7.0

Na podstawie 1075 opinii.
Czytaj wszystkie opinie

Stosunek jakości do ceny 7.2
Zgodność oferty z opisem 7.3
Ocena rezydentów 6.7
Ocena Organizatora 6.6

Wszystkie opinie

3.5 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 4
Zgodność oferty z opisem 4
Ocena rezydentów 2
Ocena Organizatora 4

Opinia: Najgorsze biuro podróży z jakim miałam do czynienia.Pomimo dziesiątek (dosłownie)e-maili, którymi zarzucało nas Biuro Exim i przedstawiciele Wakacji.pl, ktorzy byli zamieszani w organizację naszego wyjazdu, nic z tego nie wynikało. Trzeba było dobijać się o każdą informację, żeby dostać chociażby bilety lotnicze trzy dni przed wyjazdem Mąż walczył kilka godzin. Dwa dni w Izraelu próbowaliśmy dowiedzieć się o transfer na lotnisko. Znowu kilka e-maili i telefonów.O jakimkolwiek rezydencie nikt nawet nie słyszał.Hotel reklamowany jako 4-, a nawet 5-gwiazdkowy ( w zależności od strony internetowej) bardziej przypominał arabski bazar niż miejsce wypoczynku.Brzydkie pokoje, zapyziałe lobby. Jedynym plusem było dobre i urozmaicone jak na bliskowschodnie warunki jedzenie.
W każdym razie rozczarowująca oferta i totalny brak profesjonalizmu organizatora.

10 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 10
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 10

Opinia: witam byłem w styczniu 2017 z biurem EXIMturs na Malcie dziękuje za wspaniały urlop bardzo bardzo udany wszystko z godnie z opisem Pani z biura do końca monitorowała nasz wyjazd przesyłając nam drogą mailową wszystkie niezbędne dokumenty a na koniec dzwoniąc formie przypomnienia brawo super organizacja wylot z berlina wszystko dopięte na ostatni guzik hotel w Mellieha Bay super godny polecenia wygodny super jedzenie duży wybór rezydent na lotnisku wita gości oraz służy pomocą w hotelu po przyjeździe udziela niezbędnych informacji super POLECAM BIURO POLECAM MALTE HOTEL MELLIEHA BAY DZIĘKUJĘ ZA WSPANIAŁY URLOP I NA PEWNO JESZCZE POJADĘ Z WAMI Pozdrawiam Andrzej N. z Kamienia Pomorskiego

1.5 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 1
Zgodność oferty z opisem 3
Ocena rezydentów 1
Ocena Organizatora 1

Opinia: Najgorsze biuro z jakiego kiedykolwiek leciałem. Brak jakich kolwiek informacji odnośnie wycieczki. Wiedziałem tylko jak się nazywa mój hotel i że jest na malediwach. Nie dostałem żadnych informacji odnośnie przesiadki w dubaju. Nie dostałem żadnej informacji odnośnie lotu już na malediwach na inną wyspę. Byłem zdany sam na siebie. Latalem po całym świecie z różnych bior podróży i zawsze miałem szczegółowe informacje odnośnie lotów, lotnisk wraz z mapami gdzie mam się udać po wyladowaniu. Dodam jeszcze że leciałem z z 3 letnim dzieckiem i najadłem się stresów. Nikt mnie nawet nie poinformował że już na lotnisku w malediwach mam iść na jakiś inny lot. Nie miałem nr lotu i nie wiedziałem nawet gdzie mam lecieć. Dzwoniąc pod infolinię Exim tours odniosłem wrażenie że kobieta z którą rozmawiałem nie miała zielonego pojęcia o kraju do którego lecę i nie miała żadnych informacji odnośnie mojej wycieczki

1.0 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 1
Zgodność oferty z opisem 1
Ocena rezydentów 1
Ocena Organizatora 1

Opinia: Biuro Eksim Tours na objeżdzie serwuje hotele poniżej wszelkiej krytyki,autokary -podobnie.Biuro Eksim Tours powołuje się w materiałach reklamowych że jest członkiem Polskiej Izby Turystyki - a nie jest( odpowiedz P.I.T. do wzglądu.)Dział reklamacji ignoruje całkowicie klientów.Można by dużo pisać ale najlepiej funkcjonowanie obrazuje opinia URZĘDU MARSZAŁKOWSKIEGO WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO w WARSZAWIE DEPARTAMENT KULTURY,PROMOCJI i TURYSTYKI w WARSZAWIE " klienci nie mieli właściwej opieki i stworzono zagrożenie dla " MIENIA i ŻYCIA " (Opinia do wzglądu).

