0,49zł/min z VAT Infolinia 801 ­555 401
Mamy web do podróży!
Stosunek jakości do ceny 7.5
Zgodność oferty z opisem 7.8
Ocena rezydentów 7.7
Ocena Organizatora 7.2

Wszystkie opinie

10 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 10
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 10

Opinia: Wróciliśmy z wycieczki Indie i Nepal 19,11-03,12,2014 z ogromnym bagażem wrażeń.Wycieczka zorganizowana profesjonalnie. Duża w tym zasługa p. Zofii Gącarzewicz,która miała bardzo dobry kontakt z uczestnikami,była bardzo zaangażowana, posiadała ogromną wiedzę...
Dziękujemy Rainbow Tours za tak wspaniałego pilota,który nie tylko przybliżył nam Indie i Nepal, ale sprawił,że był to najpiękniejszy urlop w naszym życiu.

8.5 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 8
Zgodność oferty z opisem 8
Ocena rezydentów 8
Ocena Organizatora 10

Opinia: Pragnę ocenić tegoroczny wyjazd do Egiptu, jako, że był to jeden z lepszych wyjazdów na jakich byłem. Ogółem polecam również hotel w Sharm el Sheikh, w któym bytowaliśmy - Tiran Island. Czyste, zadbane miejsce, z bardzo rozbudowaną infrastrukturą, w nowoczesnym stylu. Jedzienie i napoje w all inc pierwsza klasa, rezydentka także się spisała. Z wycieczek lokalnych, jeśli ktoś się wybiera, polecam nocne wyjście na górę mojżesza i widok wschodu slońca, jeden z najbardziej niezapomnianych widoków w moim życiu. Tylko trzeba przygotować się wcześniej - zabrać ze sobą na wyjazd ciepłe rzeczy, bo na górze jest zimno jak diabli. Ogólnie organizatora oceniam na 4+/5.

9.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 10
Zgodność oferty z opisem 8
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 8

Opinia: Nie ma niestety oceny pilotów (tylko rezydentów), a ja chciałam ocenić przede wszystkim pilotów na wycieczka Rainbow - na razie mam ogląd na podstawie 3 objazdów i muszę powiedzieć, że jestem mile zaskoczona. Pilot/pilotka w każdym przypadku nie tylko błyszczeli wiedzą, ale też poczuciem humoru, ale byli też po prostu ludzcy - integrowali się grupą, nie stawiali bariery, dzięki czemu wyjazd przypominał trochę wyjazd ze znajomymi - bo zachowanie pilota topiło bariery. Nie oznacza to, że piloci nie byli charyzmatyczni, bo byli, co widać było np. przy kwaterunku. Dzięki temu grupa się nie "rozłaziła" i nie traciliśmy czasu. Piloci Rainbow 10+!

9.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 8
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 8
Ocena Organizatora 10

Opinia: Cesarskie Miasta, czyli objazd po Maroko z Rainbow tours to najlepsza wycieczka na jakiej do tej pory byłam. Zrealizowana z pasją, z wielkim zapałem pani pilotki oraz przewodników lokalnych. Grupa była wymagająca, a więc często prosiliśmy pilotkę, aby pokazała nam jakieś ciekawe miejsca ,wychodząc poza mainstream. Jeśli tylko był czas, spełniała nasze prośby. Coś wspaniałego, nie spotkałam się wcześniej z tak dobrze zorganizowaną wycieczką!

9.5 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 10
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 8

Opinia: Polecam na zimę wypoczynek w Tajlandii. Pierwszy raz zdecydowaliśmy się na wycieczkę o tej porze roku, więc nie mieliśmy dużego wyboru, a że Egipt nas odpycha to zdecydowaliśmy się na Tajlandię. I w przyszłym roku to powtórzymy, coś niesamowitego. Plaża i woda, cale otoczenie resortu to po prostu raj! Byliśmy w Novotel Rayong, bardzo przyjemny hotel, z miłą i pomocną obsługą. Samą rezydentkę też muszę pochwalić, starała się bardzo. Ale najlepszą rzeczą było jedzenie, pokochaliśmy tajską kuchnię. Jeśli ktoś rozważa Egipt i Tajlandie to niech mnie posłucha. Warto dołożyć trochę grosza i wywędrować do Azji.

