0,49zł/min z VAT Infolinia 801 ­555 401
Mamy web do podróży!
Stosunek jakości do ceny 7.3
Zgodność oferty z opisem 7.4
Ocena rezydentów 6.9
Ocena Organizatora 6.7

Wszystkie opinie

3.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 4
Zgodność oferty z opisem 2
Ocena rezydentów 4
Ocena Organizatora 2

Opinia: Ilość dni wypoczynku nie zgodna z oferta,pierwszego dnia wylot o godz.23.55 a ostatni dzień przylot 2.00 z stąd zrobiło się dwa dni krótszego pobytu.Na wycieczkach fakultatywnych słaba znajomość języka polskiego przewodników.Ostatni dzień spędzony na walizkach bez możliwości przedłużenia doby hotelowej. Jeździłem z różnymi biurami podróży a tego naprawdę nie polecam.

2.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 2
Zgodność oferty z opisem 2
Ocena rezydentów 2
Ocena Organizatora 2

Opinia: ostrzegam przed Eximem ,hotel Mirage Agua Park& Spa Cesar PALACE to -koszmar

2.0 opinia z dnia
 
Zgodność oferty z opisem 2
Ocena rezydentów 2
Ocena Organizatora 2
Stosunek jakości do ceny 2

Opinia: 22,01,2015.TO BYL MOJ OSTATNI URLOP Z EXIM TOURS.Ostrzegam przed tym biurem,przed pobytem w hotelu MIRAGE AGUA PARK &SPA CESAR PALAS.Hotel brudny,bez cieplej wody,wszedzie muchy,w resteuracji i w barach nie domyte szklanki,kelnerzy w brudnych ubraniach,o wode do picia trzeba prosic majac AL.W lazience brud grzyb,popalone zarowki,zatkany odplyw,KARALUCHY.Rekompensata za to byl rejs po Nilu,smiem twierdzic,ze przewodnik MINA to najlepszy,jakiego znam.Piekna znajomosc j.pol ,ogromna wiedza,takt,poczucie humoru.Bardzo dobry czlowiek.Tylko dzieki niemu nasz urlop bedziemy milo wspominac.DZIEKUJEMY MINA. Rezydent HASSAN -DO ZWOLNIENIA.

8.0 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 8
Zgodność oferty z opisem 8
Ocena rezydentów 8
Ocena Organizatora 8

Opinia: Pierwszy raz z tym biurem i jak narazie nie wiem czy ostatni mam porownanie poniewaz jezdzilem z rainbow i jak wiadomo upadłym juz selectoursem.Wszystko na czas, fajnie zorganizowane ,pani rezydentka też ok (pani Monika Romańska)Wycieczka fakultatywna do Izraela też ok.(wiadomo za pogode biuro nie odpowiada tym bardziej w styczniu)troche zle zachowała sie przewodniczka do izraela poniewaz namowila na pamiatki w swoim sklepie w betlejem w sklepie(cenaaaa) a na inne juz nie było czasu(a na kilku wycieczkach bylem i było inaczej nikt nie naciagal na drogie pamiatki)pozatym ok

2.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 2
Zgodność oferty z opisem 2
Ocena rezydentów 2
Ocena Organizatora 2

Opinia: Nigdy więcej z biurem Exim. Na dzień dobry zamienili nam objazd z wypoczynkiem, o czym zostaliśmy poinformowani po przylocie, na lotnisku. Podobno ze względu na święta lokalne i pogodę. Widocznie nagle do kalendarza wpadły jakieś święta:). Poza tym, z pisma, które od nich otrzymałam wynika, że nie muszą realizować programu, Pani Pilotka nie ma obowiązku zajmować się grupą w trakcie objazdu itp. itd. Szkoda, że nie można tutaj załączyć tej odpowiedzi bo naprawdę warta jest przeczytania. Ogólnie biuro Exim nic nie musi, tylko klient musi zgadzać się na wszystko i nie protestować. Ogólnie Rumunia i Bułgaria na tak ale z innym biurem podróży. Natomiast Eximu nie wybiorę już nigdy więcej. Organizacyjnie leżą na łopatkach a najgorsze jest to, że nic nie robią aby to zmienić.

10 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 10
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 10

Opinia: Za mną wspaniała przygoda 7 dni Rejs po Nilu,pozostałe z 15 dni pobyt w hotelu Mirage
obsługa hotelowa bez większych uwag.
Natomiast niezwykle profesjonalna wiedza i opieka
Przewodnika Pana Mina Naeem, ogromna wiedza o starożytnym Egipcie i jednocześnie własnym wrażeniom P.Miny z pobytu w Polsce.Polecam taką
formę wypoczynku.

6.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 8
Zgodność oferty z opisem 8
Ocena rezydentów 2
Ocena Organizatora 6

Opinia: Skandaliczne zachowanie rezydentki Pani Grażyny P, która zostawiła nas w hotelu, twierdząc, że nas nie było - czekałem z żoną i inną rodziną 30 min wcześniej niż o to prosiła przez następne 1,5 h. Na koniec usłyszałem "musicie sobie radzić sami" - Exim tours słabo.

3.5 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 2
Zgodność oferty z opisem 4
Ocena rezydentów 6
Ocena Organizatora 2

Opinia: Niestety nie mogę napisać pozytywnej opinii. Wybrałem się z tym biurem na wczasy na Majorkę do hotelu Delfin Siesta Mar. Opis oferty diametralnie odbiega od stanu rzeczywistego. W ofercie 2 baseny w tym jeden kryty(ten akurat zamknięty w sezonie letnim i oczywiście brak informacji o tym w ofercie). W ofercie sauna i jacuzzi które są niestety też nieczynne. Hotel stary i sfatygowany z pleśnią w łazience. Czystość wody w basenie pozostawia dużo do życzenia(sama woda słona). Lobby Bar nieczynny, a stół bilardowy zniszczony. Po przyjeździe złożyłem reklamacje, ale biuro nie widzi podstaw do uwzględnia reklamacji. Mój wniosek po tych wczasach jest jeden "NIGDY WIĘCEJ WAKACJI Z TYM BIUREM".

10 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 10
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 10

Opinia: Pozwolę sobie przyłączyć się do wyrażenia swojej opinii o imprezie Rejs po Nilu organizowanym przez biuro Exim Tours. Byłam na rejsie dwa razy i wcale nie dane było się nudzić. Ogromna wiedza o starożytnym Egipcie z uwzględnieniem wątków z historii Polski i sposób jej przekazywania przez przewodnika Pana Minę Naeem zapewnia jeszcze większą atrakcyjność wycieczki. Taka forma spędzenia wypoczynku / 14-dni/ w połączeniu z pobytem w hotelu /tym razem : Mirage , obsługa miła, dobra lokalizacja .../osobiście bardzo mi odpowiada i polecam tą formę wypoczynku.

10 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 10
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 10

Opinia: Miałem przyjemność być na wycieczce z tygodniowym rejsem po Nilu organizowanym przez biuro Exim.
Ocena moja jest bardzo dobra i to zarówno w zakresie organizacji jak i wyżywienia a przede wszystkim dzięki przewodnikowi Panu Minie Naeem - egipcjaninowi tak bogaty program został zrealizowany w całości.Jego doskonała znajomości języka polskiego oraz wspaniała i wyjątkowa umiejętność przekazania swojej wiedzy to jego atuty.
Hotel Mirage ... czyto, schludnie.
Polecam.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 91  

100% bezpieczeństwa

Bezpieczeństwo Twojej płatności elektronicznej gwarantuje firma eCard.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.