58 ­325 30 00
Infolinia 801 ­555 401 koszt połączenia 0,49zł/min z VAT
Stosunek jakości do ceny 7.4
Zgodność oferty z opisem 7.4
Ocena rezydentów 7.1
Ocena Organizatora 6.7

Wszystkie opinie

9.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 10
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 6
Ocena Organizatora 10

Opinia: Bylismy z mężem na nartach w Insbrucku i było wspaniałle. Hotel super -Alpin Park - ,dojazdy do stoku zorganizowane (czasem trzeba było trochę poczekać,ale szczęśliwi na urlopie czasu nie liczą). Oczywiscie ze musieliśmy po drodze pozbierać i rozwieźć innych,ale jesli komuś to nie odpowiada,to powinien wybrać inny wariant niz podroz autokarem. Mi się wszystko podobało i polecam.

2.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 2
Zgodność oferty z opisem 2
Ocena rezydentów 2
Ocena Organizatora 2

Opinia: Wiesława i Witold turnus 2015-06-13 - 2015-06-20
Właśnie wróciliśmy z Malty i uważamy że to był "zmarnowany
urlop". Dokumenty i godziny odlotu do wydruku otrzymaliśmy
na dwa dni przed wylotem. Lot super, ale na lotnisku nie ma
żadnej informacji co z nami dalej nie ma rezydenta i żadnej
informacji o transporcie do hotelu. Po godzinie oczekiwania znalazł
się bus i dotarliśmy do hotelu PRIMERA w miejscowości Buggiba o godzinie 21-30. Oczekiwaliśmy Ze dostaniemy zapłaconą obiadokolację. Oczywiście jedzenia nie było.
Klucze do pokoju 315 i windą na 3 piętro i pokój bez okna /inland view/. Otwieram otwór zasłonięty zasłoną i widzę rury, kanał wentylacyjny, smród z kuchni i nie tylko!!!.
Wracamy z bagażami do recepcji prosimy o zmianę pokoju.
nie ma możliwości. Postanowiliśmy spać na głodniaka w holu.
Telefony do rezydenta nie odpowiada SMS i telefony na numer alarmowy do biura organizatora brak jakiejkolwiek
reakcji.Śpimy w pokoju bez okien. Rano zmiana pokoju po
dopłaceniu 6x10E=60E nerwy nerwy,.Zjawia się rezydent/po raz pierwszy i ostatni/ i po obejrzeniu nie ukrywa oburzenia. Pokój najwyżej ** TV sat jeden kanał w jakimś wschodnim języku. Okno na ulicę z kajpami czynnymi do rana a o 4-5 sprzątanie więc hałas. Dowiedzieliśmy się, że pokoje bez okien są znane Organizatorowi. Sprzątanie niedostateczne, Wyżywienie- śniadania monotonne porcje z obiadu np.papryka zapiekana BYŁA NA GORĄCO a na śniadanie na zimno, obiady- to samo przez
cały pobyt brak owoców to nie jest bufet. Mimo to Organizator wysyła tam gości bez uprzedniego poinformowania o tragicznym standarcie hotelu i pokoi w nim. Będziemy ubiegać się o odszkodowanie i zwrot 60E za dopłatę/rachunek/ oraz noc w pokoju
bez okien, jedną obiadokolację, oraz zadośćuczynienie szkody majątkowej klienta za ZMARNOWANY URLOP. PRZECZYTAJ TEN TEKST ZANIM SIĘ ZDECYDUJESZ WYJECHAĆ Z "WYGODA TRAVEL". DO TEGO HOTELU!!!!

,
1.0 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 1
Zgodność oferty z opisem 1
Ocena rezydentów 1
Ocena Organizatora 1

Opinia: oceniam WAKACJE.PL najdrożej w polsce nie polecam tej całej wakacje.pl wole w biurze wiele taniej....

