« Powrót do listy opinii

Blue Princess Beach ***

 
6.3

Na podstawie 93 opinii.
Czytaj wszystkie opinie

Najczęściej polecany dla

Ceniących spokój  33%
Aktywnych  11%
Par  10%

Jakość a cena

59% klientów uważa, że oferta sprostała lub przewyższyła ich oczekiwania.

Położenie 7.0
Pokoje 5.9
Posiłki 5.5
Hotel 5.2
Ogólne wrażenie 6.1

Wszystkie opinie

4.7 opinia z dnia
  Oferta nie sprostała moim oczekiwaniom
Położenie 5.6
Pokoje 2.0
Posiłki 5.5
Hotel 5.2
Ogólne wrażenie 2.0

Zalety: Widok na morze i to wszystko

Wady: Brud, smród , zatrute jedzenie

Opinia: Pojechaliśmy na wymarzony urlop od lat cała rodziną . Kłopoty zaczęły się od pierwszego dnia pobytu biegunka wymioty, dreszcze , drgawki. Było już tak źle , że do kuzynki w nocy przyjechał lekarz porażka. Do końca pobytu złe samopoczucie. Pogoda masakra deszcz i burze . Wkoło hotel bród smród. W łazienkach z kratek kanalizacyjnych taki smród , że trzeba było zamykać drzwi. Hotel powinien mieć dwie gwiazdki i nic więcej.Z tego co dowiedzieliśmy się przed odjazdem wszyscy goście mieli problemy żoładkowe nawet obsługa.
Odradzam hotel w ogóle to miejsce . Zapłacilismy tyle kasy a Grekos nic do dnia dzisiejszego nic z tym nie robi.

4.1 opinia klienta z dnia
  Oferta nie sprostała moim oczekiwaniom
Położenie 8.8
Pokoje 4.0
Posiłki 1.0
Hotel 2.0
Ogólne wrażenie 3.0

Wady: Czystość

Opinia: Kłopoty żołądkowe przez cały pobyt gwarantowane.

2.1 opinia klienta z dnia
  Oferta nie sprostała moim oczekiwaniom
Położenie 3.4
Pokoje 3.0
Posiłki 1.0
Hotel 1.0
Ogólne wrażenie 1.0

Zalety: Położenie

Wady: Zatrute ,stare jedzenie powodujące chorobę wszystkich gości.

Opinia: Żenada!!! Jedzenie i warunki sanitarne panujące w tym "hoteliku" zagrażają zdrowiu i życiu gości!!!!!!!!!!! . Grecos nic sobie z tego nie robi i dalej wysyła tam klientów . Nie reaguje na zgłoszenia o zatruciach i innych problemach. Rezydentka w ogóle nie pomocna i bezczelna.

Wszystkich zatrutych i nie zadowolonych z wakacji w tym miejscu proszę o kontakt w celu złożenia pozwu zbiorowego.

mopato10@gmail.com

4.3 opinia z dnia
  Oferta przewyższyła moje oczekiwania
Położenie 5.6
Pokoje 5.0
Posiłki 4.0
Hotel 2.8
Ogólne wrażenie 2.0

Zalety: Widoki

Wady: Bród, smród siarkowodoru, wstrętne jedzenie powodujące zatrucia,brak owoców,niemożliwość kąpieli w morzu.Do zatoki wylewane są nieczystości.W pokoju mrówki, na stołówce pszczoły.

Opinia: Horror,katastrofa wszyscy goście chorowali ale obsługa również.

4.9 opinia klienta z dnia
  Oferta sprostała moim oczekiwaniom
Położenie 5.2
Pokoje 8.0
Posiłki 5.8
Hotel 1.6
Ogólne wrażenie 1.0

Zalety: widok, darmowe wi-fi

Wady: zatrucia, smród, bród

Opinia: Stanowczo odradzam! Absolutnie wszyscy goście chorowali, mieli biegunkę i/lub wymioty i potworny ból brzucha. Przynajmniej jeden dzień przeleżany w pokoju. Wiele osób wymagało kroplówki lub hospitalizacji. Grecos wiedział o problemie i wysyłał kolejne turnusy do tego hotelu w tym ludzi starszych i rodziny z dziećmi. Codziennie przyjeżdżali lekarze i karetki. Wmawiano, że to jakiś wirus, ale problem był tylko w tym hotelu i w okolicznych pensjonatach. W końcu w połowie naszego pobytu rezydentka z Grecosa powiesiła informację, że to wina wody, zatoka jest zatruta i jedyne co zaoferowali (chorym de facto ludziom, którzy srali pod siebie) to dojazd na inna plażę oddalona jakieś 5km, zamiast "ewakuować" swoich klientów z tego miejsca. Po przebyciu "zatrucia" przy dłuższym pobycie problem wracał. Mimo opcji All Inclusiv nikt nie jadł, nie pił, a po informacji, że woda jest zatruta też się nikt nie kąpał.
Oprócz tego ten hotel to żadne 4 gwiazdki. My mieliśmy fajne pokoje, duże i pani sprzątająca dobrze się przykładała i często ręczniki zmieniała, ale smród dochodzący z łazienki i terenów wspólnych był nie do wytrzymania. Do tego straszny syf na stołówce. Zero wody w butelkach tylko jeden baniak z wodą na stołówce.

