58 ­325 30 00
Infolinia 801 ­555 401 koszt połączenia 0,49zł/min z VAT
Stosunek jakości do ceny 7.4
Zgodność oferty z opisem 7.5
Ocena rezydentów 7.0
Ocena Organizatora 6.7

Wszystkie opinie

4.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 8
Zgodność oferty z opisem 4
Ocena rezydentów 2
Ocena Organizatora 2

Opinia: Wróciłem z Hiszpani z rodzina byliśmy w miejscowości SANTA SUSANA hotel SERHS SANT JORDI co do hotelu brak uwag.
Jechaliśmy autokarem który był podzielony na dwa biura podróży czyli rego bis i wygoda travel pilot był tylko z firmy rego bis i miał w dupie turystów z wygoda travel podczas dotarcia do celu pilot powiedział to jest chyba wasz hotel wyszliśmy z autokaru, przyszliśmy do hotelu a tu brak rezydentki która powinna być podczas zakwaterowania co okazało się potem rezydentka w tym dniu była na wycieczce powiedziała nam o tym na spotkaniu drugiego dnia później już rezydentki nie było. Co do wyjazdu powrotnego to rezydentka powiedział że dostaniemy wiadomość sms o której będzie powrót, rezydentka powiadomiła tylko jedna rodzinę jedna wielka masakra podczas powrotu w autokarze brak pilota oraz brak miejsca siedzącego dla mnie bo barany z knurowa się nawalili i siedzieli na moim miejscu totalny r........l nie polecam tego biura.

10 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 10
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 10

Opinia: Byłam w czerwcu w Hiszpanii. Opieka pilota, a potem rezydenta bardzo dobra. Kierowcy kompetentni i mili. W hotelu wszystko zgodnie z ofertą. Polecam.

7.5 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 9
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 4
Ocena Organizatora 7

Opinia: Szybko i sprawnie zawieźli mnie i rodzinę do Czarnogóry

9.3 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 10
Zgodność oferty z opisem 8
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 9

Opinia: Jestem mile zaskoczony. Samolot większy niż zazwyczaj. Z lotniska do hotelu zamówiona przez rezydentkę taksówką. Właściciel hotelu wyszedł po nas i jeszcze taszczył moją walizkę do hotelu. Rezydentka Joanna przemiła i kompetentna. Wszystko super.

7.5 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 10
Zgodność oferty z opisem 9
Ocena rezydentów 6
Ocena Organizatora 5

Opinia: Korzystaliśmy z usług biura Wygoda Travel po raz pierwszy. Pierwszym napotkanym problemem był wylot z lotniska Katowice - Pyrzowice, kiedy okazało się, że biuro nie przesłało listy pasażerów, koniecznej do otrzymania kart pokładowych. Kolejny problem pojawił się w hotelu, kiedy okazało się, że nie dysponujemy voucherem niezbędnym do otrzymania pokoju (biuro nie przesłało nam stosownego dokumentu przed wylotem). Po negocjajcach z personelem hotelowej recepcji oraz przedstawieniu umowy udało nam się otrzymać pokój. Pani rezydentka nie była obecna podczas naszego zameldowania w hotelu w przeciwieństwie do rezydenta biura Sun&Fun, który opiekował się swoją grupą turystów i okazał się bardzo pomocny. Wakacje z 10 dni pobytowych trwały 8,5, ponieważ przyjechaliśmy do hotelu po godz. 16:00, a dziesiątego dnia wykwaterowano nas z pokoi hotelowych o godz. 00:50, ponieważ start samolotu powrotnego do Polski został zaplanowany na godz. 6:20.