2.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 2
Zgodność oferty z opisem 2
Ocena rezydentów 2
Ocena Organizatora 2

Opinia: RAINBOW TOURS ODRADZAM ODRADZAM i jezszcze ODRADZAM !!!
Wyjazd zimowy do Egiptu zakupiony w lipcu za prawie 13000 złotych !!!!!!!! Biuro teraz powiadomia nas, że nie ma wylotu z Poznania i proponuje odlot z Warszawy albo Katowic ( dojazd jakieś dobre 300/600 km dalej) z rekompensatą 75 zł/osobę !!!!! Oczywiście poszła prośba o inny termin/inny hotel ale z wylotem bliżej miejsca zamieszkania tj Poznań lub Gdańsk) a rainbowtours TOTALNIE nas olało na zasadzie jak się nie podoba to rezygnujta albo dopłaćcie min 4000 złotych !!
ŻENADA
oczywiście zrezygnowaliśmy i wykupiliśmy gdzie indziej - niestety też drożej ale czego się spodziewać jak w lipcu mielismy 30% upustu.... zresztą PO TO WŁAŚNIE jest chyba first minute :-( ..... żeby kupować taniej
NIGDY WIĘCEJ RAINBOW TOURS

5.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 6
Zgodność oferty z opisem 6
Ocena rezydentów 4
Ocena Organizatora 4

Opinia: Zgadzam się całkowicie z opinią Pana Adama Idaszek który był z Rainbow Tours na wycieczce "RPA i Wodospady Wiktorii - dym który grzmi". Wprawdzie ja byłam na objeździe "Diament Afryki", ale odczucia moje są takie same. Przykre to ale po wielu wspaniałych wycieczkach z RT wyjazd do RPA jest niewypałem. Nie polecę tej wycieczki swoim znajomym

4.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 4
Zgodność oferty z opisem 4
Ocena rezydentów 4
Ocena Organizatora 4

Opinia: Po kilku wycieczkach zrealizowanych z Raibow Tours (ostatnio Tanzania z Kenia, Indie z Nepalem, Chiny),z których byłem bardzo zadowolony wybrałem się do RPA na imprezę objazdową "RPA i Wodospady Wiktorii - dym który grzmi". Pomimo iż kupiłem wycieczkę wiele miesięcy wcześniej z dużym rabatem zapłaciłem około 30% więcej niż oferowane ceny miesiąc przed wyjazdem i obecnie. Program wycieczki zmieniany był w tym czasie 2 krotnie i kolejny raz podczas samej wycieczki. Sam program wydawał się bardzo interesujący do momentu jego realizacji. W praktyce kilka elementów nie zrealizowano lub realizowano bardzo pobieżnie i w pośpiechu, a np. zdjęcia w wiosce Zulusów musieliśmy robić z lampa błyskową bo było już ciemno, a część imprez, bez których cała wycieczka nie miałaby sensu to były wycieczki fakultatywne podnoszace znacznie łączny koszt wycieczki. Przedstawiciel biura towarzyszący nam podczas objazdu tj pan Wojtek posiadał dużą wiedzę na temat RPA, ale niestety nie posiadał żadnych zdolności organizacyjnych co miało wpływ na realizacje programu. Również miejscowy turoperator okazał się bardzo kiepski i wprowadzał na bieżąco zmiany w realizacji programu wpływające negatywnie na jakość imprezy. Z uwagi na mało czasu na realizację programu i duże przejazdy autokarem kierowcy nie zachowywali podstawowych zasad bezpieczeństwa (przekraczali znacznie prędkości jazdy, jeden kierowca prowadził autokar ponad 12 godzin z krótkimi przerwami, autokar miał pękniętą przednią szybę itp). Reasumując podczas całej wycieczki mieliśmy wszyscy wrażenie, że jesteśmy zupełnie z innym biurem podróży, a nie z Raibow Tours. Na zakończenie wycieczki pytaliśmy o ewentualne uwagi i odczucia z innych wycieczek realizowanych w tym samym terminie na terenie RPA. Niestety znaczna większość opinii była zdecydowanie negatywna, a wielu uczestników wręcz czuło się oszukanymi przez biuro. Ja osobiście nie zdecyduję się na kolejna wycieczkę z Raibow Tours i nie polecę tego biura moim znajomym. A szkoda !!!!

