6.9

Na podstawie 1322 opinii.
Czytaj wszystkie opinie

Stosunek jakości do ceny 6.5
Zgodność oferty z opisem 6.6
Ocena rezydentów 6.6
Ocena Organizatora 6.1

Wszystkie opinie

9.5 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 10
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 8
Ocena Organizatora 10

Opinia: Ofertą zgodna z opisem, organizacja na szóstkę , wszystko bezproblemowo, na czas ,idealnie polecam wszystkim

10 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 10
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 10

Opinia: Nie mam zadnych zarzutów co do tego biura podróży, przelot i wylot zgodnie z tym co bylo ustalone, rezydenci na miejscu tez bez zarzutu, przewodnicy na miejscu tez duzy plus zwlaszcza Pani Garysia super kobieta wesola pozytywna, jedynie co mi nie pasowało to przewoźnik...że na pokładzie samolotu Small planet trzeba było płacić za jedzenie i picie, że nie było to wliczone w cene, a biorąc pod uwagę czas lotu 5 h i 30 min to mozna i zgłodnieć i chcieć sie pić...a wszystko nie kosztowało wcale mało ????

1.0 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 1
Zgodność oferty z opisem 1
Ocena rezydentów 1
Ocena Organizatora 1

Opinia: żenada zero profesjonalizmu dział reklamacji do wymiany

10 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 10
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 10

Opinia: W okresie od 30 września do 9 października br. uczestniczyliśmy w wycieczce objazdowej Bałkańskie Skarby(BBC) pod przewodnictwem pilota pani Małgorzaty Rucińskiej. Była to nasza kolejna wycieczka z RAIN BOW - wcześniejsze w ubiegłym roku i na początku bieżącego... tysiąclecia.Po każdej wycieczce wydawało nam się, żę trudno trafić na lepszą - co ponownie okazuje się nieprawdą.Program bałkański bardzo atrakcyjny. Hotele i wyżywienie bez zarzutu, kierowcy sympatyczni, uczynni i rzeczywiście znający swój fach.Rewelacją była pani Małgorzata Rucińska.Osoba bardzo kulturalna, niezwykle kompetentna, sprawny organizator o imponującej wiedzy.Ciekawy sposób przekazywania informacji o zwiedzanych rejonach, obiektach, uzupełniany tematycznymi odniesieniami do historii, literatury, muzyki i filmu był rzeczywiście elementem wycieczki, bez którego byłaby ona normalną,przeciętną imprezą, Pewną niedogodnością był ciasny autokar - na szczęście nie było kompletu pasażerów- i zbyt długi czas przejazdów między przerwami na rozprostowanie kości i przerwami\"fizjologicznymi\" , chociaż nie było żadnych przeciwwskazań do korzystania z toalety pokładowej.Słowem;SUPER!!!!!!!

8.5 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 10
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 4
Ocena Organizatora 10

Opinia: Witam byłem już dwa razy z rainbow ale trzeci wyjazd co do biura nie mam zastrzeżeń była to wycieczka Włochy dla wygodnych ocena pilota zła . kierowcy tak samo bezczelni pozamykana toaleta bez możliwości korzystania a w umowie było opisane klimatyzacja możliwość skorzystania z toalety tylko że na toaletę trzeba było czekać nawet 4 godziny.Były osoby które chciały skorzystać ale kierowca nie pozwolił

2.8 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 3
Zgodność oferty z opisem 4
Ocena rezydentów 3
Ocena Organizatora 1

Opinia: Jesteśmy oburzeni traktowaniem petentów przez przedstawiciela-kierownika biura Poznań Poznania. Umowę z biurem zawarliśmy 1 marca 2017 r. W umowie był określony 7- dniowy pobyt w hotelu Lalyssos Bay All inclusive .Pani podpisująca z nami umowę zapewniała nas ,że pobyt na pewno będzie trwał pełne 7 dni a odlot samolotu może przesuną się minimalnie.Taki czasowy zapis mamy w umowie. O wylocie zostaliśmy powiadomieni 27 . 07 - oczywiście o wylocie opóznionym .Nie zgadzając się z argumentacją p. kierownik złożyliśmy reklamację imprezy nr 25056 w tym samym dniu -niestety do dnia dzisiejszego nie ma odpowiedzi. Nadmieniam ,że samolot wylądował na Rodos o 2 w nocy 29 .08.2017 r. i wyleciał z Rodos o 7 rano 04.09 2017 r. po przyjeździe do hotelu nie otrzymaliśmy nawet szklanki wody i na wylot wcześniejszy również nie dostaliśmy żadnego prowiantu mimo ,ze Pani kierownik nas zapewniała ,że kolacja i prowiant będzie-wszak to All inclusive.

