Enovatis na czele multiagentów

Enovatis SA, spółka, do której należą portale turystyczne Wakacje.pl i EasyGo.pl, ujawniła wyniki za 2014 rok. 26,6 mln zł przychodów ze sprzedaży wycieczek i 105 tys. klientów to wynik, który plasuje spółkę na pozycji największego multiagenta turystycznego w Polsce.
Więcej

Oferta touroperatorów coraz bogatsza

Co biura podróży przygotowały dla turystów w tym sezonie? Kto skorzysta ze zorganizowanych wyjazdów za granicę?
Więcej

Singiel na wakacjach

1/4 wszystkich wyjeżdżających na urlop Polaków to single. W przeciwieństwie do turystów z dziećmi single nastawieni są głównie na zwiedzanie i zabawę.
Więcej

Komunikaty prasowe: 2012

Jak wykorzystać matematykę w turystyce

Konferencja Politechnika Gdańska 2012-05-10
Matematyka to nie tylko uczelniane ławy. Dzięki królowej nauk można z powodzeniem rozwinąć skrzydła w różnych obszarach i znaleźć zatrudnienie w wielu ciekawych branżach. Także w turystyce.

26.04 w gmachu głównym Politechniki Gdańskiej odbyła się konferencja pt. „Matematyka w biznesie”, w której udział wziął nasz programista Michał Stańczyk.

W swoim wystąpieniu "Matematycy jako programiści" starał się przekonać studentów, że odpowiednio ukierunkowane wykształcenie matematyczne znacznie ułatwia naukę programowania maszyn cyfrowych i że matematycy są często znakomitymi programistami. Opowiadał także o codziennej pracy programisty w największych w Polsce turystycznych portalach.

„Podobno młodzieży się podobało. Śmiali się, reagowali na komendy. Na koniec zadali dwa pytania! Udało się wcisnąć w 25minut z dokładnością do 20sekund i ani razu nie wspomnieć o Albercie Hoffmanie, choć jego wkład w powstanie informatyki był porównywalny z wkładem Boba Oppenheimera – skomentował wystąpienie Michał.”

Spotkania z młodymi to dla naszej spółki doskonała okazja do wymiany doświadczeń, rozmów i poznania potencjalnych pracowników. Od lat zatrudniamy i wspieramy młodych programistów chcących spróbować swoich sił w naszej firmie. Jesteśmy wdzięczni organizatorom za zaproszenie i z przyjemnością weźmiemy udział w kolejnych takich wydarzeniach.

Pliki do pobrania
PG.jpg
Wydrukuj

Kontakt

Klaudyna Mortka

Rzecznik Prasowy
Adres e-mail:
Tel.: +48 500 056 683

100% bezpieczeństwa

Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń płatności.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.