6.4

Na podstawie 1928 opinii.
Czytaj wszystkie opinie

Stosunek jakości do ceny 6.5
Zgodność oferty z opisem 6.4
Ocena rezydentów 6.1
Ocena Organizatora 5.9

Wszystkie opinie

2.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 2
Zgodność oferty z opisem 2
Ocena rezydentów 2
Ocena Organizatora 2

Opinia: Szczerze odradzam korzystania z tej firmy. W wakacje linia lotnicza czarterowa uszkodziała nam walizkę. Sun Fun żądał od nas wszystkich co możliwych dokumentów podróży i to w oryginałach. Jak już im wysłaliśmy to zażądali oryginału dokumentu zakupu walizki. To też spełniliśmy. DO dzisiaj nie ma odzewu ani zwrotu pieniędzy. Pani z SUN FUN już nawet nie odpisuje na maile. Minęło 7 miesięcy.
Co tu pisać - oszuści. - omijać z daleka. Nie polecam.

3.3 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 3
Zgodność oferty z opisem 8
Ocena rezydentów 1
Ocena Organizatora 1

Opinia: Nie wykonano mojego transferu powrotnego z hotelu na lotnisko. Musiałem wziąć taksówkę. Biuro stwierdziło, że kłamię. Boże strzeż przed sun fun!!! Zaproponowano mi zniżkę przy następnej wycieczce. To albo mi wierzą albo nie. Oszuści.

7.5 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 8
Zgodność oferty z opisem 6
Ocena rezydentów 8
Ocena Organizatora 8

Opinia: wielokrotnie byłam na urlopie z SUN FUN i nigdy nie miałam większych problemów ani z biurem ani z rezydentem. Pamiętajmy że rezydent to nie służący ale dba o to byśmy bezpiecznie dojechali do hotelu i z niego wyjechali ( ale nie musi być przy naszym meldowaniu i wypełnianiu dokumentów ( choć na prośbę nie odmawia pomocy), proponuje wycieczki ale nie jest zobowiązany chodzić za nami 24/h Kiedy pojawiały się problemy w hotelu rezydent reagował natychmiast na skargę i w miarę swoich uprawnień i możliwości eliminował problem. Zawsze był na lotnisku przy odbiorze i przy odprawie, pomagał jak mógł gdy bagaż był troszeczkę za ciężki. Pamiętajmy o tym że rezydent ma pod opieką wszystkich turystów a nie tylko nas. Pytajmy, prośmy o pomoc ale nie wymagajmy by był do naszej dyspozycji cały czas. Zachowujmy się jak cywilizowani ludzie a nie jak pretensjonalne, roszczeniowe barany a urlop będzie fantastyczny.

3.5 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 4
Zgodność oferty z opisem 4
Ocena rezydentów 2
Ocena Organizatora 4

Opinia: SUN&Fun to zwykli złodzieje,ciężko im było zapłacić 200 złotych w ramach zadośćuczynienia,więc sprawa trafiła do sądu.Mam nadzieje że dostaną to na co zasługują.

4.3 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 5
Zgodność oferty z opisem 9
Ocena rezydentów 2
Ocena Organizatora 1

Opinia: PROSZĘ ZASTANOWIĆ SIĘ 10 RAZY PRZED KUPNEM WYCIECZKI U NICH.
MOŻE SAMA WYCIECZKA OK, ALE KOMBINUJA PRZY LOTACH.
PRZEKIEROWANO NAS Z KATOWIC DO KRAKOWA, PO PRZYLOCIE DO KRAKOWA NIKOGO NIE BYLO, NIKT SIE NIE ZAINTERESOWAŁ. PO WIELU TELEFONACH POINFORMOWANO NAS ŻE ZWRÓCA NAM KOSZT TAKSÓWKI....I TAK MINĘŁO PONAD 3 MIESIĄCE W PIENIĘDZY JAK NIE MA TAK NIE MA....CO WIĘCEJ TO CHYBA FIRMA WIDMO, NIKT NIE ODBIERA TELEFONÓW, NIE ODPISUJE NA MAILE.......
JEDNYMI SŁOWY NIE WARTO!!!!!!

1.8 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 3
Zgodność oferty z opisem 1
Ocena rezydentów 2
Ocena Organizatora 1

Opinia: Oszukańcze metody. Dopiero po przylocie poinformowano nas o zmianie hotelu i miejscowości. Z Trójką dzieci 6l. 1l. i 1l..zamiast rodzinnych warunków wylądowaliśmy w samym centrum dyskotek .Imprezy i hałas do 5.00 rano. Dostaliśmy pokój na drugim piętrze ,gdzie do windy nie mieścił się wózek. Hotel z naszej oferty miał mieć do morza 50m ,tu było 500m. Z trójką dzieci logistycznie nie było możliwości wybrać się na plażę.Brak zapowiadanych animacji dla dzieci.
Dwa tygodnie później z tego samego biura na wczasy wyjechała moja starsza córka i dokładnie ta sama historia . Dopiero po wylądowaniu w Grecji. poinformowano ją ,tak samo jak nas , że w hotelu gdzie miała zamieszkać nie ma miejsca i będzie zakwaterowana w innej miejscowości.
Gdyby poinformowano nas o zmianie hotelu, moglibyśmy starać się o odstąpienie od umowy , a tak postawiono nas przed faktem dokonanym, bez możliwości wyboru.
Zdecydowanie nie polecam Sun&Fun.
Zero profesjonalizmu, klient traktowany przedmiotowo,

9.8 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 10
Zgodność oferty z opisem 9
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 10

Opinia: Byłam z Sun Fun 6 razy i zawsze było ok,no ale jeśli ktoś robi zdjęcia pękniętej płytki pod umywalka to sory.Najgorsi sa ci co jadą i myslą że będą mieli osobistą służąca .W kraju na sniadanie cały rok jadzą kanapki a w hotelu narzekają że codziennie jest to samo.Jestem ciekawa czy są w stanie jednego dnia zjeść po troch wszystkiego co jest o podane.Nie cieszą sie że nic nie robią i mają podstawione pod nos tylko marudzą .Czekam na oferte lato 2017 i zaraz jak sie pojawi to kupię i to do Tunezji której inni boją się jak diabeł święconaj wody.

6.5 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 8
Zgodność oferty z opisem 8
Ocena rezydentów 4
Ocena Organizatora 6

Opinia: my byliśmy w Bułgarii i Turcji z tym biurem oceniamy wyjazd wporządku niestety nie jesteśmy zadowoleni z rezydenta

3.5 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 4
Zgodność oferty z opisem 4
Ocena rezydentów 2
Ocena Organizatora 4

Opinia: Jedno słowo opisuje to biuro- TRAGEDIA. Pokoj w hotelu zupełnie inny niż obiecywany, rezydentka miała nas głęboko w poważaniu, stwierdziła, że do naszego hotelu ma za daleko i nie będzie się fatygować, żeby przyjechać. W przeddzień wyjazdu poinformowali nas, że skrócili nam pobyt- wylot miał być planowo o 16 a przesuneli go na 8 rano. Nie polecam.

7.3 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 6
Zgodność oferty z opisem 9
Ocena rezydentów 5
Ocena Organizatora 9

Opinia: Fajne biuro godne polecenia .Jechalabym z tym biurem nastepnym razem rezydenci Super

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 193  

100% bezpieczeństwa

Bezpieczeństwo Twojej płatności elektronicznej gwarantuje firma eCard.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.