6.2

Na podstawie 921 opinii.
Czytaj wszystkie opinie

Stosunek jakości do ceny 6.5
Zgodność oferty z opisem 6.4
Ocena rezydentów 5.7
Ocena Organizatora 5.9

Wszystkie opinie

5.5 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 9
Zgodność oferty z opisem 9
Ocena rezydentów 1
Ocena Organizatora 3

Opinia: Biuro zapewniło hotel, samolot, transfery na lotnisko zgodnie z umową. Niestety opieka rezydentów była tragiczna. O ile po przylocie na lotnisku było ok, to na następny dzień na spotkanie w hotelu z rezydentem przybyła jakaś osoba (córka pomocnika) później pojawił się jej tata i tak mieliśmy dwie osoby z zerową wiedzy o mieście i najbliższych wydarzeniach które się tu odbywały (dowiedzieliśmy się o nich z innych źródeł, na całe szczęście bo sporo się tu na miejscu działo), oraz małą wiedza o samej Teneryfie. To można wybaczyć ale po zebraniu zmówień na wycieczki, wynajem samochodów Pani z Panem obiecują oddzwonić jak wszystko załatwią. Niestety oprócz objazdówki nie załatwili ani wynajmu samochodów ani innych wycieczek na które wyraziliśmy zainteresowanie. Ja rozumiem że wystąpiły jakieś problemy ale to rezydent powinien do nas zadzwonić i o nich poinformować. A tu nic żadnego kontakty z ich strony. Sam musiałem do nich dzwonić i dowiadywać co się dzieje. Po takim potraktowaniu nie tylko my ale również inni goście zmuszeni byliśmy sami zorganizować sobie wynajem samochodów, i bilety na interesujące nas atrakcje. Zarobiły inne firmy a nie Wezyr.

7.5 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 7
Zgodność oferty z opisem 8
Ocena rezydentów 7
Ocena Organizatora 8

Opinia: Pierwszy raz z Wezyrem ale chyba nie ostatni. Byliśmy z mężem na Krecie. Transfer i kontakt z samą rezydentką był dobry - ni była nachalna, nie zmuszała do wykupienia wycieczki fakultatywnej. Zawsze odbierała telefon i była w hotelu w umówiony dzień na spotkaniu. Nie mamy zasztrzeżeń

2.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 2
Zgodność oferty z opisem 2
Ocena rezydentów 2
Ocena Organizatora 2

Opinia: NIGDY WIĘCEJ! CO MNIE PODKUSIŁO? NIE WIEM CHYBA MIAŁAM ZŁY DZIEŃ,STRES, BRAK CZASU. NIE ODPUSZCZAM, WALCZE O SWOJE PIENIADZE. ZŁODZIEJE NIE CHCĄ MI ODDAĆ ZALICZKI Z POWODU REZYGNACJI Z TURCJI. NIE MA ZADNEJ INNEJ OFERTY W MOIM TERMINIE WAKACJI, NAWET O INNYM STANDARDZIE. ZAANGAZUJE TV NIECH IM ZROBIA TAKA REKLAME ZEBY SZYBKO UPADLI. POLSKA TO CIAGLE KRAJ TRZECIEGO SWIATA, NIKT NIE DBA O PRAWA KLIENTA LICZA SIE TYLKO PIENIADZE A POTEM NARA RADZ SE SAM.

2.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 2
Zgodność oferty z opisem 2
Ocena rezydentów 2
Ocena Organizatora 2

Opinia: urlop na zakyntos okazał się totalna porażką! dzień przed wylotem zmieniono nam hotel na taki w gorszej lokalizacji ale zapewniano nas ze jest świetny, podróżowaliśmy z małym dzieckiem a zamiast spokojnego Tsilivi wylądowaliśmy w samym środku imprezowego Laganas. opcja all inclusive miała tylko trzy posiłki nie licząc starych kanapek w barze. mimo naszych próśb nie zmieniono nam zakwaterowania, Reklamacji oczywiście nie uznali, my z wezyrem spotkamy się jeszcze raz ale już na sali sądowej bo tam będziemy dochodzić swoich praw!!! nie polecam !!!!!!

5.5 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 4
Zgodność oferty z opisem 6
Ocena rezydentów 4
Ocena Organizatora 8

Opinia: Serdeczne podziękowania dla biura ITAKA (tak, to nie pomyłka) za pomoc w odprawie lotniskowej z Korfu do Wrocławia w dniu 16.07.2016. Rezydentka Wezyra nawet nie raczyła pojawić się na lotnisku; widocznie za mało kupiliśmy wycieczek i wypożyczyliśmy samochodów - droższych przeciętnie o 10 Euro niż w pierwszym lepszym greckim biurze podróży.
Hotel Gemini Korfu - nie wart polecenia. Stare graty, nudne, rozgotowane jedzenie , na podstawie którego można wyrobić sobie niewłaściwą opinię o greckiej kuchni.Za wszystko trzeba dodatkowo płacić
Samo Korfu - zielona wyspa, brak zabytków, aktualnie sterty ,,wonnych" śmieci ze względu na strajki służb ; sytuacja chyba powoli się stabilizuje.
Południowa część wyspy to plaże piaszczyste z łagodnymi zejściami do wody; część północna - najciekawsza - groty, skaliste klify, plaże raczej kamieniste .Woda fantastyczna.
Absolutnie nie włazić do jeziora Korrisio - to przykryte warstewką piasku cuchnące bagno.
Ogólnie Korfu polecam osobom które pierwszy raz jadą do Grecji. Ci, którzy byli już na Rodos czy Zakhyntos mogą czuć się nieco rozczarowani...

