58 ­325 30 00
Infolinia 801 ­555 401 koszt połączenia 0,49zł/min z VAT
Stosunek jakości do ceny 7.6
Zgodność oferty z opisem 7.8
Ocena rezydentów 7.7
Ocena Organizatora 7.3

Wszystkie opinie

10 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 10
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 10

Opinia: Witam,na przełomie kwietnia i maja 2015r wzięłam udział w objazdowej wycieczce-Kuba-wyspa jak wulkan gorąca.Tak do programu/zrealizowany w 100%/jak i do zakwaterowania i wyżywienia nie mam zastrzeżeń.Hotele na objeździe bez niemiłych niespodzianek:)Mieliśmy cudowną pilotkę p.Darię/podwyżka należy się tej Pani/Posiada ogromną wiedzę,którą w bardzo ciekawy sposób potrafiła mam przekazać.Kompetentna i co ważne z poczuciem humoru:)Brawa należą się też kubańskiej pilotce p.Marzenie.Nie dość że mówi pięknie po polsku to potrafiła nam przekazać dużo wiadomości o Kubie,których nigdzie nie znajdziemy!Na wypoczynku w Varadero/hotel Memories/było super.Wyżywienie pogoda, obsługa bez zastrzeżeń.

9.0 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 10
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 6

Opinia: Wspaniała obsługa rezydentów a szczególnie Yunan Reda, bardzo dobrze zorganizowane wycieczki. Podczas wszystkich spotkań bardzo profesjonalnie i miło przekazywane informacje i organizacja wczasów.
Dzięki Wam fantastycznie spędziłyśmy wakacje. Chociaż brakowało nam jednego dnia straconego na wyloty, które mogłyby być dogodniej dopasowane do tak krótkiego okresu wczasów ( 8 dni z czego tylko 6 aktywnie spędziłysmy w hotelu).

7.3 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 8
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 2
Ocena Organizatora 9

Opinia: Zastrzeżenie mam tylko do dwóch rezydentów miejscowych,jednego który był przewodnikiem na Ras Mahamet busem (kompletnie nie zainteresowany klientami może dlatego że miało być nas 7 osób -pojechały 3)drugi to jakiś PALANT odwożący grupę na lotnisko 05.05.2015r z SSH odlot do W-wy 12.55 ENT 1524 zrobił zadymę że jeden młody chłopak ma w plecaku sprzęt do nurkowania(specjalistyczny) i w związku z tym że nurkował musi zapłacić 30USD!!!Wstrzymał na 10 min odprawę na jednej bramce,ludzie wpadli w panikę i mówili że nie nurkowali hehe,to jakieś jaja,wykłócali się po polsku,jak brakowało już argumentów to ów rezydent palant zapominał polskiego lecz młody Polak ładnym angielskim poprosił go o prześwietlenie jeszcze raz plecaka i co się okazało że jest tam płetwy,maska i rurka ale sprzęt specjalistyczny! bez słowa przepraszam spierd_lił z lotniska.Ostrzegam przed tym gamoniem i naciągacztwem,przecież tam nie jezdzi się na grzyby... Mam nadzieję że Reinbows wyjaśni sprawę tego Pana ,to taki starszy Egipcjanim ok 55lat

1.5 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 2
Zgodność oferty z opisem 1
Ocena rezydentów 2
Ocena Organizatora 1

Opinia: NIE POLECAM TEGO BIURA POD ŻADNYM POZOREM !!!

Strzeżcie się jeżeli zależy Wam, aby spędzić dobrze urlop.

Wycieczka była zapłacona ( ponad 17000 zł !!! ) z góry na 2 miesiące przed wylotem, na lotnisku po przylocie dowiedzieliśmy się, że nasz hotel nie ma dla nas miejsc !!! Zostaliśmy wywiezieni w nocy 5 godzin na drugi koniec wyspy !!! Bez rezydenta, bez tłumacza z kierowcą, który nie umiał rozmawiać po angielsku !!! Do hotelu w którym nikt nie był gotowy ani poinformowany na nasz przyjazd !!! Mieliśmy być 10 km od lotniska i stolicy a wywieźli nas ponad 50 km do hotelu w mieścinie liczącej ledwo 500 osób z jedyną atrakcją - plażą (która była wszędzie praktycznie). Kontakt z rezydentem znikomy ! Pani rezydentka olewała nas całą kolejną dobę a na koniec przekazała innemu koledze... Po 2 nieprzespanych nocach i 2 zmarnowanych dobach z tygodniowego wypadu zostaliśmy przeniesieni do innego hotelu. Tylko dlatego, że umieliśmy się kłócić i biura w Polsce nie miały spokoju od naszych telefonów oraz zapewnień, że podamy ich do sądu i telewizji. Pozostałe 20 osób zostało pozostawionych w hotelu i mieli cały wyjazd zmarnowany na zadupiu !!!

Po powrocie oczywiście reklamacja chociażby za zmarnowane 2 doby, nie wywiązanie się z umowy. Firma nawet nie odpowiedziała na reklamacje !!! Dopiero po 3 miesiącach walki Rzecznika Praw Konsumenta uzyskaliśmy jakąś odpowiedź !!! Odszkodowania do tej pory nie chcą wypłacić co więcej dalej ignorują wezwania do zapłaty nawet przez prawników, trwa to ponad rok. Sprawa oczywiście w sądzie z komornikiem w tle...

FIRMA TRAGEDIA. NIE POLECAM.

Tak jak moi przedmówcy wspomienieli biorą kasę i potem klienta mają w dupie.

