58 ­325 30 00
Infolinia 801 ­555 401 koszt połączenia 0,49zł/min z VAT
7.0

Na podstawie 1018 opinii.
Czytaj wszystkie opinie

Stosunek jakości do ceny 7.2
Zgodność oferty z opisem 7.3
Ocena rezydentów 6.8
Ocena Organizatora 6.6

Wszystkie opinie

8.5 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 9
Zgodność oferty z opisem 7
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 8

Opinia: Biuro nie podało informacji o remoncie basenu w Hiltonie w Marsa, niszczy to obraz hotelu na wejściu/ lot i przejazdy były dobrze zaplanowane/ rezydent w Egipcie miły i usłużny/ kierowcy autobusów do niczego, bo nawet kobietom nie chcieli pomóc włożyć lub wyjąć walizki.

9.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 10
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 8
Ocena Organizatora 8

Opinia: Wszystko ok, 2 razy z nimi podróżowaliśmy do Hiszpanii i zawsze wracaliśmy zadowoleni;) w tym roku również zamierzamy polecieć z tego biura.

10 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 10
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 10

Opinia: Mi i mojej rodzinie wyjazd z tym biurem, udał się rewelacyjnie (Egipt-jungle aqua park) Pani rezydent-Grażyna Pomiankowska, jest prawdziwym Aniołem strozem! Zawsze punktualna, pomocna i uśmiechnięta. Brak jakichkolwiek minusów, że strony biura, a takiego rezydenta, życzę każdemu!!! Jeśli wybieracie się do Jungle Aqua parku, to koniecznie z Eximtours i do Pani Grażyny. Rewelacja!

10 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 10
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 10

Opinia: Dodatkowe wycieczki organizowane na miejscu rewelacyjne, rezydentka bardzo miło i pomocna,Wszystko świetnie zorganizowane polecam.

2.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 2
Zgodność oferty z opisem 2
Ocena rezydentów 2
Ocena Organizatora 2

Opinia: Program w sposób wyrafinowany wprowadza w błąd uczestników a Pani kicka wnosi poprawki nie dla dobra uczestników ,tylko żeby sie nie domyślili oco chodzi.nie ma łacznosci z nikim bardziej odpowiedzialnym ,wszędzie p. KICKA. Jest innego zdania jak uczestnicy ,jak biuro pośrednictwa i jak
DEPARTAMENT KULTURY, PROMOCJI i TURYSTYKI URZĘDU MARSZAŁKOWSKIEGO w WARSZAWIE. Wyrok mówi wszystko ;
biuro EXIM-TOURS WPROWADZA ZAGROŻENIE DLA MIENIA i ŻYCIA uczestników.Pilotka pani Sylwia Romaniuk załatwia hotele poniżej krytyki ( nawet dla objazdówek,a jeżdzimy dużo i z różnymi biurami).
P. Sylwia Romaniuk współuczestniczy w układaniu programu imprezy i w efekcie jedzie się dużo kilometrów żeby przekroczyć granicę z Brazylią ,tylko po to żeby zakupiła kiełbasę "dla całej rodziny bo tam jest dobra przebitka'-jej słowa,jest mieszkanką Wenezueli.Stanowczo nie polecam BIURA EXIM-TOURS.

2.0 opinia klienta z dnia
 
Ocena Organizatora 2

Opinia: uważam ich (albo portal wakacje.pl) za DETALICZNYCH ZŁODZIEJASZKÓW. Przysłali mi link do zapłaty na 5.000 pln o 23.20, miałem zapłacić rano. zapłaciłem 0.30, (czyli praktycznie w godzinę) a rano 8.30 zadzwonili do mnie, że ponieważ zapłata była następnego dnia to mam zapłacić 40 pln, bo cena wzrosła. (a nikt mnie nie informował o takim warunku)
UWAGA: DETALICZNI ZŁODZIEJE !!!!.
Andrzej Szymowski z Krakowa

4.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 6
Zgodność oferty z opisem 6
Ocena rezydentów 2
Ocena Organizatora 2

Opinia: Parę dni temu wróciliśmy z Izraela. Na miejscu nie ma polskiego rezydenta i nie ma żadnego innego rezydenta!Kontakt z biurem utrudniony- nie da się do nich dodzwonić, późno odpisują na maile, z osobą, z którą mieliśmy ustalić kwestie wycieczek itp. kontakt też utrudniony, udało się dodzwonić dopiero za którymś razem.
Szczerze nie polecam korzystania z tego biura.

