Infolinia 58 ­325 30 00
Stosunek jakości do ceny 7.6
Zgodność oferty z opisem 7.8
Ocena rezydentów 7.7
Ocena Organizatora 7.2

Wszystkie opinie

9.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 10
Zgodność oferty z opisem 8
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 8

Opinia: Wczesnowiosenna wycieczka na Kanary - idealny pomysł na złapanie słońca przed sezonem. Biuro wyśmienite organizacyjnie, bez kruczków, bez zastrzeżeń, pełna zgodność z ofertą.

9.5 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 10
Zgodność oferty z opisem 8
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 10

Opinia: Sri Lanka - Łza z policzka Indii. Wspaniałe państwo z niezmiernie ciekawą historią. Program jest tak skonstruowany, że nie jest męczący, a bardzo "soczysty". Ja jako fanka wszelkiej maści fauny byłam bardzo ukontentowana - zwłaszcza z sierocińca dla słoniątek. Hotele na trasie w przyzwoitej klasie, wieczorem można było sobie gdzieś poczłapać i pozwiedzać na własną rękę, albo skoczyć na piwo, drinka, koktajl albo lokalne przysmaki.

5.5 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 6
Zgodność oferty z opisem 6
Ocena rezydentów 6
Ocena Organizatora 4

Opinia: Zachęceni powszechnym zachwytem mauretańską architekturą, której resztki pozostają w hiszpańskiej Andaluzji, pojechaliśmy z Rainbowtours we wrześniu ubiegłego roku zobaczyć to na własne oczy. I tu doznaliśmy wyjątkowego zawodu - w sławnej Alhambrze (Granada)perłą tego obiektu jest bez wątpienia (potwierdza to literatura) Pałac Nasrydów, który pilotka po cichu, nic nam nie mówiąc, ominęła. Bilety do Pałacu wliczone zresztą były w koszt wycieczki. Bezpośrednio po opuszczeniu Alhambry opuściliśmy Granadę bez szans na powrót (wiadomo - wycieczka objazdowa). Po powrocie złożyłem listowną reklamację. Dostałem odpowiedź z mało wiarygodnymi wyjaśnieniami oraz bon na ok. 60 złotych jako rekompensatę za niewykorzystany bilet, ale z zastrzeżeniem jego wykorzystania tylko przy zakupie innej wycieczki u tego operatora. Uznałem takie załatwienie reklamacji za obraźliwe i bon odesłałem, kwestionując w liście wiarygodność wyjaśnień Biura. Żadnej odpowiedzi ani wyjaśnień już nie dostałem. Biuro liczy się z klientem tylko do momentu zapłaty, potem potrafi go potraktować w arogancki sposób. Od kilkunastu lat podróżujemy corocznie po świecie z różnymi operatorami, ale pierwszy raz spotkaliśmy się z tak arogancko okazywanym lekceważeniem klienta. Trudno mieć szacunek dla takiego Biura.

9.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 8
Zgodność oferty z opisem 8
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 10

Opinia: Mam za sobą pierwszy wyjazd wypoczynkowy z biurem Rainbow Tours, do chyba najpopularniejszej zagranicznej destynacji Polaków, a mianowicie egipskie Sharm el Sheikh. Ogólnie oceniam biuro bardzo dobrze, obyło się bez większych wpadek, a te drobne nie są warte nawet wspominania. Pełen profesjonalizm na każdym kroku, rezydentka rzeczowa, ale i swobodna, żadnego pośpiechu czy zbędnego zamieszania czy tłoku. Hotel to kwestia szczęścia, ale nam się nasz wybór bardzo podobał. Reasumując, w skali szkolnej rainbow tours dostałby ode mnie za ten wyjazd mocne 5,5.

9.5 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 8
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 10

Opinia: Wycieczka do Etiopii to czasami servival,nie dla mięczaków. Nasza grupa w terminie 16.03-30.03. 2015 spisala się doskonale,ale mieliśmy świetnego pilota P. KAROLA i kierowce Broocka.

9.8 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 9
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 10

Opinia: Jestem zadowolony .Wszystko dopięte na ostatni guzik. 10/10

4.3 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 7
Zgodność oferty z opisem 5
Ocena rezydentów 1
Ocena Organizatora 4

