Enovatis na czele multiagentów

Enovatis SA, spółka, do której należą portale turystyczne Wakacje.pl i EasyGo.pl, ujawniła wyniki za 2014 rok. 26,6 mln zł przychodów ze sprzedaży wycieczek i 105 tys. klientów to wynik, który plasuje spółkę na pozycji największego multiagenta turystycznego w Polsce.
Więcej

Oferta touroperatorów coraz bogatsza

Co biura podróży przygotowały dla turystów w tym sezonie? Kto skorzysta ze zorganizowanych wyjazdów za granicę?
Więcej

Singiel na wakacjach

1/4 wszystkich wyjeżdżających na urlop Polaków to single. W przeciwieństwie do turystów z dziećmi single nastawieni są głównie na zwiedzanie i zabawę.
Więcej

Komunikaty prasowe: 2011

We wrześniu lato zaczyna się od nowa

2011-08-31

Wszystko wskazuje na to, że tegoroczne turystyczne lato nie skończy się ani we wrześniu, ani nawet w tym roku. Choć przed nami jeszcze miesiąc letniego sezonu POP turystycznego, to już wystartowała przedsprzedaż bardzo atrakcyjnej oferty egzotycznej. 21 kierunków przygotowanych przez 10 touroperatorów w niesamowitych cenach - już od 2800 zł. Do tego jak zawsze ciepły przez cały rok Egipt i wchodzące w obszar ciepłej alternatywy Wyspy Kanaryjskie. We wrześniu lato zaczyna się od nowa.

więcej

Grecja wyprzedana w połowie sezonu! Gdzie jeszcze są oferty na sierpień?

2011-08-02

Turcja, Hiszpania, Egipt i Tunezja. Tam jeszcze znajdziesz oferty na tegoroczne słoneczne wakacje w sierpniu. Ostatnie dni lipca przyniosły ciekawe informacje o praktycznie wyprzedanej ofercie do Grecji i na Wyspy Greckie. Pojawiające się na rynku propozycje wymagają niemal każdorazowego potwierdzenia dostępności u touroperatorów i ich lokalnych kontrahentów. Wakacyjne oferty sprzedają się w tym sezonie tak dobrze, że promocji last minute praktycznie nie ma, a jeśli jest, to z minimalnymi rabatami. EasyGo.pl i Wakacje.pl, dwa największe portale turystyczne w polskim internecie przeanalizowały dostępność ofert na drugi miesiąc wakacji szkolnych.

więcej

EasyGo.pl ma (nowy) WEB do podróży!

easygo.pl 2011-07-14

Krótsza nazwa i odświeżone logo. Lekka, nowoczesna i duża grafika dopasowana do nowych wyświetlaczy. Skrócone i maksymalnie uproszczone wyszukiwanie, ale przede wszystkim zupełnie nowa filozofia prezentacji, porównania i sprzedaży oferty turystycznej. Po 6 latach pracy na dotychczasowym layoucie i 6 miesiącach poświęconych na stworzenie nowego, ruszyło totalnie odmienione EasyGo.pl – najbardziej dynamiczny WEB do podróży w polskim internecie.

więcej

Jedź na wakacje przed sezonem

2011-03-07

12 krajów, 29 destynacji lotniczych. Temperatury powietrza od 21 do 31°C, wody od 17 do 26°C i aż od 8 do 12 godzin słońca w ciągu dnia. Europa, Azja i Afryka. Morze Śródziemne, Czerwone, Czarne, Egejskie, Arabskie, Atlantyk i Ocean Indyjski. Brać, wybierać, nie żałować, na podróż w kwietniu i maju szybko się decydować!

więcej

Jeśli nie Tunezja to gdzie?

2011-01-20

Ktoś traci, ktoś inny w to miejsce zyskuje. Prawda znana od wieków, a jej słowa przykleić można niemal do każdego zdarzenia. Także turystycznego. W ubiegłym roku z powodu wewnętrznych problemów ewidentnie straciła Grecja. W tym prawdopodobnie straci Tunezja. Media spekulują też o innych krajach Afryki Północnej. Czasami zbyt mocno, tworząc niekorzystne i nieuzasadnione na tą chwile podsumowania, a w konsekwencji mylne wskazania i nadinterpretacje. Jeśli jednak Tunezja ma stracić to kto może zyskać w jej miejsce? Gdzie powinniśmy wjechać, aby spokojnie odpocząć?

więcej

Kontakt

Klaudyna Mortka

Rzecznik Prasowy
Adres e-mail:
Tel.: +48 500 056 683

100% bezpieczeństwa

Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń płatności.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.