6.0 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 8
Zgodność oferty z opisem 8
Ocena rezydentów 1
Ocena Organizatora 7

Opinia: Biuro spoko cena dobra ale rezydentka w Velice p. Luiza total wyluzowana kobieta do bólu zapomina nawet ludzi na wycieczki wiecznie chora tak mówi ale ile w tym jest prawdy pewnie sama nie wie

3.5 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 4
Zgodność oferty z opisem 6
Ocena rezydentów 2
Ocena Organizatora 2

Opinia: Jeśli ktoś planuję swój urlop w Bułgarii i do tego autokarem.NIE RÓBCIE TEGO!!!!!!!JEDZENIE W HOTELU - (SILVER)MASAKRA!!! "Stoperan KONIECZNYY!!!!!ale tu nie mogę mieć pretensji bo sama go sobie wybrałam.
Natomiast co do samego biura -pomyłka!!!!]
Brak jakichkolwiek informacji co, gdzie kiedy ...rezydentka w hotelu pojawiła się dwa razy i to o takich porach kiedy normalni ludzie nie siedzą w hotelu ani przed nim tylko są zupełnie gdzieś indziej..
zacznę od podróży...otrzymałam informację z biura (na piśmie) że moja podróż do Bułgarii będzie trwać około 24 godzin jeśli nie będzie żadnych utrudnień od nas niezależnych.....wiadomo!!!!....podróż w tamtą stronę trwała 37 i pół godziny!!!!!!!!taaaak 37 i pół godziny, dobrze doczytaliście
W umowie trasa z Warszawy do Krakowa.na 2 godz przed wyjazdem dowiedziałam się że Polskim Busem dojeżdżam gdzie????? do Katowic bo właśnie tam będzie podstawiony autokar.Jak się okazało z Katowic pojechaliśmy do Krakową( bagatelka około 100 km) pod biuro Wygody Travel po resztę uczestników imprezy!!!!zgrzyt....Jedyny szacunek dla kierowców autokaru- mistrzostwo świata pod każdym względem!!!
i cóż z Krakowa w podróż przez Słowację, Węgry, Serbię aż wreszcie Bułgarię!!!.hurrra!!!!!! nareszcie!!! ale nie nie nie zamiast do Złotych Piasków pojechaliśmy do Słonecznego Brzegu (czyli kolejne ponad 100 km w tyłku) Tam zostawialiśmy kilku uczestników...potem wreeeeszczie jedziemy a w Złotych Piaskach kilka hoteli wąskie uliczki błądzenie- brak możliwości podjechania pod hotel-zamieszanie...kolejny zgrzyt..
Myślę sobie nie wykupiłam wycieczki objazdowej krajoznawczej ale tak ten wyjazd należałoby nazwać objazdówka po Polsce a potem Europie...Na nasze niezadowolenie i prośby nikt specjalnie nie reagował...takie są wytyczne biura i koniec zdarta płyta wszyscy mówili to w kółko na okrągło....na początku zaraz po przyjeżdzie zrobiliśmy raban w biurze ale tam znany tekst plus do tego -przyjełam do wiadomości..Totalnie nas olano.OMIJAJCIE TO BIURO!!!!!

9.3 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 9
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 9
Ocena Organizatora 9

Opinia: Świetny organizator, kontakt z przedstawicielami przed wyjazdem na wysokim poziomie. Pilotka - Pani Dobrochna przesympatyczna osoba /ciasteczka świetne/ interesująco przekazuje informacje o trasie przejazdu i ciekawostkach. Pani rezydentka Monika też, no może zbyt mało mieliśmy z nią kontaktu, ale.... Ogólnie jeśli to biuro będzie dalej funkcjonować to na pewno jeszcze skorzystam z Ich oferty wyjazdowej.

2.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 2
Zgodność oferty z opisem 2
Ocena rezydentów 2
Ocena Organizatora 2

Opinia: Niestety moje wakacje nie odbyły się bo UWAGA: zabrakło dla mnie miejsca w samolocie!!!
Zaproponowali w ostatniej chwili lot z Poznania (wcześniej miałam lecieć z Katowic!) - masakra. Nie polecam po stokroć.

9.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 10
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 6
Ocena Organizatora 10

Opinia: Bylismy z mężem na nartach w Insbrucku i było wspaniałle. Hotel super -Alpin Park - ,dojazdy do stoku zorganizowane (czasem trzeba było trochę poczekać,ale szczęśliwi na urlopie czasu nie liczą). Oczywiscie ze musieliśmy po drodze pozbierać i rozwieźć innych,ale jesli komuś to nie odpowiada,to powinien wybrać inny wariant niz podroz autokarem. Mi się wszystko podobało i polecam.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 14  

100% bezpieczeństwa

Bezpieczeństwo Twojej płatności elektronicznej gwarantuje firma eCard.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.