0,49zł/min z VAT Infolinia 801 ­555 401
Mamy web do podróży!
Stosunek jakości do ceny 6.8
Zgodność oferty z opisem 6.7
Ocena rezydentów 6.2
Ocena Organizatora 6.2

Wszystkie opinie

7.5 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 9
Zgodność oferty z opisem 9
Ocena rezydentów 4
Ocena Organizatora 8

Opinia: Biuro wywiązało sie ze wszystkich zobowiazań wobec nasjako turystów, Jedyne co mam do zarzucenia zarowno Wezyrowi jak i innym biurom w polsce że rezydenci polskojężyczni niby sa i pracują dla nich w Hurgadzie, ale mało jest tam polaków. Większosc to mówiący słabą polszczyzną arabowie którzy sa napewno duzo tańsi w utrzymaniu ale nie rozmunieją kultury i mentalności polaków, nie potrafią w wielu sprawach pomóc i nie rozumieją naszych potrzeb jako turystów. to co dla nas jest dziwne dla nich jest normalne. ja byłam 8 raz w egipcie i ja już wiem jak należy sie tam zachowywac, ale jadąc pierwszy raz i nie mając polskiego rezydenta czuła bym się naprawde nieswojo i niepewnie. Arabscy rezydenci nie mówią na co uważać jak sie nie ubierać, jak sie targować i jak nie dac się nabic w balona, niestety tak jak nasi rezydenci nastawienia są na zysk z wycieczek i nic więcej.

9.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 8
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 8
Ocena Organizatora 10

Opinia: Z biurem Wezyr byliśmy już 4 razy w Turcji. Podróżujemy głównie do zachodniej części, hotele 5 gwiazdkowe (cena adekwatna do kategorii). Jeśli chodzi o biuro to raczej nie ma się do czego przyczepić. Bardzo mi się podoba transfer z lotniska do hotelu małymi busami - do 12 osób (czysto, grzeczni i uczynni kierowcy). Jeśli chodzi o pobyt w hotelu, nigdy nie było problemu z pokojami. Nigdy też nie płaciliśmy dodatkowo za lepszy pokój. Warunek mamy jeden - pokój z widokiem na morze. Rezydenci różnie, ale generalnie bardzo mili i uczynni. Jeśli chodzi o Turcję to jak najbardziej polecam Wezyra. Mają bardzo dużą ofertę hoteli.

8.0 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 7
Zgodność oferty z opisem 5
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 10

Opinia: raczej ok bez zastrzeżeń zawsze dzwonil agent wezyra w sprawie zalatwien. ogolnie co chcialem zapytałem zostało mi jasno wyjaśnione. Rezydencji super dziewczyny daje 11 na 10 tylko szkoda ze nie ma ich codziennie w hotelu ;)

10 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 10
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 10

Opinia: Moim zdaniem bardzo profesjonalne podejcie do klienta. Rezydenci bardzo uprzejmi, mili, zawsze dostepni w hotelu lub pod telefonem. Skorzystliśmy z ofert wyjazdu do Egipt, gdzie rezydentami byli egipcjanie, którzy swietnie mówili po polsku, a to bardzo ważne jeśli ktoś nie zna angilskiego.
Biuro warte polecenia

2.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 2
Zgodność oferty z opisem 2
Ocena rezydentów 2
Ocena Organizatora 2

Opinia: WITAM CHCIAŁAM PODZIELIĆ SIĘ MOJĄ OPINIĄ SPĘDZONYCH WAKACJI W EGIPCIE Z BIUREM WEZYR BYŁY TO NAJGORSZE WAKACJE NAJPROŚCIEJ OPISZE TO W PUNKTACH 1 PRZEWÓZ Z LOTNISKA DO HOTELU OBSKURNYM I ZARDZEWIAŁYM BUSEM 2 ŁAPÓWKA ZA LEPSZY POKÓJ 3 POKOJE TRAGICZNE 4JEDZENIE MONOTONE I NIEZJADLIWE 5 BRUDNA PLAŻA A W MORZU ŚMIECI 6ZA LEPSZE JEDZENIE U MENAGERA ZA DODATKOWĄ KASE 7LODÓWKI SEJF W POKOJACH ZEPSUTE 8 BARY LOBBY OBSKURNE STARE 9 OGÓLNIE SYF 10 DO MIASTA NIE POLECAM JECHAĆ BRÓD SYF I MALARIA BIURO WEZYR ZŁA ORGANIZACJA REZYDENTKA JUSTYNA DAREMNA OSOBA NIE NADAJĄCA SIE NA TO STANOWISKO O 12TEJ NALEŻY OPUŚCIĆ POKÓJ POTYM CZASIE BRASOLETKA ZDJĘTA I NIE MASZ PRAWA DO JEDZENIA I PICIA A NP SAMOLOT MASZ O 23 REZYDENTKI TO NIE OBCHODZI ZOSTAJESZ Z TYM PROBLEMEM SAMA JEDNYM SŁOWEM TRAGEDIA TAK BYM NAZWAŁA MOJE WAKACJE SPEDZONE W EGIPCIE MÓJ TERMIN WAKACJI JAKI TAM SPĘDZIŁAM TO 4.08-14.082014

