6.1

Na podstawie 1167 opinii.
Czytaj wszystkie opinie

Stosunek jakości do ceny 6.4
Zgodność oferty z opisem 6.4
Ocena rezydentów 5.6
Ocena Organizatora 5.7

Wszystkie opinie

10 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 10
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 10

Opinia: Kolejne najlepsze nasze wakacje z biurem Wezyr Coral Travel. Bylo po prostu rewelacyjnie. Wczasy zakupione w Bielsku Bialej Sarni Stok biuro podróży Soleo. Dziewczyny mega pomocne. Wracamy
oczywiście znowu w przyszlym roku do Egiptu.

2.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 2
Zgodność oferty z opisem 2
Ocena rezydentów 2
Ocena Organizatora 2

Opinia: Te wakacje to jakieś nieporozumienie! Rezydent nic nie wie, telefonicznie nic nie załatwią . Zapłaciłam więcej za lepszy pokój , dostaję standardowy . Rezydent powiedział ,że mam się cieszyć z takiego bo są gorsze. chyba jakiś żart??!!
Ogólnie mają klienta gdzieś ! NIGDY WIECĘJ CORAL TRAVEL!!!

2.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 2
Zgodność oferty z opisem 2
Ocena rezydentów 2
Ocena Organizatora 2

Opinia: Nigdy więcej Wezyr. Była to moja kolejna podróż i tym razem padło na biuro podróży Wezyr. Jechaliśmy do krajów egzotycznych. Po dotarciu samolotem na miejsce przez ponad godzinę szukaliśmy transferu z lotniska do hotelu. Po godzinie kiedy już wszyscy ludzie z innych biur podróży zostali zabrani zostaliśmy sami. Zadzwoniłem do biura podroży sądząc, że doszło do jakiejś pomyłki. Pani obsługująca, u której koleżanki kupowałem wycieczkę oznajmiła mi, że w umowie nie ma transferu z lotniska do hotelu. Nie ma też opieki rezydenta. Pierwszy raz w życiu spotkałem się z sytuacją, że biuro podróży organizuje jedynie lot i hotel - bez transferu i bez opieki rezydenta. Jestem bardzo niezadowolony, że w umowie nie było zawartej ŻADNEJ informacji o tym że wycieczka jest bez transferu z lotniska do hotelu i bez rezydenta (wyłączenia tych usług wyraźnie). Niestety ta sytuacja była bardzo stresująca gdyż byliśmy na drugim końcu świata była późna godzina, a my nie mieliśmy czym dostać się do hotelu. Obsługa fatalna. Mam nadzieje, że ta opinia będzie ostrzeżeniem żebyście Państwo nie wpakowali się w kłopoty jak my...

1.0 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 1
Zgodność oferty z opisem 1
Ocena rezydentów 1
Ocena Organizatora 1

Opinia: Nigdy więcej Wezyr.
Była to moja kolejna podróż i tym razem padło na biuro podróży Wezyr. Jechaliśmy do krajów egzotycznych. Po dotarciu samolotem na miejsce przez ponad godzinę szukaliśmy transferu z lotniska do hotelu. Po godzinie kiedy już wszyscy ludzie z innych biur podróży zostali zabrani zostalismy sami. Zadzwoniłem do biura podroży sądząc że doszło do jakiejś pomyłki. Pani obsługująca u której kupowałem wycieczkę oznajmiła mi że w umowie nie ma transferu z lotniska do hotelu. Nie ma też opieki rezydenta. Powiedziała też zebym zadzwonił sobie na infolinie i wyjaśniał z nimi- pierwszy raz w życiu spotkałem się z sytuacją, że biuro podróży organizuje jedynie lot i hotel - bez transferu i bez opieki rezydenta. Jestem bardzo nie zadowolony, że w umowie nie było zawartej ŻADNEJ informacji o tym że wycieczka jest bez transferu z lotniska do hotelu i bez rezydenta. Niestety ta sytuacja była bardzo stresująca gdyż byliśmy na drugim końcu świata była godzina już dawno po północy a my nie mielismy czym dostać sie do hotelu. Obsługa fatalna. W tym tygodniu ide zgłosić tą sytuację do rzecznika ds konsumenta. Mam nadzieje, że ta opinia będzie ostrzeżeniem żebyście Państwo nie wpakowali się w kłopoty jak my...

7.3 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 10
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 2
Ocena Organizatora 7

Opinia: Mają problemy z rezydentami. W jednym hotelu ( Titanic) są aktywni i nawet załatwiają różne sprawy Polakom, którzy przyjechali z innego biura, a w innym hotelu (Ali Baba Palace) zero zainteresowania urlopowiczami. Nie zaproponowano żadnych wycieczek, a w Titanicu rozdano propozycje wycieczek. W Ali Babie nic. Cieszymy się tylko, że nas przywieźli do hotelu i na koniec odwieźli. Po interwencji mailowej w biurze 3.11.2017 pojawiła się na tablicy wizytówka rezydenta Wezyra.

