Atur sp. z o.o.

Jako polski lider w organizowaniu wyjazdów do państw basenu Morza Czarnego i Śródziemnego, Atur posiada szeroką ofertę wypoczynku w Bułgarii. Specjalizacją biura jest wypoczynek w regionie Złotych Piasków, Słonecznego Brzegu oraz Sozopolu i bogatej w liczne kurorty wakacyjne Grecji.

Oferta biura obejmuje Grecję kontynentalną (Półwysep Peloponez), wyspy Mykonos i Santorini.
Dla amatorów wycieczek z dojazdem autokarowym, biuro podróży Atur, posiada interesujące propozycje wypoczynku w Bułgarii, Hiszpanii oraz we Włoszech.

Wielbicielom aktywnego odpoczynku, biuro poleca wycieczki łączące wypoczynek ze zwiedzaniem, do takich państw jak Bułgaria czy Grecja. Zwolennikom wycieczek z dojazdem własnym, Atur daje możliwość niedrogich eskapad do wielu turystycznych regionów Europy.

Nowością biura są krótkie, kilkudniowe wypady do interesujących miejsc w Europie. Zadedykowany temu program "Wielkie Metropolie", obejmuje zwiedzenie Aten, Barcelony, Lizbony, Madrytu, Londynu, Paryża oraz Rzymu.

Biuro podróży Atur, zapewnia wyloty z pięciu lotnisk lokalnych w Polsce oraz duży wybór tras przejazdu przez Polskę w przypadku imprez autokarowych.

100% bezpieczeństwa

Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń płatności.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.