4.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 2
Zgodność oferty z opisem 2
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 2

Opinia: Byliśmy /dwie osoby/ na wycieczce objazdowej 7+7 Turcja Egejska-Sułtańskie Rarytasy w terminie od 18.09-02.10.2014.
Odlot z Wrocławia o godz. 20:45 z międzylądowaniem w Gdańsku /brak informacji w programie/ przylot do Bodrum 02:45 w hotelu 04:00 Sucha bułka z serem i kartonik jakiegoś soku. Pobudka o godz. 5:45 śniadanie i wyjazd o 07:15. Zwiedzanie Efezu. Meryemana,Pamukale, trasa ok. 400 km. Zaliczono nam już dwa dni pobytu.
Później były pobudki o godz. 03:30, 04:30 a pozostałe przed godz. szóstą. Śniadania zawsze w pośpiechu. Raz otrzymaliśmy suchy prowiant na drogę. Pozostałe trasy ze zwiedzaniem wynosiły od 450 do 800 km. Szaleństwo.
Autobus nie pierwszej młodości,niesprawna regulacja foteli, klimatyzacji /pilot zaklejał taśmą wyloty/ brak podnóżek przy fotelach, brak WI-FI, czasami wydobywał się nieprzyjemny zapach w autobusie.
Poza dwoma hotelami o zadowalającej jakości, pozostałe fatalne. Podobnie posiłki.
Pewną rekompensatą powyższego był pilot Wojciech JASZCZAK, perełka na torcie biura podróży. Znakomita wiedza okresu starożytnego historii i kultury Turcji.
UWAGA. W umowie w pozycji

9.5 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 8
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 10

Opinia: Byłam na wycieczce z biurem Rainbow w Wietnamie na objazdówce W słomkowym kapeluszu. Bardzo podobała mi się konstrukcja wycieczki i program, który został zrealizowany w 100% a pozwolił zwiedzić praktycznie cały Wietnam, tzn. rzeczy warte zobaczenia, czy must see. Jedyne czego mi zabrakło w programie to Sapy i Hoi Anu, ale nie można mieć wszystkiego, zwłaszcza jeśli czasu są 2 tygodnie. Tak czy owak, świetnie pokazany kraj, razem z kulturą, przysmakami. Sporo rejsów, co mnie osobiście cieszy, w tym absolutnie mój faworyt, czyli rejs po Mekongu i rejs na targ owocowy. Coś wspaniałego. Ho Chi Minch - niektórzy mówili że za dużo czasu jest przeznaczone na to miasto, a moim zdaniem nawet za mało, bo jest to absolutnie niesamowite miejsce i jak tylko się wsiąknie, choć na moment, to nie chce si wyjeżdżać stamtąd. Hanoi też świetne, tłoczne i żywe. Hotele w fajnych miejscach, zwłaszcza w miastach. Ogólnie polecam też rejs z kolacją po rzecze w Ho Chi Minch. Pysznie i pięknie. Pozdrawiam gorąco.

100% bezpieczeństwa

Bezpieczeństwo Twojej płatności elektronicznej gwarantuje firma eCard.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.