Wygoda Travel

Działająca na rynku od ośmiu lat Wygoda Travel Sp. z o.o. szybko zyskała status jednego z liedrów Rynku Turystycznego, przyznany jej w 2006 roku przez miesięcznik branżowy Rynek Podróży. Na kształt całej Wygody Travel mają wpływ poszczególne oddziały.

Comfort Club specjalizujący się w wycieczkach objazdowych dla klasy wyższej. Charakterystyczne cechy dla Comfort Club to brak podróżowania nocą, możliwość swobodnego wybierania formy wycieczki objazdowej.
Ciekawą opcją jest również tzw. Program Weekend, w którym można odwiedzić najbardziej znane europejskie miasta. Nie można zapomnieć o ofercie dla firm, realizowanej na specjalne zamówienia.

Poland Service zajmuje się organizowaniem turystki dla przyjezdnych po całej Polsce. Wycieczki objazdowe, wakacje rodzinne, pielgrzymki i wiele innych.

Wygoda Travel Ski Team jak sama nazwa wskazuje odpowiedzialna jest za turystykę zimową. Pod tym względem jest to jeden z liderów branży. Mocnym punktem ich oferty są wyjazdy do Włoch i Austrii. Możliwość wcześniejszego zaplanowania pobytu w ośrodkach z instruktorami od jazdy na nartach i desce, lub ośrodkach i zimowiskach dla rodzin z dziećmi.

Wygoda Travel zajmująca się ofertą wyjazdów do krajów Basenu Morza Śródziemnego, Półwyspu Apenińskiego, Iberyjskiego. Intersująca wydaje się być oferta "pół na pół" w której wypoczynek łączony jest ze zwiedzaniem.

100% bezpieczeństwa

Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń płatności.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.