6.4

Na podstawie 1932 opinii.
Czytaj wszystkie opinie

Stosunek jakości do ceny 6.4
Zgodność oferty z opisem 6.4
Ocena rezydentów 6.1
Ocena Organizatora 5.9

Wszystkie opinie

1.3 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 1
Zgodność oferty z opisem 1
Ocena rezydentów 2
Ocena Organizatora 1

Opinia: Myślałem, że to pseudobiuro padło i nie będzie naciągać klientów w tym roku. Niestety sprzedają wyjazdy na rok 2017, więc powiem o naszych wrażeniach z wakacji z nimi.
Byliśmy 2 razy w Sharmie, pierwszym razem w hotelu Rehana Sharm, drugim - Tirana Aqua Park - już we dwoje, bez dzieci.
Hotele przedstawione jako 4 i 5-cio gwiazdkowe, jak na standardy egipskie - ujdzie w tłoku - w Rehanie pokój bardzo kiepskiej jakości, reszta ok. Natomiast Tirana Aqua Park - ekstra pokój, fajny aquapark, słabe natomiast jedzenie.
Nie o wadach czy zaletach chciałem pisać ale o podejściu firmy do klienta.
Wyjazdy i powroty proponowane są w atrakcyjnych godzinach - wylatujemy z kraju o świcie, natomiast w drogę powrotną zbieramy się wieczorem, przez co myślimy, że mamy pełne 7 dni na miejscu.
W praktyce wygląda to tak, że w obu naszych przypadkach lot był przyśpieszany o kilkanaście godzin!
I nie było w tym winy linii lotniczych, bo jak sprawdzaliśmy, to loty odbywały się zgodnie z planem - po prostu zabierali turystów wcześniejszym lotem, a na ten planowany zabierali pewnie tych którzy mieli wylot dzień później.
W praktyce wyglądało to tak: cieszyliśmy się, że ostatniego dnia zjemy śniadanie, obiad i jeszcze popływamy - a tu zonk - dzień wcześniej info, że wylot z godzin popołudniowych przesunięto na 3 w nocy.
Oczywiście cały turnus tak został potraktowany.
Za pierwszym razem myśleliśmy - zdarza się... Może rzeczywiście coś im wypadło...
Za rok polecieliśmy znowu z nimi i identyczna sytuacja!
Próbowaliśmy uzyskać jakąś rekompensatę ale pracownicy chętnie rozmawiają tylko jeśli chcemy zakupić u nich wycieczkę, później próby kontaktu pozostawały bez odpowiedzi.

Od tamtego czasu jeździmy z innym BP i nie było takich numerów.
Jeśli jednak ktoś liczy się z tym, że może wrócić dzień wcześnie i mu to nie przeszkadzaj, to jego sprawa.
Ze swojej strony - odradzamy.

2.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 2
Zgodność oferty z opisem 2
Ocena rezydentów 2
Ocena Organizatora 2

Opinia: Ostrzegam przed tym biurem podróży, jeszcze nigdy nie miałam tak zmarnowanych wakacji. Kłamią, że rezerwują hotel, który sobie klient życzy, a zwożą wszystkich do innego zapluskwionego hotelu i nie ma z kim rozmawiać. Tak zwieźli 2 autokary ludzi do jednego hotelu tak obrzydliwego mimo iż każdy miał podobno rezerwację w innych hotelach o wyższym standardzie. Mimo karczemnych awantur nie chcieli przenieść do prawidłowych hoteli. Około 90 ludzi oszukali, oparło się o ambasadę i policję. Tak, że zamiast wypoczywać to toczyliśmy wojnę i bez rezultatu. Rezydenci, którzy powinni opiekować się turystami, brali czynny udział w tym procederze.

1.0 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 1
Zgodność oferty z opisem 1
Ocena rezydentów 1
Ocena Organizatora 1

Opinia: Ostrzegam przed tym biurem podróży wystarczy że my mieliśmy zmarnowane wakacje. Te biuro naprawde to naciagacze te same hotele oferowane przez inne biura jako 3* sprzedawane przez Sun@Fun jako 5* - karygodne.

9.0 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 7
Zgodność oferty z opisem 9
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 10

Opinia: Ja byłam z sun& fun nie jeden raz i nigdy nie narzekałam. Rezydent ok, opieka z lotniska i na lotnisko w porządku. Hotel dostałam taki jaki sobie wybrałam. Dziwi mnie opinia typu: 1. hotel inny niż mówili, oni mówią to co im hotel napisze. Poczytaj baranie opinie klientów a będziesz wiedział więcej; 2. jedzenie monotonne a co baranie jesz codziennie w domu? 3. lot mi zmienili może pomyśl baranie, że przelot jest czarterowany i zmieniany nie przez firmę sun&fun. I tak jak pisali inni rezydent to nie służący dla barana z Polski bo tak często się zachowują klienci z Polski, tylko żale i pretensje, nie zabawa i cieszenie się z urlopu. A i trzeba pamiętać że kupując tani hotel nie oczekuj baranie wielkich luksusów. Czekam dnia kiedy Polacy będą cieszyli się z życia i brali go takim jakim jest.

