Infolinia 58 ­325 30 00 dla abonentów spoza TP S.A.
Stosunek jakości do ceny 7.3
Zgodność oferty z opisem 7.3
Ocena rezydentów 6.8
Ocena Organizatora 6.4

Wszystkie opinie

6.0 opinia z dnia
 
Ocena rezydentów 8
Ocena Organizatora 2
Zgodność oferty z opisem 8
Stosunek jakości do ceny 6

Opinia: Uwaga oszuści!
Jesteśmy rodziną stałych klientów biura. Od kilku lat jeździliśmy z powodzeniem na narty do Włoch, pomimo, że mogliśmy znaleźć tańsze oferty. W tym roku zostaliśmy OSZUKANI i ZASTRASZANI. Prośba do biura o 2 pokoje 2 osobowe zamiast 4 osobowego z dostawkami została odrzucona z powodu rzekomego braku miejsc. Po przyjeździe okazało się, że zmiana jest możliwa, a ponadto hotel jest w połowie PUSTY. Kiedy rezydentka dowiedziała się, że zajęliśmy 2 pokoje 2 os. stwierdziła, że musimy DOPŁACIĆ do tej zmiany. Uzgodniliśmy, że dopłacimy po powrocie, ale następnego dnia otrzymaliśmy pismo z pogróżkami, że sprawa zostanie skierowana do WINDYKACJI! (chodziło o 100zł)

Stanowczo odradzamy wyjazd z tym biurem!

10 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 10
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 10

Opinia: Bylam z wami w austrii na nartach. Praca rezydenta byla bardzo dobra, byl pomocny, kazdego traktowal indywidualnie. Panowie kierowcy jechali szybko i bezpiecznie. Polecam taki wyjazd. Dziekuje

9.5 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 10
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 8
Ocena Organizatora 10

Opinia: Wygoda Travel. Narty we Włoszech 2015. To mój trzeci wyjazd z Wygodą i pewnie nie ostatni. Zawsze z własnym dojazdem. Tym razem powtórzyliśmy pobyt w La Madonninie. Świetna kuchnia, dobra lokalizacja względem stacji narciarskich. Trudno coś powiedzieć o rezydentach bo nie było okazji ani potrzeby do kontaktu (za wyjątkiem listu który otzymaliśmy przy meldowaniu w hotelu a zawierał potrzebne informacje i nr telefonu rezydenta). Bardzo dobra oferta cenowa! Polecam!

4.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 4
Zgodność oferty z opisem 6
Ocena rezydentów 2
Ocena Organizatora 4

Opinia: Niekompetencja rezydenta wręcz upokarzająca, pilot tylko jest sobie szefem nie zważając na klientów. Tyle lat i jeden wyjazd zniszczył markę wygody Polecam Olimp Travel

9.0 opinia z dnia
 
Ocena Organizatora 8
Ocena rezydentów 8
Zgodność oferty z opisem 10
Stosunek jakości do ceny 10

Opinia: Byłam z biurem Wygoda na nartach we Włoszech. Piękny, luksusowy hotel la Madoninna , dolina VAL di Fassa. Biuro organizacyjnie bardzo dobrze się spisało. Polecam.

10 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 10
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 10

Opinia: Byliśmy bardzo zadowoleni, aczkolwiek autokar trochę za ciasny, ale góry,hotel i narty wspaniałe!!!polecamy.

8.5 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 8
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 6
Ocena Organizatora 10

Opinia: Witam,
we wrześniu byłam z tego biura na wczasach w Czarnogórze (wycieczka autokarowa). Wszystko było bardzo dobrze zorganizowane. Autokar był z firmy delta transport natomiast pilot wycieczki z biura delta travel, które również organizowało wyjazd do Czarnogóry. Jedyny minus to rezydentka.

7.0 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 7
Zgodność oferty z opisem 7
Ocena rezydentów 9
Ocena Organizatora 5

Opinia: bałagan w organizacji powrotu- wracaliśmy 3 autobusami, ostatni spóźnił się ponad 30 min.

9.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 10
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 8
Ocena Organizatora 8

Opinia: Z rodziną wybraliśmy się do Gabbice Mare - Hotel LUX. Z wyjazdu jesteśmy bardzo zadowoleni. Podróż jak to autokarem męcząca, ale to wiedzieliśmy więc wszystko ok:). Jednak na miejscu byliśmy bardzo miło zaskoczeni. Hotel Lux tylko 2 gwiazdkowy, ale atmosfera. Personel z szefem Francesco na czele wyjątkowo sympatyczny. Odpoczynek w takiej serdecznej atmosferze jest czymś fantastycznym. Mieliśmy wykupione śniadania i obiadokolacje w formie stołu szwedzkiego. To co serwowano można w kilku słowach podsumować smaczne, urozmaicone i dowoli spożywać można było, gdyż na bieżąco uzupełniano. Woda mineralna serwowana bez limitu. Rezydent Filip również stanął na wysokości zadania, bardzo pomocny, życzliwy i kompetentny. Z czystym sumieniem mogę polecić Hotel LUX oraz wyjazd z Wygodą Travel. POLECAM !!!

6.5 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 8
Zgodność oferty z opisem 8
Ocena rezydentów 4
Ocena Organizatora 6

Opinia: Witam. Pojechałam w tym roku do Czarnogóry. Jeśli chodzi o biuro to jest totalna pomyłka. Po pierwsze okazało się na granicy ze słowacją ,że biuro zapomniało jakiś ważnych dokumentów, które uprawniają do przejazdu za granice, dzięki temu spedzilismy łącznie 4 godziny, czekajac przy granicy z Wegrami(bo slowacy nas przepuscili jakos)na pana który z opola dowoził dokumenty...myśle ,że to mówi samo za siebie. Pani rezydent miała wszystko i wszystkich gdzieś w tej sytuacji, a wracając z Czarnogóry zapomnieli o chyba 10 turystach, których mieli odebrać z hotelu i potem autokarem musieliśmy nawracać z 20 km do tego hotelu, bo druga rezydentka zadzwoniła i pyta gdzie jesteśmy. BIURO NIE DO POLECENIA. jedynym plusem, był nasz hotel Villa Buro, z którego byliśmy zadowoleni,bo był położony w najlepszym i najpiękniejszym miejscu w Unciju . HOTEL TAK! BIURO NIE!

100% bezpieczeństwa

Bezpieczeństwo Twojej płatności elektronicznej gwarantuje firma eCard.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.