Infolinia 58 ­325 30 00
6.9

Na podstawie 169 opinii.
Czytaj wszystkie opinie

Stosunek jakości do ceny 7.2
Zgodność oferty z opisem 7.1
Ocena rezydentów 6.9
Ocena Organizatora 6.4

Wszystkie opinie

9.3 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 7
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 10

Opinia: Byłam z nimi w Bułgarii, a dokładnie w Złotych Piaskach w hotelu Paradise Green Park. Może i hotel nie był najwyższej, Przejazd komfortowy. Opieka pilotki, a następnie rezydentki bardzo profesjonalna. Cena jaką zapłaciliśmy była atrakcyjna. Wszystkim polecam Wygodę Travel!

6.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 8
Zgodność oferty z opisem 6
Ocena rezydentów 2
Ocena Organizatora 8

Opinia: śmiem twierdzić, że opinie wychwalające rezydentkę Sylwie dodaje sama Pani Sylwia...

8.5 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 8
Zgodność oferty z opisem 8
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 8

Opinia: Wróciliśmy z Rimini z hotelu Aron,hotel o niewysokim standardzie,ale przyjemny i jedzenie w miarę dobre.Klima centralna,pokoje z balkonami,niewielki basen,rezydentka Ela-rewelacyjna kobieta!Bardzo pomocna i zaangażowana,nie mamy zarzutów,chętnie znów skorzystamy z uslug tego biura;)

5.8 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 5
Zgodność oferty z opisem 5
Ocena rezydentów 9
Ocena Organizatora 4

Opinia: Rezydentka na lotnisku w Bolonii mało widoczna miała na sobie bluzkę z małym napisem WygodaTravel a powinna być duża Tabliczka aby z daleka można było ją rozpoznać w tłumie a nie zastanawiać się gdzie ona jest .Hotel bez klimatyzacji a w umowie klimatyzacja miała być .Pokój w umowie z balkonem ,dostałam pokój bez balkonu ,bez klimatyzacji ,bez sejfu po mojej osobistej interwencji w recepcji drugiego dnia pobytu dostałam pokój z balkonem i sejfem ale bez klimatyzacji ,klimatyzacja zaczęła działać w przedostatnim dniu pobytu więc trochę bez sensu bo każdy się już przyzwyczaił do jej braku .Zamiast klimatyzacji w pokoju był wiatrak który owszem trochę chłodził ale to jednak nie to samo .Jedzenie w Hotelu słabe i zepsuty expres do kawy trzeba było prosić kelnerkę aby poszła i zrobiła kawę a przecież Hotel miał cały tydzień na naprawę expresu i nic się nie zmieniło nie działał przez cały pobyt .Minusy to brak klimatyzacji ,brak działającego expresu oraz brak pokoju z balkonem od pierwszego dnia pobytu,plusy to dobrze zorganizowane wycieczki do Wenecji i Rzymu i miła i uczynna rezydentka .

5.5 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 6
Zgodność oferty z opisem 4
Ocena rezydentów 6
Ocena Organizatora 6

Opinia: Rezydentka na lotnisku w Bolonii mało widoczna żadnej tabliczki z napisem tylko na bluzce mały napis Wygoda Travel nie każdy mógł ją zauważyć .Hotel Santanna dostałam pokój bez balkonu ,bez sejfu ,bez klimatyzacji po interwencji w recepcji drugiego dnia pobytu dostałam pokój z balkonem i sejfem i wiatrakiem w suficie ale bez klimatyzacji ,klimatyzacja zaczęła działać dopiero w przedostatnim dniu pobytu.Śniadania w hotelu słabe kolacje trochę lepsze .Pokój ładny i czysty codziennie sprzątany duży i przestronny balkon też ok .Duży minus za brak klimatyzacji i za brak pokoju z balkonem od pierwszego dnia .Rezydentka miła i uczynna tylko mogłaby mieć tabliczkę na lotnisku zamiast bluzki z napisem Wygoda Travel aby wszyscy ją widzieli z daleka a nie zastanawiali się gdzie ona jest .Poza tym wycieczki udane i dobrze zorganizowane.

8.5 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 9
Zgodność oferty z opisem 8
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 7

Opinia: Pojechaliśmy do Cattoliki na wakacje. Hotel International super jedzenie, miasteczko ładne. Dla nas najważniejsza była opieka rezydenta, bo mamy małe dziecko. Rezydentka Sylwia przywitała nas na lotnisku i pomogła przy zakwaterowaniu. Poinformowała o wszystkim.Pojechaliśmy do San Marino. Podobało nam się na wycieczce. Polecamy ten hotel i to biuro z takim rezydentem!

4.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 2
Zgodność oferty z opisem 2
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 2

Opinia: Potwierdzamy,że hotel santanna w Rimini to dziadostwo!!! Biuro oszukuje ale zatrudnia dobrych rezydentów. Co z tego, że rezydentka chciała nam pomóc, jak biuro nie przeniosło nas do innego hotelu a zgłaszaliśmy brak klimatyzacji!!!! Plus to opieka rezydentki Sylwi która uratowała wizerunek biura i pilotowała ciekawie wycieczki. Odradzamy ten hotel!!!

4.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 2
Zgodność oferty z opisem 2
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 2

Opinia: Jesteśmy zażenowani z żoną wczasami w hotelu Aron w Rimini. Biuro oszukuje klientów. Pokoje poniżej standardu,klimatyzacji nie ma. Rezydentka Sylwia pomogła nam bardzo. To jedyny plus tego wyjazdu. Pojechaliśmy do Rzymu i do San Marino. Pierwszy raz w życiu mieliśmy rezydentkę z prawdziwego zdarzenia,nawet pożegnała się z nami w autokarze.

3.3 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 1
Zgodność oferty z opisem 1
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 1

Opinia: Jesteśmy zażenowani wczasami w hotelu Aron w Rimini. Brak klimatyzacji, pokoje poniżej standardu. Odradzamy wszystkim to biuro!!! Skorzystaliśmy tylko z wycieczek, które pilotowała rezydentka Sylwia. Podobało nam się. Opieka rezydenta to jedyny plus tego wyjazdu!!

2.8 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 1
Zgodność oferty z opisem 1
Ocena rezydentów 8
Ocena Organizatora 1

Opinia: Jesteśmy oszukani przez biuro wygoda. Wykupiliśmy wczasy w hotelu santanna z klimatyzacją a dusiliśmy się w pokoju bez klimatyzacji. Jedzenie poniżej godności, żywiliśmy się resztkami z innej stołówki i dokupowaliśmy jedzenie. Odradzamy wszystkim to biuro!!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 17  

100% bezpieczeństwa

Bezpieczeństwo Twojej płatności elektronicznej gwarantuje firma eCard.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.