Neckermann Polska Biuro Podróży sp. z o.o.

Neckermann Polska Biuro Podróży Sp. z o.o należy do jednego z największych koncernów turystycznych w Europie - Thomas Cook AG, który szczyci się aż 160-letnią tradycją
Sumiennie dobrana oferta, współpraca z renomowanymi liniami lotniczymi oraz fachowa obsługa na miejscu służą spełnieniu marzeń o idealnym urlopie.

Neckermann wciąż poszerza swoją ofertę, czyniąc ją jedną z najbardziej bogatych pod względem kierunków i wyboru zakwaterowania na rynku.
W gąszczu propozycji wymienić można: Hiszpanię, Portugalię, Włochy, Maltę, Cypr, Grecję, Bułgarię, Turcję, Tunezję, Egipt, Maroko, Meksyk, Dominikanę, Kubę i Kenię.

Wśród różnorodnej oferty biura warto wspomnień o propozycjach z dojazdem własny, która obejmuje 14 różnych kierunków min: Chorwację, Hiszpanię, Włochy, Francję, a także Austrię. Natomiast Katalog HIT jest gwarancją taniej podróży. Są to propozycje spędzenia wczasów w obiektach o wysokim standardzie przy zachowaniu bardzo korzystnej ceny.

Warto zwrócić uwagę na możliwość wyboru niestandardowych długości pobytu na wybranych kierunkach np. 5, 9, 10 czy 12 dniowych.

Obsługiwane kierunki

100% bezpieczeństwa

Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń płatności.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.