0,49zł/min z VAT Infolinia 801 ­555 401
Mamy web do podróży!
Stosunek jakości do ceny 7.3
Zgodność oferty z opisem 7.4
Ocena rezydentów 6.9
Ocena Organizatora 6.7

Wszystkie opinie

2.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 2
Zgodność oferty z opisem 2
Ocena rezydentów 2
Ocena Organizatora 2

Opinia: Nigdy więcej z biurem Exim. Na dzień dobry zamienili nam objazd z wypoczynkiem, o czym zostaliśmy poinformowani po przylocie, na lotnisku. Podobno ze względu na święta lokalne i pogodę. Widocznie nagle do kalendarza wpadły jakieś święta:). Poza tym, z pisma, które od nich otrzymałam wynika, że nie muszą realizować programu, Pani Pilotka nie ma obowiązku zajmować się grupą w trakcie objazdu itp. itd. Szkoda, że nie można tutaj załączyć tej odpowiedzi bo naprawdę warta jest przeczytania. Ogólnie biuro Exim nic nie musi, tylko klient musi zgadzać się na wszystko i nie protestować. Ogólnie Rumunia i Bułgaria na tak ale z innym biurem podróży. Natomiast Eximu nie wybiorę już nigdy więcej. Organizacyjnie leżą na łopatkach a najgorsze jest to, że nic nie robią aby to zmienić.

10 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 10
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 10

Opinia: Za mną wspaniała przygoda 7 dni Rejs po Nilu,pozostałe z 15 dni pobyt w hotelu Mirage
obsługa hotelowa bez większych uwag.
Natomiast niezwykle profesjonalna wiedza i opieka
Przewodnika Pana Mina Naeem, ogromna wiedza o starożytnym Egipcie i jednocześnie własnym wrażeniom P.Miny z pobytu w Polsce.Polecam taką
formę wypoczynku.

6.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 8
Zgodność oferty z opisem 8
Ocena rezydentów 2
Ocena Organizatora 6

Opinia: Skandaliczne zachowanie rezydentki Pani Grażyny P, która zostawiła nas w hotelu, twierdząc, że nas nie było - czekałem z żoną i inną rodziną 30 min wcześniej niż o to prosiła przez następne 1,5 h. Na koniec usłyszałem "musicie sobie radzić sami" - Exim tours słabo.

3.5 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 2
Zgodność oferty z opisem 4
Ocena rezydentów 6
Ocena Organizatora 2

Opinia: Niestety nie mogę napisać pozytywnej opinii. Wybrałem się z tym biurem na wczasy na Majorkę do hotelu Delfin Siesta Mar. Opis oferty diametralnie odbiega od stanu rzeczywistego. W ofercie 2 baseny w tym jeden kryty(ten akurat zamknięty w sezonie letnim i oczywiście brak informacji o tym w ofercie). W ofercie sauna i jacuzzi które są niestety też nieczynne. Hotel stary i sfatygowany z pleśnią w łazience. Czystość wody w basenie pozostawia dużo do życzenia(sama woda słona). Lobby Bar nieczynny, a stół bilardowy zniszczony. Po przyjeździe złożyłem reklamacje, ale biuro nie widzi podstaw do uwzględnia reklamacji. Mój wniosek po tych wczasach jest jeden "NIGDY WIĘCEJ WAKACJI Z TYM BIUREM".

10 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 10
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 10

Opinia: Pozwolę sobie przyłączyć się do wyrażenia swojej opinii o imprezie Rejs po Nilu organizowanym przez biuro Exim Tours. Byłam na rejsie dwa razy i wcale nie dane było się nudzić. Ogromna wiedza o starożytnym Egipcie z uwzględnieniem wątków z historii Polski i sposób jej przekazywania przez przewodnika Pana Minę Naeem zapewnia jeszcze większą atrakcyjność wycieczki. Taka forma spędzenia wypoczynku / 14-dni/ w połączeniu z pobytem w hotelu /tym razem : Mirage , obsługa miła, dobra lokalizacja .../osobiście bardzo mi odpowiada i polecam tą formę wypoczynku.

10 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 10
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 10

Opinia: Miałem przyjemność być na wycieczce z tygodniowym rejsem po Nilu organizowanym przez biuro Exim.
Ocena moja jest bardzo dobra i to zarówno w zakresie organizacji jak i wyżywienia a przede wszystkim dzięki przewodnikowi Panu Minie Naeem - egipcjaninowi tak bogaty program został zrealizowany w całości.Jego doskonała znajomości języka polskiego oraz wspaniała i wyjątkowa umiejętność przekazania swojej wiedzy to jego atuty.
Hotel Mirage ... czyto, schludnie.
Polecam.