Opinia: Co do biura podrózy Rainbow nie mam jakiś zastrzeżeń jednak przydali by się im kompetentni rezydenci .
Pani Rezydent Aleksandra wprowadza klientów w błąd . Przykład : kupiliśmy nurkowanie intro Pani Aleksandra powiedziała że na łodzi będzie P.Paulina polska instruktorka oraz że cały sprzęt do snurkowania na łodzi jest bezpłatny , okazało się jednak że płyneliśmy dużą łodzią z wycieczką arabów i rosjan a instruktor był egipcjaninem mówiącym po polsku a cały sprzęt na łodzi jest odpłatny , przykładowo kapok 4$ . i Do tego mam pewne zastrzerzenia , gdyż po powrocie do hotelu zgłosiliśmy to Pani Aleksandrze to zapytała zdziwiona " nie było Pauliny " ? No nie było odpowiedzieliśmy i umyła ręce ponieważ powiedziała że będzie się kontaktować z kontrahentem w celu wyjaśnienia sprawy . W lipcu 2014 podróżowaliśmy z biurem podrózy Wezyr i wszystko było tak jak nam rezydent przekazał czyli pojechaliśmy na nurkowanie i płyneliśmy z samymi Polakami instruktorzy byli Polakami , wytłumaczyli wszystko dokładnie i b.p Wezyr zrealizowało wycieczkę tak jak nam przekazano . Także jedyne zastrzeżenie do rezydenta gdyż wprowadziła nas w błąd z czego jesteśmy nie zadowoleni .

9.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 8
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 8
Ocena Organizatora 10

Opinia: W czasie ostatnich wakacjach miałam okazję być na objazdówce Pocztówki z Włoch. Zebrało mnie na wspominki i z perspektywy czasu przyznaję, że wycieczka była wspaniała. Program zrealizowany w 100%, przewodnicy lokalni mówili po polsku, zawsze można było o coś dopytać, pilotka zaangażowana w historie, które opowiadała, czyste i schludne hotele, czas wolny, także na zawołanie, jeśli grupa wyrażała chęć i nie było pośpiechu. Jedyny nieco słabszy punkt to śniadania kontynentalne, które w sumie nie byłyby złe, gdyby nie to, że nie jadam pieczywa. Ale na szczęście często była alternatywa w postaci płatków z mlekiem. Obiado-kolacje za to bardzo dobre. Szczególnie risotto.

6.0 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 7
Zgodność oferty z opisem 7
Ocena rezydentów 4
Ocena Organizatora 6

Opinia: Moja ocena dotyczy wycieczki "Wietnam i Kambodża - smok w dżungli". Program ciekawy i po kilku korektach nawet godny polecenia, jednak jak to w życiu bywa najsłabszym ogniwem są z reguły ludzie. W tym wypadku Pilotka, która reprezentowała Biuro Podróży. Posiadała dużą wiedzę, natomiast organizacja dnia pozostawiała wiele do życzenia. Do tego biuro zakwaterowało nas w Kambodży (Siam Rep) w paskudnym hotelu o standardzie niezgodnym z umową, po wielkiej awanturze kolejnej nocy przeniesiono nas do innych hoteli na kolejne 2 noce. Biuro przeprosiło nas i zaprosiło na regionalną kolację w ramach rekompensaty, ale duży niesmak pozostał. Wielogodzinny transfer z Sajgonu do miejsca wypoczynku to prawdziwe nieporozumienie. Pomimo tego, że jestem wieloletnim Klientem Biura i mam do niego pozytywny stosunek, nie mogę polecić tej imprezy nikomu, bo jest ona najgorsza w jakiej dotychczas uczestniczyłem. Opinię wyrażam tutaj, bo na stronie Biura taka możliwość dla tej wycieczki została zablokowana.

10 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 10
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 10

Opinia: Właśnie wróciłam z wycieczki 13 poziomów majańskiego nieba z Meksyku, w dniach 28.02. - 08.03. 2015r. Trasa wycieczki ciekawa, choć męcząca ( zwalniacze na drodze), piękne widoki np. Aqua Azul, kanion Sumidero, Palenque i Tulum.
Pilotka K. Rotter b. profesjonalna, dużo wiedzy na temat kultury Majów i doświadczona w terenie.
W grupie były osoby b. marudzące, które nie potrafiły zrozumieć, że jazda po Meksyku w dzień to najlepsza opcja, natomiast jazda po zmroku, gdzie połowa dróg jest nie oświetlona jest jadzą bez trzymanki, czyli ryzykiem.
Wycieczka nie dla osób starszych i lubiących luksus.
Meksyk trzeba zwiedzać tylko objazdówką, ponieważ jest b. drogi, najtańsza wycieczka zaczyna się od 100$. Super!!!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 74  

100% bezpieczeństwa

Bezpieczeństwo Twojej płatności elektronicznej gwarantuje firma eCard.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.
zamknij

Pozwól, że pomogę Ci w ich zakupie.
Zostaw nam swoje dane, skontaktujemy się
z Tobą niezwłocznie.

Dziękujemy
za przesłanie zgłoszenia.

Nasz konsultant skontaktuje się
z Tobą najszybciej, jak to tylko
będzie możliwe.