2.5 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 2
Zgodność oferty z opisem 5
Ocena rezydentów 1
Ocena Organizatora 2

Opinia: Wyjazd do Sunny Beach 2016. Sam lot bezproblemowo. Na lotnisku jednak zaczęły się cyrki. Po odebraniu bagaży szukam gościa z tabliczką mojego biura, niestety na próżno. Po około 20 min hala przylotów niemal opustoszała, została grupa 15 polaków która czekała na rezydenta aby przekazał gdzie się mamy udać. A tu nic. Lekko poddenerwowani wychodzimy na zewnątrz i zaczynamy dzwonić do Polski aby się czegoś dowiedzieć. Wtem jeden z turystów wraca na lotnisko następnie do nas i mówi że rezydent łaskawie się zjawił. Po krótkiej rozmowie twierdzi że to on stoi tu od 30 min i to my się spóźnilśmy. Jego beszczelność nie zna granic. Jedna osoba mogła nie zauważyć tego pana ale nie grupa 15 osób. Dalsza część wakacji bez problemów ponieważ nie korzystałem z ofert tego pseudo biura. Powrót z innym rezydentem już bez żadnych problemów na wysokim poziomie.

10 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 10
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 10

Opinia: Very good contact, everything was on time, we got all information with details. It is really worth to go on vacation with this travel agency. Thank you!

3.5 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 4
Zgodność oferty z opisem 6
Ocena rezydentów 2
Ocena Organizatora 2

Opinia: Za pośrednictwem Travelplanet kupiłam bardzo drogie wakacje na Malcie, gdzie organizatorem był EXIM. To miały być wyjątkowe wakacje. Hotel był znakomity. Malta jest piękna. Nigdzie nie spotkałam przedstawiciela biura Exim. Przy wylocie na Maltę okazało się, że przesłane mi mailem dokumenty podróży nie są wystarczające. Na polskim lotnisku zapłaciłam za karty pokładowe dla wszystkich uczestników i zdążyłam z odprawą w ostatnich minutach przed zamknięciem bramek. Martwiłam się, że w drodze powrotnej wydarzy się to samo, więc skontaktowałam się ze sprzedawcą i poprosiłam o przesłanie dokumentów, które linie lotnicze uznają za wystarczające do odprawy. Otrzymałam mailem dokumenty z biura, ale dla linii lotniczych w drodze powrotnej nie były one wystarczające i ponownie zapłaciłam za karty pokładowe. Na lotnisko dotarliśmy taksówkami, ponieważ do ostatniego poranka przed wylotem w recepcji hotelu nie było żadnych informacji dla nas wbrew temu, co usłyszałam w biurze travelplanet podczas rozmowy telefonicznej, kiedy skarżyłam się na nieudolność organizatora. Nie było żadnej polskiej opieki. Jeśli nie porozumiewacie się dobrze w językach obcych- odradzam exim na Malcie- będziecie zdani tylko na siebie, mimo że w umowie jest inaczej. I sugeruję zabranie rezerwy gotówki na transport, a także depozyty w hotelach, o których nas nie uprzedzono. Lub karta kredytowa.

4.0 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 4
Zgodność oferty z opisem 2
Ocena rezydentów 6
Ocena Organizatora 4

Opinia: nie potrafią zamówić bagażu w ryanairze, zmieniają hotel już po przylocie na miejsce, a potem, zamiast załatwić od ręki zwrot kosztów za bagaż, to karzą sobie przesyłać pisemka na papierze.
Słabo.

5.5 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 6
Zgodność oferty z opisem 4
Ocena rezydentów 8
Ocena Organizatora 4

Opinia: Najpierw nie zamówili nam bagażu w Ryanair (choć pieniądze od nas wzięli), potem na lotnisku na Teneryfie dowiedzieliśmy się, że zmienili nam hotel (z adeje na cristianos), a potem, żeby zwrócić nam koszty samodzielnego wykupu bagażu na lotnisku, kazali przesyłać reklamację pocztą (zamiast zwykłego maila). Nie polecam biura. W porządku zachowała się tylko opiekunka (widać, że zaprawiona w bojach z turystami, których biuro robi na szaro), bo wszystko co obiecała, to dostarczyła (choć nie bez przypominania, ale jednak)

7.3 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 8
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 1
Ocena Organizatora 10

Opinia: Jesteśmy zadowoleni z biura podroży, ale pani rezydentka pozostawia wiele do życzenia. Od samego przylotu była niemiła, wręcz chamska. Nie interesowała się osobami za które była odpowiedzialna. Krytykowała wszelkie wycieczki fakultatywne, prócz wycieczki objazdowej. Na liczne pytania nie znała odpowiedzi, a czasami nawet opryskliwie odpowiadała.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 108  

100% bezpieczeństwa

Bezpieczeństwo Twojej płatności elektronicznej gwarantuje firma eCard.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.