« Powrót do listy opinii

Blue Princess Beach ***

 
6.3

Na podstawie 94 opinii.
Czytaj wszystkie opinie

Najczęściej polecany dla

Ceniących spokój  33%
Aktywnych  11%
Par  9%

Jakość a cena

58% klientów uważa, że oferta sprostała lub przewyższyła ich oczekiwania.

Położenie 7.0
Pokoje 5.8
Posiłki 5.4
Hotel 5.1
Ogólne wrażenie 6.0

Wszystkie opinie

3.4 opinia klienta z dnia
  Oferta nie sprostała moim oczekiwaniom
Położenie 8.0
Pokoje 2.0
Posiłki 1.0
Hotel 2.0
Ogólne wrażenie 2.0

Zalety: Widok z restauracji podczas spożywania posiłków

Wady: Jedzenie ,jedzenie i jeszcze raz jedzenie . System kanalizacyjny w opłakanym stanie . Smród w łazienkach !!! Obiekt osiada 2 baseny z których można oficjalnie korzystać ,fotografie przedstawiają ich więcej ( pozostałe przy restauracji służą tylko do dekoracji !) przy 1 znajduje się bar w którym można nabyć coś do picia , do 2 go jest sporo pod górkę około 600-700 metrów po za pięknym widokiem nie ma nic!

Opinia: Hotel znajduje się w zatoce tak więc posiada prywatną wąską kamienistą plażę. Ma to swój urok widok piękny ,jednak zatoka przysłania zachody słońca. Na tym koniec pozytywów. Stanowczo odradzam !!!!Parę pokoi odnowionych ...nam takiego nie przyznano. Wykupiliśmy opcje pokoju o wyższym standardzie a otrzymaliśmy niezgodny z umową !!! Reklamacja przez firmę Grecos nie uznana nasza jak i wielu pozostałych gości z którymi mieliśmy kontakt po okresie wakacyjnym. Ogólnie w recepcji panował totalny bałagan i dosłownie co 2 osoba nie otrzymywała pokoju zgodnego z umową . Ludzie jak emigranci przenoszeni byli z pokoi do pokoi podczas swojego pobytu. Jedzenie hmmmmm wymioty ,biegunka czasem gorączka . Jak ktoś szuka takich wrażeń polecam :). Rezydentka ...no cóż może nie taka zła ...... . Nie miała łatwej pracy otrzymując tysiące skarg i zażaleń , jej zachowanie i radzenie sobie ze stresem w tej sytuacji przerosło Ją delikatnie to ujmując. Drinki , napoje tragedia .......Wakacje w 2016 roku w lipcu w tym własnie hotelu wpłynęły na całokształt postrzegania Grecji ......i nie wiem czy po takich przygodach jeszcze kiedyś Ją odwiedzimy . Agata

4.7 opinia z dnia
  Oferta nie sprostała moim oczekiwaniom
Położenie 5.6
Pokoje 2.0
Posiłki 5.5
Hotel 5.2
Ogólne wrażenie 2.0

Zalety: Widok na morze i to wszystko

Wady: Brud, smród , zatrute jedzenie

Opinia: Pojechaliśmy na wymarzony urlop od lat cała rodziną . Kłopoty zaczęły się od pierwszego dnia pobytu biegunka wymioty, dreszcze , drgawki. Było już tak źle , że do kuzynki w nocy przyjechał lekarz porażka. Do końca pobytu złe samopoczucie. Pogoda masakra deszcz i burze . Wkoło hotel bród smród. W łazienkach z kratek kanalizacyjnych taki smród , że trzeba było zamykać drzwi. Hotel powinien mieć dwie gwiazdki i nic więcej.Z tego co dowiedzieliśmy się przed odjazdem wszyscy goście mieli problemy żoładkowe nawet obsługa.
Odradzam hotel w ogóle to miejsce . Zapłacilismy tyle kasy a Grekos nic do dnia dzisiejszego nic z tym nie robi.

