6.4

Na podstawie 1922 opinii.
Czytaj wszystkie opinie

Stosunek jakości do ceny 6.5
Zgodność oferty z opisem 6.4
Ocena rezydentów 6.2
Ocena Organizatora 6.0

Wszystkie opinie

9.8 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 10
Zgodność oferty z opisem 9
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 10

Opinia: Byłam z Sun Fun 6 razy i zawsze było ok,no ale jeśli ktoś robi zdjęcia pękniętej płytki pod umywalka to sory.Najgorsi sa ci co jadą i myslą że będą mieli osobistą służąca .W kraju na sniadanie cały rok jadzą kanapki a w hotelu narzekają że codziennie jest to samo.Jestem ciekawa czy są w stanie jednego dnia zjeść po troch wszystkiego co jest o podane.Nie cieszą sie że nic nie robią i mają podstawione pod nos tylko marudzą .Czekam na oferte lato 2017 i zaraz jak sie pojawi to kupię i to do Tunezji której inni boją się jak diabeł święconaj wody.

6.5 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 8
Zgodność oferty z opisem 8
Ocena rezydentów 4
Ocena Organizatora 6

Opinia: my byliśmy w Bułgarii i Turcji z tym biurem oceniamy wyjazd wporządku niestety nie jesteśmy zadowoleni z rezydenta

3.5 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 4
Zgodność oferty z opisem 4
Ocena rezydentów 2
Ocena Organizatora 4

Opinia: Jedno słowo opisuje to biuro- TRAGEDIA. Pokoj w hotelu zupełnie inny niż obiecywany, rezydentka miała nas głęboko w poważaniu, stwierdziła, że do naszego hotelu ma za daleko i nie będzie się fatygować, żeby przyjechać. W przeddzień wyjazdu poinformowali nas, że skrócili nam pobyt- wylot miał być planowo o 16 a przesuneli go na 8 rano. Nie polecam.

7.3 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 6
Zgodność oferty z opisem 9
Ocena rezydentów 5
Ocena Organizatora 9

Opinia: Fajne biuro godne polecenia .Jechalabym z tym biurem nastepnym razem rezydenci Super

1.8 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 1
Zgodność oferty z opisem 2
Ocena rezydentów 3
Ocena Organizatora 1

Opinia: Spędziliśmy tydzień w hotelu Chaika . Wyjazd był koszmarny. Hotel 4* brudny bez żadnej ochrony. Przez tydzień zywilismy się sami pomimo posiadania opcji All ( w jedzeniu znaleźliśmy szkło, brakowało czystych sztućców, talerzy i kubkow). Ludzi traktowano jak śmieci.rezydentka rozkladala ręce a biuro odmówiło uznania reklamacji pomimo alarmowania nam urlopu.

7.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 8
Zgodność oferty z opisem 8
Ocena rezydentów 6
Ocena Organizatora 6

Opinia: Za pośrednictwem biura podróży Sun&Fun spędziliśmy w czerwcu 2016 tygodniowy urlop na Krecie.
Na lotnisku (przed wejściem) czekała na nas rezydentka z biura z przygotowaną kopertą z naszymi danymi, podstawowymi informacjami i przewodnikiem o wyspie oraz z numerami telefonów do rezydentów i alarmowymi. Podczas transferu z lotniska towarzyszyła nam tylko do połowiy drogi. Wysiadła z busa i zaprosiła na spotkanie w następny dzień. Zakwaterowaniem i wypełnieniem formularzy meldunkowych musieliśmy już sami się zająć. Podczas transferu powrotnego rezydentka nie towarzyszyła nam nam drodze.Czekała na nas na lotnisku. Była aż do odprawy ostatniego turysty z biura Sun&Fun.
Podczas tygodniowego pobytu mieliśmy 2 spotkania z rezydentką.
Jak na wakacje wykupione w 3*hotelu z ceną adekwatną do standardu, nie mogę narzekać na organizację.
Z tego co można przeczytać w różnych opiniach, mieliśmy naprawdę wiele szczęścia, że pobyt na Krecie spędziliśmy bez jakichkolwiek kłopotów zarówno ze strony organizatora jak i hotelu.

8.5 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 10
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 4

Opinia: Lot mieliśmy opóźniony o ponad 13 godzin. a nikt z biura się nami nie zainteresował i to było bardzo przykre. po za tym ok.

4.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 6
Zgodność oferty z opisem 4
Ocena rezydentów 4
Ocena Organizatora 2

Opinia: Na przełomie czerwca i lipca byliśmy z tym biurem w Turcji. Pierwszy i ostatni raz. Jeszcze dwa tygodnie przed wyjazdem narobili zamieszania z próbą zmiany terminu i nie mogliśmy się doprosić dokumentów podróży. Na miejscu: zmiana miejsca zakwaterowania i zero opieki rezydenta (lib współpracującego kontrahenta, który powinien być obecny podczas zakwaterowania (żeby nie mieć za oknem budowy musieliśmy dopłacić). Powrót to koszmar, lot został przełożony o czym nikt nas nie poinformował i kwitliśmy na lotnisku (znowu bez jakiegokolwiek zainteresowania ze strony rezydenta i biura. Stres i mnóstwo kasy na napoje i jedzenie. Złożyliśmy reklamację, na którą biuro odpowiedziało jednym zdaniem (oczywiście nie uznając jej), nie odpowiadają na telefony i ogólnie mają klienta w "głębokim poważaniu". Nie zamierzam im odpuścić i przestrzegam wszystkich przed wyjazdami z tym biurem.

6.0 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 8
Zgodność oferty z opisem 5
Ocena rezydentów 3
Ocena Organizatora 8

Opinia: W październiku wróciłam z Egiptu. Rezydenta widziałam tylko na pierwszym spotkaniu, zwinął kasę za wycieczki i nie pojawił się aż do wylotu - pobyt 14 dni . Brak informacji o godzinie wylotu, sami dzwoniliśmy do rezydenta, w celu potwierdzenia wylotu. Zupełny brak zainteresowania. W ofercie jeep safari było zwiedzanie wioski beduińskiej a zwiedzaliśmy Sahara Park z plastikowymi zwierzętami, w opłakanym stanie. W ofercie wszystko pięknie, a realia są zupełnie inne. Dużo podróżuję z rożnymi biurami podróży ale na SUN&FUM bardzo się zawiodłam.

2.3 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 4
Zgodność oferty z opisem 3
Ocena rezydentów 1
Ocena Organizatora 1

Opinia: Najsłabszy organizator i rezydent, z jakimi jechałam na wakacje, mają ludzi w nosie, zależy im tylko na sprzedaży dodatkowych wycieczek. Gdy dojechaliśmy na miejsce (Bułgaria) o 2 w nocy okazało się, że nie ma dla nas miejsca w hotelu, co było winą sun&fun, Zostaliśmy przekierowani do innego hotelu (dwie gwiazdki niżej) i dopiero po całym dniu awantur dostaliśmy pokój we właściwym hotelu. Pani rezydentka też wszystko w nosie. Generalnie dramat, jako rekompensatę dostaliśmy propozycje 4% zniżki na kolejną wycieczkę z sun&fun!!!!! Oferta i sam hotel opisane o wiele lepiej niż w rzeczywistości. Absolutnie nikomu nie polecam korzystania z tego biura.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 193  

100% bezpieczeństwa

Bezpieczeństwo Twojej płatności elektronicznej gwarantuje firma eCard.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.