7.0

Na podstawie 1190 opinii.
Czytaj wszystkie opinie

Stosunek jakości do ceny 6.6
Zgodność oferty z opisem 6.7
Ocena rezydentów 6.7
Ocena Organizatora 6.2

Wszystkie opinie

1.0 opinia klienta z dnia
 
Ocena Organizatora 1

Opinia: Biuro nieuczciwe!!! Oferty first minute okazują się być znacznie droższe niż w sezonie!!!
Mimo tego, że wpłaciliśmy zaliczkę wiele miesięcy przed wylotem, że aktualnie w sezonie wczasy okazały się tańsze o ok. 25% od kwoty którą zapłaciliśmy, biuro nie odstąpiło nawet od pobrania DODATKOWEJ OPŁATY za zmianę miejsca wylotu - zaznaczam, że miejsce wylotu na którym nam zależało miało n=jeszcze niższą cenę. Podejście do klienta makabryczne w porównaniu z innymi biurami podróży. Więcej z rainbow nie skorzystamy.

3.3 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 1
Zgodność oferty z opisem 1
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 1

Opinia: pobyt skrócony o dobe kpina to byl ostatni urlop z tym biurem nie polecam

4.5 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 1
Zgodność oferty z opisem 3
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 4

Opinia: skrócili pobyt prawie o cała dobe zamiast 7 dni bylismy tylko 6 zdzierstwo nigdy z ty biuremmmmmmmmm

10 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 10
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 10

Opinia: Bardzo miłe i zaangażowane rezydentki. Stosunkowo szybki transfer z i na lotnisko.

4.5 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 5
Zgodność oferty z opisem 3
Ocena rezydentów 9
Ocena Organizatora 1

Opinia: Traktują klienta jak zło konieczne. Na odpowiedź na moja ustna reklamację u Rezydentki musiałem czekać aż 4 dni. Na dodatek była ona niekorzystna dla mnie. Juz nigdy więcej nie skorzystam z usług tego biura.

2.5 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 2
Zgodność oferty z opisem 2
Ocena rezydentów 4
Ocena Organizatora 2

Opinia: To był mój ostatni wyjazd z tym biurem niestety !!!Wróciłem z Krety z Hotelu "Summer Beach"/którego tak naprawdę nie ma/Hotel nazywał się Fereniki Resort&SPA ??????? Brud ,smród jakiego w życiu nie widziałem na wyjazdach do tej pory. Złożyłem reklamację do biura i czekam !!!!! :(

1.0 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 1
Zgodność oferty z opisem 1
Ocena rezydentów 1
Ocena Organizatora 1

Opinia: wielokrotnie korzystałem z tego biura ale w tym roku 22.06.2017 wróciłem z wycieczki w Czarnogórze gdzie rainbow tour zakwaterowało nas w hotelu grand ulcinj 4 gwiazdki z wyżywieniem HB. Hotel totalna porażka -
w szczerym polu , do morza ok 30 min szybkiego marszu po drodze bez pobocza, do miasta 10 km. Wyżywienie
skandaliczne - brak podstawowych potraw i sztućców, śniadanie bardzo skromnie gorzej niż na mazurskiej wsi ,obiadokolacja - sztuka mięsa z zimnymi frytkami .

9.8 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 9
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 10

Opinia: Bardzo profesjonalni rezydenci na Korfu. Żadnych zastrzeżeń co do ich pracy. Bardzo mili i sympatyczni (oczywiście opinia dotyczy rezydentów z miasteczka (Dassia)

10 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 10
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 10

Opinia: Wszystko w należytym porządku. Organizacyjnie rewelacja, godziny odlotu/przylotu zgodne z wcześniejszymi ustaleniami. Rezydentka w Hurghadzie - pani Gabrysia, przemiła, pomocna, konkretna, nie naciąga na płatne wycieczki tylko przekazuje informacje, które są naprawdę ważne. Oferta biura zgodna z opisem. Rainbow jako chyba jedyne Biuro Podróży nie pobiera wcześniejszej opłaty za kontakt z lekarzem. Trzeba tylko zgłosić w PL co się stało i samochód jest podstawiany pod hotel. Żadnych ukrytych opłat. Jak dla mnie REWELACJA :)

Zdecydowanie najlepsze oferty last minute - tylko z Rainbow

6.0 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 8
Zgodność oferty z opisem 9
Ocena rezydentów 2
Ocena Organizatora 5

Opinia: wakacje spędziliśmy w hotelu Adria w miejscowości Biograd na Moru w czerwcu.Ogólnie hotel okej, obsługa bardzo pomocna i miła, położenie też dobre ,jako baza wypadowa na wycieczki. Do morza kawałek drogi przez lasek piniowy, ale warto . Przy hotelu baseny oraz bar w którym serwowane są napoje alkoholowe oraz bezalkoholowe oraz lody no i uwaga!!! kawa podawana w kubeczkach plastikowych przeznaczonych do zimnych napoi . Wyżywienie przeciętne i dość monotonne szczególnie śniadania. Największe zastrzeżenia mamy do rezydentki Pani Ewy, osoba zupełnie niekompetentna, skupiona na własnych słabościach i problemach. Podczas naszego tygodniowego pobytu pojawiła się trzy razy, ale tylko po to żeby przyjąć pieniądze za wycieczki ,które się nie odbyły z wyjątkiem jednej. O fakcie, że wycieczka się nie odbędzie dowiedzieliśmy się wieczorem, dwa dni przed wylotem, co uniemożliwiło nam wykupienie takiej samej wycieczki w innym biurze turystycznym.Pani rezydentka nie wykazała dobrej woli żeby pomóc komukolwiek w rozwiązaniu problemu, nie umiała nawet pokierować turystów do przystanku autobusowego.Pani rezydentka nie potrafiła przeprosić za niedogodności związane z brakiem jej wiedzy i złą organizacją, szybko się irytowała i wychodziła zostawiając grupę.No i ostatnia kwestia na początku wycieczki Pani rezydentka skasowała od nas opłatę tzw. klimatyczną 1 Euro za dzień od osoby nie dając żadnego pokwitowania, a osoby które nie zapłaciły straszone były że zostaną skreślone z listy pasażerów.Później okazało się,że opłata ta została bezpodstawnie pobrana a osoby, które były zastraszane odleciały bez żadnych utrudnień.
Ogólnie wyjazd bardzo fajny tylko pozostaje niesmak związany z kompletnym brakiem opieki przez rezydenta, bez niego wiedzielibyśmy, że jesteśmy zmuszeni na własną rękę organizować sobie wycieczki i nie tylko.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 119  

100% bezpieczeństwa

Bezpieczeństwo Twojej płatności elektronicznej gwarantuje firma eCard.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.