5.6 opinia klienta z dnia
  Oferta nie sprostała moim oczekiwaniom
Położenie 9.0
Pokoje 5.0
Posiłki 4.0
Hotel 4.0
Ogólne wrażenie 5.0

Opinia: Hotel nie jest hotelem czterogwiazdkowym! Maksymalnie trzy gwiazdki niestety. Nie ma co opisywać jeżeli kategoria była by dwie - trzy gwiazdki to myślę że wtedy nie było by się do czego przyczepić.

4.7 opinia klienta z dnia
  Oferta nie sprostała moim oczekiwaniom
Położenie 9.0
Pokoje 3.0
Posiłki 3.0
Hotel 3.0
Ogólne wrażenie 3.0

Zalety: piękny widok na zatokę, dobre działające WiFi

Wady: brzydkie pokoje z okropnymi łazienkami, zaniedbana plaża, nieświeże jedzenie powodujące liczne zatrucia pokarmowe,

Opinia: Na wybór hotelu zdecydowaliśmy się po wielu pozytywnych opiniach z początku sezonu i pięknych zdjęciach odremontowanych pokoi. Żadna z tych opinii niestety się nie potwierdziła (poza widokiem na zatokę). Pokoje również wyglądały zupełnie inaczej niż na zdjęciach. Potwierdziły się natomiast wszystkie negatywne opinie. I tak: Dostaliśmy pokoje zupełnie inne niż zamówione. Miał być w pierwszym przypadku odremontowany bungalow z widokiem na morze a dostaliśmy brzydki, tylko nieco odmalowany pokój bezpośrednio przy recepcji (czyli w zasadzie na parkingu) gdzie widok na morze skutecznie zasłaniały parkujące samochody dostawcze. Drugi pokój miał to być superior z widokiem na morze. Przydzielono pokój brzydki, mały, z prysznicem z przykrótką zasłonką (hotel 4*!) powodującą że woda wylewała się na całą podłogę. Teoretycznie można było uzyskać inny pokój ale dopiero po kilku dniach od przyjazdu (było wielu interweniujących) , co w przypadku 7 dniowego pobytu jest dość absurdalne. Jedzenie i formułę AI ocenialiśmy pozytywnie, do 4 dnia pobytu, w którym zatruliśmy się czymś na obiedzie (3 osoby). Sądząc po stanie toalety w restauracji dotknęło to również innych. Na plaży mimo płatnego serwisu nikt nie sprząta i wszędzie poniewierają się śmieci i niedopałki. Cumujące przy plaży motorówki miały zwyczaj tankować się z kanistrów przy pomoście i często śmierdziało benzyną. Do tego po lewej stronie zatoki, do morza odprowadzane są ścieki i zdarzało się, że cuchnęło szambem. Gdyby nie przyjęte już na wstępnie założenie, że będziemy głównie zwiedzać wyspę, pobyt oceniałabym bardzo negatywnie.

3.9 opinia z dnia
  Oferta nie sprostała moim oczekiwaniom
Położenie 5.6
Pokoje 4.0
Posiłki 4.0
Hotel 2.0
Ogólne wrażenie 2.0

Zalety: Jedyną zaletą hotelu jest ładny widok i spokój

Wady: -Kiepskie jedzenie ,wręcz śmierdzące, monotonne, codziennie to samo ( odgrzewane, paluszki rybne dla dzieci to jakaś mielonka
- masa śmieci przy wejściu do hotelu
- brudne pokoje, rzadko sprzątane, łazienka w kiepskim stanie ( brud, rdza, brak pojedynczych kafelków, wanna pobijana)
-brak animacji , nudno
- czynny tylko 1 basen ( brudny)- brak zjezdzalni
- plaża brudna i leżaki na plaży też brudne, choć płatne
- wszędzie śmierdzi ściekami
- brak jakikolwiek atrakcji dla dzieci, nawet nie ma placu zabaw ( chyba,że można tak nazwać jedną huśtawkę a w drzewie obok rój pszczół)
- obsługa niezbyt miła
- bar przy plaży płatny
- brak sklepów w pobliżu

Opinia: Odradzam ten hotel!! byłam w Grecji 4 razy i to był najgorszy wybór, na szczęście po 2 dniach zmieniliśmy hotel na inny. Ten hotel jest na poziomie 2, 5/ 3 gwiazdek. Jedzenie jest okropne, non stop podgrzewane to samo, na stołówce śmierdzi a napoje są obrzydliwe. Plaża jest kamienista i brudna ( można było tam znaleźć duże kawałki płytek łazienkowych). Na plaży brudne leżaki. W hotelu brak animacji, jest nudno, bez wypożyczenia samochodu się nie obejdzie. Odradzam stanowczo ludziom z dziećmi!!! Obsługa jest nie miła. Jedyny plus tego hotelu to widoki.

