Enovatis na czele multiagentów

Enovatis SA, spółka, do której należą portale turystyczne Wakacje.pl i EasyGo.pl, ujawniła wyniki za 2014 rok. 26,6 mln zł przychodów ze sprzedaży wycieczek i 105 tys. klientów to wynik, który plasuje spółkę na pozycji największego multiagenta turystycznego w Polsce.
Więcej

Oferta touroperatorów coraz bogatsza

Co biura podróży przygotowały dla turystów w tym sezonie? Kto skorzysta ze zorganizowanych wyjazdów za granicę?
Więcej

Singiel na wakacjach

1/4 wszystkich wyjeżdżających na urlop Polaków to single. W przeciwieństwie do turystów z dziećmi single nastawieni są głównie na zwiedzanie i zabawę.
Więcej

Komunikaty prasowe: 2008

Wakacje 2009 bez kryzysu!

easygo.pl 2008-11-20

W turystyce kryzysu nie będzie. Blisko 50 tysięcy propozycji na LATO 2009. Tak już dziś wygląda internetowy katalog portalu turystycznego EasyGo.pl z ofertami w przedsprzedaży typu wcześniej taniej. W listopadzie ruszyła machina tanich rezerwacji i sprzedaży propozycji wakacyjnych na kolejne lato. Co ciekawe, mimo zawirowań na rynkach finansowych i masowych informacjach o kryzysie nasze wakacje kupione na kilka miesięcy do przodu mogą być równie tanie jak w poprzednich latach. Wystarczy wybrać lub zadbać o ofertę z gwarancją stałej ceny.

więcej

Otwarte okna e-turystyki (konferencja)

easygo.pl 2008-10-24

Blisko 40 milionów obrotu i ponad 600 tyś. złotych zysku. EasyGo.pl po 3 kwartałach osiągnęła zaplanowany i zapowiadany oficjalnie wynik roczny. Mimo zawirowań na światowych rynkach finansowych spółka bije kolejne rekordy i odważnie patrzy w przyszłość. Prognoza na 2009 rok zakłada osiągniecie 100 milionów złotych obrotu oraz 1,5 miliona zysku.Zgodny z założonym planem finansowym rozwój spółki, silna kampania marketingowa i polityka skutecznej sprzedaży oparta o system online (rezerwacja w czasie rzeczywistym). To priorytety działań na kolejny rok dla jednego z najmłodszych na rynku e-turystycznym internetowego biura podróży Fly.pl.EasyGo.pl i Fly.pl dwa portale turystyczne podczas wspólnej konferencji otworzyły swoje okna i podsumowały 3 kwartały 2008 roku.

więcej

Zimowa oferta EasyGo.pl w serwisie skionline.pl

easygo.pl 2008-10-09

Kanada, Szwajcaria, Francja, Austria, Włochy, Słowenia, ale także Czechy, Słowacja, Polska, a nawet Hiszpania. 10 krajów, setki regionów i blisko 112 000 ofert dla aktywnych narciarzy i snowboardzistów dostępnych od ręki. Tak wielki wachlarz propozycji wyjazdowych przygotował dla użytkowników serwisu skionline.pl portal turystyczny EasyGo.pl. Rusza zimowa współpraca partnerska obu witryn internetowych.

więcej

Już czas pomyśleć o zimie!

easygo.pl 2008-08-31

105 tysięcy ofert dla aktywnych narciarzy i snowboardzistów. W tym prawdziwy hit nadchodzących ferii. Białe szaleństwo na stokach Kanady. Pierwszy raz z Polski w ruchu bezwizowym. Atrakcyjne oferty wyjazdów zorganizowanych na każdą kieszeń, już od 211 złotych za 7 dni... Te i tysiące innych atrakcji przygotował dla swoich klientów portal turystyczny EasyGo.pl. Już w sierpniu ruszyła zimowa lawina rezerwacji i zakupów ofert zimowych w specjalnej narciarskiej sekcji portalu.

więcej

Samoloty w EasyGo.pl

easygo.pl 2008-08-25

Półtora miliona złotych do końca roku. To plan minimum nałożony przez właścicieli na startujący właśnie projekt internetowej sprzedaży biletów lotniczych w portalu turystycznym EasyGo.pl. Gdańska spółka z żelazną konsekwencją realizuje przyjętą wcześniej strategię, rozwija organizację i mnoży dochody. Za dwa lata chce stać się w kraju czołowym graczem w sprzedaży biletów lotniczych w Internecie.

więcej

Kontakt

Klaudyna Mortka

Rzecznik Prasowy
Adres e-mail:
Tel.: +48 500 056 683

100% bezpieczeństwa

Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń płatności.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.