58 ­325 30 00
Infolinia 801 ­555 401 koszt połączenia 0,49zł/min z VAT
Stosunek jakości do ceny 7.6
Zgodność oferty z opisem 7.8
Ocena rezydentów 7.7
Ocena Organizatora 7.2

Wszystkie opinie

10 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 10
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 10

Opinia: Polecam wyjazd z Rainbow Tours na rejs po Nilu - Potęga Południa. Było cudownie, nasz przewodnik Michał(Michael) spisał się na medal, ciekawie opowiadał i opiekował się naszą grupą profesjonalnie. Nawet gdybym się bardzo starała nie znalazłabym nic, do czego można by się przyczepić. Było bajecznie i szczerze polecam wyjazd z tym biurem.

9.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 10
Ocena Organizatora 8
Ocena rezydentów 8
Zgodność oferty z opisem 10

Opinia: Wyjazd na Fuerteventure w dniach 16.02-23.02.15, cudowna podróż, wyspa piękna, byliśmy w miejscowości Esquinzo skąd do wszystkich atrakcji blisko. Ocena rezydenta byłaby wyższa gdyby po powrocie z wycieczek fakultatywnych informowano nas czy kolacja w hotelu na nas czeka, bo godzina powrotu była późna już po godzinach kolacji. Druga sprawa to miło by było gdyby przy pożegnaniu na lotnisku ktoś z biura był( z innych biur byli przedstawiciele).
Ogólnie jednak całą wycieczkę, hotel i biuro oceniam na plus i skorzystam na pewno ponownie

8.5 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 8
Zgodność oferty z opisem 8
Ocena rezydentów 8
Ocena Organizatora 10

Opinia: Korzystałem z biura Rainbow Tourus,wycieczka do Brazylia i Argentyna, kod wycieczki ARG w dniach 08.02.2015 r. Wycieczka zorganizowana w sposób profesjonalny i zadowalający wymogi i standard. Na miejscu podróży fachowa i profesjonalna obsługa przez pilota-opiekuna wycieczki Pana Tomasza Kowalskiego,który potrafił poświęcić swą wiedzę i czas do przekazania swej wiedzy i osobistego dopasowania do potrzeb swoich podopiecznych. Jestem pełen uznania dla jego kompetencji i osobistego angażowania w zadowolenie powierzonych mu klientów. Życzę więcej takich fachowców szefom tej Firmy.
Z wyrazami szacunku dla Pana Tomasza Kowalskiego i podziękowanie dla Dyrekcji za dobór odpowiednich kadr.
Pozdrawiam Jerzy Sulkowski.

10 opinia z dnia
 
Ocena Organizatora 10
Ocena rezydentów 10
Zgodność oferty z opisem 10
Stosunek jakości do ceny 10

Opinia: Jesteśmy absolutnie zachwyceni wycieczką Indie i Nepal. Był to nasz debiut poza Europą i z biurem podróży, tym bardziej chcielibyśmy podzielić się naszymi pozytywnymi wrażeniami z wyjazdu. Wycieczka poprowadzona była w sposób mało uciążliwy, ale urozmaicony, w dość dużym luksusie i wygodzie, ale nie z dala od prawdziwego życia w Indiach i Nepalu, co zwieńczone było między innymi przejazdem kolejami indyjskimi. Sam Nepal natomiast to chyba jedno z najbardziej niedocenionych turystycznie miejsc na ziemi. Widoki i przyroda oraz dzikość i prawdziwość zapierają dech w piersiach. Naprawdę gorąco polecam wyjazd!

3.0 opinia z dnia
 
Ocena Organizatora 2
Ocena rezydentów 4
Stosunek jakości do ceny 2
Zgodność oferty z opisem 4

Opinia: Stosunek do klienta urągający przyzwoitości. Wszelkie reklamacje lekceważone, brak odpowiedzi lub gołosłowne deklaracje o dokładaniu starań, aby klient był zadowolony. Należy omijać to biuro mimo pozornie atrakcyjnych cen.

9.8 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 10
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 9

Opinia: W biurze Rainbow Tours wykupiłam wycieczkę do Egiptu, do miejscowości Hurghada. Generalnie polecam, nie mam żadnych uwag odnośnie organizacji wyjazdu jak również opieki podczas pobytu. Pani rezydent bardzo kompetentna i pomocna. Na szczęście nie miałam żadnych przykrych niespodzianek, więc też nie wiem, jak biuro sprawdziłoby się w sytuacji trudnej. Zakupiłam za pośrednictwem biura wycieczkę do Kairu i tutaj jedyne rozczarowanie. Transport odbywał się małym, bardzo niekomfortowym busem, według mojej oceny w nie najlepszym stanie, bo czuć było każdą dziurę. Poza tym wszystko w jak najlepszym porządku. Polecam :)

