Enovatis na czele multiagentów

Enovatis SA, spółka, do której należą portale turystyczne Wakacje.pl i EasyGo.pl, ujawniła wyniki za 2014 rok. 26,6 mln zł przychodów ze sprzedaży wycieczek i 105 tys. klientów to wynik, który plasuje spółkę na pozycji największego multiagenta turystycznego w Polsce.
Więcej

Oferta touroperatorów coraz bogatsza

Co biura podróży przygotowały dla turystów w tym sezonie? Kto skorzysta ze zorganizowanych wyjazdów za granicę?
Więcej

Singiel na wakacjach

1/4 wszystkich wyjeżdżających na urlop Polaków to single. W przeciwieństwie do turystów z dziećmi single nastawieni są głównie na zwiedzanie i zabawę.
Więcej

Komunikaty prasowe: 2006

Zarabiaj z easygo.pl

easygo.pl 2006-12-19

Prowadzisz własny serwis internetowy? Masz ciekawą grupę użytkowników? Wiesz jak sterować ruchem internautów na swojej stronie? easygo.pl, najbardziej dynamiczny portal turystyczny w polskim Internecie ma dla Ciebie propozycję. Już teraz, przy okazji swojej podstawowej działalności, możesz zarabiać nawet tysiące złotych miesięcznie. Wystarczy, że staniesz się serwisem partnerskim polskiego lidera e-turystyki.

więcej

LATO '2007 już w sprzedaży easygo.pl

easygo.pl 2006-12-03

Rezerwując już teraz dwu osobowe wakacje na LATO '2007 można zaoszczędzić nawet do 1800 złotych. W portalu turystycznym easygo.pl ruszyła wielka przedsprzedaż oferty letniej w promocji first minute. To pierwsza odsłona oferty wakacyjnej na 2007 rok w całym polskim Internecie. W chwili obecnej w specjalnym katalogu znajduje się 8200 propozycji takich wyjazdów. Agent zapewnia, że bieżący import nowej oferty trwa każdego dnia. Docelowo będzie jej do sześciu razy więcej.

więcej

easygo.pl Liderem Gdańskiej Przedsiębiorczości

easygo.pl 2006-11-13

Portal turystyczny easygo.pl wyróżnionym w III edycji Konkursu "Lider Gdańskiej Przedsiębiorczości".

więcej

Wygrałem AYGO z easygo.pl - wielki finał wielkiego konkursu

easygo.pl 2006-10-26

Dwudzistoczteroletni wrocławianin zwycięzcą wielkiego letniego konkursu w portalu turystycznym easygo.pl. Już jutro, podczas finału akcji, p. Maciej Kapica odbierze kluczyki do nowej dynamicznej i bardzo wakacyjnej Toyoty AYGO. Finał konkursu jest elementem oficjalnego programu 17 Międzynarodowego Salonu Turystycznego TOUR SALON ' 2006 w Poznaniu. Na elektroniczny adres konkursu, który trwał od połowy kwietnia do końca września przysłano łącznie ponad 700 zdjęć. Zwyciężył czarno-biały obraz auta terenowego w drodze na safari w Tunezji.

więcej

easygo.pl - zwycięzcą w konkursie TERAZ INTERNET na najlepsze stony www w polskim Internecie

easygo.pl 2006-10-26

Portal turystyczny easygo.pl finalistą i laureatem konkursu "Teraz Internet". To już VI edycja prestiżowego rankingu na najlepsze strony www w polskim Internecie. easygo.pl odebrał laur zwycięzcy w kategorii turystyka.

więcej

Kontakt

Klaudyna Mortka

Rzecznik Prasowy
Adres e-mail:
Tel.: +48 500 056 683

100% bezpieczeństwa

Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń płatności.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.