Infolinia 58 ­325 30 00
7.3

Na podstawie 1015 opinii.
Czytaj wszystkie opinie

Stosunek jakości do ceny 7.1
Zgodność oferty z opisem 7.2
Ocena rezydentów 7.2
Ocena Organizatora 6.7

Wszystkie opinie

2.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 2
Zgodność oferty z opisem 2
Ocena rezydentów 2
Ocena Organizatora 2

Opinia: Rainbow kasuje wszystkie niekorzystne opinie a zostawia tylko te lukrujące.Moja kasowana jest sukcesywnie bo ostrzegam przed Rainbow.Jeśli w ofercie jest opcja dopłaty do obiadokolacji to się nie kuście to wykupić.Posiłek spokojnie zapłacicie u kelnera w hotelu lub w knajpie do której zaprowadzi pilot i zapłacicie 3*taniej niż policzy wam biuro.Za posiłek wart na miejscu 10 dolarów biuro każe sobie zapłacić 30 dolarów.Jak się zorientowaliśmy że nabito nas w butelkę to biuro odpisało że musi generować zysk
i reklamacji nie uwzględniło.To są chamskie praktyki i lepiej poszukać uczciwego biura.

9.5 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 9
Zgodność oferty z opisem 9
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 10

Opinia: Pierwszy raz lecieliśmy z biurem Rainbow . Mieliśmy wczasy w hotelu Missis Summer Pałace na wyspie Kos. Od pierwszego dnia pobytu pani Ewelina okazała się osobą bardzo przyjazną i kompetentną. Na zmianę z panią Olą pełniły dyżury. Zawsze były miłe i uśmiechnięte. Dzień przed odlotem pani Ewelina, pomimo, że to nie był dzień dyżuru informowała nas o odlocie oraz o możliwości zamówienia wcześniejszego śniadania . W dniu oblotu wszystkie rezydentki towarzyszyły nam do momentu odprawy. I już myśleliśmy, że się pożegnaliśmy. Jednak pech chciał, że nasz samolot uległ awarii i mieliśmy prawie dobę opóźnienia . Pani Ewelina natychmiast przyjechała na lotnisko i my pasażerowie biura Reinbow naprawdę czuliśmy ,że pani Ewelina robi wszystko, żebyśmy jak najmniej dotkliwe odczuwali dyskomfort z powodu opóźnienia wylotu. Cały czas nas pilotowała. Wiedzieliśmy, że każde nasze zapytanie nie zostanie bez odpowiedzi. Była przed nami w hotelu, do którego nas na ten czas zakwaterowano. Do ostatniej chwili na ziemi greckiej mieliśmy kontakt z panią Eweliną. Uważam, że biuro Reinbow stanęło, w tak dla nas, stresującym momencie na wysokości zadania. Nawet po wylądowaniu już w Polsce na naszego smsa, że wylądowaliśmy szczęśliwe, natychmiast się odezwała. Gratulujemy takich rezydentów a pani Ewelinie dziękujemy.

10 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 10
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 10

Opinia: Bardzo fajny hotel Kiani Beach na Krecie, niesamowicie udany wypoczynek, przepiękny hotel, na uwagę zasługuje również praca rezydentki, która była zawsze tam, gdzie akurat była potrzebna.

7.5 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 7
Zgodność oferty z opisem 7
Ocena rezydentów 7
Ocena Organizatora 9

Opinia: Bardzo dobra organizacja ze strony biura podróży. Polecam dokładnie czytać opisy hoteli również na innych stronach. Rezydenci na ogół w porządku.

10 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 10
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 10

Opinia: Wyjazd z Rainbow do Hiszpanii oceniam na piątkę z plusem, a nawet szóstkę. Hotel Playacalida spełnił w całości nasze oczekiwania, zarówno pod względem personelu, pokoi hotelowych, czystości, otoczenia oraz wyżywienia. Dostaliśmy śliczny pokój z pięknym widokiem. Rezydentka zawsze na miejscu, do dyspozycji podróżnych. Wspaniale spędzony urlop!

