6.2

Na podstawie 1051 opinii.
Czytaj wszystkie opinie

Stosunek jakości do ceny 6.4
Zgodność oferty z opisem 6.4
Ocena rezydentów 5.7
Ocena Organizatora 5.8

Wszystkie opinie

9.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 10
Zgodność oferty z opisem 8
Ocena rezydentów 8
Ocena Organizatora 10

Opinia: Ogólnie jestem zadowolony z warunków pobytu, obsługi hotelowej i ceny . W czasie pobytu od 09.05-16.05 Egipt Marsa Allam hotel Coral Hils brakowało mi jakich kolwiek rozrywek organizowanych przez animatorów. Na wyróżnienie zasługuje rezydent obsługujący wycieczki za dobrą znajomość języka polskiego i dużą wiedzę . Jeśli można, proszę o docenienie jego pracy nazywa się Michelle Farag nr.9148 .

2.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 2
Zgodność oferty z opisem 2
Ocena rezydentów 2
Ocena Organizatora 2

Opinia: Biuro posiada obsługę z tak zwanego ;narybku; panienki w biurze są kompletnie nieprzygotowane do swoich obowiązków.Nie mają żadnych bliższych wiadomości na temat sprzedawanych ofert z innych biur podróży. Kłamią i oszukują klientów w sprawie ofert wycieczek. Na dowód przedstawiam fakty; Wykupiłam wycieczkę dla 2 osób za ok 20000 zł;Niesamowita Birma;. Według oświadczeń panienki z terminem potwierdzonym i na pewno realizowanym co nie potwierdziło się. Wycieczka nie doszła do skutku i moja rezygnacja kosztowała mnie 150 zł. Czy biuro zarabia na łapaniu ;naiwnych; którzy wpłacą zaliczkę a wycieczka i tak nie odbędzie się?

3.3 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 5
Zgodność oferty z opisem 3
Ocena rezydentów 2
Ocena Organizatora 3

Opinia: Zapłaciliśmy za tydzien( 7 noclegów )do Egiptu. Hotel drozszywacz. , górna półka 3,5tys od osoby. Wyjazd opóźnil się o jeden dzień za co miał być przedłużony pobyt o ten jeden dzień wg rezydenta. Okazało się że nie dość ze nie przedłużono pobytu to nawet nie wylecielismy planowo. Wylot do Polski zrobili też dzień wcześniej. Dowiedzieliśmy się o tym na plaży,ze za parę godzin musimy się pakować. , przepadła wycieczka i pieniadze zaplanowana na dzień następny. Kontakt z rezydentem się urwał. W efekcie byłyśmy 5dni za niemałe pieniądze jak na Egipt. Na lotnisku długie siedzenie bo samolot się opóźnil. Reklamacja i zwrot pieniędzy za 2dni pobytu po powrocie nie została uwzględniona. Porażka nie polecam wezyra!!!

10 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 10
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 10

Opinia: wszystko było super,najbardziej cieszyła nas obecność polskiego rezydenta w godz.9-17 na hotelu-dziękujemy pani Agacie,Jest świetną rezydentką,Pani Alina ,która nas odbierała i zawoziła na lotnisko,też zasługuje na 5+. Jednym słowem-udany wyjazd.\dziękujemy.hotel Eftalia Village w Turcji.

9.8 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 9
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 10

Opinia: Wszystko zaplanowane od a-z. Bezproblemowe transfery i obsługa.

2.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 2
Zgodność oferty z opisem 2
Ocena rezydentów 2
Ocena Organizatora 2

Opinia: żenada... wybierzcie inne biuro i zastanówcie się dwa razy jeśli chcecie wybrać to... albo nawet 3razy!! Nie polece nikomu!

