
niewymagających klientów 60% głosów
rodzin z dziećmi 10% głosów
szukających rozrywki 10% głosów
77% klientów uważa, że oferta sprostała lub przewyższyła ich oczekiwania.
Opinia: sliczna plaza, naprzeciwko knajpa z muzyka live do poznych godzin (lepiej doplacic za pokoj z widokiem na morze aby spac spokojnie) dobre polozenie hotelu - blisko centrum - taniej wychodza taksowki do najlepszej knajpy z muzyka live - casa de la musica, dodatkowo wsiadasz ostatni i wysiadasz pierwszy na wszystkie wycieszki fakultatywne wiec oszczedzasz duzo czasu. hotel raczej dla mniej wymagajacych klientow i ludzi mlodych. codziennie muzyka live w hotelu i pokazy taneczne na poziomie finalu polskiego ycd. po wiecej info pisac na mniam79@o2.pl.
Opinia: na warunki kubańskie to super. Należy uwazać na zakup oferty, bo hotel składa sie z dwóch części: starej Las Palmas i nowej przy plazy z barami, recepcja, basenem itp Quatro Palmas. W porównaniu z innymi hotelami ten jest super połozony przy najładniejszym odcinku plaży. Jedzenie nieco monotonne, ale da się przezyc. Suweniry i napiwki wskazane .WYCIECZKE DO HAWANY KUPOWAĆ U CHŁOPAKA OD RĘCZNIKÓW -ALANA ( o połowę tańsza i fajniejsza) reszta wycieczek obsługiwna jest przez monopoliste i ceny wszędzie jednakowo wysokie.
Opinia: Nawet jak na kubańskie 4* to trochę za mało. Raczej 3*. Największą zaletą jest położenie. Blisko do różnych rozrywek, ale najlepsze to bliskość wspaniałej plaży. Gastronomia w hotelu średnia, ja mam mało wymagające podniebienie więc nie narzekałem. W pokojach też zdarzały się felery. Poleciłbym raczej mniej wymagającym nastawionym na aktywne zwiedzanie. Na Kubie jest dużo do zobaczenia w zależności co się lubi, do krajobrazów po starówkę i zabytki. Wycieczka wypada świetnie, hotel przeciętnie.
Opinia: Czystość w hotelu była mocno średnia. Pokoje sprzątane po łebkach, na pierwszy rzut oka łazienka czysto wysprzątana, nachylamy się nad umywalką i widzimy brudny kran. Jedzenie jeśli chodzi o różnorodność tak sobie, w smaku całkiem dobre. Kasę proponuję wymieniać na lotnisku w hotelu albo średnio liczą albo próbują dorobić na boku.
Teraz coś o samej okolicy, która mnie wynagrodziła wszystko. Sporo sklepów, ekstra plaża, fajne miejsca do zabawy. Pogoda dopisywała ( z wyjątkiem trzech pierwszych dni które były ostatkiem pory deszczowej ).
Opinia: W sumie hotel z jednej strony trochę zapuszczony a z drugiej oferujący świetną lokalizację. Wystrój restauracji bardzo nastrojowy. Mile spożywa się tam posiłki. Posiłki różnie bywało, bufet nie był imponująco zastawiony, aczkolwiek ja i moja współtowarzyszka ceniliśmy sobie typowy tutejszy smak potraw. Plaża sprzyja dłuższym spacerom, szczególnie dla par polecam spacery przy zachodzie słońca. Zupełnie inaczej jak nad Bałtykiem. W samym Varadero dużo hoteli i lokalnych operatorów wycieczek.
Opinia: Jeśli ktoś wrzuci torby do pokoju i uda się na wycieczki w takie miejsca jak Hawanna, muzeum Ernesta Hemingway'a, jaskinie w Vinales. Czy większość czasu spędzi w przecudnych piaskach nad wodą z pewnością będą uradowani. Jedzenie choć mały wybór mnie odpowiadało. Szczególnie sosy którym polewano dosłownie wszystko. Obsługa ok, zresztą w hotelu byłam rzadkim gościem miałam małą styczność z nimi. Dwa słowa o basenie nie wielkiej głębokości, da się popływać, ale lepiej udać się na plażę.
Opinia: Nie będę się powtarzała z tym co zostało napisane. Od siebie dodam że w hotelu działa mini klub, animacje w ciągu dnia i wieczorem dla dzieci i dorosłych. Nie wiem czy będą się wszystkim podobać. To zależy kto czego oczekuje. Także na miejscu w hotelu znajduje się centrum rozrywkowe. Za dopłatą korzystaliśmy z centrum nurkowania. W samym Varadero jest mnóstwo miejsc w których są rafy do zobaczenia. Ciekawie zrobiony basen. Warto też obsłudze zostawić jakiś napiwek.