58 ­325 30 00
Infolinia 801 ­555 401 koszt połączenia 0,49zł/min z VAT
Stosunek jakości do ceny 7.5
Zgodność oferty z opisem 7.8
Ocena rezydentów 7.7
Ocena Organizatora 7.2

Wszystkie opinie

4.3 opinia klienta z dnia
 
Ocena Organizatora 4
Ocena rezydentów 1
Zgodność oferty z opisem 5
Stosunek jakości do ceny 7

Opinia: Co do biura podrózy Rainbow nie mam jakiś zastrzeżeń jednak przydali by się im kompetentni rezydenci .
Pani Rezydent Aleksandra wprowadza klientów w błąd . Przykład : kupiliśmy nurkowanie intro Pani Aleksandra powiedziała że na łodzi będzie P.Paulina polska instruktorka oraz że cały sprzęt do snurkowania na łodzi jest bezpłatny , okazało się jednak że płyneliśmy dużą łodzią z wycieczką arabów i rosjan a instruktor był egipcjaninem mówiącym po polsku a cały sprzęt na łodzi jest odpłatny , przykładowo kapok 4$ . i Do tego mam pewne zastrzerzenia , gdyż po powrocie do hotelu zgłosiliśmy to Pani Aleksandrze to zapytała zdziwiona " nie było Pauliny " ? No nie było odpowiedzieliśmy i umyła ręce ponieważ powiedziała że będzie się kontaktować z kontrahentem w celu wyjaśnienia sprawy . W lipcu 2014 podróżowaliśmy z biurem podrózy Wezyr i wszystko było tak jak nam rezydent przekazał czyli pojechaliśmy na nurkowanie i płyneliśmy z samymi Polakami instruktorzy byli Polakami , wytłumaczyli wszystko dokładnie i b.p Wezyr zrealizowało wycieczkę tak jak nam przekazano . Także jedyne zastrzeżenie do rezydenta gdyż wprowadziła nas w błąd z czego jesteśmy nie zadowoleni .

9.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 8
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 8
Ocena Organizatora 10

Opinia: W czasie ostatnich wakacjach miałam okazję być na objazdówce Pocztówki z Włoch. Zebrało mnie na wspominki i z perspektywy czasu przyznaję, że wycieczka była wspaniała. Program zrealizowany w 100%, przewodnicy lokalni mówili po polsku, zawsze można było o coś dopytać, pilotka zaangażowana w historie, które opowiadała, czyste i schludne hotele, czas wolny, także na zawołanie, jeśli grupa wyrażała chęć i nie było pośpiechu. Jedyny nieco słabszy punkt to śniadania kontynentalne, które w sumie nie byłyby złe, gdyby nie to, że nie jadam pieczywa. Ale na szczęście często była alternatywa w postaci płatków z mlekiem. Obiado-kolacje za to bardzo dobre. Szczególnie risotto.

6.0 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 7
Zgodność oferty z opisem 7
Ocena rezydentów 4
Ocena Organizatora 6

Opinia: Moja ocena dotyczy wycieczki "Wietnam i Kambodża - smok w dżungli". Program ciekawy i po kilku korektach nawet godny polecenia, jednak jak to w życiu bywa najsłabszym ogniwem są z reguły ludzie. W tym wypadku Pilotka, która reprezentowała Biuro Podróży. Posiadała dużą wiedzę, natomiast organizacja dnia pozostawiała wiele do życzenia. Do tego biuro zakwaterowało nas w Kambodży (Siam Rep) w paskudnym hotelu o standardzie niezgodnym z umową, po wielkiej awanturze kolejnej nocy przeniesiono nas do innych hoteli na kolejne 2 noce. Biuro przeprosiło nas i zaprosiło na regionalną kolację w ramach rekompensaty, ale duży niesmak pozostał. Wielogodzinny transfer z Sajgonu do miejsca wypoczynku to prawdziwe nieporozumienie. Pomimo tego, że jestem wieloletnim Klientem Biura i mam do niego pozytywny stosunek, nie mogę polecić tej imprezy nikomu, bo jest ona najgorsza w jakiej dotychczas uczestniczyłem. Opinię wyrażam tutaj, bo na stronie Biura taka możliwość dla tej wycieczki została zablokowana.

10 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 10
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 10

Opinia: Właśnie wróciłam z wycieczki 13 poziomów majańskiego nieba z Meksyku, w dniach 28.02. - 08.03. 2015r. Trasa wycieczki ciekawa, choć męcząca ( zwalniacze na drodze), piękne widoki np. Aqua Azul, kanion Sumidero, Palenque i Tulum.
Pilotka K. Rotter b. profesjonalna, dużo wiedzy na temat kultury Majów i doświadczona w terenie.
W grupie były osoby b. marudzące, które nie potrafiły zrozumieć, że jazda po Meksyku w dzień to najlepsza opcja, natomiast jazda po zmroku, gdzie połowa dróg jest nie oświetlona jest jadzą bez trzymanki, czyli ryzykiem.
Wycieczka nie dla osób starszych i lubiących luksus.
Meksyk trzeba zwiedzać tylko objazdówką, ponieważ jest b. drogi, najtańsza wycieczka zaczyna się od 100$. Super!!!

