentem - wyczerpujące informacje dot. Egiptu i hotelu, jednak dyżury Eximu krótkie raz-dwa razy w tygodniu po pół godziny, dla porównania Rosjanie mają swoich rezydentów dostępnych co dzień w godzinach 07:00-21:00. Można kupić wycieczki dodatkowe u rezydenta jeśli boimy się kupować u miejscowych i nie znamy języków obcych. Są jednak one droższe.

10 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 10
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 10

Opinia: Byliśmy pod koniec marca w hotelu Mirage Aqua Park & Spa Cesar Palace w Hurghadzie. W ostatnim dniu przed wylotem zakupiona oferta, sprawnie załatwione formalności i transfery. Opis hotelu w ofercie adekwatny do rzeczywistości, rezydent Egipcjanin Hasan biegle posługiwał się angielskim i polskim w mowie i piśmie. Brak jakichkolwiek zastrzeżeń. Oby takie wakacje były organizowane zawsze.

8.0 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 8
Zgodność oferty z opisem 8
Ocena rezydentów 8
Ocena Organizatora 8

Opinia: Biuro niczym się nie wyróżnia, zadna rewelacja, ale też nie bylo zadnych zastrzezen.

4.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 6
Zgodność oferty z opisem 2
Ocena rezydentów 6
Ocena Organizatora 2

Opinia: W styczniu 2015r dokonałem przedpłaty na wyjazd na imprezę "Turcja w pigułce" której organizatorem jest Exim Tours . W chwili zakupu nie był jeszcze znany termin - godzina przelotu samolotu do Antalyi. Natomiast program 1 dnia imprezy przewidywał m.innymi takie pozycje jak zakwaterowanie w hotelu , czas wolny , kolację i nocleg . Z treści zapisu w programie można było się spodziewać iż przelot do Turcji odbędzie się co najmniej w godzinach popołdniowo - wieczornych . Jakież było moje zdziwienie kiedy w lutym dowiedziałem się iż samolot wystartuje z Polski o godzinie 23.55 , a w Antalyi wyląduje o 3.30 , tak więc praktycznie w hotelu grupa zakwateruje się ok. godziny 6.00 . A o godzinie 7.00 zaplanowano już śniadanie i wyjazd / 2 dzień imprezy/ na objazd Kapadocji ok. 350 km ze zwiedzaniem kilku miejsc .Z tego jednoznacznie wynika iż nie zostanie zrealizowane punkty 1 dnia i wprost ze samolotu wsiądziemy do autobusu . Zwróciłem się w związku z tym do Exim Tours o rozwiązanie umowy i zwrot wpłaconej przedpłaty z uwagi na zmianę przez Biuro programu wycieczki. W odpowiedzi pracownica biura stwierdziła że dziękują mi za uwagi w sprawie rozkładu lotu , jednakże nie widzą podstaw do rozwiązania umowy . Zostaje mi w związku z tym już tylko skierowanie sprawy do sądu . Do tej pory dalej Exim nie zmienił programu wycieczki i dalej wprowadza klientów w błąd . Tak więc uważajcie .To Biuro nie reaguje na żadne skargi i tylko zostaje skierowanie sprawy do sądu , a wiadomo nie każdemu pokrzywdzonemu klientowi się chce szarpać w sądzie o kilkaset złotych i biuro o tym wie - taką mają politykę . Tak więc ostrzegam przed tym biurem , w przypadku dokonania przedpłaty stajecie się zakładnikiem tego biura .

2.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 2
Zgodność oferty z opisem 2
Ocena rezydentów 2
Ocena Organizatora 2

Opinia: Odradzam. Dziś kupiłem wycieczkę na jutro. Zabukowałem prywatny lot z Gdańska do Warszawy, wziełem urlop. Za wycieczkę do 5* hotelu w Sharm zapłaciłem kartą kredytową. Jakieś 3 godz po tym zadzwonił do mnie kierownik z Exim i powiedział, że wylot jest niestety nie możliwy bo hotel nie potwierdził rezerwacji. Spytałem o co chodzi i powiedziałem, że mogli mnie poinformować że taka sytuacja może wystąpić. Pan kierownik bez odsłuchania mojej rozmowy ze sprzedawcą stwierdził, że zostałem o tym poinformowany. Niestety tak nie było, również umowa nie zawiera takiej informacji. Nie wiem czemu kazali mi zapłacić skoro nie było wiadomo czy mają tą ofertę.

hmmm w Itace, Tui bądź Neckermanie nie do pomyślenia.

10 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 10
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 10

Opinia: Dobra organizacja `oraz opieka rezydenta.Cena adekwatna do warunków hotelu.Oferta zgodna z opisem.

