Infolinia 58 ­325 30 00 dla abonentów spoza TP S.A.
Stosunek jakości do ceny 7.6
Zgodność oferty z opisem 7.8
Ocena rezydentów 7.8
Ocena Organizatora 7.3

Wszystkie opinie

5.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 4
Zgodność oferty z opisem 4
Ocena rezydentów 6
Ocena Organizatora 6

Opinia: Vela Luka na wyspie Korcula- bardzo nieudany wyjazd.
po pierwsze transfer-napisano ok 3 godz a my mieliśmy 7! Najpierw czekaliśmy 2 godz. na gości z następnego samolotu a potem autobus, łódeczka przeładowaną do granic i znowu autobus. Przekłamanie w folderze reklamacyjnym, że wzdłuż zatoki przy której położony jest hotel ciągnie się "tętniąca życiem promenada"- w rzeczywistości-ścieżka nieoświetlona biegnąca do centrum wioski, a tam 3 stragany z tandetą, kilka smutnych knajpek ot-całe życie nocne.
W hotelu obsługa rodem zPRL-u, nieuprzejmi, nieuśmiechnięci, burkliwi. Jak zabraknie wina czy piwa w nalewaku, to nikt tego nie zauważa, usterki zgłoszone w recepcji nie zostały naprawione, załatwił to dopiero napiwek zostawiony pokojówce.
Na przyhotelowym basenie (bardzo ładnym i czystym) tylko 2 parasole- zgłoszono rezydentce, powiedziała, ze owszem są zamówione, do końca naszego pobytu nie było ich jednak.
Szkoda, że Rainbow tours nie sprawdził jaki jest stan rzeczywisty obiektu i miejscowości-tych atrakci jakie oferują. A i nadal mają oferty do hotelu Jadran-który jest cały czas w remoncie :)) jaja jakieś, obok hotelu Posejdon miała być sławna na całą wyspę dyskoteka latino- a tam nic głucho pusto.Czuliśmy się jak w ośrodku dla emerytów, cicho, nudno, wieczorem nie ma dokąd pójść, bo program rozrywkowy w hotelu ferował- jesteś szalona, barabara rikitiki, ona tańczy dla mnie itp. szał po prostu!

3.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 4
Zgodność oferty z opisem 4
Ocena rezydentów 2
Ocena Organizatora 2

Opinia: Biuro zainteresowane klientem do czasu przelania pieniędzy! Brak rzetelnych informacji na temat wycieczki. Podróż powrotna z Sycylii trwała 20 godzin!! 4 lotniska, przesiadki, przeprawa promem, podróż autobusem, busem, wielogodzinne oczekiwania na kolejny transport! Nie rozumiem jak można mieć takie wycieczki w swojej ofercie. nigdy więcej!

8.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 8
Zgodność oferty z opisem 8
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 6

Opinia: Witam. Byłam z biurem Rainbow Tours na wczasach na Costa del Sol. Ogólnie jestem zadowolona, ale ... no właśnie. Nie mam zastrzeżeń co do opieki rezydenta. Czekał na lotnisku, miał dyżury w hotelu, pomagał przy odprawie. No może tylko przy zakwaterowaniu w hotelu nie zachował się jak należy. Wszedł i wyszedł zostawiając nas wszystkich przed recepcją. Każdy musiał sobie radzić sam. Piloci na wycieczkach też w porządku. Opis i zdjęcia hotelu zgodne z prawdą. Przylot i wylot punktualnie, za to wielki plus, choć nie wiem na ile ma na to wpływ biuro. Natomiast samolot, którym lecieliśmy do Malagi straszliwie ciasny, prawie nabawiłam się klaustrofobii, latałam już kilkanaście razy na różnych trasach i czegoś takiego jeszcze nie widziałam. Natomiast wracaliśmy już samolotem normalnym. To samo dotyczy autokarów, którymi jeździ się na wycieczki fakultatywne, fotele upchane do granic możliwości, gdy osoba przed tobą rozłoży fotel prawie leży ci na twarzy, a na takich wycieczkach zwykle spędza się w autokarze kilka godzin. No i największy minus. Wybraliśmy się z biurem RT na wycieczkę do Granady. Z naszego hotelu było na miejsce ok. 60-70 km, natomiast podróż trwała 4 godz! W drodze powrotnej na własna rękę pojechaliśmy zwykłym autobusem, który był o niebo wygodniejszy i nasz podróż trwała 1 godz. 30 min. Rozumiem oszczędności. Upchanie jak największej ilości osób na jak najmniejszej przestrzeni na pewno się opłaca, ale bez przesady. Takie wczasy nie należą do tanich, więc moim zdaniem przynajmniej minimum komfortu biuro podróży powinno zapewnić.