10 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 10
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 10

Opinia: Właśnie przed dwoma dniami wróciliśmy z nart we włoskich Dolomitach. Bardzo dobrze oceniam pracę biura. Hotel wysokiej klasy (Madonina w miejscowości Soraga). Wyżywienie - bardzo smaczne, urozmaicone, w ilościach nie do przejedzenia! Bardzo miła obsługa w hotelu, czysto, pościel i ręczniki zmieniane codziennie. Rezydentka oprócz ogólnych spraw organizacyjnych potrafiła też sporo ciekawostek opowiedzieć o rejonie, w ktorym jesteśmy. Transport na stok zorganizowany bardzo dobrze, zawsze punktualnie. Może jedyny mały minusik - w autobusie wiozącym nas z lotniska w Weronie nie było przedstawiciela biura i włoski kierowca troszkę chwilami gubił się w prawidłowym rozwiezieniu gości do poszczególnych hoteli.

9.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 8
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 8

Opinia: Biuro posiada jedną z największych ofert wyjazdów narciarskich. Oferowane hotele są solidne. Ofertę narciarską Wygody mogę śmiało polecić tym, którzy nie lubią niemiłych niespodzianek i są w stanie za to zapłacić trochę więcej. Szczególnie polecam oferty Ski Safari. Wadą oferty jest transport, w szczególności wahadłowy w Polsce (problem z dopasowaniem dojazdów tak, żeby nie czekać na kolejny autobus)

9.5 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 10
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 8
Ocena Organizatora 10

Opinia: Byliśmy w Hotelu Sun Palace w Bułgarii i naprawdę byliśmy zadowoleni, niczego nam nie brakowało, świetni animatorzy się trafili, piwo wino świetnie schłodzone i oczywiście doskonałe polskie towarzystwo, zdecydowanie polecam:)

10 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 10
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 10

Opinia: Już kilkukrotnie korzystałem z usług tego biura jeżdżąc na narty do Włoch i nigdy się nie zawiodłem. Hotele zawsze bardzo przyjemne i w dobrej lokalizacji. Piloci i rezydenci zawsze sympatyczni i pomocni. Autokary wygodne a kierowcy ogarniający temat na krętych wąskich górskich dróżkach. Gorąco polecam.

10 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 10
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 10

Opinia: Biuro znane mi od lat, tylko z nimi jeżdżę na narty w Alpy, od 12 lat.Perfekcja na każdym kroku, zgrana załoga. Nigdy nie miałem żadnych problemów, zawsze świetnie się bawiłem i wypoczywałem w tej krainie, stworzonej dla narciarzy.

9.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 10
Zgodność oferty z opisem 8
Ocena rezydentów 8
Ocena Organizatora 10

Opinia: Skorzystaliśmy z meżem z oferty "Mama i Ja" z biura Wygoda Travel. Byliśmy w Brixen, hotel Grunerbaum. Cała konwencja rewelacyjnie przygotowana, dzieci miałay codziennie zajęcia z instruktorem na stoku, spotykaliśmy się z nimi na mały obiad, póżniej znów lekcje z instruktorem. Mogliśmy z mężem spokojnie szusować , a dzieci miały wspaniałą opiekę .Małe grupki -4-5 dzieci na 1 instruktora. Dodatkowo - ogromny atut konwencji- wieczorne animacje dla dzieci. Przed kolacją i po kolacji dzieci miały opiekę animatorek- tańce, zabawy, konkursy. Mozna spokojnie wypocząć, a dzieci się nie nudzą. Hotel - wyśmieniete jedzenie, ładne pokoje, wysoki poziom obsługi hotelowej.Polecam biuro Wygoda Travel jako bardzo dobrego organizatora, a my skorzystamy z oferty Mama i Ja za rok.

9.5 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 8
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 10

Opinia: Wyjazd w formule Mama i ja(już trzeci z rzędu)
Jak zwykle bardzo dobrze przygotowana ekipa instruktorów,szczególne podziękowania Tomkowi Chucia i Pani Marcie(szkolili mojego syna i wyniki naprawdę bardzo dobre)za cierpliwość,konsekwencję i urozmaicenie na stoku.Hotel i kuchnia zgodne z opisem,ale szału nima.Transport bez problemowy.
Fajny wyjazd z dobrym towarzystwem.
Cała załoga Wygody Travel pomocna i uśmiechnięta !
Polecam to biuro i tą formułę!!!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 13  

100% bezpieczeństwa

Bezpieczeństwo Twojej płatności elektronicznej gwarantuje firma eCard.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.