10 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 10
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 10

Opinia: Naprawdę szczerze z serca polecam! Zwłaszcza wyloty do Egiptu z Warszawy (przylot na 9 a wylot o 22 - więc dwa dni "gratis"), poza tym najniższe ceny i fajna rzetelna i konkretna obsługa pani rezydent. Bardzo mile zaskoczony i zadowolony:) Pozdrawiam serdecznie

2.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 2
Zgodność oferty z opisem 2
Ocena rezydentów 2
Ocena Organizatora 2

Opinia: Jeszcze nie podróżowałem z Eximem a już mam wyrobioną o nim opinię. Miałem opłacone wczasy w Maroku z wylotem z Wrocławia,kiedy okazało się,że zmieniono mi wylot na Katowice. Niby nic,ale dla mnie wielki problem,bo dodatkowo muszę zapłacić ponad 500zł za transport do Katowic,gdzie mam tam blisko 300km. Dostałem tę informację o zmianie lotniska kiedy już wszystkie promocje na lato zostały sprzedane i muszę kupić nowe wczasy po zwykłej cenie, drożej niż było to jeszcze miesiąc temu.Rozumiem wszystko,że nie ma wielu chętnych na wylot z Wrocławia,to tym bardziej Exim powinien zadbać o swoich klientów i swoją markę i mógłby podstawić jakieś busy np z Wrocławia i przewieźć tych klientów do Katowic. Dostałem w ramach rekompensaty 90 zł zniżki na osobę na przejazd z Wrocławia do Katowic.Problem w tym,że taki przejad kosztuje dużo więcej.Gdybym chciał wczasy z katowic za 9.000zł.to takie bym zakupił,ale chciałem za 8 tyś z Wrocka. Coś mi się wydaje,że Exim nie dba o swoich klientów i swoją markę. Wiem,że już z nimi nie polecę nigdzie. Szkoda,że tak mnie potraktowali.

2.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 2
Zgodność oferty z opisem 2
Ocena rezydentów 2
Ocena Organizatora 2

Opinia: Exsim Tours -w sposub przemyślany oszukuje klentów
np.podaje że jest członkiem Krajowej Izby Turystyki -a nie jest odpowiedz Krajowej Izby Turystyki z dnia 28.02.2014. Na wycieczce objazdowej
podaje że nie ma pilota polso-języcznego -a nie ma żadnego pilota.Z Wenezueli jedziemy do Brazylii głónie po to żeby pilotta tam zamieszkująca -kupiła sobie kiełbasę - bo jak twierdzi "jest dobra przebitka.W czasie objazdówki organizowane są inne wycieczki wysoko płatne (250 E) w które głownie zaangażowana jest pilotka a pozostałych uczestników pozostawia się na ulicy- w kraju ogarniętym praktycznie wojną domową. Dużo można by pisać.Reklamacji Krajowej Izby Turystyki nie uznaje -itd.Odradzam kożystanie z biura Exim Tours.

10 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 10
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 10

Opinia: Pomimo wielu negatywnych opinii, które czytaliśmy na forach na temat Exim tours zdecydowaliśmy się na wypoczynek w Egipcie z tym biurem. Wybraliśmy hotel już nam znany( Jungle aqua park) więc wiedzieliśmy czego się spodziewać i nie zawiedliśmy się po raz kolejny. Organizator spełnił WSZYSTKIE warunki wynikające z umowy. Dobrze rozplanowane przeloty pozwoliły na pełne 8 dni wypoczynku. Na miejscu czekała na nas rezydentka Pani Ania,która bardzo często pełniła dyżury w lobby hotelowym. Co ważne, nie była nachalna w kwestii wycieczek. Przedstawiła ofertę i tyle. My skorzystaliśmy z dwóch ofert i było ok.
Czytając opinie o braku możliwości przedłużenia doby należałoby winić nie biuro a konkretny hotel, który nie godzi się na przedłużenie. My nie mięliśmy z tym problemu. Dla nas najważniejszą sprawą był hotel i godziny wylotu i przylotu. Zastanawiałam się nad tym,co piszą inni na temat zmiany hotelu. Są przepisy,które stanowczo zabraniają takich praktyk. Nie chcę tutaj wtrącać paragrafów ale wiem,że takie sytuacje stawiają biuro na przegranej pozycji, więc chyba nie ryzykowaliby. Ja ze swojej strony polecam biuro Exim tours i napewno skorzystam przy najbliższej okazji. Najważniejsze,to wybrać dobry hotel i zwracać uwagę na godziny wylotów i przylotów. Pozdrawiam

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 93  

100% bezpieczeństwa

Bezpieczeństwo Twojej płatności elektronicznej gwarantuje firma eCard.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.
zamknij

Pozwól, że pomogę Ci w ich zakupie.
Zostaw nam swoje dane, skontaktujemy się
z Tobą niezwłocznie.

Dziękujemy
za przesłanie zgłoszenia.

Nasz konsultant skontaktuje się
z Tobą najszybciej, jak to tylko
będzie możliwe.