zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.
0,49zł/min z VAT Infolinia 801 ­555 401
Mamy web do podróży!
« Powrót do listy opinii

Sandra Club ***

 
8.0

Na podstawie 36 opinii.
Czytaj wszystkie opinie

Najczęściej polecany dla

niewymagających klientów  37% głosów
rodzin z dziećmi  23% głosów
szukających rozrywki  13% głosów

Jakość a cena

90% klientów uważa, że oferta sprostała lub przewyższyła ich oczekiwania.

Hotel i pokoje 8.0
Wyżywienie 7.7
Czystość 8.1
Infrastruktura 8.3
Rekreacja i sport w hotelu 8.4
ten hotel
inne hotele o podobnym standardzie w tym rejonie
ten hotel
inne hotele o podobnym standardzie w tym rejonie
Dodaj opinię Sprawdź oferty

Wszystkie opinie

4.5 opinia z dnia
  Oferta nie sprostała moim oczekiwaniom Polecam dla:
  • niewymagających klientów
Hotel i pokoje 4
Wyżywienie 2
Czystość 6
Infrastruktura 6
Rekreacja i sport w hotelu 8
Podsumowanie 2

Opinia: Nie jeden raz byłem w Tunezji i nocowałem w różnych hotelach ale ten jest poniżej oczekiwań nawet za nie duże pieniądze dla niewymagających. Jedynie animatorzy są na piątkę!

8.5 Ciechocinek opinia klienta z dnia
  Oferta sprostała moim oczekiwaniom Polecam dla:
  • szukających spokoju
Hotel i pokoje 8
Wyżywienie 10
Czystość 8
Infrastruktura 8
Rekreacja i sport w hotelu 8
Podsumowanie 8

Opinia: Bardzo miła i grzeczna obsługa, wspaniała rezydentka Iwonka, bardzo sympatyczni animatorzy. Szczególnie wręcz chwyciła mnie i moich znajomych za serce niespodzianka w Wielki Piątek- zrobiona ze świec "droga krzyżowa" i dekoracja wielkanocne w jadalni.Również przed odjazdem pięknie nam udekorowano jadalnię w ostatnią kolację. Ogólnie było super.

9.5 Jesówka opinia klienta z dnia
  Oferta przewyższyła moje oczekiwania Polecam dla:
  • rodzin z dziećmi
Hotel i pokoje 10
Wyżywienie 8
Czystość 10
Infrastruktura 10
Rekreacja i sport w hotelu 10
Podsumowanie 10

Opinia: Byliśmy z mężem w pierwszej grupie turystów z Polski w roku 2012. ( przełom marca z kwietniem ). Bardzo byliśmy zadowoleni z pobytu, jakosci obsługi i pogody. Polecamy wycieczkę na Sahare. Nocleg w bajecznej oazie, kapiel w basenie termalnym w blasku księzyca i gwiazd. Super. Polecamy Zofia i Jan.

8.0 Jastrzębie Zdrój opinia klienta z dnia
  Oferta sprostała moim oczekiwaniom Polecam dla:
  • rodzin z dziećmi
Hotel i pokoje 8
Wyżywienie 8
Czystość 8
Infrastruktura 8
Rekreacja i sport w hotelu 6
Podsumowanie 8

Opinia: wszystko było ok za wyjątkiem obsługi w barze.czuliśmy się jak natręci.animatorzy super.

6.5 opinia klienta z dnia
  Oferta sprostała moim oczekiwaniom Polecam dla:
  • singli
  • rodzin z dziećmi
  • szukających rozrywki
  • niewymagających klientów
Hotel i pokoje 6
Wyżywienie 6
Czystość 4
Infrastruktura 10
Rekreacja i sport w hotelu 10
Podsumowanie 6

