TUI Poland

Marka TUI jest już od 24 lat obecna na polskim rynku turystycznym. TUI Poland Sp. z o.o. jest częścią TUI Group AG, notowanego na London Stock Exchange i Deutsche Börse.
Trzonem oferty są hotele czterogwiazdkowe, a jej dopełnieniem są obiekty średniej i najwyższej klasy (pięciogwiazdkowe). Biuro stara się wyjść naprzeciw oczekiwaniom Klientów, dlatego w ofercie znajdują się obiekty specjalizujące się w przyjmowaniu rodzin z dziećmi, hotele z programem sportowym lub rekreacyjnym, a także te coraz bardziej popularne - typu All Inclusive. Klienci TUI to osoby ceniące komfort i bezpieczeństwo dla których ważne jest by ich urlop był dobrze zorganizowany i nie przewidywał niemiłych niespodzianek. Ceny ofert są przejrzyste i nie zawierają żadnych dodatkowych opłat.
Dzięki własnemu systemowi rezerwacyjnemu TUI oferuje w Polsce możliwość dokonywania rezerwacji oraz sprzedaży kompleksowych usług turystycznych. Składają sie na nie: wakacje czarterowe, rezerwacje hoteli, przeloty liniami lotniczymi, wynajem samochodów i wiele innych produktów związanych z podróżowaniem i wypoczynkiem.
TUI zdobyło zaufanie polskich klientów i od lat ma wiodącą pozycję na rynku urlopowych wyjazdów zagranicznych. Podstawowym przesłaniem koncepcji Grupy TUI jest uzmysłowienie klientom, że biuro jest obecne przy Kliencie na każdym z etapów podróży: od momentu wyboru oferty, poprzez odprawę na lotnisku, przelot, aż do pobytu i opiekę w miejscu wypoczynku.

100% bezpieczeństwa

Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń płatności.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.