4.0 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 5
Zgodność oferty z opisem 5
Ocena rezydentów 1
Ocena Organizatora 5

Opinia: Opieka rezydenta ze strony Wezyra praktycznie żadna.
Brak informacji o potwierdzonej godzinie wylotu. Można stwierdzić, że podstawa działalności to sprzedać jak najwięcej wycieczek fakultatywnych, choć i w tym przypadku są poważne zaniedbania.
Przykłady:
1. Umówiona godzina wyjazdu do Kairu to 1.00, autokar przyjeżdża z ponad godzinnym opóźnieniem. Po drodze wymiana dwóch opiekunów, na miejscu przewodnik po muzeum, który mówi w niezrozumiałym języku - na pewno nie polskim. Z powodu opóźnienia nie zwiedzamy muzeum, ale biegamy po nim!
2. Przestrzegam przed zakupem wycieczki - tzw. Wenecja czyli 5 wycieczek w 1.
Tylko snurkowanie i łódź ze szklanym dnem są ok, ale statek wycieczkowy to odrapana,, zaniedbana, brudna łajba (zapewne była najtańsza); tzw. all inclusive to najgorszego sortu napoje (cola typu cola, sok typu pomarańczowa woda); przejażdżka motorówkami po trzech krótkich kanałach to płynięcie łódką z silnikiem zagłuszającym wszystko; wędkowanie - całe 15 minut na żyłce zaplątanej na kawałku drewna; Opiekun niejaki Mina świetnie współpracuje z lokalnym biznesem - zabiera zmęczonych upałem turystów do baru, gdzie cola w puszce lub lód rożek kosztuje 5 dolarów! (ciekawe jaka prowizja?) , poza tym dba o to, żeby każdy zakupił film z wycieczki za 20dol, zdjęcia. Oprócz tego chętnie spotyka się po pracy, aby za dodatkową kasę zwiedzać z turystami miasto. Autobusy pozostawiają wiele do życzenia - brudna tapicerka, smród spalin w środku; połamane plastiki i uchwyty - zapewne były najtańsze...
Szanowni Państwo, uważam, że powinniśmy zacząć reagować na wyciąganie od nas kasy. Płacimy za wycieczki niemało - ja ok 3tys za tydzień - nie po to, aby być ciąganym po perfumeriach, pseudo fabrykach papirusu, etc. , gdzie za zakup produktów operator lub rezydent mają prowizję. Muszą wreszcie zrozumieć, że chcemy odpoczywać lub zwiedzać dłużej muzeum niż tkwić w sklepach, gdzie ceny są chore

10 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 10
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 10

Opinia: Biuro jest ok, często z nimi popdrozuje, nie ma nigdy problemu, rezydenci sa uprzejmi i rzeczowi, transfer na czas , polecam

7.5 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 6
Zgodność oferty z opisem 6
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 8

Opinia: Biuro ok,ale hotel bardzo średni.Nie polecam Regency Palace w Sharm-czasu świetności dawno ma za sobą.Marne i monotonne jedzenie,kiepskie animacje,w pokojach dużo usterek,generalnie hotel się sypie.
Fajni i sympatyczni rezydenci i za to chwała Wezyrowi.

1.3 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 1
Zgodność oferty z opisem 2
Ocena rezydentów 1
Ocena Organizatora 1

Opinia: Przeżyłem koszmar.I NIE TYLKO JA.Nigdy więcej!!!!!!Prosiłem Boga o powrót do Polski.Hotel w Hurghada TITANIC PALACE nikomu nie polecam.Żadnej organizacji.
1.CHCESZ LEKARZA,IDŻ DO WETERYNARZA
2.CHCESZ REZYDENTA SZUKAJ GO PO INNYCH HOTELACH
3.DJ W DISCO NACJONALISTA,NIENAWIDZI POLAKÓW,GRA SAM DLA SIEBIE,STANĄŁEM W OBRONIE STARSZEJ PANI Z NIEMIEC,KTÓREJ NAUBLIŻAŁ,STAŁEM SIĘ WROGIEM NUMER 1,
4.PROSISZ/BŁAGASZ O KONTAKT Z AMBASADĄ POLSKI TO WYLĄCZAJĄ NA 5 GODZIN CENTRALĘ TELEFONICZNĄ

I MASA INNYCH OPOWIEŚCI.ROBIMY POZEW ZBIOROWY,JA.KILKU OBYWATELI NIEMIEC.POLSKI.LITWY I ESTONII.
SŁAWOMIR
TEL.518715640

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 106  

100% bezpieczeństwa

Bezpieczeństwo Twojej płatności elektronicznej gwarantuje firma eCard.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.