Opinia: byliśmy w Sandrze w terminie od 08.09.-22.09.2011r.
ogólne wrażenie : dobre
w hotelu b. dużo Polaków, animatorzy na 5, obsługa hotelowa w porządku, może poza paniami sprzątającymi, które głównie wymieniają ręczniki i ścielą łóżko
jedzenie - mi osobiście nie podchodziło...nie jestem zbyt wybredna, ale nie pasował mi sposób przyrządzenia potraw i uważam, że były przygotowane z tanich produktów i bardzo tanim kosztem. Mamy porównanie do jedzenia, które kupowaliśmy na mieście (kilka razy jedliśmy w knajpach, więc wiem, jak smakują tunezyjskie potrawy :) ale nie spodziewałam się niczego lepszego za tą cenę. Plus za desery i owoce.
Pokój - dość duży, całkiem ładnie urządzony, ale bez balkonu i na parterze. Nam to osobiście jakoś bardzo nie przeszkadzało. Jak już wcześniej pisałam, nie jestem wybredna, ale zdarzały się dziewczyny, które robiły awantury, że im się nie podoba i chcą wymiany. Nie zgłaszaliśmy nawet, że mamy mrówki w pokoju, bo były niemal w każdym i nastawiłam się na to, jadąc do takiego kraju i takiej klasy hotelu.
Opinie ludzi, których poznaliśmy na naszym turnusie były różne - jedni zadowoleni, inni ciągle narzekali.
Nie można spodziewać się luksusów, jak płaci się za 2-tygodniowe wakacje all in ok.2000zł!
Celowo wybraliśmy tanie lokum, żeby dużo zwiedzać, drugie tyle wydaliśmy na podróże.
Nie polecam dla wybrednych, natomiast dla ludzi ciekawych świata, z dystansem do takich szczegółów - jak najbardziej :) Dobrze się bawiliśmy, poznaliśmy ciekawych ludzi i wakacje zaliczamy do udanych

9.5 Gliwice opinia z dnia
  Oferta sprostała moim oczekiwaniom Polecam dla:
  • rodzin z dziećmi
  • niewymagających klientów
Hotel i pokoje 10
Wyżywienie 8
Czystość 10
Infrastruktura 10
Rekreacja i sport w hotelu 8
Podsumowanie 8

Opinia: Hotel położony w centrum Hammametu Yasmine, 2-3 minuty od plaży. Spędziłyśmy z koleżanką tam tydzień, dostałyśmy bez wsadzania w paszport skromny, czysty pokój na pierwszym piętrze z widokiem na budowę z dużym balkonem, łazienka czysta, zawsze były świeże ręczniki żeby położyć na ziemi żeby nie było syfu (;

Wiem od innych wczasowiczów, że mieli problemy z mrówkami i innym robactwem, jednak 3114 pokój był sterylny pod tym względem, jedynie co to hałas w nocy dobiegający z głównej ulicy ale i to się dało przeżyć :)))

Jedzenie - dobre, choć monotonne, na pewno nikt głodny nie mógł być, jedzenie było non stop donoszone, choć codziennie to samo (raz były frytki które tylko widziałam z daleka, niestety ciężko było się na nie załapać :P)
Napoje dla opcji all inclusive do wyboru do koloru, alkohole niedobre, ale jesli ktoś chciał być pod wpływem, to i tu nie było problemu :)))

Plaża bardzo blisko, od lotniska jakieś 40 minut autokarem, hotel położony w centrum przy głównej ulicy przy Aqua Parku i sklepikach :)

Wybrałyśmy się na pseudo karawanę z wielbłądami z firmy reklamującej się na basenie (jest tabliczka Quady/Karawana) i taki Arab namawiający - 25 dinarów, jedna wielka pomyłka, naciąganie ludzi, miało być w cenie ubranie arabskie, oczywiście okazało się po fakcie , że trzeba zapłacić..


OBSŁUGA -
widać, że się starali, żeby nikomu nic nie zabrakło, stoły się uginały pod ogromem jedzenia, kelnerzy bardzo mili, jeśli się przyszło równo z otwarciem stołówki np na obiad to bez problemu donosili napoje, pytali się czy czegoś nie potrzeba :) później to trzeba samemu było latać do baru przy recepcji po napoje, bo z czekaniem to różnie bywało.. :)


woda - tylko butelkowaną brac z baru, z dystrybutora masakra, śmierdziała, jeśli się usmiechnie ładnie do barmana to da bez problemu nawet dwie, choć PODOBNO przysługuje jedna na pokój :)

Jeśli chodzi o napiwki to wiadomo - mile widziane, aczkolwiek nie domagają się, nie są namolni, potrafią się odwdzięczyć np rezerwacją stoliku i ładnie go urządzeniem, tu jakiś kwiat, t

7.5 Zabkowice Sl opinia z dnia
  Oferta sprostała moim oczekiwaniom Polecam dla:
  • niewymagających klientów
Hotel i pokoje 8
Wyżywienie 6
Czystość 8
Infrastruktura 8
Rekreacja i sport w hotelu 8
Podsumowanie 6

