Best Reisen Group

Na polskim rynku działają już od 25 lat. Ich specjalizacja to wakacje w Egipcie, Tunezji, Turcji i Bułgarii, ale w ofercie mają o wiele więcej! Na przykład pakiety łączące w czasie jednego wyjazdu wizyty w trzech krajach. Jeśli szukasz dobrze przygotowanego, niebanalnego wyjazdu lub podróży poślubnej, koniecznie sprawdź ofertę Best Reisen Group.

Na czele firmy od samego początku stoi jej założycielka i prezes, Leila Ben Arfi, z pochodzenia Tunezyjka, która od czasów studiów mieszka w Polsce. Poza wyjazdami do Egiptu, Tunezji, Turcji, Bułgarii w ofercie biura można znaleźć też wycieczki na Maltę oraz Cypr i do krajów egzotycznych. Dużą popularnością cieszą się też Zjednoczone Emiraty Arabskie, Indie, Sri Lanka, Malediwy, Mauritius, Seszele, Zanzibar, Tajlandia, Wietnam, Malezja, Indonezja, Singapur, Dominikana, Meksyk, Gwadelupa i Martynika. Biuro zajmuje się także organizacją ślubów na Sri Lance, a do każdego z kierunków znajdujących się w programie oferuje również podróże poślubne. Jako pierwsze w Polsce stworzyło atrakcyjne pakiety łączące pobyty w dwóch lub trzech krajach w czasie jednego wyjazdu, sprzedawane pod nazwą Luksusowe Duety i Luksusowe Trio. W ramach tych programów klienci na pierwszym etapie zwiedzają Dubaj, a później udają się w dalszą podróż na Sri Lankę, Malediwy, Zanzibar, do Indii lub innego kierunku z oferty Best Reisen. Inną opcją jest połączenie zwiedzania Dohy (Katar) i wybranego kraju z programu touroperatora.

Best Reisen został wybrany na autoryzowanego sprzedawcę biletów na wystawę światową Dubai Expo 2020, która rozpocznie się w Dubaju 20 października 2020 roku i potrwa do kwietnia 2021 roku. W ofercie znajdują się zarówno same bilety występu, jak i w połączeniu z przelotem i pobytem w emiracie.

Nawiązali współpracę z Dubai Parks&Resorts - kompleksem 4 parków rozrywki pod Dubajem, w skład którego wchodzą Legoland, Legoland Waterpark, Bollywood (stworzony wokół tematyki filmów bollywoodzkich) i Motiongate (stworzony wokół tematyki hollywoodzkiej).

Best Reisen jest członkiem Polskiej Izby Turystyki, Mazowieckiej Izby Turystyki, posiada wszelkie zezwolenia na prowadzenie działalności organizatora turystyki (wpis do Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Województwa Mazowieckiego - numer zaświadczenia 1057 oraz gwarancję ubezpieczeniową dla organizatora turystyki), szczyci się certyfikatem wydawanym przez KRD: RZETELNA FIRMA oraz tytułem BIURO PODRÓŻY 2012 przyznanym przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej. Touroperator otrzymał też nagrodę za najlepszy katalog biura podróży w plebiscycie Róża Kolumba organizowanym przez dwutygodnik Wiadomości Turystyczne, uczestniczy w programie Transparentny Touroperator, posiada certyfikat Biuro Podróży Przyjazne Zdrowiu Turysty. Z każdym rokiem otrzymuje coraz wyższe noty w ratingach opracowanych przez Instytut Badań Rynku Turystycznego TravelDATA.

100% bezpieczeństwa

Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń płatności.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.