58 ­325 30 00
Infolinia 801 ­555 401 koszt połączenia 0,49zł/min z VAT
Stosunek jakości do ceny 7.4
Zgodność oferty z opisem 7.6
Ocena rezydentów 7.6
Ocena Organizatora 7.1

Wszystkie opinie

9.5 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 10
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 8
Ocena Organizatora 10

Opinia: Polecam mocno, wypoczywaliśmy w sierpniu na Cyprze z Rainbow Tours i w końcu był to taki wypoczynek jakiego oczekiwaliśmy. Bez brudnych naczyć, brudnej pościeli, niesnasków i niezadowolonej smutnej opryskliwej rezydentki. Bardzo profesjonalnie, ładniei pachnąco.

10 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 10
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 10

Opinia: Polecam Rainbow Tours - wypoczywaliśmy z nimi na Krecie w hotelu Kiani Beach. Szybkie i wygodne transfery, przecudna pani rezydentka, opieka nad turystą od samego początku do końca. Wysoka jakość za którą zapłaciłem

3.5 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 2
Zgodność oferty z opisem 2
Ocena rezydentów 8
Ocena Organizatora 2

Opinia: Biuro blokuje już negatywne opinie na swojej stronie dotyczące wycieczki "W drodze na Istrię"! Po powrocie (byłam w terminie 15-24.08.) chciałam wyrazić swoje rozczarowanie tą imprezą i przestrzec innych przed wyjazdem - do dzisiaj moja opinia nie została na ich stronie zamieszczona! Ta wycieczka to skandal i jedno wielkie oszustwo! Nam Pani Pilot już na dzień dobry oznajmiła w autokarze, że jedziemy w jednym z najgorszych terminów: bo długi weekend, bo Włosi mają postoje w firmach itd. itp. Długi weekend się skończył, Włosi wrócili do pracy, a Rainbow dalej oszukuje swoich klientów z premedytacją. Ta sprawa zasługuje nie tylko na sąd, ale i na nagłośnienie w mediach!

3.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 2
Zgodność oferty z opisem 2
Ocena rezydentów 6
Ocena Organizatora 2

Opinia: Drodzy kochani.
Wycieczka " w drodze na istrie" z dnia 22.08.2015 nie jest zgodna z opisem biura! Początek programu był ok ale pózniej już nie.
Biuro nie wywiązało się z umowy gdzie miał być pobyt na półwyspie Istria, a jesteśmy ponad 600km od Istry w Bosi i Hercegowinie w mieście Neum na nocleg!!! Tak! Jechaliśmy przez całą Chorwację z północy na południe! Grupa nie chciała wrócić do hotelu pod mostem przy wsypie Krk. Widok na most oraz na rafinerie rijeka.
Grupa interweniowała do biura o zmianę hotelu na zgodny z umówą/programem. Szefowa pani Pilot załatwiała najgorszy standard hotelu a raczej nora bo hotelem nazwać się nie da! Smród, grzyb, stare łóżka brudna wanna, rdza w innych pokojach nawet płytki spadły ze ściany! Sorry ale pies budę ma lepszą!
Biuro oszukało 50 klientów, nie byli w stanie załatwić dla nas hotelu zgodnie z umową.
Na Istrii byliśmy tylko 4 godziny w mieście Pula.
Po wykwaterowaniu z hotelu nie wiedzieliśmy gdzie mamy kolejny nocleg!
Jeśli czytają to klienci którzy mają wykupioną wycieczkę na 29.08 i inne terminy ZASTANÓWCIE SIĘ i wymuście na Rainbow od razu nazwy hoteli i pewne miejsca!
Nie chcecie tego przeżyć co My.
Cała grupa jest zawiedziona i na pewno nie skorzysta z oferty w przyszłości.
Cały czas nie mogę zrozumieć żeby największe biuro podróży w Polsce w taki sposób potraktowało swoich klientów.

Paranoja! Żenada.
Po powrocie z najgorszej wycieczki w moim życiu cała grupa pozywa( pozew zbiorowy) biuro do sądu.

3.5 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 2
Zgodność oferty z opisem 2
Ocena rezydentów 8
Ocena Organizatora 2

Opinia: Wycieczka w Drodze na Istrrie od 22.08 i nadal w drodze. Nigdy tam nie dotrzemy bo wlasnie z Puli jedziemy na nocleg do Neum. Tak, Neum w Bosni i Hercegowinie. Rainbow nie znalazl dla nas noclegu na półwyspie i albo mielismy nocowac dodatkowe 2 noce w miejscowosci Kraljevnica w bungalow bo inaczej tego nie mozna nazwac blisko rafinerii i mostu albo jechac do Neum. Hotel, jesli mozna to nazwac hotelem okropny cele dla pustelnikow z grzybem, smrodem. Niby hotel 2* ale nas zakwaterowano w pawilonach obok. Nocowalismy 1 noc, rano wykwaterowanie, przejazd do Puli, tam sie dowiadujemy, ze nie ma noclegu dla nas i wracamy do Kralievnicy lub Neum. Dzien wolny przeznaczony na plazowanie i Pule zmarnowany, spedzony w autokarze- w Puli bylismy 4h. Kpina organizzatora, wielkie oszustwo!!!!