1.0 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 1
Zgodność oferty z opisem 1
Ocena rezydentów 1
Ocena Organizatora 1

Opinia: Proszę uważać na te biuro podróży - a nie ma co liczyć na reklamacje ponieważ Sun&Fun jest nastawiony na naciąganie klientów.

2.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 2
Zgodność oferty z opisem 2
Ocena rezydentów 2
Ocena Organizatora 2

Opinia: Szczerze odradzam korzystania z tej firmy. W wakacje linia lotnicza czarterowa uszkodziała nam walizkę. Sun Fun żądał od nas wszystkich co możliwych dokumentów podróży i to w oryginałach. Jak już im wysłaliśmy to zażądali oryginału dokumentu zakupu walizki. To też spełniliśmy. DO dzisiaj nie ma odzewu ani zwrotu pieniędzy. Pani z SUN FUN już nawet nie odpisuje na maile. Minęło 7 miesięcy.
Co tu pisać - oszuści. - omijać z daleka. Nie polecam.

3.3 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 3
Zgodność oferty z opisem 8
Ocena rezydentów 1
Ocena Organizatora 1

Opinia: Nie wykonano mojego transferu powrotnego z hotelu na lotnisko. Musiałem wziąć taksówkę. Biuro stwierdziło, że kłamię. Boże strzeż przed sun fun!!! Zaproponowano mi zniżkę przy następnej wycieczce. To albo mi wierzą albo nie. Oszuści.

7.5 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 8
Zgodność oferty z opisem 6
Ocena rezydentów 8
Ocena Organizatora 8

Opinia: wielokrotnie byłam na urlopie z SUN FUN i nigdy nie miałam większych problemów ani z biurem ani z rezydentem. Pamiętajmy że rezydent to nie służący ale dba o to byśmy bezpiecznie dojechali do hotelu i z niego wyjechali ( ale nie musi być przy naszym meldowaniu i wypełnianiu dokumentów ( choć na prośbę nie odmawia pomocy), proponuje wycieczki ale nie jest zobowiązany chodzić za nami 24/h Kiedy pojawiały się problemy w hotelu rezydent reagował natychmiast na skargę i w miarę swoich uprawnień i możliwości eliminował problem. Zawsze był na lotnisku przy odbiorze i przy odprawie, pomagał jak mógł gdy bagaż był troszeczkę za ciężki. Pamiętajmy o tym że rezydent ma pod opieką wszystkich turystów a nie tylko nas. Pytajmy, prośmy o pomoc ale nie wymagajmy by był do naszej dyspozycji cały czas. Zachowujmy się jak cywilizowani ludzie a nie jak pretensjonalne, roszczeniowe barany a urlop będzie fantastyczny.

3.5 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 4
Zgodność oferty z opisem 4
Ocena rezydentów 2
Ocena Organizatora 4

Opinia: SUN&Fun to zwykli złodzieje,ciężko im było zapłacić 200 złotych w ramach zadośćuczynienia,więc sprawa trafiła do sądu.Mam nadzieje że dostaną to na co zasługują.

4.3 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 5
Zgodność oferty z opisem 9
Ocena rezydentów 2
Ocena Organizatora 1

Opinia: PROSZĘ ZASTANOWIĆ SIĘ 10 RAZY PRZED KUPNEM WYCIECZKI U NICH.
MOŻE SAMA WYCIECZKA OK, ALE KOMBINUJA PRZY LOTACH.
PRZEKIEROWANO NAS Z KATOWIC DO KRAKOWA, PO PRZYLOCIE DO KRAKOWA NIKOGO NIE BYLO, NIKT SIE NIE ZAINTERESOWAŁ. PO WIELU TELEFONACH POINFORMOWANO NAS ŻE ZWRÓCA NAM KOSZT TAKSÓWKI....I TAK MINĘŁO PONAD 3 MIESIĄCE W PIENIĘDZY JAK NIE MA TAK NIE MA....CO WIĘCEJ TO CHYBA FIRMA WIDMO, NIKT NIE ODBIERA TELEFONÓW, NIE ODPISUJE NA MAILE.......
JEDNYMI SŁOWY NIE WARTO!!!!!!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 194  

100% bezpieczeństwa

Bezpieczeństwo Twojej płatności elektronicznej gwarantuje firma eCard.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.