MARCO Biuro Podróży

Biuro Podróży MARCO działa na rynku turystycznym od 1991 r. - od 24 lat specjalizuje się w organizacji wycieczek objazdowych, wczasów pobytowych, pielgrzymek oraz imprez turystycznych przygotowywanych na zamówienie firm i instytucji. W ofercie biura znajdują się także bilety międzynarodowej komunikacji autokarowej, bilety lotnicze oraz ubezpieczenia wyjazdów zagranicznych. MARCO każdego roku poszerza ofertę o nowe kierunki podróży jednocześnie rozwijając sprzedaż agencyjną na rzecz innych touroperatorów, stanowiącą uzupełnienie oferty własnej.

Dewiza biura to profesjonalizm w przygotowaniu imprez oraz wysoka jakość świadczonych usług połączona z bogatymi programami zwiedzania. MARCO posiada zezwolenie na prowadzenie działalności w zakresie organizowania imprez turystycznych (numer 0491). Jest także członkiem Beskidzkiej Izby Turystyki.

Wybór oferty MARCO to gwarancja podróżowania komfortowymi autokarami oraz wypoczynku w atrakcyjnych miejscach, w hotelach o sprawdzonym standardzie za konkurencyjną cenę.

100% bezpieczeństwa

Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń płatności.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.