Enovatis na czele multiagentów

Enovatis SA, spółka, do której należą portale turystyczne Wakacje.pl i EasyGo.pl, ujawniła wyniki za 2014 rok. 26,6 mln zł przychodów ze sprzedaży wycieczek i 105 tys. klientów to wynik, który plasuje spółkę na pozycji największego multiagenta turystycznego w Polsce.
Więcej

Oferta touroperatorów coraz bogatsza

Co biura podróży przygotowały dla turystów w tym sezonie? Kto skorzysta ze zorganizowanych wyjazdów za granicę?
Więcej

Singiel na wakacjach

1/4 wszystkich wyjeżdżających na urlop Polaków to single. W przeciwieństwie do turystów z dziećmi single nastawieni są głównie na zwiedzanie i zabawę.
Więcej

Komunikaty prasowe: 2012

EasyGo.pl lepszy dla narciarzy

2012-09-19

Sezon wakacyjny już za nami, być może nadchodzi czas, aby zacząć planować podbój stoków w nadchodzącym sezonie narciarskim? Serwis internetowy EasyGo.pl wprowadził dodatkowe funkcjonalności, które pomogą zorganizować nam każdy dzień podczas zimowego szaleństwa. Portal będzie dostarczać dane nt:długości tras wraz ze skalą ich trudności, liczby oraz rodzaje wyciągów, zaśnieżenia, pogody, ceny skipassów, a dzięki obrazom z kamer będziemy mogli bezpłatnie podglądać ok. 190 miejsc, z których korzystają pasjonaci sportów zimowych.

więcej

Najlepsze hotele w Grecji.

2012-06-18

Od lat greckie wyspy są jednym z ulubionym kierunków wakacyjnych wśród naszych klientów. Przyjemne, wiosenne temperatury i wiatr znad Morza Śródziemnego tworzą niepowtarzalny klimat. Otwarci i uśmiechnięci ludzie, którzy chętnie opowiedzą o sobie i zaproszą do zagrania z nimi w szachy, uzupełniają niesamowitą aurę otaczającą Grecję. Na wszystkich wyspach znajdują się zarówno rozległe kompleksy pełne atrakcji dla najmłodszych jak i kameralne, przytulne obiekty specjalnie na romantyczne wakacje. Na jakie hotele decydują się najczęściej klienci portali Wakacje.pl oraz EasyGo.pl? Zapraszamy do majowego rankingu.

więcej

Najlepsze hotele w Egipcie.

2012-05-21

W Egipcie wypoczywamy najliczniej i najczęściej. Od kilku lat ten kierunek jest ulubionym wyborem. Chętnie latamy w szczycie sezonu, ale także doceniamy zimowe słońce, którego w Polsce brak. Co najbardziej lubimy w obiektach na terenie najpopularniejszych kurortów? Jakie udogodnienia sprawiają, że wybieramy konkretne hotele? Czym przekonują nas Organizatorzy i czy zawsze najdroższe oznacza najlepsze? Wszystkim zainteresowanym postaramy się przybliżyć temat w rankingu egipskich hoteli, wybieranych w kwietniu przez klientów Wakacje.pl oraz EasyGo.pl.

więcej

Jak wykorzystać matematykę w turystyce

Konferencja Politechnika Gdańska 2012-05-10

Matematyka to nie tylko uczelniane ławy. Dzięki królowej nauk można z powodzeniem rozwinąć skrzydła w różnych obszarach i znaleźć zatrudnienie w wielu ciekawych branżach. Także w turystyce.

więcej

Nowy prezes zarządu Enovatis S.A.

2012-05-08

Z dniem 1 maja 2012 roku nowym prezesem zarządu spółki Enovatis S.A. został Piotr Siudak. Zastąpił on tym samym Mateusza Kazieczko, który powrócił na stanowisko przewodniczącego rady nadzorczej.

więcej

Kontakt

Klaudyna Mortka

Rzecznik Prasowy
Adres e-mail:
Tel.: +48 500 056 683

100% bezpieczeństwa

Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń płatności.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.