Infolinia 58 ­325 30 00
Stosunek jakości do ceny 7.5
Zgodność oferty z opisem 7.7
Ocena rezydentów 7.7
Ocena Organizatora 7.2

Wszystkie opinie

9.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 8
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 8

Opinia: Polecam wycieczkę do Sudanu "W królestwie czarnych faraonów". Pilot p. Maciej Czapski, bardzo zaangażowany, o ogromnej wiedzy; wyżywienie i zakwaterowanie stosowne do możliwości na tej trasie, ale ogólnie bardzo poprawne, noclegi(2) w namiotach na pustyni pozwoliły mi poznać, jak mogli czuć się pierwsi podróżnicy na tych terenach, ale jednocześnie były i bezpieczne i na swój sposób komfortowe. Wycieczka pozwoliła mi zrealizować część marzeń z dzieciństwa o podróży śladami Stasia i Nel z "W pustyni i w puszczy" - część, bo druga część trasy została odcięta w Sudanie Płd., którego na razie się nie zwiedza- jak też poznać bliżej krainę Czarnych faraonów, mało znaną, ale niezwykle ciekawą - widok piramid w Meroe robi niezwykłe wrażenie i pozostaje w pamięci na całe życie

9.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 10
Zgodność oferty z opisem 8
Ocena rezydentów 8
Ocena Organizatora 10

Opinia: Polecam wycieczke "Chorwacja - Wzdłuż Adriatyku" - zawsze wydawało mi się, że samodzielne podróże po Chorwacji są ok, ale dopiero po tej wycieczce dostałam kompleksową dawkę wiedzy na temat ciekawych miejsc, kultury, kuchni... rewelacja ;)

5.8 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 8
Zgodność oferty z opisem 8
Ocena rezydentów 3
Ocena Organizatora 4

Opinia: Słaba opieka ze strony rezydentki... Spotkanie organizacyjne tylko po to żeby sprzedać wycieczki. W dniu odjazdu nie pojawiła się, jednej parze, którzy dzień wcześniej wykłócili z nią śniadanie zapewniono suchy prowiant. Ni pomyślała o reszcie. w Innych hotelach zapewniono śniadanie w dniu wylotu. Wyjazd rano, i pozostał na końcu spory niesmak szczególnie ze względu na dziecko. W innych hotelach turyści mieli zapewniony prowiant. Mały szczegół o którym mogła powiadomić żeby się przygotować.

8.0 opinia z dnia
 
Ocena Organizatora 8
Stosunek jakości do ceny 6
Zgodność oferty z opisem 8
Ocena rezydentów 10

Opinia: Wenezuela 06-18/01/2015.Program imprezy zrealizowany poprawnie, ale moim zdaniem należałoby wydłużyć pobyt na wyspie Margarita o 2-3 dni więcej. Polecam tu resorty : Ikin lub Dunes a odradzam Isla Caraibe - bezpieczne i dobrym serwisem all incl.Na dodatkowe uznanie zasługuje pilot - rezydent pani Sylwia - świetna organizatorka, bardzo kompetentna w aktualnych realiach Wenezueli, sympatyczna i urocza młoda kobieta.

9.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 8
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 8
Ocena Organizatora 10

Opinia: Polecam zwiedzanie Tajlandii na objazdówce Baśniowa Tajlandia. 6 lat wcześniej byliśmy w tym regionie Azji samodzielnie bez biura, znacznie dłużej bo aż miesiąc i nie odkryliśmy nawet połowy z tego, co pokazane było na wycieczce. Chodzi też o zwyczaje Tajów i różne drobne niuanse kulturowo - religijne. Rewelacja.

9.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 10
Zgodność oferty z opisem 8
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 8

Opinia: Wszystko odbyło się zgodnie z planem. Rezydentka zawsze była dostępna i pomocna koedy się tego potrzebowało, w przeciwieństwie do zeszłorocznego wyjazdu z pewnym innym biurem, dlatego tutaj duży plus dla Rainbow. Ogólnie udany wyjazd.

8.5 opinia klienta z dnia
 
Ocena Organizatora 9
Stosunek jakości do ceny 8
Zgodność oferty z opisem 8
Ocena rezydentów 9

Opinia: Biuro ok. Wyjazd zgodnie z planem wszystko super. Hotel niestety nie spełnił naszych oczekiwań jeden basen bez podgrzewanej wody czyni pobyt w chłodniejsze wietrzne dni bardzo nieciekawym. W takie dni hotel jest miejscem tylko do spania.

4.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 4
Zgodność oferty z opisem 4
Ocena rezydentów 2
Ocena Organizatora 6

Opinia: 201412-20 r byliśmy na wczasach w Kenii.Hotel który wykupiliśmy nie miał dla nas miejsc ;był to hotel ****+,zakwaterowali nas w dużo tańszym hotelu.Obsługa rezydenta polegała na stawianiu nas przed faktem dokonanym.Wszystkie wycieczki oraz safari stwarzały dla nas duże zagrożenie utraty życia.Nigdy więcej nie wybierzemy się z biurem Rainbow Tours na wczasy,i nikomu nie polecam tego biura.

5.0 opinia z dnia
 
Ocena Organizatora 6
Ocena rezydentów 2
Zgodność oferty z opisem 6
Stosunek jakości do ceny 6

Opinia: Byłam w tym roku na Sylwestrze w Paryżu, podróż bardzo ciężka ale cóż zdecydowałam się na autokar więc liczyłam się z tym.... Jednak zakwaterowanie ponad 40 min od Paryża w obleśnym hotelu, gdzie koszt taksówki to 100 Euro PORAŻKA!!!!!
Wracaliśmy do hotelu jak przedszkolaki o 19 a w okolicy głusza ani sklepu ani kawiarni nic.Do tego Opryskliwa i niesympatyczna pani pilot zepsuła całą wycieczkę, ale przebiła wszystko gdy jadąc na sylwestra powiedziała że wszystkie budki z jarmarku świątecznego będą otwarte A TU NIC!!!!!!! Każda inicjatywa czy prośba spotykała się z odpowiedzią NIE NIE MA TAKIEJ MOŻLIWOŚCI
Wywalili nas o 20 na Polach Elizejskich gdzie wszystko było pozamykane knajpy zarezerwowane włóczyliśmy się do 0.30 jak idioci bez jedzenia i picia noi BRAK TOALET... gdym wiedziała że tak to będzie wyglądać zostałabym w hotelu.
serdecznie nie polecam

2.0 opinia z dnia
 
Ocena Organizatora 2
Ocena rezydentów 2
Zgodność oferty z opisem 2
Stosunek jakości do ceny 2

Opinia: Rainbow Tours jest biurem niewiarygodnym. Wpłaciłam tytułem rezerwacji 390zł i podpisałam z nimi umowę gwarancji zwrotu kosztów. Niestety z powodu choroby nie mogłam wziąć udziału w imprezie (Turcja). Mimo tak oczywistego zabezpieczenia, biuro nie zwróciło mi zaliczki (złożyłam wielokrotne odwołanie od ich decyzji), nawet nie dopuszczono mnie "przed oblicze" prezesa.

100% bezpieczeństwa

Bezpieczeństwo Twojej płatności elektronicznej gwarantuje firma eCard.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.