Enovatis na czele multiagentów

Enovatis SA, spółka, do której należą portale turystyczne Wakacje.pl i EasyGo.pl, ujawniła wyniki za 2014 rok. 26,6 mln zł przychodów ze sprzedaży wycieczek i 105 tys. klientów to wynik, który plasuje spółkę na pozycji największego multiagenta turystycznego w Polsce.
Więcej

Oferta touroperatorów coraz bogatsza

Co biura podróży przygotowały dla turystów w tym sezonie? Kto skorzysta ze zorganizowanych wyjazdów za granicę?
Więcej

Singiel na wakacjach

1/4 wszystkich wyjeżdżających na urlop Polaków to single. W przeciwieństwie do turystów z dziećmi single nastawieni są głównie na zwiedzanie i zabawę.
Więcej

Komunikaty prasowe: 2014

Z dziećmi na narty - jak planować wyjazd?

2014-12-30

Pogoda w Polsce nie rozpieszcza narciarzy, którzy zaczynają szukać miejsc na zimowy urlop za granicą. To zadanie staje się trudniejsze, gdy planujemy wyjazd dla całej rodziny. Eksperci Wakacje.pl i EasyGo.pl podpowiadają, jak przeglądać oferty narciarskie i jakie czynniki mogą znacząco wpłynąć nie tylko na zadowolenie nasze i naszych dzieci, ale też bezpieczeństwo i rodzinny budżet.

więcej

Najlepszy czas na wakacje last minute

2014-09-15

Podczas gdy pierwszy szkolny dzwonek dla jednych oznacza koniec wakacji, dla innych wręcz przeciwnie - wakacyjne szaleństwo dopiero się zaczyna. Szaleństwo, bo wrzesień i pierwsza połowa października to, obok przełomu maja i czerwca, najlepszy czas w roku na upolowanie wakacji w mocno obniżonych cenach. W biurach podróży królują oferty last minute.

więcej

Wyleć na majówkę ze swojego miasta

2014-03-24

Weekend majowy to doskonała okazja do wyjazdu z oszczędnością urlopu, z której w tym roku bardzo chętnie skorzystamy, mimo że "zarobimy" tylko jeden dzień wolnego. Eksperci portalu turystycznego Wakacje.pl sprawdzili, dokąd na tegoroczną majówkę wylecimy z naszego miasta, a kiedy trzeba będzie dodatkowo zaplanować dojazd na lotnisko w innym mieście.

więcej

W lutym sprzedaż wakacji na plusie

2014-03-11

Drugi miesiąc roku przyniósł kontynuację wysokich wzrostów sprzedaży zorganizowanych wycieczek zagranicznych. Z danych portali Wakacje.pl i EasyGo wynika, że Polacy kupują wakacje nie tylko częściej niż w ubiegłym roku, ale chętnie rezerwują je nawet kilka miesięcy przed wyjazdem.

więcej

Co wiedzą mężczyźni o wakacyjnych marzeniach kobiet?

2014-03-07

Słońce, plaża i palmy, a może zwiedzanie zabytków i poznawanie lokalnej kuchni? Eksperci z portali turystycznych Wakacje.pl i EasyGo zapytali kobiety o ich preferencje wakacyjne oraz sprawdzili, co na ten temat wiedzą mężczyźni. Wyniki pokazują, że kupując wakacje dla kobiet panowie powinni lepiej przyglądać się ich oczekiwaniom.

więcej

Kontakt

Klaudyna Mortka

Rzecznik Prasowy
Adres e-mail:
Tel.: +48 500 056 683

100% bezpieczeństwa

Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń płatności.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.