Enovatis na czele multiagentów

Enovatis SA, spółka, do której należą portale turystyczne Wakacje.pl i EasyGo.pl, ujawniła wyniki za 2014 rok. 26,6 mln zł przychodów ze sprzedaży wycieczek i 105 tys. klientów to wynik, który plasuje spółkę na pozycji największego multiagenta turystycznego w Polsce.
Więcej

Oferta touroperatorów coraz bogatsza

Co biura podróży przygotowały dla turystów w tym sezonie? Kto skorzysta ze zorganizowanych wyjazdów za granicę?
Więcej

Singiel na wakacjach

1/4 wszystkich wyjeżdżających na urlop Polaków to single. W przeciwieństwie do turystów z dziećmi single nastawieni są głównie na zwiedzanie i zabawę.
Więcej

Komunikaty prasowe: 2006

easygo.pl Liderem Gdańskiej Przedsiębiorczości

easygo.pl 2006-11-13
Portal turystyczny easygo.pl wyróżnionym w III edycji Konkursu "Lider Gdańskiej Przedsiębiorczości".

easygo.pl. gdański gracz turystki online zyskał uznanie i wyróżnienie Kapituły Konkursu w kategorii Małych Firm za - jak czytamy w uzasadnieniu - wyjątkowo dynamiczny rozwój.

Organizatorem konkursu był Prezydent Miasta Gdańska i Gmina Gdańsk. Partnerami merytorycznymi Konkursu Pomorski Fundusz Poręczeń Kredytowych oraz Pomorska Izba Rzemieślnicza Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

Pracownicy easygo.pl zajmują się doradztwem, konsultacją i pośrednictwem w sprzedaży zintegrowanych pakietów turystycznych. Firma współpracuje z ponad 60 największymi touroperatorami działającymi na terenie Polski, tworząc bazę ponad 500 000 ofert wyjazdowych dostępnych każdego dnia. easygo.pl. to także w pełni onlinowy serwis, który pozwala na tańszą do 55% rezerwację noclegu w ponad 500 hotelach zlokalizowanych w 140 miejscowościach Polski.

Już po pięciu miesiącach działalności spółka zajęła 3. pozycję na rynku polskiej turystyki online. Od początku swojego istnienia związana jest z Gdańskiem. W chwili obecnej zatrudnia 30 osób i jest w procesie dynamicznej rekrutacji kolejnych 20 pracowników. Na początku nowego roku wprowadza się do swojej nowej, własnej siedziby.

Kilkanaście dni temu, 26 października 2006 roku, strony internetowe easygo.pl zostały wybrane najlepszymi polskimi stronami www, w kategorii turystyka, w ogólnopolskim konkursie "Teraz Internet".

Wydrukuj

Kontakt

Klaudyna Mortka

Rzecznik Prasowy
Adres e-mail:
Tel.: +48 500 056 683

100% bezpieczeństwa

Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń płatności.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.