Infolinia 58 ­325 30 00 dla abonentów spoza TP S.A.
Stosunek jakości do ceny 7.5
Zgodność oferty z opisem 7.7
Ocena rezydentów 7.7
Ocena Organizatora 7.2

Wszystkie opinie

2.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 2
Zgodność oferty z opisem 2
Ocena rezydentów 2
Ocena Organizatora 2

Opinia: RAINBOW TOURS ODRADZAM ODRADZAM i jezszcze ODRADZAM !!!
Wyjazd zimowy do Egiptu zakupiony w lipcu za prawie 13000 złotych !!!!!!!! Biuro teraz powiadomia nas, że nie ma wylotu z Poznania i proponuje odlot z Warszawy albo Katowic ( dojazd jakieś dobre 300/600 km dalej) z rekompensatą 75 zł/osobę !!!!! Oczywiście poszła prośba o inny termin/inny hotel ale z wylotem bliżej miejsca zamieszkania tj Poznań lub Gdańsk) a rainbowtours TOTALNIE nas olało na zasadzie jak się nie podoba to rezygnujta albo dopłaćcie min 4000 złotych !!
ŻENADA
oczywiście zrezygnowaliśmy i wykupiliśmy gdzie indziej - niestety też drożej ale czego się spodziewać jak w lipcu mielismy 30% upustu.... zresztą PO TO WŁAŚNIE jest chyba first minute :-( ..... żeby kupować taniej
NIGDY WIĘCEJ RAINBOW TOURS

5.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 6
Zgodność oferty z opisem 6
Ocena rezydentów 4
Ocena Organizatora 4

Opinia: Zgadzam się całkowicie z opinią Pana Adama Idaszek który był z Rainbow Tours na wycieczce "RPA i Wodospady Wiktorii - dym który grzmi". Wprawdzie ja byłam na objeździe "Diament Afryki", ale odczucia moje są takie same. Przykre to ale po wielu wspaniałych wycieczkach z RT wyjazd do RPA jest niewypałem. Nie polecę tej wycieczki swoim znajomym

4.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 4
Zgodność oferty z opisem 4
Ocena rezydentów 4
Ocena Organizatora 4

Opinia: Po kilku wycieczkach zrealizowanych z Raibow Tours (ostatnio Tanzania z Kenia, Indie z Nepalem, Chiny),z których byłem bardzo zadowolony wybrałem się do RPA na imprezę objazdową "RPA i Wodospady Wiktorii - dym który grzmi". Pomimo iż kupiłem wycieczkę wiele miesięcy wcześniej z dużym rabatem zapłaciłem około 30% więcej niż oferowane ceny miesiąc przed wyjazdem i obecnie. Program wycieczki zmieniany był w tym czasie 2 krotnie i kolejny raz podczas samej wycieczki. Sam program wydawał się bardzo interesujący do momentu jego realizacji. W praktyce kilka elementów nie zrealizowano lub realizowano bardzo pobieżnie i w pośpiechu, a np. zdjęcia w wiosce Zulusów musieliśmy robić z lampa błyskową bo było już ciemno, a część imprez, bez których cała wycieczka nie miałaby sensu to były wycieczki fakultatywne podnoszace znacznie łączny koszt wycieczki. Przedstawiciel biura towarzyszący nam podczas objazdu tj pan Wojtek posiadał dużą wiedzę na temat RPA, ale niestety nie posiadał żadnych zdolności organizacyjnych co miało wpływ na realizacje programu. Również miejscowy turoperator okazał się bardzo kiepski i wprowadzał na bieżąco zmiany w realizacji programu wpływające negatywnie na jakość imprezy. Z uwagi na mało czasu na realizację programu i duże przejazdy autokarem kierowcy nie zachowywali podstawowych zasad bezpieczeństwa (przekraczali znacznie prędkości jazdy, jeden kierowca prowadził autokar ponad 12 godzin z krótkimi przerwami, autokar miał pękniętą przednią szybę itp). Reasumując podczas całej wycieczki mieliśmy wszyscy wrażenie, że jesteśmy zupełnie z innym biurem podróży, a nie z Raibow Tours. Na zakończenie wycieczki pytaliśmy o ewentualne uwagi i odczucia z innych wycieczek realizowanych w tym samym terminie na terenie RPA. Niestety znaczna większość opinii była zdecydowanie negatywna, a wielu uczestników wręcz czuło się oszukanymi przez biuro. Ja osobiście nie zdecyduję się na kolejna wycieczkę z Raibow Tours i nie polecę tego biura moim znajomym. A szkoda !!!!

4.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 2
Zgodność oferty z opisem 2
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 2

Opinia: Byliśmy /dwie osoby/ na wycieczce objazdowej 7+7 Turcja Egejska-Sułtańskie Rarytasy w terminie od 18.09-02.10.2014.
Odlot z Wrocławia o godz. 20:45 z międzylądowaniem w Gdańsku /brak informacji w programie/ przylot do Bodrum 02:45 w hotelu 04:00 Sucha bułka z serem i kartonik jakiegoś soku. Pobudka o godz. 5:45 śniadanie i wyjazd o 07:15. Zwiedzanie Efezu. Meryemana,Pamukale, trasa ok. 400 km. Zaliczono nam już dwa dni pobytu.
Później były pobudki o godz. 03:30, 04:30 a pozostałe przed godz. szóstą. Śniadania zawsze w pośpiechu. Raz otrzymaliśmy suchy prowiant na drogę. Pozostałe trasy ze zwiedzaniem wynosiły od 450 do 800 km. Szaleństwo.
Autobus nie pierwszej młodości,niesprawna regulacja foteli, klimatyzacji /pilot zaklejał taśmą wyloty/ brak podnóżek przy fotelach, brak WI-FI, czasami wydobywał się nieprzyjemny zapach w autobusie.
Poza dwoma hotelami o zadowalającej jakości, pozostałe fatalne. Podobnie posiłki.
Pewną rekompensatą powyższego był pilot Wojciech JASZCZAK, perełka na torcie biura podróży. Znakomita wiedza okresu starożytnego historii i kultury Turcji.
UWAGA. W umowie w pozycji

