58 ­325 30 00
Infolinia 801 ­555 401 koszt połączenia 0,49zł/min z VAT
6.3

Na podstawie 841 opinii.
Czytaj wszystkie opinie

Stosunek jakości do ceny 6.5
Zgodność oferty z opisem 6.5
Ocena rezydentów 5.8
Ocena Organizatora 6.0

Wszystkie opinie

6.5 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 4
Zgodność oferty z opisem 6
Ocena rezydentów 8
Ocena Organizatora 8

Opinia: były pewne wpadki, brak wypożyczalni rowerów, przekąski ale to raczej detale. problemem był brak komunikacji między hotelem a biurem w sprawie podania daty wyjazdu.

2.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 2
Zgodność oferty z opisem 2
Ocena rezydentów 2
Ocena Organizatora 2

Opinia: Tragedia wysokich lotów ! Przestrzegam ! Mieliśmy wypadek w Turcji jadąc autobusem z lotniska do hotelu . Kierowca , jadąc z dużą prędkością , non stop bawił się telefonem i nie zapanował nad pojazdem . Mąż mój został przewieziony do szpitala , ja z ogromnymi potłuczeniami zostałam odwieziona do hotelu . Nasz pobyt tygodniowy polegał na niczym . Przestraszeni , pozbawieni możliwości korzystania z wodnych atrakcji ( założone szwy ) , z wycieczek itd . Biuro jedyne co zaproponowało to wycieczkę fakultatywną , w ramach przeprosin . Była to dla nas obraza , gdyż nasze obrażenia były tak dotkliwe , że mieliśmy ogromne problemy ze swobodnym poruszaniem się i pomysł żeby wysłać , ludzi biorących udział w wypadku ....na wycieczkę z ich kolejnym nieodpowiedzialnym pracownikiem ...bez komentarza !!! Totalne dno !

2.5 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 2
Zgodność oferty z opisem 2
Ocena rezydentów 2
Ocena Organizatora 4

Opinia: Tragedia ,3 miejsca dla spania dla 3 osób dorosłych ,standard 5 gwiazdek robaki pod wanną ,ręczniki dla 3 dorosłych osób 2 sztuki ,tak więc dwie osoby miały mieć jeden ręcznik !brak pościeli ,brak miejsca do spania ,trzecia osoba musiała spać kątem na sofie nie rozkładanej ,pieniądze wezyr pobiera za wyjazdy w sezonie gigantyczne reklamacji nie uznają i do winy mimo iż ewidentna nie przyznają i części kosztów nie chcą zwrócić a reklamują że duże rabaty mają ,że miejsca sprawdzone polecają guzik prawda ! Wystarczy wpisać nie udane wakacje z Wezyrem to co to biuro wyczynia od tego roku to paranoja ,nigdy więcej .

9.0 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 8
Zgodność oferty z opisem 8
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 10

Opinia: wszystko dobrze lot zgodnie z planem szybki dojazd i powrot konfortowy autokar i obsluga.

2.0 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 3
Zgodność oferty z opisem 1
Ocena rezydentów 2
Ocena Organizatora 2

Opinia: PRZESTRZEGAM KLIENTÓW NA PROPONOWANE PRZEZ BIURO WEZYR PROMOCJE LATA 2016!!! Przygotowany regulamin obowiązuje wyłącznie w okresie promocji. Zniżki do 40% czy 30% naliczone są nie wiadomo od jakiej ceny. Ja skorzystałam z takiej promocji w ubiegłym roku, zakupiłam wycieczkę w 11.2014 na wyjazd wakacyjny w 2015. Jakie było moje zdziwienie, kiedy w czerwcu 2015 weszłam na stronę Wezyra i moja wycieczka była o 150 zł/ za osobę tańsza od ceny, którą zapłaciłam w 11.2014 r. Chciałam skorzystać ze znizki 40% a tak naprawdę biuro ściagnęlo ze mnie kasę , obracało moimi pieniędzmi przez prawie 8 miesiećy a na koniec odpowiedziało mi, że to jest zgodne z regulaminem. Dla mnie jest to zwykłe oszustwo. Zgłosiłam reklamację do biura Wezyr, które udaje, że nie wie o co mi chodzi, wszystko zgadza się z zapisami regulaminu, o wszystkim poinformowałam UOKIK, Urząd Marszałkowski w Warszawie i Polska Izba Turystyki. Wiem, ze jest bardzo dużo niezadowolonych Klientów Biura, od 2-3 lat Biuro jest źle zarządzane, jeżeli nadal bedą tak traktowac klientów, to nie wróże im suksesów. Byłam bardzo dobrym Kientem tego biura, ale nigdy więcej nie skorzystam z promocji wakacyjnych. PRZESTRZEGAM PAŃSTWA PRZED OFERTAMI WAKACYJNYMI BIURA WEZYR- TO JEST ZWYKŁE OSZUSTWO, NACIĄGANIE LUDZI NA WCZESNIEJSZĄ WPŁATĘ, NIE GWARANTUJĄC ZADNYCH OBNIŻEK W CENIE!!!!!!!!!!!!!!!!!

9.0 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 8
Zgodność oferty z opisem 9
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 9

Opinia: Wyjeżdżałem dwukrotnie z biura WEZYR i jestem bardzo zadowolony z usług tego biura. Polecam.