10 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 10
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 10

Opinia: Podróżowałam z biurem na wycieczce objazdowej Grecja Antyczna przygoda. Jestem bardzo zadowolona, wszystko było zgodnie z planem podróży, bardzo dobra organizacja, informacja - Pani z biura dzwoniła dzień przed wyjazdem z przypomnieniem i wyczerpującymi informacjami.Bardzo bogaty plan dużo do zwiedzania a zarazem wystarczający czas wolny.
Bardzo dobre warunki noclegu, jedzonko dobre.
Wspaniali kierowcy Pan Marcin i Pan Kazio których umiejętności w wysokich, krętych górach są rewelacyjne, a przede wszystkim Panowie o wysokiej kulturze osobistej,przesympatyczni, uśmiechnięci, życzliwi, bardzo pomocni, walizki odbierają od podróżujących i starannie układają w autokarze. Panowie kierowcy dbali o komfort jazdy pasażerów, codziennie autokar był sprzątnięty, odkurzony i umyty nawet z zewnątrz, po prostu super.
No i oczywiście wspaniała, cudowna przewodnik Pani Weronika Myszka. Pani Weronika zasługuje na wyróżnienie, życzę wszystkim takiej Pani przewodnik. Znakomita wiedza na temat kraju, bardzo dobra komunikacja, organizacja, bardzo sprawnie wszystko załatwia. I co najważniejsze bardzo, bardzo miła, sympatyczna, zawsze uśmiechnięta, nie tworzy bariery,z każdym porozmawia i znajdzie wspólny temat. Pani Weroniko ocena 6 z !!! (najwyższa).
Dziękuję za udany wyjazd.


8.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 8
Zgodność oferty z opisem 8
Ocena rezydentów 8
Ocena Organizatora 8

Opinia: Właśnie wróciłyśmy z wycieczki objazdowej dookoła Hiszpanii i " na świeżo " dzielimy się wrażeniami.Było po prostu wspaniale.Najpiękniejsze miasta, a w nich to, co warto i trzeba zobaczyć. Sprawna organizacja całej imprezy to bez wątpienia zasługa pilota, Pani Ilony Zarajczyk, która nie tylko profesjonalnie zajmowała się grupą/dużą i różnorodną wiekowo/, ale interesująco i barwnie rozszerzała informacje przewodników dotyczące historii i kultury Hiszpanii.Kulturalna, wyrozumiała dla niesfornych czasami i kłopotliwych turystów zawsze służyła językową / i nie tylko/ pomocą. Dziękujemy i życzymy udanych wycieczek - Irena i Janina
z wycieczki 4-11 maja.

9.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 8
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 8

Opinia: W majowke uczestniczylam w wycieczce Wieden Ekspres i byla to praedziwa przyjemnosc. Glownie dzieki wspanialej Pani Marcie ktora jako pilot laczy w sobie oddanie, swietne przygotowanie merytoryczne, doskonale zorganizowanie i jest bardzo sympstyczna. Biuro zapewnia tez doskonalych przrwodnikow i urozmaicony program. Goraco polecam. Maria

8.5 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 8
Zgodność oferty z opisem 8
Ocena rezydentów 8
Ocena Organizatora 10

Opinia: Wycieczka objazdowa "Chiny z rejsem po Jangcy" była wspaniała, chociaż przeorientowałam swoje oczekiwania, co do atrakcyjności programu. Na pierwszy plan wysunął się nieoczekiwany przeze mnie rozmach budownictwa w odwiedzanych miastach, komunikacja - pociągi z kontrolą, jak na lotniskach, sprawnym ruchem, czystością, mimo ogromnego ruchu pasażerskiego, piękny rejs po Jangcy przez duże i małe przełomy i wielką tamą, na drugim - różnorodność potraw, na trzecim dopiero zabytki, znane z opisów. Dobre hotele z kompletnym wyposażeniem, przyjazne autobusy i miejscowi przewodnicy. Pan Karol S, b.sprawny organizator na wszystkich etapach /przydział miejsc w hotelach, na statku, w pociągach/, z dużą wiedzą. Niestety, brak ciepłej nici porozumienia z uczestnikami, często starszymi. Zachęca do zadawania pytań, a potem delikatnie mówiąc - wykpiwa, na proste zwroty - nie odpowiada. Popisuje się znajomością angielskiego, ale jak nie chce - nie tłumaczy. Przy relacjach o Chinach przywołuje nazwy dynastii, omijając wiek danej historii. Jego plusy przywołane na wstępie tj dbałość o bezpieczeństwo uczestników i wygodę /np.błyskawiczna reakcja na zadymioną salę podczas lunchu/ pozwoliły na wydanie mu dobrej opinii, a przecież niewiele trzeba, by była ona b.dobra. Polecam podróż z Rainbow T /moja trzecia/, warto wydać trochę więcej, niż ryzykować

9.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 10
Zgodność oferty z opisem 8
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 8

Opinia: Wczesnowiosenna wycieczka na Kanary - idealny pomysł na złapanie słońca przed sezonem. Biuro wyśmienite organizacyjnie, bez kruczków, bez zastrzeżeń, pełna zgodność z ofertą.

9.5 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 10
Zgodność oferty z opisem 8
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 10

Opinia: Sri Lanka - Łza z policzka Indii. Wspaniałe państwo z niezmiernie ciekawą historią. Program jest tak skonstruowany, że nie jest męczący, a bardzo "soczysty". Ja jako fanka wszelkiej maści fauny byłam bardzo ukontentowana - zwłaszcza z sierocińca dla słoniątek. Hotele na trasie w przyzwoitej klasie, wieczorem można było sobie gdzieś poczłapać i pozwiedzać na własną rękę, albo skoczyć na piwo, drinka, koktajl albo lokalne przysmaki.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 75  

100% bezpieczeństwa

Bezpieczeństwo Twojej płatności elektronicznej gwarantuje firma eCard.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.