3.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 4
Zgodność oferty z opisem 2
Ocena rezydentów 4
Ocena Organizatora 2

Opinia: Wycieczka objazdowo-pobytowa po Chorwacji "W drodze na Istrię" powinna zostać wycofana z oferty Rainbow Tours! Właśnie z niej wróciliśmy (15-24.08.). Zdecydowaliśmy się na nią, ponieważ miała łączyć zwiedzanie Chorwacji z wypoczynkiem na Półwyspie Istria. Wcześniej z mężem byliśmy w Chorwacji z Rainbow Tours na objazdówce "Wzdłuż Adriatyku dla wygodnych" i wróciliśmy zadowoleni. Dlatego też zdecydowaliśmy się na kolejny wyjazd z tym biurem. Niestety, tym razem wycieczka okazała się totalnym niewypałem. Zamiast 3-dniowego wypoczynku na Półwyspie Istria, zafundowano nam wypoczynek w Rijeka, największym przemysłowym mieście Chorwacji, nie leżącym nawet na Istria! Do morza mieliśmy co prawda 500 metrów, ale, że jest to miasto przemysłowe, do najbliższej niewielkiej plaży trzeba było iść piechotą 40 minut w jedną stronę. Pani Przewodnik stwierdziła, że zawsze możemy wziąć taksówkę bądź autobusem pojechać na Istrię! Ponieważ nie mieliśmy wyboru, autobusem jechaliśmy 35 minut w jedną stronę do Opatija, pięknej nadmorskiej miejscowości na Istria, leżącej ok. 15 km od hotelu, w którym nas zakwaterowano! Hotel był typowo biznesowy, na konferencje i sympozja, a nie na wypoczynek. Położony w centrum gwarnego miasta, bez basenu. Biuro z pełną świadomością złamało warunki umowy, bowiem każdy z nas miał w umowie wypoczynek i 3 noclegi na Półwyspie Istria! Okazało się, że Rainbow nie rezerwuje wcześniej hoteli - to niewiarygodne, ale robi to dopiero wtedy, gdy klienci są już w trasie! Przez wszystkie dni nie wiedzieliśmy, gdzie będziemy nocować - w części objazdowej wykwaterowywaliśmy się z jednego hotelu, żeby tego samego dnia wrócić do innego hotelu, położonego zaledwie 5 km od tego wcześniejszego! Poza tym z 3 dni gwarantowanego wypoczynku zrobiły się tylko dwa, bo w dzień przeznaczony na wypoczynek wszyscy, czy tego chcieli czy nie, musieli pojechać na wycieczkę fakultatywną do Puli (była w cenie wycieczki, ale miała być tylko dla chętnych). Wróciliśmy znerwicowani.

9.5 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 10
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 8
Ocena Organizatora 10

Opinia: Turcja - Smak Orientu. Byliśmy w tym roku na tym objeździe od Rainbow Tours. Wykupiliśmy ją w last minute, toteż cena była bardzo niska. Nie skorzystaliśmy z części wypoczynkowej, gdyż nie mieliśmy takich możliwości urlopowych, niemniej jednak ten tygodniowy objazd dostarczył nam wystarczająco wrażeń na cały rok. Program zrealizowany, ale nie od linijki, pilotka nie była głucha na potrzeby grupy,z resztą potrafiła świetnie zarażać swoją pasją. Hotele na objeździe bardzo na tak, szczególnie biorąc pod uwagę niską cenę. Jeśli ktoś rozważa tę wycieczkę to gorąco polecam wybrać się.

3.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 2
Zgodność oferty z opisem 6
Ocena rezydentów 2
Ocena Organizatora 2

Opinia: Uwaga na to biuro !! Nęcą ceną a pod koniec wyjazdu ... Wylot z godziny 19 na godzinę 8 rano !!!
Uwaga na zapis w umówie NA POTWIERDZENIE dotyczy wszystkiego przedewszystkim godzin wylotów . Upychają gdzie się da i ile się da . Nie biorą pod uwagę dzieci i godzin z umowy , robią z turystami co się im podoba . Koszmar ..,!!
Czytajcie zapisy umowy !!

4.5 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 8
Zgodność oferty z opisem 6
Ocena rezydentów 2
Ocena Organizatora 2

Opinia: Brak profesjonalizmu.
Odradzam korzystanie z usług biura rainbow tours.

9.8 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 9
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 10

Opinia: Wszystko dopięte na ostatni guzik. Naprawdę polecam to biuro.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 83  

100% bezpieczeństwa

Bezpieczeństwo Twojej płatności elektronicznej gwarantuje firma eCard.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.