Infolinia 58 ­325 30 00
Stosunek jakości do ceny 7.4
Zgodność oferty z opisem 7.4
Ocena rezydentów 7.0
Ocena Organizatora 6.7

Wszystkie opinie

6.0 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 8
Zgodność oferty z opisem 8
Ocena rezydentów 1
Ocena Organizatora 7

Opinia: Biuro spoko cena dobra ale rezydentka w Velice p. Luiza total wyluzowana kobieta do bólu zapomina nawet ludzi na wycieczki wiecznie chora tak mówi ale ile w tym jest prawdy pewnie sama nie wie

3.5 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 4
Zgodność oferty z opisem 6
Ocena rezydentów 2
Ocena Organizatora 2

Opinia: Jeśli ktoś planuję swój urlop w Bułgarii i do tego autokarem.NIE RÓBCIE TEGO!!!!!!!JEDZENIE W HOTELU - (SILVER)MASAKRA!!! "Stoperan KONIECZNYY!!!!!ale tu nie mogę mieć pretensji bo sama go sobie wybrałam.
Natomiast co do samego biura -pomyłka!!!!]
Brak jakichkolwiek informacji co, gdzie kiedy ...rezydentka w hotelu pojawiła się dwa razy i to o takich porach kiedy normalni ludzie nie siedzą w hotelu ani przed nim tylko są zupełnie gdzieś indziej..
zacznę od podróży...otrzymałam informację z biura (na piśmie) że moja podróż do Bułgarii będzie trwać około 24 godzin jeśli nie będzie żadnych utrudnień od nas niezależnych.....wiadomo!!!!....podróż w tamtą stronę trwała 37 i pół godziny!!!!!!!!taaaak 37 i pół godziny, dobrze doczytaliście
W umowie trasa z Warszawy do Krakowa.na 2 godz przed wyjazdem dowiedziałam się że Polskim Busem dojeżdżam gdzie????? do Katowic bo właśnie tam będzie podstawiony autokar.Jak się okazało z Katowic pojechaliśmy do Krakową( bagatelka około 100 km) pod biuro Wygody Travel po resztę uczestników imprezy!!!!zgrzyt....Jedyny szacunek dla kierowców autokaru- mistrzostwo świata pod każdym względem!!!
i cóż z Krakowa w podróż przez Słowację, Węgry, Serbię aż wreszcie Bułgarię!!!.hurrra!!!!!! nareszcie!!! ale nie nie nie zamiast do Złotych Piasków pojechaliśmy do Słonecznego Brzegu (czyli kolejne ponad 100 km w tyłku) Tam zostawialiśmy kilku uczestników...potem wreeeeszczie jedziemy a w Złotych Piaskach kilka hoteli wąskie uliczki błądzenie- brak możliwości podjechania pod hotel-zamieszanie...kolejny zgrzyt..
Myślę sobie nie wykupiłam wycieczki objazdowej krajoznawczej ale tak ten wyjazd należałoby nazwać objazdówka po Polsce a potem Europie...Na nasze niezadowolenie i prośby nikt specjalnie nie reagował...takie są wytyczne biura i koniec zdarta płyta wszyscy mówili to w kółko na okrągło....na początku zaraz po przyjeżdzie zrobiliśmy raban w biurze ale tam znany tekst plus do tego -przyjełam do wiadomości..Totalnie nas olano.OMIJAJCIE TO BIURO!!!!!

9.3 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 9
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 9
Ocena Organizatora 9

Opinia: Świetny organizator, kontakt z przedstawicielami przed wyjazdem na wysokim poziomie. Pilotka - Pani Dobrochna przesympatyczna osoba /ciasteczka świetne/ interesująco przekazuje informacje o trasie przejazdu i ciekawostkach. Pani rezydentka Monika też, no może zbyt mało mieliśmy z nią kontaktu, ale.... Ogólnie jeśli to biuro będzie dalej funkcjonować to na pewno jeszcze skorzystam z Ich oferty wyjazdowej.

2.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 2
Zgodność oferty z opisem 2
Ocena rezydentów 2
Ocena Organizatora 2

Opinia: Niestety moje wakacje nie odbyły się bo UWAGA: zabrakło dla mnie miejsca w samolocie!!!
Zaproponowali w ostatniej chwili lot z Poznania (wcześniej miałam lecieć z Katowic!) - masakra. Nie polecam po stokroć.

9.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 10
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 6
Ocena Organizatora 10

Opinia: Bylismy z mężem na nartach w Insbrucku i było wspaniałle. Hotel super -Alpin Park - ,dojazdy do stoku zorganizowane (czasem trzeba było trochę poczekać,ale szczęśliwi na urlopie czasu nie liczą). Oczywiscie ze musieliśmy po drodze pozbierać i rozwieźć innych,ale jesli komuś to nie odpowiada,to powinien wybrać inny wariant niz podroz autokarem. Mi się wszystko podobało i polecam.