4.1 opinia klienta z dnia
  Oferta nie sprostała moim oczekiwaniom
Położenie 8.8
Pokoje 4.0
Posiłki 1.0
Hotel 2.0
Ogólne wrażenie 3.0

Wady: Czystość

Opinia: Kłopoty żołądkowe przez cały pobyt gwarantowane.

2.1 opinia klienta z dnia
  Oferta nie sprostała moim oczekiwaniom
Położenie 3.4
Pokoje 3.0
Posiłki 1.0
Hotel 1.0
Ogólne wrażenie 1.0

Zalety: Położenie

Wady: Zatrute ,stare jedzenie powodujące chorobę wszystkich gości.

Opinia: Żenada!!! Jedzenie i warunki sanitarne panujące w tym "hoteliku" zagrażają zdrowiu i życiu gości!!!!!!!!!!! . Grecos nic sobie z tego nie robi i dalej wysyła tam klientów . Nie reaguje na zgłoszenia o zatruciach i innych problemach. Rezydentka w ogóle nie pomocna i bezczelna.

Wszystkich zatrutych i nie zadowolonych z wakacji w tym miejscu proszę o kontakt w celu złożenia pozwu zbiorowego.

mopato10@gmail.com

4.3 opinia z dnia
  Oferta przewyższyła moje oczekiwania
Położenie 5.6
Pokoje 5.0
Posiłki 4.0
Hotel 2.8
Ogólne wrażenie 2.0

Zalety: Widoki

Wady: Bród, smród siarkowodoru, wstrętne jedzenie powodujące zatrucia,brak owoców,niemożliwość kąpieli w morzu.Do zatoki wylewane są nieczystości.W pokoju mrówki, na stołówce pszczoły.

Opinia: Horror,katastrofa wszyscy goście chorowali ale obsługa również.

4.9 opinia klienta z dnia
  Oferta sprostała moim oczekiwaniom
Położenie 5.2
Pokoje 8.0
Posiłki 5.8
Hotel 1.6
Ogólne wrażenie 1.0

Zalety: widok, darmowe wi-fi

Wady: zatrucia, smród, bród

Opinia: Stanowczo odradzam! Absolutnie wszyscy goście chorowali, mieli biegunkę i/lub wymioty i potworny ból brzucha. Przynajmniej jeden dzień przeleżany w pokoju. Wiele osób wymagało kroplówki lub hospitalizacji. Grecos wiedział o problemie i wysyłał kolejne turnusy do tego hotelu w tym ludzi starszych i rodziny z dziećmi. Codziennie przyjeżdżali lekarze i karetki. Wmawiano, że to jakiś wirus, ale problem był tylko w tym hotelu i w okolicznych pensjonatach. W końcu w połowie naszego pobytu rezydentka z Grecosa powiesiła informację, że to wina wody, zatoka jest zatruta i jedyne co zaoferowali (chorym de facto ludziom, którzy srali pod siebie) to dojazd na inna plażę oddalona jakieś 5km, zamiast "ewakuować" swoich klientów z tego miejsca. Po przebyciu "zatrucia" przy dłuższym pobycie problem wracał. Mimo opcji All Inclusiv nikt nie jadł, nie pił, a po informacji, że woda jest zatruta też się nikt nie kąpał.
Oprócz tego ten hotel to żadne 4 gwiazdki. My mieliśmy fajne pokoje, duże i pani sprzątająca dobrze się przykładała i często ręczniki zmieniała, ale smród dochodzący z łazienki i terenów wspólnych był nie do wytrzymania. Do tego straszny syf na stołówce. Zero wody w butelkach tylko jeden baniak z wodą na stołówce.

5.6 opinia klienta z dnia
  Oferta nie sprostała moim oczekiwaniom
Położenie 9.0
Pokoje 5.0
Posiłki 4.0
Hotel 4.0
Ogólne wrażenie 5.0

Opinia: Hotel nie jest hotelem czterogwiazdkowym! Maksymalnie trzy gwiazdki niestety. Nie ma co opisywać jeżeli kategoria była by dwie - trzy gwiazdki to myślę że wtedy nie było by się do czego przyczepić.

