Enovatis na czele multiagentów

Enovatis SA, spółka, do której należą portale turystyczne Wakacje.pl i EasyGo.pl, ujawniła wyniki za 2014 rok. 26,6 mln zł przychodów ze sprzedaży wycieczek i 105 tys. klientów to wynik, który plasuje spółkę na pozycji największego multiagenta turystycznego w Polsce.
Więcej

Oferta touroperatorów coraz bogatsza

Co biura podróży przygotowały dla turystów w tym sezonie? Kto skorzysta ze zorganizowanych wyjazdów za granicę?
Więcej

Singiel na wakacjach

1/4 wszystkich wyjeżdżających na urlop Polaków to single. W przeciwieństwie do turystów z dziećmi single nastawieni są głównie na zwiedzanie i zabawę.
Więcej

Komunikaty prasowe: 2010

Po 3 kwartałach Enovatis wyprzedza konkurencję

2010-11-30

Mimo drugiego trudnego dla branży roku i wynikających z tego spadków w sprzedaży Enovatis pozostaje liderem e-turystycznego rynku. Wynik netto gdańskiej spółki po 3 kwartałach 2010 roku jest o ponad 2 mln złotych lepszy od drugiego gracza w tym segmencie. Wrocławski Travelplanet.pl S.A. w połowie listopada ogłosił raport kwartalny za pierwszych 9 miesięcy tego roku. Enovatis S.A. jako spółka nie zobligowana do prezentacji swoich finansów po raz kolejny otwarcie publikuje swoje wyniki cząstkowe i porównuje je z giełdową konkurencją.

więcej

Na narty do Finlandii i Andory... Trwa sprzedaż oferty zimowej w sezonie 2010/2011

easygo.pl 2010-10-05

Finlandia i Andora to dwie kierunkowe nowości przygotowane na tegoroczny sezon ZIMA 2010/2011. Nowych kierunków jest zdecydowanie mnie niż przed rokiem, biur podróży organizujących wyjazdy na narty też, ale samej oferty zdecydowanie więcej. Nawet o 18 proc. w stosunku do ubiegłego roku. Jak zwykle najszybciej znikają oferty świąteczne, sylwestrowo-noworoczne i te z okresu ferii zimowych. Coraz większą popularnością cieszą się propozycje odpoczynku APRES SKI. W Polsce zdecydowanie królują obiekty SPA&Wellness.

więcej

Ceny spadają, lastów nie będzie

easygo.pl 2010-07-20

Choć po pierwszych sześciu miesiącach tego roku mamy delikatny wzrost średniej wartości rezerwacji o 164 zł (3 proc.), to maj i dwa pierwsze tygodnie czerwca mocno zakręciły sytuacją sprzedażową na rynku turystycznym. Tylko 3 biura z setki współpracujących z portalami Wakacje.pl i EasyGo.pl podniosło swoje ceny. Ponad 90 biur nie dość, że nie utrzymało ich poziomu sprzed roku, to znacząco obniżyło ceny. Średnio o 9 proc. Takiego zjawiska w branży turystycznej jeszcze nie było. Zwłaszcza w czerwcu, który jest pierwszym miesiącem wysokiego sezonu.

więcej

Bezpieczna turystyczna GRECJA 2010

easygo.pl 2010-05-24

Zawirowania gospodarcze i uliczne protesty mocno emocjonalnych Greków nie będą miały wpływu jakość świadczonych w czasie lata usług turystycznych. Tak zapewnia w specjalnym komunikacie Gabriel Coptsidis, ambasador Grecji w Polsce. Podobnego zdania są przedstawiciele krajowych biur podróży. Dwa największe portale turystyczne, Wakacje.pl i EasyGo.pl postanowiły samodzielnie sprawdzić faktyczny stan sytuacji greckiej u progu sezonu.

więcej

Wakacje w kwietniu mają sens!

easygo.pl 2010-03-29

Wakacje w kwietniu? A dlaczego nie? Jest co najmniej pięć dobrych powodów, aby odpocząć i oderwać się od szarej rzeczywistości. U nas wiosna stoi jeszcze w przedpokoju, a w świecie właśnie zaczyna się lato. I to jakie?! Lato bez tłumów, w dobrej cenie i przyjemnej pozwalającej na łączenie wypoczynku i aktywnego zwiedzania temperaturze. Przy okazji niski kurs walut, to niskie wydatki na miejscu. Takie warunki tylko w kwietniu!

więcej

Kontakt

Klaudyna Mortka

Rzecznik Prasowy
Adres e-mail:
Tel.: +48 500 056 683

100% bezpieczeństwa

Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń płatności.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.