Enovatis na czele multiagentów

Enovatis SA, spółka, do której należą portale turystyczne Wakacje.pl i EasyGo.pl, ujawniła wyniki za 2014 rok. 26,6 mln zł przychodów ze sprzedaży wycieczek i 105 tys. klientów to wynik, który plasuje spółkę na pozycji największego multiagenta turystycznego w Polsce.
Więcej

Oferta touroperatorów coraz bogatsza

Co biura podróży przygotowały dla turystów w tym sezonie? Kto skorzysta ze zorganizowanych wyjazdów za granicę?
Więcej

Singiel na wakacjach

1/4 wszystkich wyjeżdżających na urlop Polaków to single. W przeciwieństwie do turystów z dziećmi single nastawieni są głównie na zwiedzanie i zabawę.
Więcej

Komunikaty prasowe: 2006

Podróże dla zakochanych - easygo.pl i YES Biżuteria

easygo.pl 2006-10-23

Od dziś zakochani mogą wyjechać w podróże swoich marzeń taniej. Ruszyła promocyjno - handlowa akcja firmy jubilerskiej YES Biżuteria i portalu turystycznego easygo.pl. W każdym z 48 Sklepów Jubilerskich YES na zakochanych klientów czekają specjalne podróżnicze rabaty na 500 tysięcy ofert z portalu easygo.pl.

więcej

Nowe e-światy easygo.pl

easygo.pl 2006-10-05

Wyjazdy dla rodzin z dziećmi, wyjazdy egzotyczne, wypoczynek ekskluzywny, podróże poślubne, wypoczynek w ośrodkach SPA & Wellness, wycieczki objazdowe oraz szeroka oferta sylwestrowa to nowe e-światy w easygo.pl. Najbardziej dynamiczny portal turystyczny w polskim Internecie nowatorsko zmienił układ nawigacji po swoich stronach i uruchomił wyjątkowy sposób prezentacji oferty turystycznej. Od teraz ma być jeszcze ciekawiej, jeszcze łatwiej i jeszcze szybciej. Zgodnie z maksymą firmy Easy & Go.

więcej

Zimę kupujemy już latem

easygo.pl 2006-09-19

Ruszyła sprzedaż zimowej oferty wyjazdowej. Jeszcze w ostatnim tygodniu lata portal turystyczny easygo.pl uruchomił sprzedaż propozycji narciarskich i snowboardowych. W tej chwili w zimowym katalogu portalu znajduje się ponad 200 tyś ofert. Blisko 10 tyś to oferta świąteczna i sylwestrowa. W sezonie zima 2006/2007 na siedmiodniowy aktywny wypoczynek możemy wyjechać już za 150 zł.

więcej

Ubezpieczenia Allianz dla klientów easygo.pl

easygo.pl 2006-07-03

Ubezpieczenie kosztów leczenia, pomocy w podróży, następstw wypadków, bagażu, sprzętu sportowego, anulacji rezerwacji w hotelu czy rezygnacji z wycieczki. To podstawowy pakiet, dodatkowych, indywidualnych ubezpieczeń turystycznych, którym rozpoczęły współpracę TU Allianz i portal turystyczny easygo.pl. Od dziś klienci wyjeżdżający na swoje wakacje za pośrednictwem platformy easygo.pl mogą czuć się jeszcze bezpieczniej. Wystarczy w czasie internetowej rezerwacji swojej wybranej, urlopowej oferty zostać przy komputerze kilka minut dłużej, aby każdy zainteresowany mógł stać się posiadaczem indywidualnej polisy ubezpieczeniowej. A wszystko w prosty, łatwy i przyjazny dla użytkownika sposób. Zgodnie z maksymą portalu ... easy & go!

więcej

Citibank Handlowy razem z easygo.pl

easygo.pl 2006-04-27

Citibank Handlowy i easygo.pl przygotowały specjalną propozycję finansową dla podróżujących internautów. Każdy klient dokonujący rezerwacji i zakupu w portalu turystycznym www.easygo.pl może skorzystać z propozycji i produktów bankowych wspierających wyjazdy wakacyjne. Dzięki współpracy najbardziej dynamicznego portalu turystycznego z nowoczesnym i doświadczonym bankiem o zasięgu ogólnoświatowym powstała unikatowa oferta dla turystów poszukujących usług finansowych w Internecie.

więcej

Kontakt

Klaudyna Mortka

Rzecznik Prasowy
Adres e-mail:
Tel.: +48 500 056 683

100% bezpieczeństwa

Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń płatności.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.