Enovatis na czele multiagentów

Enovatis SA, spółka, do której należą portale turystyczne Wakacje.pl i EasyGo.pl, ujawniła wyniki za 2014 rok. 26,6 mln zł przychodów ze sprzedaży wycieczek i 105 tys. klientów to wynik, który plasuje spółkę na pozycji największego multiagenta turystycznego w Polsce.
Więcej

Oferta touroperatorów coraz bogatsza

Co biura podróży przygotowały dla turystów w tym sezonie? Kto skorzysta ze zorganizowanych wyjazdów za granicę?
Więcej

Singiel na wakacjach

1/4 wszystkich wyjeżdżających na urlop Polaków to single. W przeciwieństwie do turystów z dziećmi single nastawieni są głównie na zwiedzanie i zabawę.
Więcej

Komunikaty prasowe: 2013

Wesołych Świąt!

2013-12-23

Najserdeczniejsze życzenia składa zespół EasyGo.pl

więcej

Polacy chcą kupować wakacje jesienią

2013-11-29

Koniec sezonu letniego nie oznacza końca intensywnej pracy dla biur podróży. Wręcz przeciwnie, od listopada na portalach turystycznych i w salonach sprzedaży trwa wzmożona sprzedaż oferty narciarskiej i egzotycznej, klienci mogą też rezerwować wycieczki na lato 2014. Chętnych nie brakuje - w serwisie Wakacje.pl zainteresowanych ofertą letnią przybyło w porównaniu z ubiegłym rokiem aż o 177 proc.

więcej

Co w śniegu piszczy? Przegląd ofert narciarskich w sezonie 2013/2014

2013-10-30

Sezon narciarski zbliża się wielkimi krokami - biura podróży przygotowały już ofertę dla miłośników białego szaleństwa. Gdzie tej zimy zapłacimy mniej, a gdzie musimy liczyć z wyższymi cenami? Jakie nowości i promocje przygotowali organizatorzy imprez i w końcu jak wygląda kalendarz imprez narciarskich w tym sezonie? - sprawdzili eksperci z portali turystycznych Wakacje.pl i EasyGo.

więcej

Wyjazdy egzotyczne - poradnik. Cz. 2: Pierwszy raz poza Europę - jak dobrze przygotować się do wyjazdu w najodleglejsze zakątki

2013-09-10

O ile wyjazd do europejskich kurortów czy turystycznych regionów Turcji, Egiptu czy Tunezji nie wymaga od podróżujących wielkich przygotowań, o tyle egzotyczna podróż na Karaiby czy do Azji wiąże się z koniecznością lepszego poznania warunków danego kraju, jak i samego przelotu. Co warto sprawdzić, zanim pierwszy raz wyruszymy w egzotyczną podróż marzeń, podpowiadają eksperci z portali turystycznych Wakacje.pl i EasyGo.

więcej

Wyjazdy egzotyczne - poradnik. Cz. 1: Jak mądrze wybierać promocyjne oferty egzotyczne?

2013-08-21

Okazje cenowe na wyjazdy w odległe zakątki świata, które coraz częściej można znaleźć w Internecie, mogą dawać poczucie, że spełnienie marzeń o egzotycznej podróży jest na wyciągnięcie ręki. Jak się okazuje, niska cena nie zawsze daje gwarancję udanego wypoczynku i zaoszczędzenia pieniędzy. Doradcy portali turystycznych Wakacje.pl i EasyGo podpowiadają, jak mądrze wybierać okazje, żeby marzenia naprawdę się spełniły.

więcej

Kontakt

Klaudyna Mortka

Rzecznik Prasowy
Adres e-mail:
Tel.: +48 500 056 683

100% bezpieczeństwa

Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń płatności.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.