3.5 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 6
Zgodność oferty z opisem 4
Ocena rezydentów 2
Ocena Organizatora 2

Opinia: Nie polecam niestety biura Exim tours. Niedawno wróciłam z Izraela. Na miejscu brak rezydent, kontakt z biurem utrudniony, późne odpisywanie na maile, nie można było się dodzwonić do osoby, z którą mieliśmy uzgodnić kwestie wycieczek i innych spraw, o wielu rzeczach nie zostaliśmy poinformowani.
Informacje podane o hotelu zgadzały się, z zakwaterowaniem też nie było problemu, ale niestety reszta rzeczy pozostawiała wiele do życzenia.

4.3 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 2
Zgodność oferty z opisem 2
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 3

Opinia: Niedawno wróciliśmy z Malty, oferta Eximu hotel \\\\\\\"Bay View\\\\\\\" - beznadziejna, pośrednik niekompetentny. Hotel opisuje w ogólnikach, mimo XXI wieku za takie rzeczy jak internet w hotelowym lobby, sauna - my jako goście musieliśmy płacić, Zważenie walizki przed wyjazdem również jest płatne. Jak się okazuje usługi te nie są bezpłatnym standardem. Exim nie informuje klientów na stronie internetowej, no bo po co..... liczy się ilość sprzedanych wycieczek. Swoją niewiedzą okazali się również podczas bukowania pokoju, chcieliśmy pokój z anexem kuchennym, by móc samodzielnie przygotowywać posiłki, zostaliśmy powiadomieni, że niestety nie ma już takich pokojów, zostały tylko standardowe. Na miejscu okazało się, że dostaliśmy pokój z anexem .......Pomijam widok z balkonu ...... Exim zamieszcza w galerii zdjęć piękne pokoje z widokiem na zatokę - jak wskazuje z resztą nazwa hotelu. Nie ma jednak zdjęć pokojów z drugiej strony budynku - na brudne, ociemnione podwórko i sąsiadujące inne budynki. Nie polecam usług z tego pseudo biura. Jeżeli macie zamiar korzystać z propozycji Eximu wczytajcie się dokładnie w jego oferty i dowiedzcie się szczegółowo co macie w cenie a za co musicie zapłacić. Ja w każdym bądź razie nie chcę już mieć na przyszłość nic z tym biurem do czynienia.

4.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 6
Zgodność oferty z opisem 4
Ocena rezydentów 2
Ocena Organizatora 4

Opinia: Czytając opinie, widzę,że nie będę pierwsza, która wypowie się na temat rezydenta. Wróciłam dzisiaj z Larnaki, na Cyprze- wyjazdu organizowanego przez Exim. W ofercie była zapewniona opieka polskojęzycznego rezydenta. Nie widziałam go na oczy, nie wspominając już o tym, że tuż przed wyjazdem okazało się ,że włada on językiem angielskim i niemieckim. Ja- żadnym z nich! Oczekiwałam spotkania, informacji o wyspie , a przede wszystkim organizacji wycieczek. Cała współpraca z rezydentem, po mojej interwencji telefonicznej w Biurze, ograniczyła się do dwóch maili, z nr telefonu i informacji o powrotnym transferze na lotnisko. Zastanawiam się teraz po co ja korzystałam z usług biura. Lot i rezerwacje noclegu mogłam załatwić sama, bez płacenia prowizji. Sama chętnie przyjęłabym pracę rezydenta w jakimkolwiek kraju. Przecież to byłby problem turystów, gdyby nie mówili w języku polskim. Chętnie też przyjęłabym jakąkolwiek pensję za wysłanie dwóch maili!!! W moim przypadku - pieniądze ( niemałe) wydane na usługę biura okazały się wydane bez sensu. NIE POLECAM!!!! Z wycieczek i informacji skorzystałam dzięki uprzejmości NORMALNEJ rezydentki z innego polskiego biura podróży.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 102  

100% bezpieczeństwa

Bezpieczeństwo Twojej płatności elektronicznej gwarantuje firma eCard.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.