Enovatis na czele multiagentów

Enovatis SA, spółka, do której należą portale turystyczne Wakacje.pl i EasyGo.pl, ujawniła wyniki za 2014 rok. 26,6 mln zł przychodów ze sprzedaży wycieczek i 105 tys. klientów to wynik, który plasuje spółkę na pozycji największego multiagenta turystycznego w Polsce.
Więcej

Oferta touroperatorów coraz bogatsza

Co biura podróży przygotowały dla turystów w tym sezonie? Kto skorzysta ze zorganizowanych wyjazdów za granicę?
Więcej

Singiel na wakacjach

1/4 wszystkich wyjeżdżających na urlop Polaków to single. W przeciwieństwie do turystów z dziećmi single nastawieni są głównie na zwiedzanie i zabawę.
Więcej

Komunikaty prasowe: 2007

Wakacje 2008 tańsze nawet o 40%!

easygo.pl 2007-11-21

Nawet 40% zniżki na oferty wakacyjne 2008! Wakacyjny szok cenowy! Polacy już w listopadzie masowo rezerwują przyszłoroczne wakacje! Zimowy początek tańszych zakupów na lato! ... Każde z tych zdań równie dobrze i trafnie opisuje listopadowy ruch w zakupach turystycznych naszych rodaków. Portal turystyczny easygo.pl z wielkim powodzeniem prowadzi masową sprzedaż oferty Lato '2008 w promocji typu first minute.

więcej

Podróżowanie może być tanie!

easygo.pl 2007-09-13

Już za 147 złotych można odpocząć w tym roku podczas Świąt Bożego Narodzenia oraz Sylwestra i Nowego Roku na tunezyjskiej plaży. Portal turystyczny easygo.pl uruchomił specjalny internetowy serwis ratalny. W nowej bazie skupionych jest blisko pół miliona propozycji wyjazdowych na cały świat. To jedyna w pełni dedykowana platforma na polskim rynku e-turystyki integrująca ze sobą oferty z łatwym sposobem finansowania kredytowego. Wszystko szybko, czytelnie, bez dodatkowych kalkulatorów, gwiazdek i ukrytych opisów.

więcej

W easygo.pl wiesz z kim pojedziesz na wakacje

easygo.pl 2007-08-06

Easygo.pl znowu zaskakuje. Portal łamie niepisane w branży zasady tajności i pokazuje nazwę organizatora w prezentowanych w portalu wyjazdach turystycznych. To pierwsze takie otwarcie jednego z czołowych graczy w internetowym rynku turystycznym. Od dziś, każdy zainteresowany klient już na poziomie przeglądania listy ofert wie z czyjego katalogu pochodzi dana wycieczka. Wybór jest więc łatwiejszy i spokojniejszy.

więcej

Bezpieczne słońce z easygo.pl i NIVEA SUN

easygo.pl 2007-05-16

Ładna opalenizna, zaraz po wyjątkowych wspomnieniach, to najczęściej najpiękniejsza pamiąka z letnich wakacji. Portal turystyczny easygo.pl i producent marki NIVEA SUN postanowili wspólnie zadbać o to, aby była ona nie tylko piękna ale przede wszystkim zdrowa i bezpieczna. W easygo.pl ruszyła wielka wakacyjna akcja edukacyjno-promocyjna, mająca na celu uświadomienie wyjeżdżającym turystom zasady zdrowego i bezpiecznego korzystania z kąpieli słonecznych. To pierwszy tego typu program w polskiej turystyce wyjazdowej oferowanej za pośrednictwem Internetu.

więcej

Wypisz, wymaluj! Startuje letni mega konkurs easygo.pl

easygo.pl 2007-04-18

Startuje kolejna edycja największego letniego konkursu dla polskich turystów kupujących wyjazdy wakacyjne w polskim Internecie. Organizatorzy z portalu turystycznego easygo.pl, już po raz drugi, przygotowali dla swoich klientów kreatywną zabawę, w której nagrodą są aż DWIE Toyoty Yaris wypełnione kosmetykami NIVEA! Konkurs potrwa do końca września 2007 roku. Tegoroczne emocje, wakacje, zabawa, radość, słońce, uśmiech będą więc .... Wypisz, wymaluj!

więcej

Kontakt

Klaudyna Mortka

Rzecznik Prasowy
Adres e-mail:
Tel.: +48 500 056 683

100% bezpieczeństwa

Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń płatności.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.