4.7 opinia klienta z dnia
  Oferta nie sprostała moim oczekiwaniom
Położenie 9.0
Pokoje 3.0
Posiłki 3.0
Hotel 3.0
Ogólne wrażenie 3.0

Zalety: piękny widok na zatokę, dobre działające WiFi

Wady: brzydkie pokoje z okropnymi łazienkami, zaniedbana plaża, nieświeże jedzenie powodujące liczne zatrucia pokarmowe,

Opinia: Na wybór hotelu zdecydowaliśmy się po wielu pozytywnych opiniach z początku sezonu i pięknych zdjęciach odremontowanych pokoi. Żadna z tych opinii niestety się nie potwierdziła (poza widokiem na zatokę). Pokoje również wyglądały zupełnie inaczej niż na zdjęciach. Potwierdziły się natomiast wszystkie negatywne opinie. I tak: Dostaliśmy pokoje zupełnie inne niż zamówione. Miał być w pierwszym przypadku odremontowany bungalow z widokiem na morze a dostaliśmy brzydki, tylko nieco odmalowany pokój bezpośrednio przy recepcji (czyli w zasadzie na parkingu) gdzie widok na morze skutecznie zasłaniały parkujące samochody dostawcze. Drugi pokój miał to być superior z widokiem na morze. Przydzielono pokój brzydki, mały, z prysznicem z przykrótką zasłonką (hotel 4*!) powodującą że woda wylewała się na całą podłogę. Teoretycznie można było uzyskać inny pokój ale dopiero po kilku dniach od przyjazdu (było wielu interweniujących) , co w przypadku 7 dniowego pobytu jest dość absurdalne. Jedzenie i formułę AI ocenialiśmy pozytywnie, do 4 dnia pobytu, w którym zatruliśmy się czymś na obiedzie (3 osoby). Sądząc po stanie toalety w restauracji dotknęło to również innych. Na plaży mimo płatnego serwisu nikt nie sprząta i wszędzie poniewierają się śmieci i niedopałki. Cumujące przy plaży motorówki miały zwyczaj tankować się z kanistrów przy pomoście i często śmierdziało benzyną. Do tego po lewej stronie zatoki, do morza odprowadzane są ścieki i zdarzało się, że cuchnęło szambem. Gdyby nie przyjęte już na wstępnie założenie, że będziemy głównie zwiedzać wyspę, pobyt oceniałabym bardzo negatywnie.

3.9 opinia z dnia
  Oferta nie sprostała moim oczekiwaniom
Położenie 5.6
Pokoje 4.0
Posiłki 4.0
Hotel 2.0
Ogólne wrażenie 2.0

Zalety: Jedyną zaletą hotelu jest ładny widok i spokój

Wady: -Kiepskie jedzenie ,wręcz śmierdzące, monotonne, codziennie to samo ( odgrzewane, paluszki rybne dla dzieci to jakaś mielonka
- masa śmieci przy wejściu do hotelu
- brudne pokoje, rzadko sprzątane, łazienka w kiepskim stanie ( brud, rdza, brak pojedynczych kafelków, wanna pobijana)
-brak animacji , nudno
- czynny tylko 1 basen ( brudny)- brak zjezdzalni
- plaża brudna i leżaki na plaży też brudne, choć płatne
- wszędzie śmierdzi ściekami
- brak jakikolwiek atrakcji dla dzieci, nawet nie ma placu zabaw ( chyba,że można tak nazwać jedną huśtawkę a w drzewie obok rój pszczół)
- obsługa niezbyt miła
- bar przy plaży płatny
- brak sklepów w pobliżu

Opinia: Odradzam ten hotel!! byłam w Grecji 4 razy i to był najgorszy wybór, na szczęście po 2 dniach zmieniliśmy hotel na inny. Ten hotel jest na poziomie 2, 5/ 3 gwiazdek. Jedzenie jest okropne, non stop podgrzewane to samo, na stołówce śmierdzi a napoje są obrzydliwe. Plaża jest kamienista i brudna ( można było tam znaleźć duże kawałki płytek łazienkowych). Na plaży brudne leżaki. W hotelu brak animacji, jest nudno, bez wypożyczenia samochodu się nie obejdzie. Odradzam stanowczo ludziom z dziećmi!!! Obsługa jest nie miła. Jedyny plus tego hotelu to widoki.

