Enovatis na czele multiagentów

Enovatis SA, spółka, do której należą portale turystyczne Wakacje.pl i EasyGo.pl, ujawniła wyniki za 2014 rok. 26,6 mln zł przychodów ze sprzedaży wycieczek i 105 tys. klientów to wynik, który plasuje spółkę na pozycji największego multiagenta turystycznego w Polsce.
Więcej

Oferta touroperatorów coraz bogatsza

Co biura podróży przygotowały dla turystów w tym sezonie? Kto skorzysta ze zorganizowanych wyjazdów za granicę?
Więcej

Singiel na wakacjach

1/4 wszystkich wyjeżdżających na urlop Polaków to single. W przeciwieństwie do turystów z dziećmi single nastawieni są głównie na zwiedzanie i zabawę.
Więcej

Klienci o nas: 2008

Bardzo miły głos!

Paweł P. 2008-11-18

Pani Kingo,

Dziękuję bardzo. Powiem szczerze, że jeszcze nigdy nie udało mi się tak szybko i w tak miłej atmosferze załatwić wyjazdu.

P.S. Ma Pani baaardzo miły głos :)

Dzień Dobry!

Paweł P. 2008-09-12

Wróciliśmy dzisiaj z tygodniowego pobytu w Tunezji - hotel Royal Beach - Sousse. Chciałbym podziękować za miły kontakt i pomoc w załatwieniu wszystkich formalności. Wszyscy jesteśmy zadowoleni z wyprawy i z całą pewnością będziemy was polecać w gronie znajomych. Pozdrawiam :)

Bardzo dziękuję za pomoc

Marek N. 2008-09-05

Mam przyjemność bardzo serdecznie podziękować pani Elwirze Żak, za bardzo sprawne, profesjonalne i zaangażowane działania związane z rezerwacją dla nas miejsc we Włoszech mimo bardzo krótkiego okresu do wyjazdu. Serdeczne dzięki. Myślę że pozostanę wiernym klientem firmy Easygo.pl. Pozdrawiam.

Szanowna Pani Iwono,

Marta Ż. 2008-09-02

Chciałabym złożyć, do Pani wiadomości, podziękowania za przemiłą obsługę podczas dokonywania rezerwacji wycieczki "Peloponez i 3 wyspy". Pani Dorota wykazała się niesamowitą cierpliwością i życzliwością, jak również pomocą w ustalaniu szczegółów wycieczki. Dzięki temu przygotowania do wyjazdu były bezproblemowe. Gratuluję takiej osoby w zespole! Pozdrawiam serdecznie.

Witam Pani Moniko...

Maciej R. 2008-08-28

Chciałem bardzo serdecznie podziękować za pomoc przy moim wyjeździe do Tunezji. Wakacje były udane i sprawiły radość mnie i moim najbliższym, z którymi w wyjeździe uczestniczyłem, w czym bardzo duża zasługa Pani. Jeszcze raz dziękuję i życzę wszystkiego najlepszego.


Kontakt

Klaudyna Mortka

Rzecznik Prasowy
Adres e-mail:
Tel.: +48 500 056 683

100% bezpieczeństwa

Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń płatności.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.