Mouzenidis Travel

Mouzenidis Travel działa na polskim rynku turystycznym od 2015 r. Od 1995 r. firma działa na 15 rynkach europejskich i azjatyckich - m.in.: w Niemczech, we Włoszech, w Polsce, na Węgrzech, w Bułgarii, Rumunii, Rosji, i na Ukrainie.

Sezon Lato 2016 jest pierwszym pełnym sezonem, gdzie będą oferowane imprezy pakietowe, oparte o własną linię lotniczą Ellinair. Jako lider organizujący wycieczki do Grecji Mouzenidis Travel oferuje wyloty z Warszawy i Katowic na Chalkidiki i Riwierę Olimpijską oraz Kretę. W bogatym portfolio znajduje się blisko 500 hoteli (od 2 do 5 gwiazdkowych), w każdej formule wyżywienia. W najbliższym czasie planowane są kolejne regiony oparte o przeloty czarterowe, a w ramach tzw. "dojazdu własnego" istnieje możliwość rezerwacji ok. 2000 hoteli w całej Grecji.

Siedziba firmy znajduje w Grecji, w Salonikach, ale filie biura działają również w: Atenach, na Riwierze Olimpijskiej i Chalkidiki, Peloponezie, Krecie, Korfu, Rodos, Thassos i Zakynthos. Co roku z Mouzenidis Travel podróżuje i wypoczywa ponad 500000 Klientów. Biuro dysponuje własną linią lotniczą Ellinair oraz własną siecią hoteli Bomo Club i własną flotą ponad 100 autokarów transferowych (wszystkie z wi-fi na pokładzie). W sezonie letnim 2014 r. odbyło się około 100 bezpośrednich lotów tygodniowo z ponad 30 miast Europy Wschodniej do ośrodków turystycznych w Grecji. Cały rok regularnie odbywają się loty także we współpracy z "Aeroflot", "VIM - Avia", "Saratov Airlines", "Aegean Airlines", "Belavia" "Ural Airlines". Firma działa w ramach grupy Mouzenidis Group (18 podmiotów), które dodatkowo biznesowo wspierają biuro. Największe z nich to: AciveMice (organizuje zorganizowane wyjazdy dla grup), Wedding Melody (specjalizuje się w organizacji ceremonii weselnych), Ellin Yacht (specjalista w wynajmie jachtów).

100% bezpieczeństwa

Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń płatności.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.