
szukających rozrywki 30% głosów
rodzin z dziećmi 20% głosów
niewymagających klientów 10% głosów
75% klientów uważa, że oferta sprostała lub przewyższyła ich oczekiwania.
Opinia: W hotelu przebywaliśmy 2 tygodnie w lipcu z dwójką dzieci 5 i 14 lat. Jedzenie bardzo dobre, każy znalazł coś dla siebie. Basen i brodzik czyste, woda naprawdę ciepła. Nigdy nie brakowało wolnych leżaków i ręczników. Obsługa i barmani mili i uśmiechnięci. Może trochę do życzenia miała czystość w pokojach - sprzątanie szybkie i niedokładne. Okolica syper, mnóstwo atrakcji, sklepików, barów. Nie wiem czego oczekiwali wszyscy niezadowoleni - chyba niewolników z wachlarzami. Jeżeli turysta jest chamski (a uwierzcie takich nie brakowało)to niestety nikt mu się w pas nie będzie kłaniał. Wczasy zaliczaqmy do bardzo udanych i wszystkim polecamy ten hotel i złote piaski.
Opinia: jedzenie fatalne ,obsługa chamska w stosunku do Polaków,brak reczników przy basenie-miały być ,brak animacji,brak napojów przy obiedzie i kolacji w wersji all inclusiw w rzeczywistości dużo gorsze wrażenie niż w ofercie katalogowej,gorsze pokoje dla polaków niz np angoli czy niemców
Opinia: brak animacji, basen wewnetrzny z zimną i brudną wodą, brak usmiechu na twarzy personelu w recepcji i barach. basen zewnetrzy dla dzieci głęboki 0,60m i brudna woda.ogólnie złote piaski są dla osób lubiących rozrywkę ogólnie inne hotele wypdają lepiej ceny wysokie polecam all inclusive
Opinia: Bardzo polecam ten hotel. Po przyjeździe na miejsce byliśmy bardzo mile zaskoczeni. Apartamenty piękne, duże. Wyżywienie w porządku, każdy znajdzie coś dla siebie. Basen super, byliśmy z małym dzieckiem, a więc fajnie że hotel posiada brodzik dla dzieci. Okolica przepiękna, wiele atrakcji. Hotel ogólnie cichy, nie było w nim animacji, ale było to zbędne, bo w niedalekim centrum jest masę imprez.
Opinia: Super urlop, obsluga, widoki, cena.
Opinia: dziwne ze w lutym pojawiaja sie takie opinie o letnim pobycie w tym hotelu,ktory jest pierwszy raz w ofercie biur i nigdzie nie ma o nim opinii.
Opinia: Miasto ze swoimi rozrywkami i plaża w zasięgu krótkie spaceru. Mimo to w hotelu dało się normalnie wyspać. Z basenu wewnątrz hotelu nie korzystaliśmy. Basen na świeżym powietrzu wielki, dla leniuchów którym nie chciało się iść na plaże.
W hotelu są dobre pokoje, przyjemna restauracja. My najwięcej czasu spędziłyśmy jednak w mieście na imprezach.
Opinia: A ja byłem z całą rodziną. 10 letnim synem i 12 letnią córką. Bardzo nam się podobało. Biorąc jeszcze pod uwagę że jedzenie na mieście i różne atrakcje są tanie mogliśmy sobie na wiele pozwolić. Urocza plaża, ale za ręcznik, parasole i leżaki trzeba płacić.
Zakwaterowanie raczej bez zastrzeżeń. Było miejsce na walizki, swobodne poruszanie się naszej czwórki, czyste miejsce do wymycia i wygodne spanie.