6.9

Na podstawie 1255 opinii.
Czytaj wszystkie opinie

Stosunek jakości do ceny 6.5
Zgodność oferty z opisem 6.6
Ocena rezydentów 6.6
Ocena Organizatora 6.1

Wszystkie opinie

10 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 10
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 10

Opinia: Wczoraj wróciliśmy z wczasów w Budvie, w Czarnogórze i jesteśmy bardzo zadowoleni z całego pobytu. Hotel Dubrava piękny, czysty, profesjonalna obsługa, posiłki (HB) obfite, wręcz nie do przejedzenia :) Transfer świetny, turyści prowadzeni jak po sznurku. Polecamy wycieczki z rezydentem Ernestem - przesympatyczny, duża wiedza o regionie ciekawie i zajmująco przekazywana. Były to nasze pierwsze wczasy z Rainbow i na pewno nie ostatnie.

8.0 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 8
Zgodność oferty z opisem 8
Ocena rezydentów 8
Ocena Organizatora 8

Opinia: Bułgaria 2017, hotel zgodny z opisem, rezydent sympatyczny, cierpliwie odpowiadał na pytania, bywał w hotelu zgodnie z grafikiem. Mój pierwszy wyjazd z tym biurem i nie mam zastrzezen

10 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 10
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 10

Opinia: Po raz pierwszy była to impreza do której nie miałam żadnych zastrzeżeń. Od tego wakacyjnego wyjazdu nie będę zmieniała biura podróży. Trzydzieści lat temu sama pilotowałam wycieczki (język rosyjski) i potrafię ocenić organizację imprezy i doskonałą pracę pilota. Dziękuję bardzo za udane wakacje i jestem już ambasadorką Rainbow.

2.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 2
Zgodność oferty z opisem 2
Ocena rezydentów 2
Ocena Organizatora 2

Opinia: Istna katastrofa. wycieczka nawet się nie odbyła, chociaz wykupiona była od października 2016 roku wyjazd miał byc 16 sierpnia 2017 ale biuro 2 dni wczesniej zadzwonilo ze nie ma miejsca dla nas w hotelu Alia Palace Luxury Hotel & Villas. istny koszmar. Zero profesjonlizmu. sprawa trafia na drogę sądową to nie był koszt 2 tysiecy tylko 12 tys i zepsutych wakacji. Gdyby nie interwencja i pomoc biura ITAKA wakacje okazalyby się tragedia

1.3 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 1
Zgodność oferty z opisem 2
Ocena rezydentów 1
Ocena Organizatora 1

Opinia: Miałam wątpliwą przyjemność być w Chorwacji w hotelu Adria Beach. Sam transfer z lotniska zamiast 4 h trwał 6 h. Dotarliśmy na miejsce późnym wieczorem... Większość z nas nic nie jadła od godziny wylotu tj. 11.30 z Bydgoszczy. W hotelu brak wody dla gości o kawie nie wspomnę. W okolicy brak nawet sklepu gdzie można by kupić chociaż butelkę wody. Na miejscu w hotelu rezydenta brak- Pani Maria zostawiła nam listy... Żal. Pl. Pokój z widokiem na gaj oliwny...raczej ściana skalna z klimatyzorami znad kuchni... Smród od samego rana.... W pokoju brak prądu... Dobrze ze lampki były nocne do zapalenia.Inni mieli gorzej.. Brak klimatyzacji, brak wentylacji w łazience czy też brak słuchawki pod prysznicem. Co niektórzy niestety zmieniali pokój kilka razy po wielkich wojnach, prośbach oczywiście na własną rękę, bo na pomoc rezydenta nie można było liczyć. PBasen.. Czynny do 19....jednego dnia został tak zdezynfekowany że uczestnikom wycieczki odbarwiły się stroje kapielowe.Droga na lotnisko z hotelu dramat... Postawiono dwa autokary.... Brak jakiejkolwiek organizacji... Nikt nie wiedział jakim autokarem ma jechać... Rezydenta brak.... Biedne Panie animatorki świetne dziewczyny musiały same sobie radzić z wszystkimi bez list, bez jakiegokolwiek planu.... Przepakowywaliśmy się w 3 razy.... 1.15 w nocy...gdzie finalnie pojechaliśmy wszyscy jednym autokarem...Przeprawa przez port łajbą przepełnioną po brzegi... Brak miejsc siedzących.Ludzie siedzący na podłodze..A z nami też rodziny z dziećmi. Kolejny autokar... Kolejna wojna... Matki swoje dzieci na kolanach musiały trzymać... Bo pani Maria straszyła policją... Te wakacje to jakaś masakra... Szkoda 2450 zł na tygodniowe piekło.

3.8 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 4
Zgodność oferty z opisem 2
Ocena rezydentów 5
Ocena Organizatora 4

Opinia: Pani w biurze podróży inaczej przedstawiła obiekt niż wyglądał w rzeczywistości.

10 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 10
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 10

Opinia: CZULISMY SIE BARDZO KOMFORTOWO BARDZO DOBRA OPIEKA REZYDENTA SZYMONA.

