Enovatis na czele multiagentów

Enovatis SA, spółka, do której należą portale turystyczne Wakacje.pl i EasyGo.pl, ujawniła wyniki za 2014 rok. 26,6 mln zł przychodów ze sprzedaży wycieczek i 105 tys. klientów to wynik, który plasuje spółkę na pozycji największego multiagenta turystycznego w Polsce.
Więcej

Oferta touroperatorów coraz bogatsza

Co biura podróży przygotowały dla turystów w tym sezonie? Kto skorzysta ze zorganizowanych wyjazdów za granicę?
Więcej

Singiel na wakacjach

1/4 wszystkich wyjeżdżających na urlop Polaków to single. W przeciwieństwie do turystów z dziećmi single nastawieni są głównie na zwiedzanie i zabawę.
Więcej

Komunikaty prasowe: 2006

Wygraj AYGO z easygo.pl

easygo.pl 2006-04-19

Wygraj AYGO z easygo.pl to nazwa największego letniego konkursu przygotowana dla kupujących wyjazdy turystyczne w polskim Internecie. Każdy wyjeżdżający, który skorzysta z oferty easygo.pl ma szansę wygrać sportową, nowoczesną i dynamiczną toyotę Aygo. Takiej nagrody w polskiej e-turystyce jeszcze nigdy nie było. Konkurs potrwa do końca września 2006 roku. Partnerem akcji i fundatorem nagrody jest Toyota Motor Poland. Patronat medialny nad konkursem objęło Wydawnictwo Pascal.

więcej

easygo.pl uruchamia portal rezerwacji miejsc hotelowych www.easyhotel.pl

easyhotel.pl 2006-04-06

easygo.pl, najbardziej dynamiczny gracz na krajowym rynku turystyki online uruchomia nowy projekt internetowy. www.easyhotel.pl, to w pełni online'owy serwis rezerwacji miejsc hotelowych w Polsce. Inauguracja nowego przedsięwzięcia w sieci jest równoznaczna z powołaniem do życia turystycznej grupy easygo.pl. Jej kierownictwo zamierza integrować w jednej wielokanałowej platformie cały sektor i w niedługim czasie stać numerem jeden polskiej e-turystki. easyhotel.pl już teraz pozwala na tańszą do 55% rezerwację noclegu w ponad 500 hotelach zlokalizowanych w 140 miejscowościach.

więcej

Anna i Piotr Nowakowie latem '2006 roku pojadą na tydzień do Grecji.

easygo.pl 2006-03-27

Podsumowanie sezonu zimowego i analiza przedsprzedaży ofert w promocji first minute portalu turystycznego easygo.plPonad jedna czwarta letniej oferty turystycznej przygotowana dla polskich klientów na lato '2006 już została sprzedana. 31 marca kończy się przedsprzedaż wyjazdów urlopowych w promocji frist minute. Taką informację przekazują swoim agentom polscy organizatorzy wypoczynku. Potwierdzają ją także wyniki sprzedaży portalu turystycznego easygo.pl. Kupujący w Internecie w tym roku najczęściej wybierali 7-dniowe wyjazdy rodzinne do Grecji, Tunezji i Egiptu. Najczęściej byli to państwo Anna i Piotr Nowakowie. W chwili obecnej najwięcej rezerwacji przypadło na czerwiec.

więcej

Centrum prasowe easygo.pl już działa

easygo.pl 2006-02-23

Nowatorskie. Tak jednym słowem określić można internetowe centrum prasowe portalu turystycznego easygo.pl. Najdynamiczniejszy gracz na krajowym rynku turystyki online uruchomił na swojej stronie bogatą aplikację wiedzy o firmie i jej klientach. Nowoczesne narzędzie przygotowano głównie z myślą o szerokich potrzebach przedstawicieli mediów. Wiele ważnych i praktycznych informacji znajdą tu jednak także klienci portalu i partnerzy biznesowi spółki.

więcej

Walentynki z easygo.pl

easygo.pl 2006-02-02

Ponad 4500 ofert wyjazdowych i specjalny konkurs, w którym nagrodą jest weekendowy pobyt dla dwóch osób w luksusowym hotelu SPA w Jastarni. Taką propozycję na Walentynki 2006 przygotował dla swoich klientów portal turystyczny easygo.pl. Konsultanci i doradcy serwisu wybrali dodatkowo sześć super ofert rekomendowanych na miłosny wyjazd we dwoje.

więcej

Kontakt

Klaudyna Mortka

Rzecznik Prasowy
Adres e-mail:
Tel.: +48 500 056 683

100% bezpieczeństwa

Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń płatności.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.