6.5 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 6
Zgodność oferty z opisem 6
Ocena rezydentów 8
Ocena Organizatora 6

Opinia: Wycieczka Bałkany znane i nieznane. Z siedmiu noclegów cztery w fatalnych warunkach. Pierwszego dnia przejazd autobusem ponad sześć godzin bez poinformowania w programie wycieczki. W miastach bardzo mało zwiedzania, a dużo czasu wolnego. Widać ciecie kosztów przez Rainbow Tours.

5.5 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 4
Zgodność oferty z opisem 8
Ocena rezydentów 8
Ocena Organizatora 2

Opinia: Stop!!! Tylko nie z Rainbow.Biuro totalnie nastawione na zysk kosztem klientów.Gdzie podziała się dewiza bycia biura z klientem na każdym etapie imprezy (od momentu wyboru oferty aż do powrotu z niej)

7.5 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 8
Zgodność oferty z opisem 8
Ocena rezydentów 6
Ocena Organizatora 8

Opinia: Wycieczka do Gruzji i Armenii; Rainbow współpracuje z gruzińskim biurem, które daje autobus, kierowcę i przewodnika. To dzięki gruzińskiemu przewodnikowi wycieczka była bardzo udana. Przewodnik-rosyjskojęzyczny-ma ogromną wiedzę, chętnie odpowiadał na wszelkie pytania, dyskusje. Dbał o nas. To on rozdzielał pokoje, uwazał na nas (widać było jak szuka nas wzrokiem), liczył w autobusie, troszczył się gdy widział, że ktoś czuje się gorzej, pomagał. Dawał poczucie bezpieczeństwa.Pilot p. Wojciech Jaszczak nie tłumaczył informacji przekazywanych przez przewodnika, lecz interpretowł po swojemu, przeinaczanał, zmieniał sens.Wtrącał informacje dotyczące Turcji, które nie miały żądnego związku z wycieczką. Nie umie posługiwać poprawną polszczyzną. Był poprostu niepotrzebny, psuł tylko atmosferę.

4.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 4
Zgodność oferty z opisem 6
Ocena rezydentów 2
Ocena Organizatora 4

Opinia: Witam, właśnie wróciłam z wycieczki objazdowej w Grecji. Rainbow umieścił nas dwukrornie w tzw. hotelach klasy zerowej choć w opisie były 2 lub 3 gwiazdki. Po telefonie do rezydenta usłyszeliśmy że są to hotele tranzytowe. Czyli z 8 dniowej wycieczki nagle zrobiło sie tylko 6 nocy ponieważ reszta była za free według nich. Ponadto przestrzegamy przed obiadokolacjami wykupionymi w biurze totalna porażka bardzo drogo i traci się cały wieczór na wyczekiwanie aż Grecy podadzą jeden talerz sałatki na 4 osoby i wodę z kranu oraz malutką ilość dania za które w innych lokalach zapłacimy połowę mniej w krótszym czasie. W tawernie Apollo na Zakyntos - brudne sztućce, znikome ilości jedzenia i bardzo drogo. Kolacja zaczęła się o 21 a o 22.30 usłyszeliśmy że mięso się skończyło. Odradzam. Miesiąc temu podczas wycieczki z Rainbow "Anglia Królewska" 17 funtów za posiłek (frytki i kawałeczek rybki ukrytej w ogromnej ilości panierki). Firmo Rainbow trochę pokory!!!

9.0 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 8
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 8
Ocena Organizatora 10

Opinia: Powiem tak. Spedzalam urlop na zakythos. Rozmawialam z ludzmi z roznych biur podrozy ktorzy tu przebywali w innych hotelach. I wszyskie biura oferowaly all inklusive do konca pobytu nawet w hotelu gdzie byl i rainbow i inne firmy. My konczymy dobe hotelowa o 11 a transfer na lotnisko o 20.00. tak ze musze sobie doplacic pol dnia. pierwszy raz potykam sie z taka sytuacja.no coz nastepnym razem wiem o co dopytac.poza tym wszystko super.a to juz moje drugie wakacje z Rainbow.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 102  

100% bezpieczeństwa

Bezpieczeństwo Twojej płatności elektronicznej gwarantuje firma eCard.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.