58 ­325 30 00
Infolinia 801 ­555 401 koszt połączenia 0,49zł/min z VAT
6.5

Na podstawie 1762 opinii.
Czytaj wszystkie opinie

Stosunek jakości do ceny 6.6
Zgodność oferty z opisem 6.6
Ocena rezydentów 6.3
Ocena Organizatora 6.1

Wszystkie opinie

9.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 10
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 8
Ocena Organizatora 8

Opinia: Wczasy najpierw kupiliśmy, dopiero później zapoznaliśmy się z opiniami na temat biura podróży. I nie był to dobry pomysł, bo do dnia wyjazdu byłam cała w nerwach. Ale na szczęście wszystko było zorganizowane jak należy. Jeszcze przed wyjazdem pracownicy biura dzwonili, aby potwierdzić terminy i godziny. Po przylocie pani rezydentka czekała na lotnisku, kierowała do właściwych autokarów, przekazała wszelkie niezbędne informacje. Mimo późnego dojazdu do hotelu czekała na nas kolacja. Spotaknie z rezydentką trwało dobre półtorej godziny, nie ograniczało się jedynie do sprzedaży wycieczek. Z wycieczek z Sun&Fun nie korzystaliśmy, więc ciężko ocenić organizację i pracę przewodników. Rezydentka dostępna, była w hotelu w podanych dniach i godzinach. W dniu powrotu pokoje musieliśmy opuścić do godziny 10, wyjazd z hotelu przed 19. Można było do tej pory korzystać ze wszystkiego. Obecność rezydentki na lotnisku była zauważalna, pomagała, tłumaczyła.
Ogólna organizacja całego wyjazdu bardzo na plus. Więc nei wiem od czego to zależy, że u jednych wszystko na tip top, a u innych same problemy.
Pobyt 18-25 wrzesień, hotel Commodore, Zakynthos

6.5 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 8
Zgodność oferty z opisem 8
Ocena rezydentów 2
Ocena Organizatora 8

Opinia: Na wycieczkę jechaliśmy z mężem we wrześniu do hotelu Luca Hellios Beach w Bułgarii z biurem podróży Sun$Fun Holidays.Jeśli chodzi o sam transfer (lotnisko-hotel,hotel lotnisko) to nie mamy żadnych uwag, przebiegał sprawnie. Natomiast jeśli chodzi o naszego rezydenta pana Szymona to beznadzieja. Podróżujemy z mężem dużo ale nigdy nie spotkaliśmy się z taką ignorancją w stosunku do swoich klientów. Widzieliśmy go tylko po przyjeździe w autokarze i na spotkaniu organizacyjnym, na którym rozdał karteczki z informacją o możliwych wycieczkach i poinformował nas, że mamy pół godz. na to aby się zdecydować na którąś z nich, bo jutro nie będzie to już możliwe. No i tyle go widzieliśmy. Naszym zdaniem biuro, które ma nie złą renomę, nie powinno zatrudniać tak niekompetentnych osób.

8.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 2
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 10

Opinia: Polecam biuro podróży Sun&Fun. Pani rezydent również super. Wróciliśmy 25.09. z Zakynthos.

9.8 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 9
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 10

Opinia: Super biuro , kompetentne, polecam , kontakt bez problemu, wycieczka godna ceny.
Hotel w marsa alam laguna beach fajny miła obsługa jedzenie bardzo dobre. Nie ja się do czego przyczepić. POLECAM BIURO SUN&FUN .

9.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 8
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 8
Ocena Organizatora 10

Opinia: Dzisiaj (25.29.2015) wróciliśmy z dwutygodniowego pobytu w Hurghadzie. Był to nasz pierwszy wyjazd z biurem Sun & Fun i nie mogę powiedzieć złego słowa o organizacji naszych wakacji. Wylot z Wrocławia o godzinie podanej u organizatora. Po przylocie na nowe lotnisko od razu znaleźliśmy przedstawiciela biura, który kierował klientów do banku po zakup wizy (25$). Korzystaliśmy z czytelnych piktogramów, by dotrzeć po odbiór bagażu - bardzo długi korytarz:-)Przed wyjściem z lotniska rezydent Biura kierował gości do odpowiednio oznaczonych autobusów na parkingu. Szybko zostaliśmy przewiezieni do hotelu (na szczęście nikt się nie zgubił w tych przepastnych halach, nawet lubiący mocne trunki w samolocie. W hotelu zakwaterowanie przebiegło bez problemów i zdążyliśmy jeszcze na późną kolację, którą zapewniał rezydent. Jeszcze w autobusie otrzymaliśmy informację o numerze telefonu do rezydenta i o terminie spotkania z nim. Ponieważ byliśmy jedynymi Polakami w hotelu (mamy zawsze takie szczęście;-)uzgodniliśmy z rezydentem, że będziemy się z nim kontaktować tylko telefonicznie (podpisałem stosowną deklarację). Mieliśmy do rezydenta tylko jedno pytanie odnośnie mini baru w pokoju i udzielił nam rzrtelnej informacji zgodnie z prawdą. Rezydent poinformował nas, że w ostatnim dniu pobytu otrzymamy stosowną informację o godzinie wylotu. Po powrocie z plaży mieliśmy kartkę w pokoju ze szczegółowymi danymi. Godzina wylotu była również zgodna z tą podaną przez Organizatora. Na lotnisku jego obsługa wskazała nam którędy iść, by nadać bagaż, gdy poszliśmy nie do tych drzwi co trzeba. Średnio rozgarnięty turysta nie potrzebuje, by rezydent prowadził go cały czas za rękę. Ponieważ ocena dotyczy tylko biura nie piszę o hotelu. Nadmienię tylko, że było w nim lepiej niż kilka lat temu. Ot i cała i szczegółowa prawda na temat Organizatora oraz opieki rezydentów w naszym przypadku. Czy pojadę następnym razem z Sun & Fun? Jak najbardziej, o ile Ich oferta będzie równie korzystna, jak w tym roku.