3.3 opinia z dnia
  Oferta nie sprostała moim oczekiwaniom
Położenie 3.6
Pokoje 2.0
Posiłki 4.0
Hotel 3.2
Ogólne wrażenie 4.0

Zalety: Widoki
Wi-fi działało właściwie na całym terenie hotelu
Ładnie położone baseny (ale tylko 2 czynne)

Wady: Cała reszta
Brak możliwości korzystania z all inclusiv (bar przy plaży płatny, opcja all jedynie w barze w głównej "stołówce", droga z większości domków to kilkaset metrów)
Hotel nie jest kameralny (jak opisuje go Grecos)
Hotel nie jest miejscem romantycznym przeznaczonym dla par (jak reklamuje go Grecos), hordy Brytyjczyków i Niemców z masą dzieci
Nieświeże jedzenie (masa zatrutych gości)
Brudna plaża, po lewej stronie ścieki, w środkowej części stare motorówki, smród benzyny i smarów
Nieodnowione pokoje
Lekceważące podejście do gości
Beznadziejna restauracja a'la carte

Opinia: Hotel wybraliśmy (po zachętach obsługi biura podroży, zapewnieniach o rzekomym remoncie całego obiektu w 2016r.) na podroż poślubną. Cóż, nie był to zbyt szczęśliwy wybór. Przed ostateczną decyzją czytaliśmy opinie w internecie, w maju, czerwcu przeważały te pozytywne, dziś widać, że negatywnych jest znacznie więcej. Długo by opowiadać o wadach tego obiektu. Nie jesteśmy zbyt wymagającymi podróżnikami, wystarczy czystość, świeże jedzenie i obsługa, która reaguje na uwagi i dba o swoich gości. Żadnej z tych rzeczy nie znajdziecie. Polacy są traktowani chyba najgorzej ze wszystkich narodowości. Nie ma znaczenia za jaki pokój zapłacicie. My wykupiliśmy opcję najdroższą, zaproponowaną w biurze. Po przyjeździe i zaznaczeniu, że jest to nasza podróż poślubna (w domyśle-powinno być miło i bezproblemowo, to chyba logiczne) otrzymaliśmy "pokój" umieszczony pod basenem (!), z drzwiami balkonowymi zamiast zwykłych, przezroczystymi zasłonkami,500 metrów stromo po górę. Wiedzieliśmy przed przyjazdem, że hotel położony jest na wzgórzu, nie mamy problemu z chodzeniem, jednak nawet nam doskwierało takie położenie pokoju (nie wyobrażam sobie pobytu z dzieckiem). W łazience wanna bez korka, poobijana armatura i kratka z której po kąpieli wypływała woda i piana. W pokoju pajęczyny, okresowo mrówki (wchodziły przez szczeliny)i klimatyzacja zawieszona w taki sposób, że po włączeniu dmuchała prosto na łóżko. Czuliśmy się trochę jak w schowku na szczotki ale ok, przymknęliśmy oko, w końcu w pokoju się nie siedzi. Widok (sprzed) pokoju bardzo ładny..nic to, że nie ma żadnego tarasu, a jedynie wylany betonowy chodnik, na nim 2 plastikowe krzesła ustawione pod klimą, z której cieknie woda, od sąsiadów jesteśmy oddzieleni trzema deseczkami. Nad nami basen, w pokoju słychać pluskanie :), przesuwanie leżaków. W 4 dniu pobytu mąż struł się w restauracji lub podczas kąpieli w morzu (po lewej stronie plaży wylewane są ścieki, zauważył to po fakcie), skutki odczuwalne do końca wyjazdu.

100% bezpieczeństwa

Bezpieczeństwo Twojej płatności elektronicznej gwarantuje firma eCard.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.