10 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 10
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 10

Opinia: Bardzo atrakcyjna wycieczka z biura Exim tours, szczególnie tygodniowy rejs po Nilu zasługuje na najwyższą ocenę, a to dzięki przewodnikowi Minie Naeem- Egipcjanin mówiący doskonale po polsku, posiadający ogromną wiedzę i umiejący w sposób ciekawy (incenizacje) a czasem nawet dowcipny, ją przekazać. Bogaty program, super organizacja, punktualność. Na statku czyściutko, dobre jedzenie, miła obsługa. Hotel Mirage to "afrykańskie 5 gwiazdek", prawie sami Rosjanie...ale obsługa dawała radę. Dobry kontakt z rezydentami. Mówiąc krótko gor
ąco POLECAM!!

10 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 10
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 10

Opinia: Bardzo serdecznie polecam to biuro, w szczególności na wyjazdy objazdowe. Program wycieczki starannie przygotowany przez osoby pełne pasji i znające się na tym co robią. Hotele bardzo tradycyjne (w Maroku) co pozwala poczuć klimat i ducha egotycznego kraju. Świetny klimat wyjazdu, stworzony przez wspaniałą Pani pilot Izabelle Pawlik. Polecam!

4.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 4
Zgodność oferty z opisem 4
Ocena rezydentów 6
Ocena Organizatora 2

Opinia: sprzedaja oferte bez znajomości hotelu w danym miejscu.hotel 5*,w ofercie pokoje standart,czyli widok na śmierdzącą ulicę, pokoje z częściowym widokiem na morze-trzeba się wychylic z balkonu zeby to zobaczyć ale w Polsce trzeba za to dopłacić 700.00 i patrzec potem na śmietnik pod oknem-chociaz gdy kupowaliśmy tę imprezę to mówiono nam że jest pełna opcja .okazało się w hotelu że są tez pokoje z widokiem na morze ,jest cich i ładnie ale za dopłatą 360$.czyli biuro nie ma ppełnej wiedzy na ten temat, czy chęć naciągnięcia klientów na wczasy wcale nie tanie i nich sobie dopłacają jak chcą spędzic 12 dni w ciszy i spokoju.reklamacji nie uwzględniono.NIGDY WIĘCEJ EXIM TUR.OSTRZEGAM

2.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 2
Zgodność oferty z opisem 2
Ocena rezydentów 2
Ocena Organizatora 2

Opinia: Mój pierwszy wyjazd z tym biurem jest zapewne ostatnim. 30 lipca br podpisałem umowe o świadczenie usług turystycznych na imprezę "Tunezja w pigułce" (tydzień) plus odpoczynek (tydzien w hotelu "Les Pyramides w terminie 18.09.2014. Na dwa dni przed wylotem dopwiadywałem się czy nie zaszły zmiany i dowiedziałem się, że impreza odbędzie się zgodnid z planem. Po przylocie na lotnisku dowiedziałem sie, że zamieniona została kolejność. Najpierw odpoczynek (nie wiem po czym), a potem zwiedzanie. Pani rezydentka tonem nie znoszącym sprzeciwu (zapene obce jej jest słowo przepraszam) nakazała abym jechał do hotelu, a jeśli mi się to nie podoba mogę zostać na lotnisku. Na moje pytanie i co dalej odpowiedziała "Nie wiem". Oczywiście złożyłem reklamacje stwierdzając w niej iż po to zawarłem umowę (objazd + odpoczynek) aby po tygodniu zwiedzania móc odpocząć. Opisałem także chamskie zachowanie rezydentki. Ostatniego dnia przed upłynięciem terminu na odpowiedź otrzymałem krótkie pismo z Exim Tours w którym biuro przeprasza za zmianę i twierdzi iż nastapiła ona chęcią usatysfakcjonowania mniew związku z warunkami pogodowymi, lokalnymi świetami itp. Oczywiście w piśmie nie było ani słowa na temat zachowania się pani rezydentki na lotnisku. Podczas pobytu dowiedziałem się, że w przewidzianym terminie ponadczterdziestoosobowa grupa pojechała na część objazdową. Zatem dla tych wybrańców nie było przeszkód wzwiązanych z pododą, świetami itp. Spodziewałem się przeprosin i wobec zlamania regulaminu rekompensaty. zamiast tego, podobnie jak w komentarzu powyżej otrzymałem wymijające pismo. To istotni jest żenada, która nie powinna wystąpić w renomowanym biurze. Poniosłem dodatkowe koszty związane z rozmowami telefonicznymi z mojej komórki z przedstawicielami biura w Łodzi (prawie 200 zł), próbując wyjaśnić sytuację. W tej sytuacji pozostaje izba turystyczna i droga sądowa. Zatem odradzam korzystanie z tego biura biuro. Są o wiele lepsze na litery"R" lub "I", których nazw nie wymieniam aby

100% bezpieczeństwa

Bezpieczeństwo Twojej płatności elektronicznej gwarantuje firma eCard.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.