2.3 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 2
Zgodność oferty z opisem 3
Ocena rezydentów 3
Ocena Organizatora 1

Opinia: Co więcej jedzenie. Śniadanie wyglądało raczej jak walka o przetrwanie. Jedzenie było w bufecie przez pół godziny a potem aby doczekać się jakiegoś uzupełnienia bufetu trzeba było czekać i iść i prosić obsługę. Do tego nie zawsze było uzupełniane. Śniadanie niby od 8 do 10 ale czy cokolwiek przed 10 zostało, co można by zjeść? Wątpię. W sałacie zdarzały się robaki. O owocach można zapomnieć. Jedyna szansa żeby nie chodzić głodnym to stołować się na mieście. Ale jak już wspominałam miasta raczej nie było.
Organizacja. Nie wierzę, że Chorwacja to kraj, gdzie nigdzie nic nie wiadomo. My nie wiedzieliśmy nic. Dochodziło do takich sytuacji, że nie wiedzieliśmy gdzie jest zbiórka, kiedy wyjeżdżamy czy co jutro robimy.
Wycieczki. Wycieczki mogłyby być udane gdyby nie to, że wszędzie trzeba było zwiedzać w biegu a czas wolny był dziwnie rozplanowany. Tam gdzie nie było w sumie nic, co moglibyśmy zobaczyć dostawaliśmy dużo czasu wolnego, tam gdzie na prawdę było co robić czasu wystarczyło na toaletę i inne potrzebne rzeczy.
Przewodnik na każde zażalenie odpowiadał: "tak jest w Chorwacji". Jakikolwiek problem okazywał się winą Chorwatów i kraju a nie biura.
Wycieczka z Rainbow to najgorsza wycieczka na jakiej byliśmy. Nigdy więcej z Rainbow.

2.5 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 2
Zgodność oferty z opisem 4
Ocena rezydentów 3
Ocena Organizatora 1

Opinia: Biuro Rainbow to jedna wielka pomyłka i rozczarowanie. Wybraliśmy Dalmatyńską Eskapadę i zawiedliśmy się. Pierwszy i ostatni raz z tym biurem podróży.
Chyba nic nie bylo dobrze zorganizowane i przemyślane.
Zaczynając od beznadziejnego standardu hoteli. Brak klimatyzacji, która okazała się dodatkowo płatna. W pokojach śmierdziało, a w jednym znaleźliśmy jaszczurkę, która musiała mieć swoje schronienie pod wygładziną. W pokojach na dodatek grzyb, nie wspominając o tym, że strach używać gniazdek i podłączyć cokolwiek do prądu, bo można się, że coś się stanie.
W ostatnim hotelu nie dało się wejść do łazienki,bo zapach jaki wydobywał się z toalety przypawiał o mdłości. Przypominał raczej hotele, które budowano pięćdziesiąt lat temu.
Do tego większość z tych hoteli położona z daleka od jakiejkolwiek cywilizacji. Jeden z hoteli znajdował się na górze, gdzie dookoła było tylko kilka domów i coś na rodzaj oratorium. Do najbliższego sklepu z 15-20 kilometrów. Jedyny sposób na spędzanie wolnego czasu to spacer po polnych ścieżkach.
W ostatnim hotelu a tak właściwie sanatorium nie było lepiej. Położony z daleka od jakiegokolwiek miasta czy sklepu.
Najlepsza sytuacja była z hotelem, w którym mieliśmy spędzić trzy noce na odpoczynku i plażowaniu. Wszystko byłoby pięknie, gdyby była tam plaża. Przewodnik zapewnił nas,że mamy plażę pokazując nam kawałek betonu. Zabawne było to, że był to port i jedyna kąpiel w morzu mogłaby się odbywać pomiędzy statkami. Do tego w morzu pływało mnóstwo resztek: zaczynając od jedzenia, przez puszki i plastik, na zużytych podpaskach kończąc. Do najbliższej plaży 40 minut spacerem.
Nie zapominajmy, że w ofercie napisane było, że hotele oddalone od morza maksymalnie 500 metrów.
Również pierwszy hotel był oddalony od centrum (o ile jakiekolwiek centrum tam bylo).
O jakimkolwiek spędzaniu wolnego czasu w kawiarence czy spacerując po mieście można pomarzyć.

1.0 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 1
Zgodność oferty z opisem 1
Ocena rezydentów 1
Ocena Organizatora 1

Opinia: Biuro sprzedaje oferty, ktore nie są z godne z treścią umowy. Jest to jawne oszustwo. Rezydenci, którzy są od tego aby pomóc, rozkładają ręce, zero pomocy znikąd. Na pytanie "gdzie jest nasz pokój, który kupiliśmy i jest to wyraźnie zawarte w umowie" rezydentka odpowiada: "nie mamy w tym momencie wolnych pokoi 'standard'" tak wiec jawne oszustwo. Warunki hotelu *** uwlaczajace człowiekowi. W pokojach bród, pleśń, grzyb i robactwo, warunki zagrażające zdrowiu. Szkoda ze nie zawarli tego w opisie oferty! Brudna pościel... Wycieczka 7- dniowa stała się 5-dniową. Wylot opóźniony o 8 godzin a wymeldowanie z hotelu na 9 godzin przed planowanym wyjazdem na lotnisko... Wczasy w tak bajkowym miejscu na każdym kroku i w kazdym aspekcie psuło biuro...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 126  

100% bezpieczeństwa

Bezpieczeństwo Twojej płatności elektronicznej gwarantuje firma eCard.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.