Enovatis na czele multiagentów

Enovatis SA, spółka, do której należą portale turystyczne Wakacje.pl i EasyGo.pl, ujawniła wyniki za 2014 rok. 26,6 mln zł przychodów ze sprzedaży wycieczek i 105 tys. klientów to wynik, który plasuje spółkę na pozycji największego multiagenta turystycznego w Polsce.
Więcej

Oferta touroperatorów coraz bogatsza

Co biura podróży przygotowały dla turystów w tym sezonie? Kto skorzysta ze zorganizowanych wyjazdów za granicę?
Więcej

Singiel na wakacjach

1/4 wszystkich wyjeżdżających na urlop Polaków to single. W przeciwieństwie do turystów z dziećmi single nastawieni są głównie na zwiedzanie i zabawę.
Więcej

Media o nas: 2007

Nie żałujemy pieniędzy na wyjazdy noworoczne

Rzeczpospolita 2007-12-31

Andrzej Glapiak z Easygo.pl, portalu sprzedającego wyciecz­ki ok. 60 touroperatorów przez Internet zauważa, że wszystkie firmy wyjątkowo pospieszyły się w tym roku z przygotowa­niem oferty zimowej. - Katalogi mieliśmy już w sierpniu, a rok temu był to wrzesień. Wycieczki w okresie świąteczno-noworocznym wyprzedaliśmy prak­tycznie na przełomie września i października - mówi.

więcej

Teraz kupisz wakacje o 30% taniej

Gazeta Prawna 2007-12-10

Do końca grudnia przyszło­roczny letni wyjazd z biu­rem podróży można kupić śred­nio nawet o 30 proc. taniej. Touroperatorzy, a także portale turystyczne już uruchomiły sprzedaż wycieczek z katalogu na 2008 rok. Sprzedaż pod ha­słem wcześniej taniej, czyli tzw. first minutę, stała się tak popu­larna, że wyparła niemal całko­wicie last minutę. - Najlepszą cenę można uzyskać, kupując z dużym wyprzedzeniem. W tym roku praktycznie w ogóle nie mieliśmy wyjazdów last minutę. Po prostu wszystkie wyprzedaliśmy wcze­śniej - mówi Andrzej Glapiak z portalu easygo.pl.

więcej

Agencje turystyczne już oferują letnie wyjazdy wakacyjne

Dziennik PEŚ 2007-11-23

Skłonność Polaków do poszukiwa­nia okazji przy zakupach sprawia, że biura podróży ścigają się o to, które pierwsze ruszy z wakacyjną ofertą. W tym roku wcześniej niż dotąd - już w pierwszej połowie li­stopada - możną było planować let­nie wakacje. - Dwa lata temu pierw­sze propozycje wakacyjne na na­stępny rok sprzedawano w przed­dzień Bożego Narodzenia. Rok temu był to już koniec listopada - mówi Andrzej Glapiak, menedżer ds. PR portalu turystycznego Easygo.pl.

więcej

Polacy już kupują wakacje 2008

Puls Biznesu 2007-11-22

Już w połowie listopada pierw­si touroperatorzy opublikowali katalogi na lato 2008. - Przyszłoroczną ofertą w promocji first minutę sprze­dajemy już od tygodnia i w tym czasie aż 8 proc. wszystkich rezerwacji dotyczy właśnie la­ta. Przewidujemy prawdziwy boom już od drugiego tygodnia grudnia - twierdzi Tomasz Domżalski z easygo.pl.

więcej

Dwie Toyoty za pocztówkę

Wiadomości Turystyczne 2007-11-16

W Wielkim Finale konkur­su organizowanego przez portal rezerwacyjny easygo.pl "Wypisz, wymaluj!" -klienci, którzy wybrali się na wakacje za pośrednictwem serwisu mieli szansę wygrać dwie Toyoty oraz kosmetyki Nivea.

więcej

Kontakt

Klaudyna Mortka

Rzecznik Prasowy
Adres e-mail:
Tel.: +48 500 056 683

100% bezpieczeństwa

Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń płatności.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.