3.3 opinia z dnia
  Oferta nie sprostała moim oczekiwaniom
Położenie 3.6
Pokoje 2.0
Posiłki 4.0
Hotel 3.2
Ogólne wrażenie 4.0

Zalety: Widoki
Wi-fi działało właściwie na całym terenie hotelu
Ładnie położone baseny (ale tylko 2 czynne)

Wady: Cała reszta
Brak możliwości korzystania z all inclusiv (bar przy plaży płatny, opcja all jedynie w barze w głównej "stołówce", droga z większości domków to kilkaset metrów)
Hotel nie jest kameralny (jak opisuje go Grecos)
Hotel nie jest miejscem romantycznym przeznaczonym dla par (jak reklamuje go Grecos), hordy Brytyjczyków i Niemców z masą dzieci
Nieświeże jedzenie (masa zatrutych gości)
Brudna plaża, po lewej stronie ścieki, w środkowej części stare motorówki, smród benzyny i smarów
Nieodnowione pokoje
Lekceważące podejście do gości
Beznadziejna restauracja a'la carte

Opinia: Hotel wybraliśmy (po zachętach obsługi biura podroży, zapewnieniach o rzekomym remoncie całego obiektu w 2016r.) na podroż poślubną. Cóż, nie był to zbyt szczęśliwy wybór. Przed ostateczną decyzją czytaliśmy opinie w internecie, w maju, czerwcu przeważały te pozytywne, dziś widać, że negatywnych jest znacznie więcej. Długo by opowiadać o wadach tego obiektu. Nie jesteśmy zbyt wymagającymi podróżnikami, wystarczy czystość, świeże jedzenie i obsługa, która reaguje na uwagi i dba o swoich gości. Żadnej z tych rzeczy nie znajdziecie. Polacy są traktowani chyba najgorzej ze wszystkich narodowości. Nie ma znaczenia za jaki pokój zapłacicie. My wykupiliśmy opcję najdroższą, zaproponowaną w biurze. Po przyjeździe i zaznaczeniu, że jest to nasza podróż poślubna (w domyśle-powinno być miło i bezproblemowo, to chyba logiczne) otrzymaliśmy "pokój" umieszczony pod basenem (!), z drzwiami balkonowymi zamiast zwykłych, przezroczystymi zasłonkami,500 metrów stromo po górę. Wiedzieliśmy przed przyjazdem, że hotel położony jest na wzgórzu, nie mamy problemu z chodzeniem, jednak nawet nam doskwierało takie położenie pokoju (nie wyobrażam sobie pobytu z dzieckiem). W łazience wanna bez korka, poobijana armatura i kratka z której po kąpieli wypływała woda i piana. W pokoju pajęczyny, okresowo mrówki (wchodziły przez szczeliny)i klimatyzacja zawieszona w taki sposób, że po włączeniu dmuchała prosto na łóżko. Czuliśmy się trochę jak w schowku na szczotki ale ok, przymknęliśmy oko, w końcu w pokoju się nie siedzi. Widok (sprzed) pokoju bardzo ładny..nic to, że nie ma żadnego tarasu, a jedynie wylany betonowy chodnik, na nim 2 plastikowe krzesła ustawione pod klimą, z której cieknie woda, od sąsiadów jesteśmy oddzieleni trzema deseczkami. Nad nami basen, w pokoju słychać pluskanie :), przesuwanie leżaków. W 4 dniu pobytu mąż struł się w restauracji lub podczas kąpieli w morzu (po lewej stronie plaży wylewane są ścieki, zauważył to po fakcie), skutki odczuwalne do końca wyjazdu.

3.9 opinia z dnia
  Oferta nie sprostała moim oczekiwaniom
Hotel 3.2
Ogólne wrażenie 6.0
Posiłki 4.0
Pokoje 4.0
Położenie 4.4

Zalety: hmmm brak

Opinia: rodzinne wakacje przerodzily sie w koszmar od samego poczatku . w wielkim skrocie . corka pogryziona przez zyjatka zyjace w materacu . z przysznica plynie woda z rdza . pajeczyny doslownie wszedzie . ogromna sterta smieci przed glownym wejsciem do hotelu z dziwna substancja splywajaca na plaze . lecz najgorsze to jedzenie . brak jakich kolwiek zasad higieny i zdrowego zywienia . kilkanascie osob podczas naszego pobytu dosyc ciezko przeszly zatrucie pokarmowe wlacznie z pobytem w szpitalu pod kroplowka . prosze zastanowcie sie czy napewno chcecie tam jechac

100% bezpieczeństwa

Bezpieczeństwo Twojej płatności elektronicznej gwarantuje firma eCard.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.