2.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 2
Zgodność oferty z opisem 2
Ocena rezydentów 2
Ocena Organizatora 2

Opinia: Uwaga na Wezyr! Kupiona wycieczka wcześniej do Turcji alanya hotel 5gwiazdek aquapark dla dzieci itp, po zamachach i próbie przewrotu wladzy, zadzwonili z biura że moga szybko zmienić lot ale będę musiał ewentualnie doplacic(nie można było zrezygnować)żeby wylecieć w terminie turcji 22lipiec, wybrałem hiszpanie 24 lipiec doplaty3.5 tys!- hotel bardzo słaby 3gwiadki ale z dostępem do zjeżdżalni dla dzieci w sąsiednim hotelu, po czym 23 dzień przed wylotem pani z biura informuje mnie ze tamten hotel jest zajęty i dostanę inny,gorszy! Oczywiście się nie zgodziłem bo niemal zamiaru lecieć z dwojgiem dzieci do jakiejś totalnej nory za 8.5 tys! Pani powiedziała że moge zrezygnować ale nalicza mi 2 tysięcy kary za rezygnacje! Nie mieści mi się to w głowie! Nie jestem swinia która pojedzie gdzie ja zawioza!Nie lecę, a sprawa trafi do sadu

5.5 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 6
Zgodność oferty z opisem 6
Ocena rezydentów 4
Ocena Organizatora 6

Opinia: Eftalia Resort w Turcji totalna porażka, 3 animacje w ciagu dnia, dla dzieci pol godzinny wieczorek o godz 20.30 dodatkowo club dla dzieci niby bezpłatny ale trzeba płacić 12 euro za dwie godziny malowania twarzy, dorośli dzień w dzień moga obejrzeć wieczorem skecze po niemiecku, brak ratowników, brak dyżurów rezydenta . Oprócz tego ze czysto i w miarę dobre jedzenie każdy znajdzie coś dla siebie to nie polecam ani tej organizacji ani hotelu. Dodatkowo na lotnisko wezyr zawozi 6 godzin przed odlotem i koczuje sie na lotnisku 4 godziny w tym 2 na walizkach do odprawy bilet bagaż .

4.5 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 3
Zgodność oferty z opisem 7
Ocena rezydentów 7
Ocena Organizatora 1

Opinia: Ludzie nie polecam!! Na początku wszystko fajnie. Wylot z Warszawy we wtorek o 21:50, tak miało być. Wtorek- 7:45 telefon. Zaspana odbieram. '' dzień dobry ja dzwonie z pokładu '' myślałam że jakieś żarty. W pierwszej chwili nie skojarzyłam i pytam z jakiego pokładu? Na to facet : jesteście państwo na mojej liście wylotowej do Burgas. Za 15 minut wylatujemy a państwa nie ma. Z niedowierzaniem : Ale my wylatujemy o 21:50. Facet umilkl. Nie nie proszę Pani. Ja na Państwa czekam. Do Warszawy mamy dwie godziny. Więc jak dojechać w 15 minut?! Powiedziałam mu tą całą sytuację. Nadal nie mogę w to uwierzyć, taki błąd w dokumencie? Jakby tego było malo na koniec rozmowy usłyszałam :No cóż do zobaczenia w Burgas. Mąż pojechał do Wezyra wywalczyć dzisiejszy wylot. Albo chociaż dzień dłużej. W każdym bądź razie jak widzicie to wszystko zaczęło się okropnie. Nikomu nie życzę takich usterek ze strony tego biura. Aczkolwiek uprzedzam, że lepiej dzień przed, zadzwonic i się upewnić. A jak tylko możecie to omijajcie te biuro szerokimi drogami!! Dotychczas czytałam tu takie rzeczy o tym biurze ale wydawało mi się to niemożliwe. A tutaj... Szkoda gadać.

9.8 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 9
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 10

Opinia: Byłam z wezyrem w okolicach Barcelony i złego słowa nie moge powiedziec. Wszystko było zgodne z ofertą a punktualnosc az mnie zastanawiała. Rezydenci grzeczni, dobrze zorientowani i przede wszystkim chętnie służyli pomocą. Naprawde nie mogłam sie do niczego przyczepic a jestem człowiekiem raczej wymagającym . Z czystym sumieniem polecam. Joanna

5.5 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 6
Zgodność oferty z opisem 8
Ocena rezydentów 2
Ocena Organizatora 6

Opinia: Pobyt Teneryfa, północna część wyspy. Nie polecam wycieczek fakultatywnych z tego biura. Po nas podjechała osobówka z trzecim rzędem - półką. Rotacyjnie tam kicaliśmy. Objazdówka po łebkach. Cena znacznie wyższa od każdej z grup niemieckich podróżujących w normalnych warunkach autokarami i jeepami. Nie dajcie się wrobić!!!! Do wyboru tańsze, także polskojęzyczne biura z normalnymi pojazdami.
Wyspa fajna

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 93  

100% bezpieczeństwa

Bezpieczeństwo Twojej płatności elektronicznej gwarantuje firma eCard.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.