5.5 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 8
Zgodność oferty z opisem 6
Ocena rezydentów 6
Ocena Organizatora 2

Opinia: Mam za sobą 30 wycieczek objazdowych z różnymi biurami ( z RT również), ale pierwszy raz spotkałam się z grupami liczącymi 60 osób i więcej! Cóż za oszczędność dla biura... RT zaopatrzył turystów w odpowiednie aparaty do słuchania przewodnika, więc może niepotrzebnie się czepiam? Przecież wszystko było słychać. No i jaka to dodatkowa dawka emocji - podróż dużym autokarem po krętych, wąskich bałkańskich drogach. Śmierć w oczach miałam kilka razy. Do tego jakaż to szansa na integrację grupy, gdy co kilka godzin cały autokar czeka w kolejce do toalety. Ironizuję oczywiście. Natomiast na pewno nie pojadę już z RT, bo z tego, co widzę, autokary należące do Rainbowa mieszczą 82 miejsca, czyli tak duże grupy na objazdówkach autokarowych po Europie mogą być już stałą praktyką firmy. Nie interesuje mnie też stosunek jakości do ceny. Wycieczka nie była droga, ale gdybym wiedziała, że taka ilość osób będzie w niej uczestniczyć, wolałabym zdecydowanie zapłacić więcej i jechać z mniejszą grupą.

4.0 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 3
Zgodność oferty z opisem 8
Ocena rezydentów 2
Ocena Organizatora 3

Opinia: Program bardzo luźny zwiedzanie głównie płw. Istria oraz Zadar i Park Narodowy Kornati.Hotele w wiekszej mierze nad morzem . Wyżywienie dobre szwedzkie stoły.Autokar wygodny jeden kierowca obsługiwał 95% trasy objazdu.
Bedąc na Kornatach p. pilotka wprowadziła w błąd co do drogi na klif.
Na koniec jeden z kierowców wypił piwo jednego z uczestników .
Chorwacja jest pięknym krajem z rewelacyjnymi widokami ale Rainbow niestety potrafił zepsuć wrażenie.

10 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 10
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 10

Opinia: Wycieczka Hiszpania i Portugalia.
Kolejny raz byłem z tym biurem .Bardzo ciekawy program wycieczki : Sewilla, Lizbona,Sintra,Cabo da Rocca, Fatima, Madryt, Toledo i Granada został w 100 % zrealizowany. Do tego dochodzi Gibraltar. Znakomita pilotka pani Anna.

2.8 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 3
Zgodność oferty z opisem 3
Ocena rezydentów 3
Ocena Organizatora 2

Opinia: Cena za wycieczke na First Minute (1.942 zł) zwykłe zdzierstwo. Niższa cena 1.200,00 to cena występująca już jako Last Minute ażebyklient nie mał do niej prawa (pkt. 5 OWC ?najniższa cena? nie obowiązuje w przypadku ceny występującej jako Last Minute). Perfidny wybieg organizatora wczasów Rainbow Tours. W odpowiedzi na reklamację w piśmie to cyt.: ?przykro nam?, ?przepraszamy?, "na Bałkanach tak jest". W drodze rekompensaty bon za 100 zł do wykorzystania na imprezy organizowane przez skompromitowany Rainbow Tours ? co za tupet!

2.0 opinia z dnia
 
Ocena Organizatora 2

Opinia: Z biurem dzieje się coś złego . Skracane są faktyczne dni pobytu w hotelach np. z 8 dni robi się 6 dni . Zmieniane są notorycznie godziny wylotów , turyści o tym fakcie są informowani na lotniskach lub 8 godz. po planowanej godzinie wylotu . Oczywiście w biurze w takiej sytuacji nikt nie odbiera telefonów .Skargi na to biuro do Polskiej Izby Turystyki pewnie by ich czegoś nauczyło tak jak Itake .

0.0 opinia z dnia
 

Opinia: Chcę ostrzec tych ,którzy planują podróż z Rainbow Tours .Sprawdzajcie dokładnie wszystkie informacje, które biuro przekazuje.Skusiła nas oferta 9 dniowa(tak było podane na stronie internetowej),potem kiedy dobrze policzyliśmy wylot 25 lipca ,powrót 2 sierpnia wyszło nam 8 dni,ale mimo tego zdecydowaliśmy się na tę ofertę.Byliśmy przekonani ,że skoro przylecieliśmy w piątek ,wylatujemy w sobotę.Zupełnie przypadkowo i na nasze szczęście dowiedzieliśmy się 1 dzień przed wylotem do domu ,ze wracamy następnego dnia. Z 9 dni obiecanych przez Rainbow Tours zostało 7 dni,a ze względu na awaryjne lądowanie w Pradze i 15 godzinne oczekiwanie na naprawę samolotu straciliśmy kolejny dzień ,więc tak naprawdę byliśmy 6 dni.

10 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 10
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 10

Opinia: Polecam Rainbow Tours, szczególnie wczasy, którymi to biuro może się poszczycić ze względu na świetną organizację. Po raz trzeci w tym roku odwiedziłam z Rainbow Egipt i po raz trzeci byłam bardzo zadowolona.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 63  

100% bezpieczeństwa

Bezpieczeństwo Twojej płatności elektronicznej gwarantuje firma eCard.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.