Net Holiday

Net Holiday jako pierwszy internetowy touroperator na rynku turystycznym w Polsce od kilku lat swojej działalności oferuje Klientom wysoką jakość usług w bardzo konkurencyjnych cenach.

Oferta wypoczynku przygotowana jest w myśl zasady: ?U nas płacisz tylko za wakacje?. Nie prowadzi kosztownych kampanii reklamowych dzięki temu przeznacza więcej środków na przygotowanie wysokiej jakości oferty, jednocześnie inwestując w jakość, bezpieczeństwo i profesjonalną opiekę podczas wyjazdu.

Net Holiday to przede wszystkim zespół profesjonalistów z solidnym doświadczeniem zawodowym, dla których priorytetem jest wysoka satysfakcja i bezpieczeństwo Klientów.

Aby zagwarantować odpowiednią jakość wypoczynku stale wizytują wszystkie oferowane hotele, zatrudniają najlepszych rezydentów oraz animatorów oraz na bieżąco badają satysfakcję Klientów. Wysokie opinie osób, które wypoczywały z Net Holiday, stanowią tego potwierdzenie.

Dynamiczny i stały rozwój firmy zapewnia szeroka oferta wczasów lotniczych obejmująca kraje basenu Morza Śródziemnego, Wyspy Kanaryjskie, Egipt, Bułgarię, Turcję, Maroko oraz wyjazdów wypoczynkowych połączonych ze zwiedzaniem. To wybór spośród 20 najbardziej popularnych destynacji z wylotami z 9 lotnisk w Polsce.

Net Holiday znany jest również z sieci hoteli przeznaczonych dla wypoczynku rodzinnego typu Family Club z polskimi animatorami.

Posiada gwarancję ubezpieczeniową wystawioną przez Europäische Reiseversicherung AG (ERV AG), będącym wiodącym ubezpieczycielem, specjalizującym się w ubezpieczeniach podróży. Firma zarejestrowana jest w Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych. Net Holiday posiada certyfikat Polskiego Związku Organizatorów Turystyki oraz uczestniczy w Programie Firma Wiarygodna Finansowo.

100% bezpieczeństwa

Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń płatności.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.