6.4

Na podstawie 1849 opinii.
Czytaj wszystkie opinie

Stosunek jakości do ceny 6.5
Zgodność oferty z opisem 6.5
Ocena rezydentów 6.2
Ocena Organizatora 6.0

Wszystkie opinie

7.5 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 7
Zgodność oferty z opisem 9
Ocena rezydentów 7
Ocena Organizatora 7

Opinia: u nas było wszystko ok. Rezydent poświęcił tyle czasu ile wszedzie. Ku mojemu zaskoczeniu był przy wylocie z Bułgarii i opiekował się na lotnisku niepełnosprawną uczestniczką. Wylot z PL opóźniony ale zmieniono też godzinę wylotu z BG - zyskaliśmy prawie 1 dzień.

2.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 2
Zgodność oferty z opisem 2
Ocena rezydentów 2
Ocena Organizatora 2

Opinia: 22 wróciłem ze sveti vlas z biura Sun &Fun ludziska nigdy żadnych wyjazdów z tym biurem. Rezydenci z łapanki zero kompetencji żenada. Omijajcie szerokim łukiem!!!

2.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 2
Zgodność oferty z opisem 2
Ocena rezydentów 2
Ocena Organizatora 2

Opinia: 22 lipca wróciliśmy z Bułgarii z miejscowości Sveti Vlas. Nie mam zastrzeżeń co do hotelu i warunków, które mieliśmy w Bułgarii, natomiast powrót do kraju to masakra. Brak informacji w hotelu o faktycznym czasie wyjazdu, rezydentka łaskawie zechciała przesłać nam w końcu sms o zmianach, a były one istotne. Pierwotnie wylot był zaplanowany na 12.20 do Rzeszowa, a został przesunięty na 22.20 do Poznania. Okazało się też, że z Poznania do Rzeszowa mamy jechać autokarem. Nocna podróż autokarem trwała 10 godzin. W grupie która wracała z nami do Rzeszowa były osoby, które ze względu na problemy zdrowotne nie powinny jeździć tak długo autokarem, były też małe dzieci. Nie udzielono nam praktycznie żadnych wyjaśnień co do powodu zmiany trasy. Nigdy więcej wakacji z biurem Sun&Fun.

3.5 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 4
Zgodność oferty z opisem 2
Ocena rezydentów 6
Ocena Organizatora 2

Opinia: NIE POLECAM!!!!! OMIJAJCIE SZEROKIM ŁUKIEM - BO BĘDZIECIE MIEĆ SUN ALE NA PEWNO NIE FUN.
Właśnie wróciliśmy z niby 7 - dniowej wycieczki do Bułgarii. Niestety "wspaniałe" biuro sunandfun skróciło nam pobyt o jeden dzień, opóźniając wylot o ok. 18 godzin (wylot miał być o 4 20 rano - przenieśli na 21 40 - co ostatecznie skończyło się na godzinie 22 00). Lot powrotny również przyspieszyli o kilka godzin, wyjazd z hotelu odbył się o 2 w nocy. Ponadto nie umieścili rzetelnych informacji o hotelu "Arda" - jedzenie niejadalne, nieświeże, kilkoro dzieci miało zatrucie pokarmowe. Klimatyzacja owszem jest ale nie chłodzi. W pokojach unosi się bliżej niezidentyfikowany zapach (a raczej smród). Transport "z" i "na" lotnisko odbył się bez opóźnień. Co do rezydentki - nie ma łatwego zadania, musi tłumaczyć się za oszustów dla których pracuje, zrobiła to co do niej należało, powiedziała to co kazali jej powiedzieć, niewiele mogła jednak wskórać.

2.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 2
Zgodność oferty z opisem 2
Ocena rezydentów 2
Ocena Organizatora 2

Opinia: Ostatni raz z Sun&Fun!!!Oszuści i naciągacze!Wylot do Bułgarii miał być w godzinach rannych,a przeniesiony został na 21.05.Powrót również mieliśmy nocny,w dodatku pokój mieliśmy opuścić o 12.00 w południe,tzn.w upale z dwójką małych dzieci mieliśmy koczować do godz.21.30 czekając na autokar.Pani rezydentka Agnieszka L.zarozumiała,nie dająca dojść do słowa,opryskliwa,nadęta i robiąca łaskę że pracuje.
Wstyd się przyznać,ale w zeszłym roku wylatywaliśmy również z sun&fun do Turcji i po przylocie okazało się,że hotel do którego mieliśmy trafić ma problemy z klimatyzacją''i musimy niestety trafić do innego hotelu,a tam się okazało,że oni o nas nic nie wiedzą...
Rezydentka wysiadła w połowie drogi i miała wszystko w d...Daliśmy im szansę w tym roku.Ostatnią.NIGDY WIĘCEJ Z OSZUSTAMI!!!

9.5 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 8
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 10

Opinia: Bardzo miłe panie rezydentki Małgosia i Kasia
Bardzo pomocne , podczas wycieczki aktywne i ciekawie opowiadajace o Teneryfie

3.3 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 4
Zgodność oferty z opisem 4
Ocena rezydentów 4
Ocena Organizatora 1

Opinia: Biuro oszustów, loty nieterminowe, nieustalone międzylądowania przedłużające loty o 2h, na stronie lot był ustalony jasno WARSZAWA DO BURGAS I BURGAS DO WARSZAWY A NIE WARSZAWA PRZEZ WROCŁAW DO BURGAS I ODWROTNIE. Jedyne co świetne to biurowa ekipa animacyjna z hotelu KOTVA. Niezbyt dobra organizacja, NIGDY WIĘCEJ Z TEGO BIURA. NIE POLECAM!!!!!

4.8 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 7
Zgodność oferty z opisem 7
Ocena rezydentów 1
Ocena Organizatora 4

Opinia: 3% masowo przyznawanego upustu na kolejną wycieczkę w odpowiedzi na złożoną reklamację to jest kpina wobec klienta. Typowe biuro, jeżeli jest coś ok to jest wszystko fajnie pięknie, jeżeli są jakieś problemy to zero pomocy ze strony biura.

9.0 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 8
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 9
Ocena Organizatora 9

Opinia: Kupiłam oferte z tego biura podróży z last minute. Lot odbył się zgodnie z planem. Warunki takie jak podano w ofercie. Rezydentka odebrala nas z lotniska. Również była obecna podczas odprawy. Nie brałam udziału w zadnych wycieczkach ze wzgl na moje małe dzieci wieć nie moge ocenic rezydenta pod tym względem. Na szczęście też nie korzystałam z pomocy medycznej. Wakacje idealne.

10 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 10
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 10

Opinia: Właśnie wróciłam z Rodos. Wszystko było super i zgodnie z ofertą. Wylot o czasie. Rezydentka na miejscu. Hotel piękny i zgodny z opisem (ale hotel już ocenie na stronie hotelu). Prosiłam o dodatkowe łóżeczko dla dziecka i było. Rezydentka była również na lotnisku przy odlocie.
Nie wykupiłam wycieczek ze wzgl na moje małe dzieci więc się nie wypowiadam na ten temat ale reszta extra
Polecę na pewno jeszcze z tym biurem
Pozdrawiam

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 185  

100% bezpieczeństwa

Bezpieczeństwo Twojej płatności elektronicznej gwarantuje firma eCard.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.