kod oferty: EG-180580

Tajlandia - Bangkok i perły Morza Andamańskiego ***

Lokalizacja: Tajlandia » Bangkok
Zakwaterowanie: wycieczka objazdowa
Wyjazd od dnia: 27.07.2017
Cena od: 7 112 zł 13 dni/os. 7 235 zł
  Rezerwuj  

Ocena wycieczki

100% klientów
poleca tę wycieczkę

8.2

Na podstawie
1 opinii

Zadaj pytanie do oferty zamknij

Tajlandia - Bangkok i perły Morza Andamańskiego ***

Wyślij
Anuluj

Prezentacja oferty

Kalkulacja ceny dla dwóch osób dorosłych

Wylot z: Warszawa - Chopin 27.07.2017   godz. 15:00       Powrót z:  Bangkok 11.08.2017   godz. 00:10
Cena za pokój
Pokój dwuosobowy (standardowy) wyżywienie: według programu  
(zakres i warunki)    
Cena za osobę dorosłą Cena całkowita dla dwóch osób dorosłych (wraz z ubezpieczeniem)  
Rezerwacja jest w 100% darmowa i nie zobowiązuje do zakupu wycieczki. Rezerwuj
Masz pytania? Napisz do nas, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą. Zapytaj o ofertę
* Szczegółowej kalkulacji dokona Konsultant po złożeniu rezerwacji.

Rainbow o tej ofercie

Zalety wg klientów

 • Perły Bangkoku: świątynia Złotego Buddy, rynek kwiatowy w Chinatown, Pałac Królewski, Wat Pra Kaeo.
 • Zwiedzanie Muzeum Budowniczych Mostu na Rzece Kwai, z eksponatami i informacje na temat kolei tajsko-birmańskiej.
 • Wyspy Phi Phi - najpiękniejsze wyspy Morza Andamańskiego.
 • Doskonały program wycieczki
Udogodnienia hotelu
 • Oferty egzotyczne

Kategoria

***

Opis oferty

Zakwaterowanie:

Część objezdowa

Hotele dobrej klasy, odpowiadające standardowi ***/ **** w ocenie organizatora.

Pokoje: we wszystkich hotelach są wyposażone w TV, klimatyzację, łazienki z WC i często mini bar (dodatkowo płatny). Pokój 3 - osobowy to z reguły pokój 2 - osobowy z dostawką (dostawka na ogół w formie łóżka polowego lub rozkładanej kanapy).

Część pobytowa

W sezonie Egzotyka

Zakwaterowanie w wybranym hotelu na Phuket. Opisy poszczególnych hoteli w katalogu.

W sezonie Lato

Hotele standard odpowiadający **** - zakwaterowanie w hotelu Al's Resort lub podobnym na plaży na Koh Samui. Komfortowe pokoje z łazienką, wyposażone w TV, klimatyzację i telefon, mini-bar (dodatkowo płatny).

Do dyspozycji gości:

W hotelach restauracja, bar i w większości hoteli basen

Program

Bangkok i Szmaragdowy Budda • wodospady Erawan • pałac Ramy IV • tropikalne krajobrazy Krabi • wyspa Phi Phi • pobyt na wyspie Koh Samui

Dzień 1

Zbiórka na 2 godziny przed wylotem na lotnisku im. F. Chopina, Warszawa -stanowisko Rainbow znajduje się w strefie "Biura Podróży", w łączniku pomiędzy strefą B a C lotniska (vis a vis sklepu "Virgin"). Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na r.pl/rozklady. Wylot samolotem rejsowym do Bangkoku (z przesiadką w jednym z portów europejskich, Stambule lub w jednym z portów Płw. Arabskiego).

Dzień 2

Przylot do Bangkoku. Odprawa paszportowa i transfer do hotelu. Zakwaterowanie w hotelu, odpoczynek po podróży. Wieczorem kolacja w hotelu.

Dzień 3

Śniadanie w hotelu, a następnie zwiedzanie Bangkoku: świątynia Złotego Buddy, rynek kwiatowy w Chinatown, Pałac Królewski, na terenie którego znajduje się również Wat Pra Kaeo - świątynia gdzie przechowywany jest najsłynniejszy tajski posąg Buddy - niewielki Budda Szmaragdowy. Po zwiedzaniu lunch. Po południu wycieczka po Klongach - rejs łodzią po kanałach, które w przeszłości stanowiły alternatywny system komunikacyjny Bangkoku. Wieczorem dla chętnych kolacja z pokazem artystycznym (dodatkowo płatny ok. 1800 THB lub ok. 60 USD).

