Enovatis na czele multiagentów

Enovatis SA, spółka, do której należą portale turystyczne Wakacje.pl i EasyGo.pl, ujawniła wyniki za 2014 rok. 26,6 mln zł przychodów ze sprzedaży wycieczek i 105 tys. klientów to wynik, który plasuje spółkę na pozycji największego multiagenta turystycznego w Polsce.
Więcej

Oferta touroperatorów coraz bogatsza

Co biura podróży przygotowały dla turystów w tym sezonie? Kto skorzysta ze zorganizowanych wyjazdów za granicę?
Więcej

Singiel na wakacjach

1/4 wszystkich wyjeżdżających na urlop Polaków to single. W przeciwieństwie do turystów z dziećmi single nastawieni są głównie na zwiedzanie i zabawę.
Więcej

Media o nas: 2006

easygo.pl szuka partnerów

Rzeczpospolita 2006-12-20

Portal sprzedający wycieczki przez lnternet, easygo.pl zamierza nawią­zać współpracę z innymi firmami, które mają swoje strony internetowe.

więcej

Brak śniegu nie obniży cen

Gazeta Prawna 2006-12-20

... Zamiast na narty można też wybrać się pod palmy. Organizatorzy przekonują, że pierwszy kwartał roku to dobry czas na tropiki. - Podział sezonu wypoczynkowego na zimowy i letni zaczyna się zacierać. O tej porze roku warto pojechać na Karaiby, Kubę, do Meksyku, Kenii, Tajlandii czy do Nepalu - mówi Andrzej Glapiak, rzecznik portalu turystycznego easygo.pl

więcej

Polecieć na Boże Narodzenie za jedno euro

Rzeczpospolita 2006-12-11

... Firmy turystyczne przyznają, że z roku na rok jest coraz więcej chęt­nych do spędzenia świąt i sylwestra poza domem. - Liczba propozycji wyjazdów szybko rośnie, ale zawę­ża się grono firm, które się w nich specjalizują - mówi Andrzej Glapiak z easygo.pl, portalu sprzedają­cego wycieczki przez Internet.

więcej

Turystów skusiły ciepłe kraje

Rzeczpospolita 2006-12-01

...O zapewnieniu sobie odpoczyn­ku z dużym wyprzedzeniem myśli coraz więcej osób. - Pierwsi klienci pytali o wyjazdy świąteczne i nowo­roczne we wrześniu -mówi Andrzej Glapiak z portalu turystycznego easygo.pl - Na szczęście touroperatorzy byli na to przygotowani.

więcej

easygo.pl - przedsiębiorczy lider

Wiadomości Turystyczne 2006-12-01

Portal turystyczny easygo.pl otrzymał wyróżnienie w III edycji konkursu Lider Gdańskiej Przedsiębiorczości, zorganizowanego przez prezydenta Gdańska i Gminę Gdańsk.

więcej

Kontakt

Klaudyna Mortka

Rzecznik Prasowy
Adres e-mail:
Tel.: +48 500 056 683

100% bezpieczeństwa

Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń płatności.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.