8.5 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 10
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 8
Ocena Organizatora 6

Opinia: To moja druga egzotyczna wycieczka z RT. Najpierw Była Baśniowa Tajlandia - organizacyjnie, programowo itd - rewelacja! Teraz RPA -Kapsztad w cieniu Góry Stołowej - także ocena pozytywna, program ciekawy i zróżnicowany,choć niestety wymagający jeszcze dopracowania,ale można wybaczyć , gdyż jest to po raz pierwszy organizowana wycieczka z tym programem. Nasza propozycja: rozszerzenie [programu o przejazd wzdłuż południowego wybrzeża Garden Route zamiast 3-dniowego pobytu w Durbanie i bezsensownych przelotów w tą i z powrotem z Johanesburga do Kapsztadu - proponujemy zapoznać się z ofertą Logos Tour-u. Byłoby znacznie pełniej i ciekawiej, bo w naszym przypadku zabrakło "angielskiego" RPA.
Przydałaby się również wizyta w kopalni złota lub diamentów zamiast np Jaskini Echo.
Pilotka ok., przewodnicy lokalni również - za wyjątkiem przewodnika w Kapsztadzie - wyraźnie nie miał dla nas czasu:(
Pilotka wycieczki - p. Kasia jak najbardziej ok, właściwa osoba na właściwym miejscu - zawsze pomocna, chetnie dzilaca się informacjami o RPA.
Minus wielki - szkoda,że RT wymienia stale pilotów. Pilot który posiadł już wiedzę o danym kraju, ma w jego sprawie duże doświadczenie jest dla grupy bezcenny. RT niestety tym się nie kieruje - ROTACJA PILOTÓW jest na porządku dziennym. Ze szkoda dla klientów.
MINUS NAJWIĘKSZY w ocenie biura - NIEETYCZNE PRAKTYKI W ODNIESIENIU do KLIENTÓW FIRST MINUTE!!!!!!!!!!!! Nigdy więcej im nie zaufam w tej sparwie, nie powierzę wcześniej RT swoich pieniędzy - bardzo sie w tym roku zawiodłam. Przy gwarancji najniższej ceny na firsta ostatecznie okazało się,że ceny na last minute były w odniesieniu do naszej wycieczki nawet o 2000 niższe!!!!
Wielka przykrość, wielkie rozczarowanie. Zmuszeni byliśmy zrezygnować z firsta, anulować umowę i kupiliśmy ostatecznie pom cenie last, gdyż przy dwóch osobach to już jest pokaźna kwota. RT OBCIĄŻYŁ NAS KARĄ 7% ZA ROZWIĄZANIE UMOWY - nie było litości. I tu ????? na przyszłość-będziemy bacznie obserwować biuro.






9.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 10
Zgodność oferty z opisem 8
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 8

Opinia: Bardzo fajnie przeżyte dwa tygodnie, doskonały odpoczynek i przerwa od pracy. Zero zmartwień, kłopotó, komplikacji, chyba nie trzeba nic więcej. Nie mam absolutnie nic złego do powiedzienia o Rainbow Tours po naszym ostatnim wyjeździe do Egiptu, a wręcz przeciwnie. Pozdrawiam!

9.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 8
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 8

Opinia: Polecam wycieczkę do Sudanu "W królestwie czarnych faraonów". Pilot p. Maciej Czapski, bardzo zaangażowany, o ogromnej wiedzy; wyżywienie i zakwaterowanie stosowne do możliwości na tej trasie, ale ogólnie bardzo poprawne, noclegi(2) w namiotach na pustyni pozwoliły mi poznać, jak mogli czuć się pierwsi podróżnicy na tych terenach, ale jednocześnie były i bezpieczne i na swój sposób komfortowe. Wycieczka pozwoliła mi zrealizować część marzeń z dzieciństwa o podróży śladami Stasia i Nel z "W pustyni i w puszczy" - część, bo druga część trasy została odcięta w Sudanie Płd., którego na razie się nie zwiedza- jak też poznać bliżej krainę Czarnych faraonów, mało znaną, ale niezwykle ciekawą - widok piramid w Meroe robi niezwykłe wrażenie i pozostaje w pamięci na całe życie

9.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 10
Zgodność oferty z opisem 8
Ocena rezydentów 8
Ocena Organizatora 10

Opinia: Polecam wycieczke "Chorwacja - Wzdłuż Adriatyku" - zawsze wydawało mi się, że samodzielne podróże po Chorwacji są ok, ale dopiero po tej wycieczce dostałam kompleksową dawkę wiedzy na temat ciekawych miejsc, kultury, kuchni... rewelacja ;)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 73  

100% bezpieczeństwa

Bezpieczeństwo Twojej płatności elektronicznej gwarantuje firma eCard.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.