Opinia: Ogolnie jestem zadowolona z hotelu. Pokoj mialam duzy i czysty. Klimatyzacja dziala. Obsluga hotelu zyczliwa i pomocna. W poblizu Aqua park, super sprawa nie tylko dla najmlodszych :) Plaza bywala brudna a morze z glonami ale nie bylo tragedi. W opcji all na plazy dostepna jedynie woda, ktora nie zawsze byla mineralne!!! Proponuje kupowac za 1 din 1.5 l wode lub piwo w barze za 3 din. Jedynie moge narzekac na jedzenie, zbyt monotonne i niesmaczne. Duzy plus z kolei za ciasta i arbuzy. Nie miala problemow zoladkowo-jelitowych a mam dosc wrazliwy zoladek wiec wszystko OK. Polecam osobom niewymagajacym.

9.5 Lublin opinia z dnia
  Oferta przewyższyła moje oczekiwania Polecam dla:
  • singli
  • rodzin z dziećmi
  • rodzin z małymi dziećmi
  • szukających rozrywki
  • niewymagających klientów
Hotel i pokoje 10
Wyżywienie 8
Czystość 10
Infrastruktura 10
Rekreacja i sport w hotelu 8
Podsumowanie 10

Opinia: Sympatyczny hotel w doskonałym położeniu. Zdecydowanie dla tych którzy jadą na wakacje a nie do hotelu. Cena bardzo przystępna, a sam hotel zupełnie w porządku. Przyjemnie, czysto, jedzenie smaczne, typowe dla rejonu. Rezydenci uprzejmi i pomocni. Plaża niedaleko, krótki spacer. W okół hotelu mnóstwo atrakcji. Carthage Land, nowa medina, do starego Hammametu blisko, super deptak, sklepy, restauracje. Zdecydowanie polecam wszystkim!!!

5.0 Warszawa opinia z dnia
  Oferta nie sprostała moim oczekiwaniom Polecam dla:
  • niewymagających klientów
Hotel i pokoje 6
Wyżywienie 2
Czystość 6
Infrastruktura 6
Rekreacja i sport w hotelu 6
Podsumowanie 4

Opinia: Opcja all inclusive to parodia. Jeden czynny bar w którym ciągle brakuje napojów na przemian zimnych , ciepłych jak i alkoholowych . Wyżywienie to wersja dla wegetarian. Jeśli się pojawia mięso to wystarcza go maksymalnie na 5 minut. Wspomniane przez kogoś frytki może i są codziennie. Ja widziałem je przez 1min od chwili wyniesienia przez kucharza. Natychmiast zakłębił się przy nich tłum i po minucie został pusty pojemnik. Spośród ciepłych dań najwięcej było kartofli i marchwi w różnej formie ,poza wspomnianymi frytkami . Z owoców codziennie był arbuz i arbuz przez cały tydzień. Można by jeszcze dużo pisać , ale po co. Polecam Tunezję , ale nie w tym hotelu.

9.5 Mysłowice opinia z dnia
  Oferta przewyższyła moje oczekiwania Polecam dla:
  • rodzin z dziećmi
  • szukających rozrywki
  • niewymagających klientów
Hotel i pokoje 10
Wyżywienie 8
Czystość 10
Infrastruktura 10
Rekreacja i sport w hotelu 10
Podsumowanie 10

Opinia: Witam,właśnie wróciliśmy z wakacji w Tunezji (29.05.-12.06.2011) hotel Sandra Club-jest to bardzo fajny hotelik w pobliżu dużo sklepów i port ,ładny basen codziennie sprzątany leżaki i parasole bezpłatne do plaży ok.250m,pokoje sprzątane codziennie,jedzenie dobre duży wybór sałatek i ciast ale najlepszą atrakcją hotelu są animatorzy którzy są tam zajebiści,cały dzień zabawiają gości począwszy od rana-gimnastyka wodna,strzelanie z łuku,rzutki,kulki,piłka wodna kończąc wieczorem mini disco dla dzieci,różnego rodzaju kabarety a później dyskoteka prowadzona przez animatorów (Brahim,Naf Naf,Speedy,Wajdi,Sadok,Nagui oraz super Jambo) których serdecznie pozdrawiamy.Polecamy ten hotel ponieważ za nieduże pieniądze można wypocząć i super się zabawić.
Agnieszka i Marcin, Mysłowice.

100% bezpieczeństwa

Bezpieczeństwo Twojej płatności elektronicznej gwarantuje firma eCard.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.