3.8 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 8
Zgodność oferty z opisem 1
Ocena rezydentów 4
Ocena Organizatora 2

Opinia: Impreza z 9 dniowej zrobila sie 8 dniowa.Rozmowa z biurem skupila sie ze oni maja umowe od 2-09.10.2017a ja mam umowe 2-10.10.2017.Jutro powrot i dalsze czynnosci reklamacyjne.Najlepsze jest to ze wszyscy naszego hotelu wylatuja 10,a rezydent mowi ze takie dostal info w stosunku do nas.Jeszcze na tablicy biura w hotelu info o wylocie 10.10.2017,a o wylocie 09.10 ani slowem.A i jeszcze perelka.Na pytanie dlaczego w takim razie mam do 10 a wylatuje 9 pani w biurze odpowiada bym zdazyl wrocic do pracy

8.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 6
Zgodność oferty z opisem 8
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 8

Opinia: Biuro Rainbow Tours, jestesmy zawiedzieni standartem na wycieczkach objazdowych. Jednym zdaniem mozna , to podsumowac: brod, smrod I ubustwo. Hotele: z grzybem na scianach, niesprawnymi toaletami, karaluchami w pokojach, brudna , nie zmieniona posciela. Brudne, smierdzace autobusy. Jedynie , co ratuje biuro podrozy Rainbow, to przewodnicy, ale to za malo, aby ponownie zdecydowac sie na wyjazd z biurem Rainbow. Jedzenie w hotelach niedobre, sporadycznie zdarzy sie lepsza kolacja.
Czy nie lepiej by bylo podniesc ceny I standard wycieczki? Biuro podrozy Rainbow nawet nie akceptuje telefonow z po za Europy. Probowalismy sie dodzwonic do firmy, aby poinformowac ich o problemach na trasie, ale maszyna odpowiadala , ze na zyczenie klijenta ( Rainbow Tours) nie akceptowane sa telefony zagraniczne.
Zastanowcie sie , jak bedziecie myslec o podrozy z Rainbow.

9.3 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 8
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 9

Opinia: Bylismy we wrzesniu na wycieczce objazdowej " Czas na Balkany " Impreza bardzo udana , na szczegolne podkreslenie zasluguje pani Pilot Malgorzata Rucinska. Byla to nasza 9 ta duza impreza objazdowa,zarazem 9 ty
Pilot,/ wielu dobrych juz mielismy / Natomiast komplementowac Panie Malgosie mozna by bylo godzinami !
Jej olbrzymia wiedza,absolutny,komplety profesjonalizm organizacyjny oraz latwosc przedstawiania informacji o poznawanych krajach, miejscach i to w bardzo zroznicowanych tematach Kultura , Literatura , Muzyka i wiele innych dziedzin.Potrafila 2 godziny. bez przerwy opowiadac i to tak ciekawie / na faktach,nie suchary/ ze w Autobusie muche bylo slychac. JAK BALKANY TO TYLKO Z PANIA MALGORZATA
Fantastycznie ze sa jeszcze tacy pasjonaci !

7.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 6
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 2

Opinia: Byliśmy w Toskanii w lipcu 2017, wycieczka była super. Problemy zaczęły się dopiero w czasie powrotu. Okropne wrażenie zostawiła po sobie bezczelna pilotka po przesiadce w Woszczycach, której poczucie humoru było żałosne, a na zwróconą nam uwagę że nie poinofrmowała nas o czasie postoju w Opolu odpowiedzała bezczelnie: "czy macie dla mnie państwo jeszcze jakieś wskazówki?". Wychwalalibyśmy Rainbow Tours pod niebiosa, ale ona i to jak pracownicy Reklamacji i Kontroli jakości potraktowali nas jest po prostu szczytem bezczelności. Otóż wysłaliśmy pisemną skargę do Łodzi, którą RT otrzymał 9 września (był to list polecony). Do dzisiaj, tj do 6 paździenika nie otrzymaliśmy żadnej odpowiedzi pomimo tego że 3 tygodnie temu dzwoniliśmy do biura w Łodzi, gdzie powiedziano nam że wkrótce dostaniemy odpowiedź. Napisaliśmy też skargę mailową. Do dzisiaj zero odpowiedzi. Nasz wniosek jest taki, zależy im na tym żeby pojechać i zapłacić za wycieczkę, a gdy są jakieś problemy - to polityką firmy jest olewanie i ignorowanie pomimo prób wielokrotnych interwencji. Nie zależy im na zadowolonych klientach a także polityka firmy pozwala na tolerowanie pyskatej i bezczelnej pilotki.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 133  

100% bezpieczeństwa

Bezpieczeństwo Twojej płatności elektronicznej gwarantuje firma eCard.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.