Dzień 4

Śniadanie w hotelu i wyjazd na pływający targ w Damnoen Saduak. Następnie przejazd do Parku Narodowego Erawan. Przy wejściu do parku znajduje się kilka małych restauracji gdzie można spróbować tajskiej kuchni - płatne we własnym zakresie. W Erewan zobaczymy jedne z najpiękniejszych wodospadów w Tajlandii (dodatkową atrakcją będzie możliwość kąpieli w wodospadach). Nocleg i kolacja w hotelu nad rzeką w pobliżu Kanchanaburi. (Trasa ok. 280km).

Dzień 5

Po wczesnym śniadaniu wykwaterowanie i wyjazd z hotelu. Przejazd do obozu słoni- dla chętnych przejażdżka na słoniach (dodatkowo płatna ok. 800 THB - ok. 30 USD). Następnie przejedziemy do Kanchanaburi i zwiedzimy Muzeum Budowniczych Mostu na Rzece Kwai, w którym znajdują się eksponaty i informacje na temat kolei tajsko-birmańskiej. Następnie podjedziemy do mostu na rzece Kwai. Podczas zwiedzania dla chętnych lunch w restauracji na tratwie przycumowanej do nabrzeża (dodatkowo płatny ok. 350 THB - równowartość ok. 12 USD). Około południa wyjazd w kierunku nadmorskiego miasteczka Hua Hin. Po drodze krótka wizyta w Khao Wang - pałacu Ramy IV. Na wzgórze pałacowe wjedziemy kolejką linową. Nocleg i kolacja w hotelu nad morzem w Pranburi, niedaleko Hua Hin. (Trasa ok. 270km).

Dzień 6

Po śniadaniu wyjazd w kierunku Krabi, prowincji w południowej Tajlandii położonej nad Morzem Andamańskim, która od wielu lat przyciąga turystów z całego świata. Wyjątkowy krajobraz Krabi tworzy wybrzeże usiane małymi, urokliwymi wyspami, zadziwiające formacje skalne, jaskinie, wodospady, a przede wszystkim przepiękne białe plaże. Po drodze przerwa na lunch. Zakwaterowanie w hotelu niedaleko jednej z najpiękniejszych plaż Krabi - Ao Nang. Wieczorem polecamy przejażdżkę tuk-tukiem wzdłuż plaży do centrum turystycznego z licznymi sklepami i restauracjami. (Trasa ok. 550km).

Dzień 7

Po śniadaniu czas wolny na plażowanie i samodzielne odkrywanie uroków okolicy. Możliwość skorzystania z wycieczki kajakowej w lasy namorzynowe (dodatkowo płatna ok. 45 USD). Nocleg w hotelu.

Dzień 8

Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu. Z Krabi udamy się promem na Wyspy Phi Phi, uważane za najpiękniejsze wyspy Morza Andamańskiego.

Uwaga! Należy przygotować torbę na bagaż podręczny, który zabiorą Państwo ze sobą na wyspę Phi Phi (bagaż główny zostanie w Krabi). Na jednej z wysp Phi Phi spędzimy 2 noce, korzystając z uroków tutejszych plaż. Kolacja i nocleg w hotelu. (Trasa ok. 30km).

Dzień 9

Po śniadaniu czas wolny na plażowanie i kąpiele. Dla chętnych całodniowa wycieczka łodzią motorową po okolicznych tropikalnych wysepkach. W programie kilka postojów na pływanie i nurkowanie z rurką oraz lekki lunch na jednej z plaż (cena wycieczki wraz z lunchem ok. 70 USD/os.).

Dzień 10

Po śniadaniu wykwaterowanie i przeprawa promowa z wyspy Phi Phi do Krabi. Następnie dalszy transfer i przeprawa promowa na wyspę Koh Samui. Po drodze przerwa na lunch. Zakwaterowanie w hotelu na wyspie, czas wolny. Nocleg. (Trasa ok. 300km).

Dzień 11 - 14

Pobyt na plaży na wyspie Koh Samui (wyżywienie - tylko śniadania). Czas wolny na wypoczynek, kąpiele morskie i słoneczne. Dla chętnych za dodatkową opłatą możliwość korzystania z wycieczek opcjonalnych (całodniowy rejs łodzią na pobliskie wysepki lub objazd wyspy Koh Samui).