9.3 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 8
Zgodność oferty z opisem 9
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 10

Opinia: Pan Lukasz z wezyra super gosc nasz rezydent w hotelu diamond hill resort

2.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 2
Zgodność oferty z opisem 2
Ocena rezydentów 2
Ocena Organizatora 2

Opinia: Na wyjazd z Wezyrem zdecydowaliśmy się pierwszy raz i jeszcze nie doszedł do skutku!!! Po raz drugi otrzymaliśmy informację, że nie nie ma wolnych miejsc w hotelu, który wybraliśmy. Najpierw jeden (tańszy) po wybraniu innego (droższego) znowu informacja, że nie ma miejsc. U nich wszystko jest na potwierdzenie, człowiek wpłaca pieniądze i nie wie czy poleci bo może się okazać, że nie ma miejsc!!! A co ciekawe hotel nadal jest w ofercie Wezyra jako dostępny!! Czy to nie jest oszukiwanie ludzi!!!
Nie polecam tego biura. Mnie ciekawi tylko jak nasza rezerwacja się rozwinie dalej!?

9.8 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 10
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 9
Ocena Organizatora 10

Opinia: Z usług biura WEZYR korzystałam po raz pierwszy i na pewno nie ostatni;) Wybraliśmy się do TURCJI. Wszystko było zgodne z opisem, począwszy od transferu po pobyt w hotelu, wycieczki i pożegnanie.
Transport n lotniska do hotelu przebiegł bardzo sprawnie, autokar już na nas czekał. Pani rezydentka po drodze opowiedziała nam o nowinkach tutejszego kraju, po dojeździe do hotelu zaprowadziła nas do hotelu, o którym również nam co nieco opowiedziała.
Rezydentka opiekująca się gośćmi naszego hotelu również służyła pomocą - jedyny minus to troszeczkę nie doinformowanie o wycieczkach proponowanych przez biuro. Wiadomo, że takie zorganizowane wycieczki są droższe niż wyprawy na własną rękę - jednak z gromadką dzieci nie ryzykowaliśmy. Przy wyborze wycieczki do SEALANYA na pokaz delfinów nie dostaliśmy informacji, że jeżeli chcielibyśmy popływać z nimi to musimy się zdeklarować od razu i uiścić za tą atrakcję opłatę. Pani, z którą jechaliśmy do parku wodnego była wręcz oburzona, że pytamy się o możliwość pływania z delfinami: " a płaciliście Państwo za to? Nie? to zapraszam na pokaz" Dopiero po naszym mocnym stanowisku raczyła nam wyjaśnić sytuację.
Poza tym jednym incydentem wszytko naprawdę było ok;) Polecam serdecznie to biuro;)

4.0 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 5
Zgodność oferty z opisem 3
Ocena rezydentów 3
Ocena Organizatora 5

Opinia: Trzeba mówić prawdę o ofercie i wycieczkach np Wycieczka statkiem Rodos to totalna porażka!
Płaci sie za wyżywienie a podczas wycieczek cena wyżywienia w hotelu nie jest niczym rekompensowana np.
brak prowiantu na wycieczkę i podczas wycieczki trzena kupić sobie wyżywienie.
tak było na Rodos hotel Summer dream

7.5 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 10
Zgodność oferty z opisem 9
Ocena rezydentów 9
Ocena Organizatora 2

Opinia: Jesteśmy zadowoleni z wyjazdu! Hotel, jedzenie i
baseny w porządku. Brakowało nam morza - uciekało.
Wrażenia zepsuł WEZYR. W dniu wyjazdu, gdy okazało się,
że nie przyleciał nasz samolot (awaria), chcieli się nas
pozbyć - kazali się odprawiać. Na szczęście w grupie
znaleźli się tacy, którzy wiedzieli, że nie musimy się
na to godzić!
W Polsce nikt nie odbierał telefonów! Przez jakiś czas czuliśmy się porzuceni!
Wywalczyliśmy przewóz do hotelu, pokoje i korzyści
wynikające z pobytu w nim! Mało brakowało a
siedzielibyśmy na lotnisku całą dobę!
Trochę nieładnie!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 56  

100% bezpieczeństwa

Bezpieczeństwo Twojej płatności elektronicznej gwarantuje firma eCard.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.