6.4

Na podstawie 1925 opinii.
Czytaj wszystkie opinie

Stosunek jakości do ceny 6.5
Zgodność oferty z opisem 6.4
Ocena rezydentów 6.2
Ocena Organizatora 6.0

Wszystkie opinie

3.5 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 4
Zgodność oferty z opisem 4
Ocena rezydentów 2
Ocena Organizatora 4

Opinia: SUN&Fun to zwykli złodzieje,ciężko im było zapłacić 200 złotych w ramach zadośćuczynienia,więc sprawa trafiła do sądu.Mam nadzieje że dostaną to na co zasługują.

4.3 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 5
Zgodność oferty z opisem 9
Ocena rezydentów 2
Ocena Organizatora 1

Opinia: PROSZĘ ZASTANOWIĆ SIĘ 10 RAZY PRZED KUPNEM WYCIECZKI U NICH.
MOŻE SAMA WYCIECZKA OK, ALE KOMBINUJA PRZY LOTACH.
PRZEKIEROWANO NAS Z KATOWIC DO KRAKOWA, PO PRZYLOCIE DO KRAKOWA NIKOGO NIE BYLO, NIKT SIE NIE ZAINTERESOWAŁ. PO WIELU TELEFONACH POINFORMOWANO NAS ŻE ZWRÓCA NAM KOSZT TAKSÓWKI....I TAK MINĘŁO PONAD 3 MIESIĄCE W PIENIĘDZY JAK NIE MA TAK NIE MA....CO WIĘCEJ TO CHYBA FIRMA WIDMO, NIKT NIE ODBIERA TELEFONÓW, NIE ODPISUJE NA MAILE.......
JEDNYMI SŁOWY NIE WARTO!!!!!!

1.8 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 3
Zgodność oferty z opisem 1
Ocena rezydentów 2
Ocena Organizatora 1

Opinia: Oszukańcze metody. Dopiero po przylocie poinformowano nas o zmianie hotelu i miejscowości. Z Trójką dzieci 6l. 1l. i 1l..zamiast rodzinnych warunków wylądowaliśmy w samym centrum dyskotek .Imprezy i hałas do 5.00 rano. Dostaliśmy pokój na drugim piętrze ,gdzie do windy nie mieścił się wózek. Hotel z naszej oferty miał mieć do morza 50m ,tu było 500m. Z trójką dzieci logistycznie nie było możliwości wybrać się na plażę.Brak zapowiadanych animacji dla dzieci.
Dwa tygodnie później z tego samego biura na wczasy wyjechała moja starsza córka i dokładnie ta sama historia . Dopiero po wylądowaniu w Grecji. poinformowano ją ,tak samo jak nas , że w hotelu gdzie miała zamieszkać nie ma miejsca i będzie zakwaterowana w innej miejscowości.
Gdyby poinformowano nas o zmianie hotelu, moglibyśmy starać się o odstąpienie od umowy , a tak postawiono nas przed faktem dokonanym, bez możliwości wyboru.
Zdecydowanie nie polecam Sun&Fun.
Zero profesjonalizmu, klient traktowany przedmiotowo,

9.8 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 10
Zgodność oferty z opisem 9
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 10

Opinia: Byłam z Sun Fun 6 razy i zawsze było ok,no ale jeśli ktoś robi zdjęcia pękniętej płytki pod umywalka to sory.Najgorsi sa ci co jadą i myslą że będą mieli osobistą służąca .W kraju na sniadanie cały rok jadzą kanapki a w hotelu narzekają że codziennie jest to samo.Jestem ciekawa czy są w stanie jednego dnia zjeść po troch wszystkiego co jest o podane.Nie cieszą sie że nic nie robią i mają podstawione pod nos tylko marudzą .Czekam na oferte lato 2017 i zaraz jak sie pojawi to kupię i to do Tunezji której inni boją się jak diabeł święconaj wody.

6.5 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 8
Zgodność oferty z opisem 8
Ocena rezydentów 4
Ocena Organizatora 6

Opinia: my byliśmy w Bułgarii i Turcji z tym biurem oceniamy wyjazd wporządku niestety nie jesteśmy zadowoleni z rezydenta

3.5 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 4
Zgodność oferty z opisem 4
Ocena rezydentów 2
Ocena Organizatora 4

Opinia: Jedno słowo opisuje to biuro- TRAGEDIA. Pokoj w hotelu zupełnie inny niż obiecywany, rezydentka miała nas głęboko w poważaniu, stwierdziła, że do naszego hotelu ma za daleko i nie będzie się fatygować, żeby przyjechać. W przeddzień wyjazdu poinformowali nas, że skrócili nam pobyt- wylot miał być planowo o 16 a przesuneli go na 8 rano. Nie polecam.

7.3 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 6
Zgodność oferty z opisem 9
Ocena rezydentów 5
Ocena Organizatora 9

Opinia: Fajne biuro godne polecenia .Jechalabym z tym biurem nastepnym razem rezydenci Super

1.8 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 1
Zgodność oferty z opisem 2
Ocena rezydentów 3
Ocena Organizatora 1

Opinia: Spędziliśmy tydzień w hotelu Chaika . Wyjazd był koszmarny. Hotel 4* brudny bez żadnej ochrony. Przez tydzień zywilismy się sami pomimo posiadania opcji All ( w jedzeniu znaleźliśmy szkło, brakowało czystych sztućców, talerzy i kubkow). Ludzi traktowano jak śmieci.rezydentka rozkladala ręce a biuro odmówiło uznania reklamacji pomimo alarmowania nam urlopu.

7.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 8
Zgodność oferty z opisem 8
Ocena rezydentów 6
Ocena Organizatora 6

Opinia: Za pośrednictwem biura podróży Sun&Fun spędziliśmy w czerwcu 2016 tygodniowy urlop na Krecie.
Na lotnisku (przed wejściem) czekała na nas rezydentka z biura z przygotowaną kopertą z naszymi danymi, podstawowymi informacjami i przewodnikiem o wyspie oraz z numerami telefonów do rezydentów i alarmowymi. Podczas transferu z lotniska towarzyszyła nam tylko do połowiy drogi. Wysiadła z busa i zaprosiła na spotkanie w następny dzień. Zakwaterowaniem i wypełnieniem formularzy meldunkowych musieliśmy już sami się zająć. Podczas transferu powrotnego rezydentka nie towarzyszyła nam nam drodze.Czekała na nas na lotnisku. Była aż do odprawy ostatniego turysty z biura Sun&Fun.
Podczas tygodniowego pobytu mieliśmy 2 spotkania z rezydentką.
Jak na wakacje wykupione w 3*hotelu z ceną adekwatną do standardu, nie mogę narzekać na organizację.
Z tego co można przeczytać w różnych opiniach, mieliśmy naprawdę wiele szczęścia, że pobyt na Krecie spędziliśmy bez jakichkolwiek kłopotów zarówno ze strony organizatora jak i hotelu.

8.5 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 10
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 4

Opinia: Lot mieliśmy opóźniony o ponad 13 godzin. a nikt z biura się nami nie zainteresował i to było bardzo przykre. po za tym ok.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 193  

100% bezpieczeństwa

Bezpieczeństwo Twojej płatności elektronicznej gwarantuje firma eCard.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.