Travel Trex GMBH

Firma TravelTrex Reisen GmbH powstała w 1999 roku w Kolonii. Dzięki atrakcyjnej ofercie i marce SnowTrex w ciągu kilku lat staliśmy się jednym z największych niemieckich organizatorów turystyki specjalizujących się w imprezach zimowych. Ze względu na bardzo duże zainteresowanie naszą ofertą wśród polskich turystów zdecydowaliśmy się zaprezentować naszą ofertę w języku polskim.

W roku 2007 wystartowaliśmy z nowym produktem letnim TravelTrex, którego rezerwacja dla polskich klientów będzie możliwa w najbliższej przyszłości. Celem SnowTrex jest osiągnięcie 50 tys. a SnowTrex Polska 6.000 uczestników wyjazdów zimowych.
Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów przygotowaliśmy przejrzystą i indywidualnie dopasowaną do Państwa potrzeb ofertę. SnowTrex organizuje dla Państwa zakwaterowanie i karnet narciarski. W większości miejscowości mają Państwo do dyspozycji obiekty różnych kategorii.

Dodatkowo macie Państwo możliwość wypożyczenia sprzętu i wykupienia kursów. Naszymi Gośćmi opiekują się rezydenci, którzy przygotowują niezobowiązujący program rozrywkowy. Możecie Państwo sami decydować w jakim stopniu chcecie korzystać z opieki rezydentów i brać udział w przygotowanym przez nich programie.

To właśnie odróżnia SnowTrex od innych organizatorów turystyki, którzy z reguły oferują jedno zakwaterowanie dla całej grupy, a Goście otoczeni są przesadną opieką.

100% bezpieczeństwa

Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń płatności.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.