58 ­325 30 00
Infolinia 801 ­555 401 koszt połączenia 0,49zł/min z VAT
Stosunek jakości do ceny 7.3
Zgodność oferty z opisem 7.4
Ocena rezydentów 6.9
Ocena Organizatora 6.7

Wszystkie opinie

4.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 4
Zgodność oferty z opisem 6
Ocena rezydentów 2
Ocena Organizatora 4

Opinia: Byliśmy z Exim Tours w Hiszpanii. Prawdę mówiąc poczuliśmy się pozostawieni samym sobie. Na miejscu nie było rezydenta, mimo, że w umowie była informacja, że rezydent (obcojęzyczny) będzie miał dyżury w hotelu. W rezultacie musieliśmy dzwonić do Polski, aby uzyskać informacje na temat powrotnego transferu na lotnisko. Plaża przy hotelu była cała rozkopana, woda brudna. Biuro uważa, że nic się nie stało a rozkopaną plażę sobie najwyraźniej wymyśliłam. Nie polecam i więcej już nie skorzystam z usług tego biura.

9.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 10
Zgodność oferty z opisem 8
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 8

Opinia: Witam, wakacje zarezerwowałem w styczniu na Turcja w pigułce (13.06-20.06) potem pobyt w hotelu Orange Palace w Side (20.06-27.06).Już w Antalyi na lotnisku pierwsza nerwówka - przedstawicielka biura w ogóle nie zorientowana o objazdówce, od razu skierowała nas do hotelu, w którym mieliśmy odpoczywać w drugim tygodniu pobytu. Krótko mówiąc: zamienili nam terminy - najpierw pobyt w hotelu potem objazdówka. Wydaje mi się, że o takiej zmianie powinniśmy być powiadomieni jeszcze przed wylotem z Polski. Zależało nam na tym, aby "wymęczyć" się na objazdówce a potem odpoczywać. Po za tym wszystko było wspaniałe. Hotel przepiękny, obsługa wspaniała, pokoje bez zarzutów, jedzenie pyszne, naprawdę super. Objazdówka - brak mi słów - rewelacja! Organizacja, opieka naszego pilota, Turka, Caghana Akmana, (bardzo Go pozdrawiamy) po prostu trzeba to przeżyć! Biuro podróży powinno się szczycić takim przewodnikiem. Facet wart wszystkich pieniędzy. Bardzo dobrze mówi po polsku, profesjonalista w każdym temacie. Oprowadzał nas i bardzo ciekawie opowiadał o historii, geografii, religii, polityce, zwiedzanych miejscach. O nudzie w takim towarzystwie nie było mowy. Organizował hotele, łamał nasze bariery językowe, zawsze służył pomocą. Jedynym minusem objazdówki był komfort w autokarze. Uczestników wycieczki było 20 osób, dlatego dostaliśmy mały autobus - mało wygodny, ale poza tym nikt tak naprawdę nie narzekał. Wspaniały kierowca Ahmed, którego też pozdrawiamy dwoił się i troił przy bagażach, ale zawsze z uśmiechem.
Podsumowując Turcja jest pięknym krajem każdemu polecam hotel Orange Palace w Side (wybudowany w 2014 r.) i objazdówkę koniecznie z Caghanem przewodnikiem, z którym nikt nie będzie się nudził, a przywiezie do Polski niezapomniane wspomnienia. Pozdrawiamy wszystkich uczestników tej wycieczki .

3.5 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 4
Zgodność oferty z opisem 4
Ocena rezydentów 4
Ocena Organizatora 2

Opinia: MOJA OPINIA O TYM BIURZE JEST KATASTROFALNA INNE BIURA PO ZAMACHACH DALY LUDZIOM WYBOR ZMIANY MIEJSCA PODROZY LUB REZYGNACJE A EXIM NIEDAL ZADNEGO WYBORU JAK TYLKO WYBOR INNYCH DROGICH OPLAT I DOPLATA DO WYKUPIONYCH JUZ TERNINOW WAKACJI

10 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 10
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 10

Opinia: Witam. Wakacje w tym roku z rodzina spedzilismy na Djerbie. Byly to udane wakacje. Wszystko bez zarzutu. Dopiete na ostatni guzik. Bardzo duzo dobrych wspomnien zawdzieczamy Pani rezydent Iwonie. Pierwszy raz spotkanie z rezydentem bylo wypelnione konkretnymi informacjami. Nie bylismy zmyszani do zakupu wycieczek, a i tak pojechalismy na dwie z nich. Kobieta-skarbnica wiedzy. Uwielbiala mowic i opowiadac o Tunezji. Tym zachecila nas do zwiedzenia wielu miejsc pod jej przewodnictwem. Mieszkala u nas w hotelu. Wieczorami turysci siadali przy niej a ona opowiadala, opowiadala, opowiadala.. Pierwszy raz spotkalismy takiego rezydenta... Polecamy to biuro z pelna odpowiedzialnoscia... Wrocimy do Tunezji dzieki rzetelnosci biura i jego Pani rezydent.