Dzień 15

Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu, przeprawa promowa z wyspy Koh Samui i transfer na lotnisko na Phuket. Po drodze przerwa na lunch. Przelot samolotem rejsowym do Polski (z przesiadką w jednym z portów europejskich, Stambule lub w jednym z portów Płw. Arabskiego). Lądowanie w Warszawie w zależności od linii lotniczej - 15 dnia wycieczki wieczorem lub 16 dnia. Aktualne rozkłady na stronie r.pl/rozklady. (Trasa ok. 320km).

Uwagi do programu

• Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu.

• Ze względu na restrykcyjne i egzekwowane przepisy dotyczące pracy pilotów wycieczek

W Tajlandii, w niektórych obiektach polski pilot nie ma prawa nie tylko oprowadzać czy tłumaczyć lokalnego przewodnika, ale nawet nie ma do nich wstępu. W szczególności dotyczy to kompleksu pałacowego w Bangkoku.

• W hotelu pokój 3 - osobowy, to z reguły pokój 2 - osobowy z dostawką (dostawka na ogół w formie łóżka polowego lub rozkładanej kanapy).

świadczenia

Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem rejsowym na trasie Warszawa - Bangkok, Phuket - Warszawa, opłaty lotniskowe, zakwaterowanie w hotelach (13 rozpoczętych dób hotelowych), transfery klimatyzowanym autokarem na terenie Tajlandii, wyżywienie jak w programie (13 śniadań, 2 lunche/obiady, 4 kolacje), obsługę polskiego przedstawiciela podczas odprawy na lotnisku w Polsce, opiekę polskiego pilota podczas zwiedzania, program turystyczny j. w. oraz ubezpieczenie TU Europa (wariant standard: NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).

Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, przejażdżek łodziami, rikszami itp, obowiązkowej opłaty na wynagrodzenie dla lokalnych przewodników, napiwki dla kierowców, bagażowych, kelnerów, personelu hotelowego etc. (łącznie bilety wstępu, przewodnicy, rejsy łodzią i napiwki ok. 140 USD, płatne obowiązkowo pilotowi jako pakiet), dodatkowych posiłków podczas wycieczki, napojów do posiłków oraz wycieczek lokalnych.

Inne

Waluty

Zaleca się zabranie USD, choć można również wymieniać Euro, funty brytyjskie i inne powszechnie akceptowane waluty. Pieniądze można wymienić w licznych bankach i kantorach oraz hotelach (tutaj kurs jest zawsze niekorzystny)

Uwaga!

• W Tajlandii nie są akceptowane banknoty 50 USD oraz 100 USD starych edycji (z małymi wizerunkami prezydentów).

• Jeśli Klienci zabierają ze sobą dolary amerykańskie należy pamiętać, że w krajach Azji Pd.-Wsch. nie są akceptowane banknoty wydane przed 1996 r. i/lub zniszczone, naddarte, itp.

Opinie klientów

Klienci oceniają tę wycieczkę na 5.4/6. Sprawdź opinie: http://r.pl/bangkok-i-perly-morza-andamanskiego/zakwaterowanie-tst

Wizy

Zniesiono obowiązek wizowania dla obywateli polskich.

Paszport musi być ważny min. 6miesięcy od daty powrotu.

Klienci posługujący się innymi paszportami niż polskie zobowiązani są do uzyskania odpowiednich wiz we własnym zakresie. Wszelkie informacj, e dotyczące procedur wizowych zamieszczone w ofercie, odnoszą się do obywateli polskich.

Infolinia 58 300 16 90 dla abonentów spoza TP S.A.
Dokumenty organizatoraWażne informacje
Czy wiesz że?
 • gwarantujemy najniższe ceny
 • nie pobieramy prowizji
 • mamy 12 lat doświadczenia
 • porównujemy oferty 100 biur podróży
 • w 2014 roku wysłaliśmy na wakacje ponad 103 000 osób
 • mamy bazę ponad 45 000 opinii internautów o hotelach i kierunkach
8.2

Na podstawie 1 opinii.

Najczęściej polecana

Nastawionym na zwiedzanie  100%

 

Jakość a cena

100% klientów uważa, że oferta sprostała lub przewyższyła ich oczekiwania.

Intensywność 8.0
Transport 9.0
Zakwaterowanie 8.0
Program 8.0
Wyżywienie 8.0
Przeczytaj opinie innych o tej wycieczce

100% bezpieczeństwa

Bezpieczeństwo Twojej płatności elektronicznej gwarantuje firma eCard.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.