2.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 2
Zgodność oferty z opisem 2
Ocena rezydentów 2
Ocena Organizatora 2

Opinia: Wiesława i Witold turnus 2015-06-13 - 2015-06-20
Właśnie wróciliśmy z Malty i uważamy że to był "zmarnowany
urlop". Dokumenty i godziny odlotu do wydruku otrzymaliśmy
na dwa dni przed wylotem. Lot super, ale na lotnisku nie ma
żadnej informacji co z nami dalej nie ma rezydenta i żadnej
informacji o transporcie do hotelu. Po godzinie oczekiwania znalazł
się bus i dotarliśmy do hotelu PRIMERA w miejscowości Buggiba o godzinie 21-30. Oczekiwaliśmy Ze dostaniemy zapłaconą obiadokolację. Oczywiście jedzenia nie było.
Klucze do pokoju 315 i windą na 3 piętro i pokój bez okna /inland view/. Otwieram otwór zasłonięty zasłoną i widzę rury, kanał wentylacyjny, smród z kuchni i nie tylko!!!.
Wracamy z bagażami do recepcji prosimy o zmianę pokoju.
nie ma możliwości. Postanowiliśmy spać na głodniaka w holu.
Telefony do rezydenta nie odpowiada SMS i telefony na numer alarmowy do biura organizatora brak jakiejkolwiek
reakcji.Śpimy w pokoju bez okien. Rano zmiana pokoju po
dopłaceniu 6x10E=60E nerwy nerwy,.Zjawia się rezydent/po raz pierwszy i ostatni/ i po obejrzeniu nie ukrywa oburzenia. Pokój najwyżej ** TV sat jeden kanał w jakimś wschodnim języku. Okno na ulicę z kajpami czynnymi do rana a o 4-5 sprzątanie więc hałas. Dowiedzieliśmy się, że pokoje bez okien są znane Organizatorowi. Sprzątanie niedostateczne, Wyżywienie- śniadania monotonne porcje z obiadu np.papryka zapiekana BYŁA NA GORĄCO a na śniadanie na zimno, obiady- to samo przez
cały pobyt brak owoców to nie jest bufet. Mimo to Organizator wysyła tam gości bez uprzedniego poinformowania o tragicznym standarcie hotelu i pokoi w nim. Będziemy ubiegać się o odszkodowanie i zwrot 60E za dopłatę/rachunek/ oraz noc w pokoju
bez okien, jedną obiadokolację, oraz zadośćuczynienie szkody majątkowej klienta za ZMARNOWANY URLOP. PRZECZYTAJ TEN TEKST ZANIM SIĘ ZDECYDUJESZ WYJECHAĆ Z "WYGODA TRAVEL". DO TEGO HOTELU!!!!

,
1.0 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 1
Zgodność oferty z opisem 1
Ocena rezydentów 1
Ocena Organizatora 1

Opinia: oceniam WAKACJE.PL najdrożej w polsce nie polecam tej całej wakacje.pl wole w biurze wiele taniej....

10 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 10
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 10

Opinia: Właśnie przed dwoma dniami wróciliśmy z nart we włoskich Dolomitach. Bardzo dobrze oceniam pracę biura. Hotel wysokiej klasy (Madonina w miejscowości Soraga). Wyżywienie - bardzo smaczne, urozmaicone, w ilościach nie do przejedzenia! Bardzo miła obsługa w hotelu, czysto, pościel i ręczniki zmieniane codziennie. Rezydentka oprócz ogólnych spraw organizacyjnych potrafiła też sporo ciekawostek opowiedzieć o rejonie, w ktorym jesteśmy. Transport na stok zorganizowany bardzo dobrze, zawsze punktualnie. Może jedyny mały minusik - w autobusie wiozącym nas z lotniska w Weronie nie było przedstawiciela biura i włoski kierowca troszkę chwilami gubił się w prawidłowym rozwiezieniu gości do poszczególnych hoteli.

9.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 8
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 8

Opinia: Biuro posiada jedną z największych ofert wyjazdów narciarskich. Oferowane hotele są solidne. Ofertę narciarską Wygody mogę śmiało polecić tym, którzy nie lubią niemiłych niespodzianek i są w stanie za to zapłacić trochę więcej. Szczególnie polecam oferty Ski Safari. Wadą oferty jest transport, w szczególności wahadłowy w Polsce (problem z dopasowaniem dojazdów tak, żeby nie czekać na kolejny autobus)

9.5 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 10
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 8
Ocena Organizatora 10

Opinia: Byliśmy w Hotelu Sun Palace w Bułgarii i naprawdę byliśmy zadowoleni, niczego nam nie brakowało, świetni animatorzy się trafili, piwo wino świetnie schłodzone i oczywiście doskonałe polskie towarzystwo, zdecydowanie polecam:)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 14  

100% bezpieczeństwa

Bezpieczeństwo Twojej płatności elektronicznej gwarantuje firma eCard.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.