5.3 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 5
Zgodność oferty z opisem 8
Ocena rezydentów 1
Ocena Organizatora 7

Opinia: Biuro podróży właściwie zabezpieczyło przelot :bilety lotnicze zostały zabukowane, dobre linie lotnicze, prawidłowo zabukowany hotel i zorganizowany odlot. Bardzo dużym minusem dla biura jest obsługa klienta przez rezydenta na Malcie. Rezydentka nie pojawiła się na lotnisku po przylocie samolotu, Nikt nie czekał w wyznaczonym miejscu na przylatujących pasażerów biura. Po wielokrotnych próbach kontaktu telefonicznego z Panią rezydent (Pani Katarzyna) uzyskaliśmy informację gdzie znajduje się kierowca mający nas dowieźć do hotelu .Poszukiwania kierowcy trwały około 40 minut. Kierowca nie miał listy osób, które ma zabrać (zabierał też przypadkowe osoby). Wygląd pojazdu i komfort jazdy pozostawiały wiele do życzenia (niezamykające się drzwi, odpadające siedziska z foteli), Rezydentka pojawiła się tylko raz podczas całego naszego pobyty na wyspie, Nie przedstawiła ofert wycieczek fakultatywnych, ograniczyła się do przytakiwania na nasze sugestie wycieczek, o których dowiedzieliśmy się w internecie. W dniu powrotu, przed transferem na lotnisko, w dalszym ciągu był kłopot ze skontaktowaniem się z Panią rezydent (nie odbierała telefonów, nie reagowała na wysyłane sms). Niestety na lotnisku też się nie pojawiła. Proponuję potencjalnym klientom, aby wcześniej zorientowali się jakim autobusem dostać się z lotniska do hotelu, co zaoszczędzi im niepotrzebnego stresu. Rezydentka praktycznie jest niepotrzebna, bo w niczym nam nie pomogła. Termin pobytu - Malta 12-19. 06.2015.
Ela i Mirek

6.5 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 8
Zgodność oferty z opisem 8
Ocena rezydentów 2
Ocena Organizatora 8

Opinia: Biuro podróży właściwie zabezpieczyło przelot :bilety lotnicze zostały zabukowane, dobre linie lotnicze, prawidłowo zabukowany hotel i zorganizowany odlot. Bardzo dużym minusem dla biura jest obsługa klienta przez rezydenta na Malcie. Rezydentka nie pojawiła się na lotnisku po przylocie samolotu, Nikt nie czekał w wyznaczonym miejscu na przylatujących pasażerów biura. Po wielokrotnych próbach kontaktu telefonicznego z Panią rezydent (Pani Katarzyna) uzyskaliśmy informację gdzie znajduje się kierowca mający nas dowieźć do hotelu .Poszukiwania kierowcy trwały około 40 minut. Kierowca nie miał listy osób, które ma zabrać (zabierał też przypadkowe osoby). Wygląd pojazdu i komfort jazdy pozostawiały wiele do życzenia (niezamykające się drzwi, odpadające siedziska z foteli), Rezydentka pojawiła się tylko raz podczas całego naszego pobyty na wyspie, Nie przedstawiła ofert wycieczek fakultatywnych, ograniczyła się do przytakiwania na nasze sugestie wycieczek, o których dowiedzieliśmy się w internecie. W dniu powrotu, przed transferem na lotnisko, w dalszym ciągu był kłopot ze skontaktowaniem się z Panią rezydent (nie odbierała telefonów). Niestety na lotnisku też się nie pojawiła. Proponuję potencjalnym klientom, aby wcześniej zorientowali się jakim autobusem dostać się z lotniska do hotelu, co zaoszczędzi im niepotrzebnego stresu. Rezydentka praktycznie jest niepotrzebna, bo w niczym nam nie pomogła. Termin pobytu - Malta 12-19. 06.2015.

10 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 10
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 10

Opinia: Wszystko w jak najlepszym prządku, począwszy od terminowych lotów, opiece rezydenta, tranzytu itp. Naprawdę POLECAM!!!

10 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 10
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 10

Opinia: Biuro podróży oceniam pozytywnie. Wszystko zgadzało się z opisem oferty. Polecam

9.3 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 8
Zgodność oferty z opisem 9
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 10

Opinia: super........kolejny raz z tym biurem.Polecam!

wszystko odbyło się zgodnie z planem..........jedynym minusem to wyżywienie w hotelu.

10 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 10
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 10

Opinia: Był to nasz drugi wyjazd do Sharm el Sheikh z Exim Tours, kolejny raz jesteśmy zadowoleni. Dziękujemy!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 95  

100% bezpieczeństwa

Bezpieczeństwo Twojej płatności elektronicznej gwarantuje firma eCard.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.