Orka Travel

Zapraszamy wszystkich Państwa do słonecznych Włoch. Poznacie Państwo z nami pełną uroku i tajemnic Sycylię, wspaniałą kuchnie i ciągle gorącą Etnę. Skosztujecie niesamowicie słodkich winogron i pomarańczy dojrzewających w Kalabrii i zapomnicie o wszelkich troskach w rytmie muzyki i tańca na największej plaży Europy w Rimini. Nasza oferta skierowana jest do rodzin, dzieci i młodzieży a także dla osób pragnących aktywnie wypocząć. Oprócz wyjazdów do Włoch prezentowanych w katalogu zajmujemy się rezerwacją apartamentów i hoteli dla klientów indywidualnych i grup w Europie i na świecie. Współpracując ze znanymi touroperatorami możemy zaproponować niezwykle atrakcyjne ceny i lokalizacje.
Zapraszamy do zakupu naszych voucherów podróżnych, realizując je w naszym biurze mogą je Państwo wykorzystać do zakupu wycieczek, wczasów, przejazdów lub przelotów.
Dzięki temu istnieje możliwość nagrodzenia współpracowników, kontrahentów lub klientów w sposób niezwykle zróżnicowany.
Zapraszamy do współpracy szkoły i zakłady pracy, chętnie podejmiemy się organizacji wyjazdu motywującego lub integracyjnego zapewniając ciekawy, bogaty i niezapomniany program.
Posiadamy doświadczenie w organizacji tego typu imprez zarówno w Polsce jak i innych krajach europejskich a nawet na innych kontynentach.
Wiele tras nasi pracownicy przemierzyli na własnych nogach, co pozwala na zaproponowanie Państwu ciekawych tras, miejsc, zabytków, ale także smaków potraw, klimatu i zapachów różnych miejsc na całym świecie. Nasza kadra to ludzie z dużym doświadczeniem i długoletnią praktyką turystyczną w kraju i za granicą.
Wybieramy ośrodki i miejsca do naszej oferty wcześniej sprawdzając je osobiście, jesteśmy w stanie opisać wszytkie obiekty i miejsca bardzo dokładnie byście Państwo mogli czuć się na prawdziwych wakacjach.

100% bezpieczeństwa

Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń płatności.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.