2.0 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 3
Zgodność oferty z opisem 3
Ocena rezydentów 1
Ocena Organizatora 1

Opinia: Nie polecam wyjazdy z Wezyrem !!! Nie wywiązują się z umowy zmieniając miejsca pobytu. rezydenci niekompetentni , a Ci bardziej kumaci wręcz sami podpowiadają co należy napisać np. w reklamacji. Wyjeżdżając za granicę z innymi organizatorami było ok. , a teraz podczas wyjazdu z Wezyrem już na samym początku napotkaliśmy problemy , a kiedy potrzebowaliśmy rezydenta to ten uciekł. Później przyznają się do błędu i uwzględniają reklamację , a potem już po przyjeździe do Polski z tego się wycofują. Jak będziesz mieć z nimi problem i będziecie próbowali się z nimi skontaktować (Dział Relacji z Klientem) to na bank będą unikać rozmów z Wami , mówić ,że według nich było wszystko dobrze, a to ,że przewieźli nas w nocy do innego hotelu oddalonego o godzinę drogi , ale o 1 gwiazdkę lepszego to powinniśmy się cieszyć. Tępa firma i nigdy więcej nie skorzystam z ich usług, a kogo tylko spotkam będę zdecydowanie odradzał tą firmę. Jestem osobą bardzo tolerancyjną , która za wszelka cenę zawsze stara się załatwiać sprawy polubownie biorąc pod uwagę fakt, aby obie strony były zadowolone, ale ta firma wyprowadziła mnie z równowagi swoją niekompetencją i oszustwem ,że sprawa skończy się w Sądzie

4.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 6
Zgodność oferty z opisem 6
Ocena rezydentów 2
Ocena Organizatora 2

Opinia: Nie polecam wyjazdy z Wezyrem !!!
Nie wywiązują się z umowy zmieniając miejsca pobytu. rezydenci niekompetentni , a Ci bardziej kumaci wręcz sami podpowiadają co należy napisać np. w reklamacji.
Wyjeżdżając za granicę z innymi organizatorami było ok. , a teraz podczas wyjazdu z Wezyrem już na samym początku napotkaliśmy problemy , a kiedy potrzebowaliśmy rezydenta to ten uciekł. Później przyznają się do błędu i uwzględniają reklamację , a potem już po przyjeździe do Polski z tego się wycofują.
Jak będziesz mieć z nimi problem i będziecie próbowali się z nimi skontaktować (Dział Relacji z Klientem) to na bank będą unikać rozmów z Wami , mówić ,że według nich było wszystko dobrze, a to ,że przewieźli nas w nocy do innego hotelu oddalonego o godzinę drogi , ale o 1 gwiazdkę lepszego to powinniśmy się cieszyć. Nigdy więcej nie skorzystam z ich usług, a kogo tylko spotkam będę zdecydowanie odradzał tą firmę. Jestem osobą bardzo tolerancyjną , która za wszelka cenę zawsze stara się załatwiać sprawy polubownie biorąc pod uwagę fakt, aby obie strony były zadowolone, ale ta firma wyprowadziła mnie z równowagi swoją niekompetencją i oszustwem ,że sprawa skończy się w Sądzie.

4.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 4
Zgodność oferty z opisem 4
Ocena rezydentów 4
Ocena Organizatora 4

Opinia: Nie polecam nikomu usług biura Wezyr. Razem z rodziną byliśmy z nimi po raz drugi i po raz drugi jako biuro nie sprawdziło się. Po raz pierwszy będąc w Turcji prawie nie odlecieliśmy (4,5* hotel )bo rezydent zostawił informację o zmianie odlotu w tureckiej recepcji w języku polskim bez numerów pokojów i naszych nazwisk. Poza tym po prostu byliśmy w hotelu i nic innego prócz tego nie oczekiwaliśmy od biura. To takie podstawy za które człowiek płaci.
No i w tym roku. Kreta. Marna i bezczelna obsługa hotelu. Rezydentka zasugerowała napisane skargi - co pomogłoby biuru podnieść jakość usług. Napisałam na druku jaki mi podsunęła. My jakoś przetrwaliśmy urlop w tym przykrym miejscu (nawet nie wydrukowano dla nas godziny odlotu jak to robiono dla Rosjan i Francuzów - pracownik znalazł nas w jednej z restauracji, wcześniej skontaktowaliśmy się z rezydentką bo nawet nie liczyliśmy na usługę w tym zakresie i w związku z poprzednim doświadczeniem).
Dzisiaj otrzymaliśmy odpowiedź. Dano mi do zrozumienia, że jestem kłamczuchą a obiekt i obsługa jest super a usługa jest adekwatna do ceny - 2 tysiące bez wyżywienia na 10 dni.
Jak mają szanować nas Polaków na wczasach skoro nasze biura same nas nie szanują i nie bronią naszych praw?
Nie polecam. Są inne biura z których usług można być naprawdę zadowolonym jak np: Grecos czy Itaka.

7.0 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 5
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 3
Ocena Organizatora 10

Opinia: Wyjazd udany oprócz wciskający wycieczki rezydentów

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 85  

100% bezpieczeństwa

Bezpieczeństwo Twojej płatności elektronicznej gwarantuje firma eCard.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.