
rodzin z dziećmi 33% głosów
wymagających klientów 22% głosów
podróż poślubna 11% głosów
100% klientów uważa, że oferta sprostała lub przewyższyła ich oczekiwania.
Opinia: Znakomity hotel za niską cene (w okresie 11.-18.04.2012). Ładny pokój. Bardzo czysto. Jedzenie bardzo smaczne. Plaża odległa, ale dogodny i bezpłatny transport. Plaża bardzo urokliwa.
Opinia: Byliśmy w tym hotelu w maju 2009r i mieliśmy szczęście że dostaliśmy pokój ze strony basenu i widokiem na góry i było super. Pokoje po zewnętrznej stronie są usytuowane przy ulicy gdzie są narażone na hałas, oraz boczne skrzydła mają nieciekwae widoki, z jednej strony blaszane dachy miejsc postojowych ( gdzie 2 razy w tygodniu odbywaja się w tym miescu targ) a drugie skrzydło to pokoje z widokiem na rozpoczętą budowę. Cieszyliśmy się że nam się udało nie dostać tam pokoju. Ale za to Kemer bardzo nam się spodobało, usytuowanie miasta wzdłuz wysokiego pasma górskego robi niesamowite wrażenie. Gorąco polecamy to przepiękne miejsce. P{ozdrawiamy.
Opinia: Wrześniowy urlop spędziliśmy w tym hotelu.Hotel nowy,zadbany,pokoje przyjemne z klimatyzacją,balkonem,łazienka z wanna,suszarka,codziennie sprzatane.Obsługa hotelu bardzo mila,dbali o czystosc,ład i miła atmosfere.Hotel posiada basen niewielki ale wystarczajacy oraz brodzik dla dzieci.Leżac przy basenie mozna podziwiac gory.Do plazy kamienistej 20minut spacerkiem,do piaszczystej dowozil busik ktory jezdzi kilkanascie razy dziennie.Jedzenie bardzo dobre urozmaicane,nie mozna sie znudzic.Animatorzy zajmowali sie do poludnia dziecmi,organizowali zabawy dla wszystkich przy basenie,wieczorem karaoke,dyskoteka.W hotelu jest tez "mini spa" sauna,łaznia turecka,masaż.Bardzo polecam hotel Viking Star,Kemer ładne ciekawe miasteczko oraz biuro GTI.