Coral Travel - Wezyr Holidays

Coral Travel Wezyr Holidays działa na polskim rynku turystycznym od 1999roku. Od tego czasu, zapewniając swoim Klientom bezpieczny i spokojny wypoczynek, marka Coral Travel Wezyr Holidays zgromadziła pokaźne grono stałych i wiernych klientów. Dzisiaj jest to jeden z największych organizatorów wyjazdów na rynku polskim.
Od 2006 roku Coral Travel Wezyr Holidays należy do holdingu OTI www.otiholding.com. W skład Grupy OTI Holding wchodzą touroperatorzy, biura agencyjne, firma ochrony i sieć hotelowa z 5 krajów: Polski, Turcji, Rosji, Ukrainy i Egiptu.
Ogromnym atutem Coral Travel Wezyr Holidays jest doskonała znajomość światowego rynku turystycznego. Ciągłe starania w sprostaniu oczekiwaniom Klientów, zaowocowały poszerzeniem oferty o nowe kierunki. Oprócz Turcji w ciągu kilku lat Coral Travel Wezyr Holidays wprowadził do sprzedaży wakacje w Egipcie, Tunezji oraz na greckich wyspach: Krecie i Rodos. We wszystkich Klienci mają do dyspozycji sprawdzone i zróżnicowane pod względem standardu i ceny hotele. Najnowsze propozycje to orientalne Maroko i słoneczna Hiszpania.
Poza sprzedażą indywidualną Coral Travel Wezyr Holidays prowadzi zagraniczne wyjazdy integracyjne dla firm, służbowe spotkania i konferencje w najlepszych hotelach .
Wybór oferty Coral Travel Wezyr Holidays - to niezapomniany wypoczynek i gwarancja jakości.

100% bezpieczeństwa

Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń płatności.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.