9.5 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 8
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 10

Opinia: Byłam na wycieczce z biurem Rainbow w Wietnamie na objazdówce W słomkowym kapeluszu. Bardzo podobała mi się konstrukcja wycieczki i program, który został zrealizowany w 100% a pozwolił zwiedzić praktycznie cały Wietnam, tzn. rzeczy warte zobaczenia, czy must see. Jedyne czego mi zabrakło w programie to Sapy i Hoi Anu, ale nie można mieć wszystkiego, zwłaszcza jeśli czasu są 2 tygodnie. Tak czy owak, świetnie pokazany kraj, razem z kulturą, przysmakami. Sporo rejsów, co mnie osobiście cieszy, w tym absolutnie mój faworyt, czyli rejs po Mekongu i rejs na targ owocowy. Coś wspaniałego. Ho Chi Minch - niektórzy mówili że za dużo czasu jest przeznaczone na to miasto, a moim zdaniem nawet za mało, bo jest to absolutnie niesamowite miejsce i jak tylko się wsiąknie, choć na moment, to nie chce si wyjeżdżać stamtąd. Hanoi też świetne, tłoczne i żywe. Hotele w fajnych miejscach, zwłaszcza w miastach. Ogólnie polecam też rejs z kolacją po rzecze w Ho Chi Minch. Pysznie i pięknie. Pozdrawiam gorąco.

8.5 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 10
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 4
Ocena Organizatora 10

Opinia: We wrześniu tego roku byłam na objazdówce/16dni/BAŚNIOWA TAJLANDIA.Wycieczka wspaniała,program zrealizowany w 100%.Wszystkie procedury związane z przejazdami,transferami i innymi kwestiami logistycznymi przebiegały bardzo sprawnie.Jednym słowem fajna wycieczka!Autokar i lokalny kierowca-super!!!Hotele bez zastrzeżeń,jedzenie smaczne i urozmaicone,dużo owoców.Jedynym minusem tej wycieczki był pilot pan Ireneusz.Dlaczego?Otóż nie potrafił nam opowiadać własnymi słowami historii Tajlandii tylko najzwyczajniej w świecie czytał z internetu!Wstyd!!!Po co w takim razie pilot skoro każdy z nas mógł sam sobie czytać?Powolny-może taki ma charakteru?Bardzo nam się nie spodobało,że błędnie nas poinformował/a tak przy okazji to i w katalogu powinno to być wyraźnie napisane!/,że podróż pociągiem/13godzin/z Chiang Mai do Bangkoku odbędzie się w komfortowych warunkach.Byliśmy wszyscy bardzo mile zaskoczeni.Natomiast pilot przed wyjazdem oświadczył,ze dostaniemy hm.jakieś koce do przykrycia!Nikt nie wziął ze sobą nocnej bielizny.Po tylu godzinach jazdy,rano człowiek czuł się jak przepuszczony przez maszynkę.Mogłabym jeszcze wyszczególnić wiele przypadków niedbałości pilota ale pewnie zabrakłoby mi tu miejsca.Przydałoby się aby rzetelniej przykładał się do swojej pracy.Szkoda,że pilot nie wywiązał się ze swoich obowiązków!!!

9.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 8
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 8

Opinia: Jestem zadowolona zarówno z tego, jak obsługiwano mnie przed wyjazdem, jak zachodził proces wybierania wycieczki, jak i z samego wyjazdu. Jednak najbardziej podobała mi się postawa rezydentki, która była najbardziej właściwą osobą na swoim miejscu jaką znam. Jedna z pań musiała iść do szpitala, w związku z problemami z sercem (na szczęście wszystko dobrze się skończyła). Pomoc i postawa rezydentki nie do przechwalenia. Poruszyła niebo i ziemię, zatroszczyła się o wszystko. Podziwiam.

10 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 10
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 10

Opinia: Biuro zdecydowanie lepsze niż poprawne, wybraliśmy ich jako organizatorów naszej podróży poślubnej i było naprawdę dobrze. Wybraliśmy Esencję Tajlandii, czyli połowa objazdu i połowa wypoczynku i wyszło znakomicie. Polecam. W części wypoczynkowej wybraliśmy Novotel Rayong, znakomity hotel.

9.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 10
Zgodność oferty z opisem 8
Ocena rezydentów 8
Ocena Organizatora 10

Opinia: Szczególnie pozytywną rzeczą związaną z wczasami z rainbow tours były zajęcia w klubach dla dzieci, organizowanych po polsku, w małych grupach. Wszystko odbywało się sprawnie i z pomysłem, a dzieci się nie nudziły. Dobry pomysł dla rodzin.

6.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 6
Zgodność oferty z opisem 8
Ocena rezydentów 8
Ocena Organizatora 2

Opinia: Z przykrością stwierdzam spadek poziomu obsługi klientów z rezerwacji internetowych. Z usług biura korzystałam kilkakrotnie. Wszystkie problemy i pytania były błyskawicznie załatwiane. Obecnie od ponad miesiąca nie mogę się doprosić wystawienia faktury za zrealizowaną usługę.

100% bezpieczeństwa

Bezpieczeństwo Twojej płatności elektronicznej gwarantuje firma eCard.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.