2.0 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 5
Zgodność oferty z opisem 1
Ocena rezydentów 1
Ocena Organizatora 1

Opinia: Omijajcie to biuro szerokim łukiem !
Rozwalone wakacje w Grecji w tym roku. Szkoda słów.
Dopiero teraz widzę, jakie mają opinie od innych klientów. Szkoda, że nie sprawdziłem przed rezerwacją wycieczki :(

1.8 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 3
Zgodność oferty z opisem 1
Ocena rezydentów 2
Ocena Organizatora 1

Opinia: zostaliśmy wprowadzeni w błąd. Trzy osoby ,na umowie pokój trzy osobowy ale w pokoju dwa łóżka i jedno polowe dla dziecka zdeformowane. Rezydent miał interweniować,ale nic nie zrobił. Obiecywał dodatkowy materac, ale sie nie pojawił. Zaznaczaliśmy ustnie studio z dwoma pomieszczeniami. Na tym nam zależało. Dostaliśmy klitkę. Organizator nie uznał reklamacji. Odpowiedź "bezczelna" usiłująca wmówić nam, ze wszystko było w porządku. UCIEKAĆ I ZAMIAWIAĆ WSZĘDZIE TYLKO NIE W CORAL TRAVEL.(WEZYR) Oczywiście można liczyć na szczęście, ALE NIECH TYLKO BEDZIE COŚ NIE TAK. Potraktują was z ignorancją i bedą sie cieszyć , ze daliście się nabrać licząc waszą kasę za źle wykonana usługę. O zmarnowanych wakacjach nie wspomnę. Żadnej nawet drobnej rekompensaty choć nastąpiło ewidentne zaniedbanie.

3.5 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 6
Zgodność oferty z opisem 2
Ocena rezydentów 4
Ocena Organizatora 2

Opinia: zostaliśmy wprowadzeni w błąd. Trzy osoby ,na umowie pokój trzy osobowy ale w pokoju dwa łóżka i jedno polowe dla dziecka zdeformowane. Cena za każdą osobę taka sama. Dwie osoby w problemami kręgosłupa. Rezydent miał interweniować,ale nic nie zrobił. Obiecywał dodatkowy materac, ale sie nie pojawił. Zaznaczaliśmy ustnie studio z dwoma pomieszczeniami. Na tym nam zależało. Dostaliśmy klitkę. Organizator nie uznał reklamacji. Odpowiedź "bezczelna" usiłująca wmówić nam, ze wszystko było w porządku. UCIEKAĆ I ZAMIAWIAĆ WSZĘDZIE TYLKO NIE W CORAL TRAVEL.(WEZYR) Oczywiście można liczyć na szczęście, ALE NIECH TYLKO BEDZIE COŚ NIE TAK. Potraktują was z ignorancją i będą sie cieszyć , ze daliście się nabrać licząc waszą kasę za źle wykonana usługę. O zmarnowanych wakacjach nie wspomnę. Żadnej nawet drobnej rekompensaty choć nastąpiło ewidentne zaniedbanie.

9.0 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 9
Zgodność oferty z opisem 9
Ocena rezydentów 8
Ocena Organizatora 10

Opinia: BIURO CORALTRAVEL WEZYR,ŚMIAŁO MOŻNA POLECAĆ,OBSŁUGA REWELACYJNA , Z KAŻDYM PYTANIEM MOŻNA SIĘ DO NICH ZWRÓCIĆ O KAŻDEJ GODZINIE URZĘDOWANIA.MIŁYM ZASKOCZENIE DLA MNIE BYŁO-DWA DNI PRZED WYLOTEM, PANI ZADZWONIŁA ABY ŻYCZYĆ UDANYCH WAKACJI ORAZ Z PROŚBĄ O TELEFON W SPRAWIE MOJEJ OPINI PO POWROCIE.SUPER,POLECAM!!!

9.5 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 8
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 10

Opinia: Wrocilismy dzisiaj z tygodniu ho wczasow w Marsa Alam. Hotel pensee royal Garden 4*. Jesli chodzi o biuro nie mam zadnych zastrzezen. Pomimo ze wszystko zamawialam przez internet to kontakt z biurem byl swietny i wszystko bardzo sprawnie zalatwione. Wyjazd przebiegl bardzo dobrze.oprocz 3 godzinnnego spoznienia przed wylotem do Egiptu. Mozna rowniez ponarzekac na linie lotnicza enter air...bardzo slaba...personel tragiczny...brak jakies serwisu...porazka!!! Za to wezyr super! Rezydent super! A najlepszy Pan Michal z ktory bylismy na 2 wycieczkach. Bardzo sympatyczny i zna sie na swojej pracy. Dzieki niemu obie wycieczki byly ni ezapomniane!!!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 117  

100% bezpieczeństwa

Bezpieczeństwo Twojej płatności elektronicznej gwarantuje firma eCard.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.