3.0 opinia klienta z dnia
 
Ocena Organizatora 3
Ocena rezydentów 1
Stosunek jakości do ceny 4
Zgodność oferty z opisem 4

Opinia: w biurze w Polsce nie podano, że przewodnikiem na miejscu czyli oprowadzać wycieczkę będzie Taj tylko angielskojęzyczny - w związku z tą "nieścisłością" wystawiam bardzo negatywną ocenę.

10 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 10
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 10

Opinia: Polecam wyjazd z Rainbow Tours na rejs po Nilu - Potęga Południa. Było cudownie, nasz przewodnik Michał(Michael) spisał się na medal, ciekawie opowiadał i opiekował się naszą grupą profesjonalnie. Nawet gdybym się bardzo starała nie znalazłabym nic, do czego można by się przyczepić. Było bajecznie i szczerze polecam wyjazd z tym biurem.

9.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 10
Ocena Organizatora 8
Ocena rezydentów 8
Zgodność oferty z opisem 10

Opinia: Wyjazd na Fuerteventure w dniach 16.02-23.02.15, cudowna podróż, wyspa piękna, byliśmy w miejscowości Esquinzo skąd do wszystkich atrakcji blisko. Ocena rezydenta byłaby wyższa gdyby po powrocie z wycieczek fakultatywnych informowano nas czy kolacja w hotelu na nas czeka, bo godzina powrotu była późna już po godzinach kolacji. Druga sprawa to miło by było gdyby przy pożegnaniu na lotnisku ktoś z biura był( z innych biur byli przedstawiciele).
Ogólnie jednak całą wycieczkę, hotel i biuro oceniam na plus i skorzystam na pewno ponownie

8.5 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 8
Zgodność oferty z opisem 8
Ocena rezydentów 8
Ocena Organizatora 10

Opinia: Korzystałem z biura Rainbow Tourus,wycieczka do Brazylia i Argentyna, kod wycieczki ARG w dniach 08.02.2015 r. Wycieczka zorganizowana w sposób profesjonalny i zadowalający wymogi i standard. Na miejscu podróży fachowa i profesjonalna obsługa przez pilota-opiekuna wycieczki Pana Tomasza Kowalskiego,który potrafił poświęcić swą wiedzę i czas do przekazania swej wiedzy i osobistego dopasowania do potrzeb swoich podopiecznych. Jestem pełen uznania dla jego kompetencji i osobistego angażowania w zadowolenie powierzonych mu klientów. Życzę więcej takich fachowców szefom tej Firmy.
Z wyrazami szacunku dla Pana Tomasza Kowalskiego i podziękowanie dla Dyrekcji za dobór odpowiednich kadr.
Pozdrawiam Jerzy Sulkowski.

10 opinia z dnia
 
Ocena Organizatora 10
Ocena rezydentów 10
Zgodność oferty z opisem 10
Stosunek jakości do ceny 10

Opinia: Jesteśmy absolutnie zachwyceni wycieczką Indie i Nepal. Był to nasz debiut poza Europą i z biurem podróży, tym bardziej chcielibyśmy podzielić się naszymi pozytywnymi wrażeniami z wyjazdu. Wycieczka poprowadzona była w sposób mało uciążliwy, ale urozmaicony, w dość dużym luksusie i wygodzie, ale nie z dala od prawdziwego życia w Indiach i Nepalu, co zwieńczone było między innymi przejazdem kolejami indyjskimi. Sam Nepal natomiast to chyba jedno z najbardziej niedocenionych turystycznie miejsc na ziemi. Widoki i przyroda oraz dzikość i prawdziwość zapierają dech w piersiach. Naprawdę gorąco polecam wyjazd!

3.0 opinia z dnia
 
Ocena Organizatora 2
Ocena rezydentów 4
Stosunek jakości do ceny 2
Zgodność oferty z opisem 4

Opinia: Stosunek do klienta urągający przyzwoitości. Wszelkie reklamacje lekceważone, brak odpowiedzi lub gołosłowne deklaracje o dokładaniu starań, aby klient był zadowolony. Należy omijać to biuro mimo pozornie atrakcyjnych cen.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 74  

100% bezpieczeństwa

Bezpieczeństwo Twojej płatności elektronicznej gwarantuje firma eCard.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.
×First Minute 2015. Rabaty do 30%Do końca promocji zostało:   dni  godzin   minut