Best Reisen Group

Historia marki Best Reisen na polskim rynku liczy już 24 lata. W tym czasie firma zdobyła uznanie licznych klientów oraz agencji turystycznych.

Biuro specjalizuje się w egzotyce. Jest jednym z czołowych organizatorów wyjazdów do Zjednoczonych Emiratów Arabskich i na Sri Lankę. Biuro zasłynęło na rynku turystycznym dzięki łączeniu dwóch kierunków podczas jednego urlopu, na przykład duetami Dubaj i Malediwy, Dubaj i Sri Lanka, Dubaj i Seszele, Dubaj i Zanzibar.

Wśród egzotycznych kierunków oferowanych przez biuro znajdują się również Indie, Malediwy, Mauritius, Seszele, Zanzibar, Tajlandia, Wietnam, Malezja, Indonezja, Singapur. Wśród bliskich destynacji oferowane są Malta, Egipt, Tunezja, Bułgaria.

Dla Best Reisen głównym celem jest zadowolenie klienta wakacji, dlatego proponowane hotele i wycieczki są zawsze sprawdzane przez pracowników organizatora osobiście.

Best Reisen jest stabilną, godną zaufania firmą, która dzięki wiedzy i doświadczeniu pracujących w niej pasjonatów spełnia marzenia swoich klientów o wspaniałych wakacjach.

100% bezpieczeństwa

Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń płatności.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.