3.5 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 4
Zgodność oferty z opisem 6
Ocena rezydentów 2
Ocena Organizatora 2

Opinia: Rezydent, a kto to? Bo na pewno nie ktoś kto pomoze.
Wycieczka z osobá niepelnosprawna poruszajaca sie na wózku inwalidzkim, wszyscy zainteresowani byli (ponoc) powiadomieni. W samolocie miejsce w 2 (waskim)rzedzie, w drodze powrotnej mimo zapewnien 1rzedu, w 3_cim. Podroz z hotelu do lotniska z przesiadka, Autokarem (prosze wniesc 60 kg po 4 waskich schodach), i rozkladanie wozka na czesci pierwsze. A Firma tak sie reklamuje w udogodnieniach dla niepelnosprawnych. Po prostu zenada, nigdy wiecej. A pan Szymon, to chyba Symbol firmy. Tak samo "niezawodny i pomocny".
Hotel i okolica byly super. Tylko dojazd jakos taki ...

4.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 4
Zgodność oferty z opisem 8
Ocena rezydentów 2
Ocena Organizatora 2

Opinia: Jednym z istotnych parametrów decydujących o wyborze oferty, były godziny lotów, precyzyjnie określone w czasie zawierania umowy. Podczas realizacji okazało się, że jest zupełnie inaczej. Rozumiem umiarkowane korekty, ale przesunięcie o pół doby, to już przesada. Wylot następuje tuż przed północą, aby przy pomocy paru minut zaliczyć dobę. To nie przypadek, lecz powszechne, cyniczne zagranie, co widać z innych opinii.
Drugi problem, to "praca" rezydenta. Działalność p. Szymona ograniczyła się do odfajkowania każdego przybywającego na lotnisko, podania nr autokaru i pozostawieniu na łasce niekontaktowego kierowcy - Bułgara. Autokar nie zatrzymał się przy wjeździe do hotelu, lecz po dłuższym krążeniu po okolicy, zatrzymał się na ciemnym polu daleko od hotelu. Trzeba było w środku nocy pokonać dłuższą szutrową drogą. Oczywiście żadnych wyjaśnień. Czy to jakaś szykana, czy zwykła głupota pozbawionego nadzoru kierowcy?
Po tym była chwila aktywności, czyli wizyta w celu sprzedania wycieczek fakultatywnych... i tyle tego.
W transporcie powrotnym na lotnisko p. Szymon również nie raczył uczestniczyć, natomiast zorganizował go dwie (dodatkowe) godziny za wcześnie z tym samym gburowatym kierowcą. Nawet nazwa firmy nie była umieszczona za szybą autokaru.
Jedynie klasa hotelu i przyjazna obsługa częściowo łagodziły niemiłe wrażenia.

2.5 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 2
Zgodność oferty z opisem 2
Ocena rezydentów 4
Ocena Organizatora 2

Opinia: oszukano mnie , nie było basenu , dla jednej osoby brakowało łózka, wycieczka fakultatywna niezgodna z programem, jako rekompensatę przyznano mi 100 zl żenada

9.5 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 9
Zgodność oferty z opisem 9
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 10

Opinia: Pani rezydentka bardzo miła. Nie mieliśmy żadnych problemów na wakacjach. Wróciliśmy wypoczęci i zrelaksowani. Śmiało możemy polecić to biuro podróży.

4.5 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 6
Zgodność oferty z opisem 8
Ocena rezydentów 2
Ocena Organizatora 2

Opinia: Wyjazd na Krete, hotel , lot samolotem, obsługe hotelową , basen, plaże, miejscowość oceniam bardzo dobrze.
Najgorsza jednak była Pani Rezydentka , która spóźniała się na spotkania, zapominała o wycieczkach wykupionych przez nas i niewiele mogła/potrafiła załatwić.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 177  

100% bezpieczeństwa

Bezpieczeństwo Twojej płatności elektronicznej gwarantuje firma eCard.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.