Enovatis na czele multiagentów

Enovatis SA, spółka, do której należą portale turystyczne Wakacje.pl i EasyGo.pl, ujawniła wyniki za 2014 rok. 26,6 mln zł przychodów ze sprzedaży wycieczek i 105 tys. klientów to wynik, który plasuje spółkę na pozycji największego multiagenta turystycznego w Polsce.
Więcej

Oferta touroperatorów coraz bogatsza

Co biura podróży przygotowały dla turystów w tym sezonie? Kto skorzysta ze zorganizowanych wyjazdów za granicę?
Więcej

Singiel na wakacjach

1/4 wszystkich wyjeżdżających na urlop Polaków to single. W przeciwieństwie do turystów z dziećmi single nastawieni są głównie na zwiedzanie i zabawę.
Więcej

Komunikaty prasowe: 2015

Więcej Polaków może pojechać na egzotyczne wakacje

2015-10-28

Biura podróży wymieniły już katalogi na te prezentujące oferty do najodleglejszych zakątków świata. Portale turystyczne Wakacje.pl i EasyGo.pl sprawdziły, jakie nowości znalazły się w ofercie egzotycznej i kto dzięki temu najwięcej skorzysta.

więcej

Po co komu wakacje first minute?

2015-10-26

Dlaczego ktoś miałby myśleć o kupowaniu wakacji jesienią, skoro do lata jeszcze daleko? Okazuje się, że powodów jest znacznie więcej niż tylko tęsknota za słońcem, mają też dużo bardziej przyziemny charakter.

więcej

Wakacje po wakacjach - wyjazdy we wrześniu

2015-09-02

Wakacje już prawie się kończą, jednak biura turystyczne wciąż przeżywają oblężenie. Polacy coraz częściej we wrześniu decydują się na urlop. Jakie kierunki najchętniej wybierają? Czemu decydują się na wyjazd w tym właśnie terminie?

więcej

Singiel na wakacjach

2015-07-15

1/4 wszystkich wyjeżdżających na urlop Polaków to single. W przeciwieństwie do turystów z dziećmi single nastawieni są głównie na zwiedzanie i zabawę. Chętnie wybierają też hotele wyłącznie dla dorosłych. Najpopularniejszy kierunek dla osób podróżujących to Egipt i Wyspy Kanaryjskie.

więcej

Oferta touroperatorów coraz bogatsza

2015-07-03

Z raportu Polskiego Związku Organizatorów Turystyki wynika, że w ostatnim tygodniu roku szkolnego liczba klientów w biurach podróży wzrosła o 14 proc. Na podstawie doświadczeń z ubiegłego roku PZOT spodziewa się, że pierwsze tygodnie lipca będą pod tym względem jeszcze lepsze. W tym roku połowa tych, którzy zdecydowali się na wypoczynek zagraniczny latem, wybierze ofertę touroperatorów. Ta jest coraz bogatsza i uwzględnia potrzeby różnych grup klientów: singli, rodzin z dziećmi czy bardziej lub mniej zamożnych.

więcej

Kontakt

Klaudyna Mortka

Rzecznik Prasowy
Adres e-mail:
Tel.: +48 500 056 683

100% bezpieczeństwa

Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń płatności.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.