58 ­325 30 00
Infolinia 801 ­555 401 koszt połączenia 0,49zł/min z VAT

Marbella

stolica:Madryt
powierzchnia:504 782 km2
ludność:39 996 671
język:urzędowy: hiszpański. inne języki: kataloński, galicyjski, baskijski
waluta:euro (EUR)
zasilanie:220 V
Sprawdź oferty

Opis

Ten jeden z najpopularniejszych kurortów Wybrzeża Słońca, otoczony pięknymi plażami kusi turystów nie tylko ciepłym śródziemnomorskim klimatem i egzotyczną roślinnością, ale również wszelkimi możliwymi udogodnieniami i formami rozrywki, oferowanymi przez liczne hotele wysokiej klasy. Jak sama nazwa regionu wskazuje tu zawsze świecie słońce, dlatego to niegdyś typowo rybackie, maleńkie miasteczko dzisiaj jedna z najbardziej ekskluzywnych miejscowości wybrzeża zawsze przyciągało i nadal przyciąga rzesze zagranicznych turystów pragnących wypoczynku bądź rozrywki. Wielu miłośników i znawców kultury i sztuki przyjeżdża w te rejony podziwiać pozostałości pełnej przepychu, orientalnej kultury islamu. Malownicze krajobrazy, zabytki muzułmańskie i chrześcijańskie (głównie katedry i kościoły z XVI, XVII wieku), a w tą niezwykłą mozaikę wkomponowane bogate hotele sprawiają, ze region cieszy się wielką popularnością wśród odwiedzających Costa del Sol.

Atrakcje turystyczne

W Marbelli można się cieszyć wszystkimi możliwymi atrakcjami i udogodnieniami. Specjalnie podświetlane pola golfowe (ponad 40 - dzięki nim pasjonaci golfa mogą oddawać się grze również nocą), doskonałe warunki do uprawiania sportów wodnych: pływania, żeglarstwa czy windsurfingu (w morzu można się kąpać niemal przez cały rok), jazda konna i tenis - wszystko to znajduję się w zasięgu ręki. Marbella jest także rajem dla turystów lubiących ryzyko (liczne kasyna) i dla pań preferujących zakupowe szaleństwa ? pełno tu bowiem butików, sklepików i centrów handlowych.
Dla zwolenników spokojnego wypoczynku i słodkiego leniuchowania prawdziwą przyjemnością będzie spacer po licznych bajecznych promenadach w cieniu egzotycznej roślinności.

Wybierz inny region

Wybierz inny kraj

100% bezpieczeństwa

Bezpieczeństwo Twojej płatności elektronicznej gwarantuje firma eCard.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.