Enovatis na czele multiagentów

Enovatis SA, spółka, do której należą portale turystyczne Wakacje.pl i EasyGo.pl, ujawniła wyniki za 2014 rok. 26,6 mln zł przychodów ze sprzedaży wycieczek i 105 tys. klientów to wynik, który plasuje spółkę na pozycji największego multiagenta turystycznego w Polsce.
Więcej

Oferta touroperatorów coraz bogatsza

Co biura podróży przygotowały dla turystów w tym sezonie? Kto skorzysta ze zorganizowanych wyjazdów za granicę?
Więcej

Singiel na wakacjach

1/4 wszystkich wyjeżdżających na urlop Polaków to single. W przeciwieństwie do turystów z dziećmi single nastawieni są głównie na zwiedzanie i zabawę.
Więcej

Media o nas: 2008

Wartość rynku turystycznego wzrośnie do 4 mld zł

Gazeta Prawna 2008-12-31

O tym, że branża turystycz­na wciąż ma się dobrze, świad­czyć mogą również rezerwowane wycieczki. Wbrew wcze­śniejszym prognozom nie są to wyłącznie najtańsze propozy­cje. Z danych portalu easygo.pl wynika, że w listopadzie naj­częściej rezerwowanymi wy­jazdami były te w cenie 3-4 tyś. oraz powyżej 5 tyś. zł za osobę. Pierwsze wybrało prawie 23 proc. klientów, a drugie 23,46 proc...

więcej

Wpadnij w sieć wakacyjnych ofert

Dziennik PEŚ 2008-12-13

...Ciekawą współ­pracę nawiązał również zna­ny serwis skionline.pl z porta­lem EasyGo.pl. Od teraz użytkownicy skionline mogą korzystać z bogatej oferty wyjazdów narciarskich przy­gotowanych przez EasyGo. Połączenie profesjonalnego serwisu narciarskiego z por­talem turystycznym to zna­komity pomysł, bowiem ofer­ty zostały opracowane z my­ślą o naprawdę wymaga­jących narciarzach. Oferty EasyGo, poza ceną i standar­dowymi informacjami, zawie­rają również prognozy pogo­dy, szczegółowe opisy regio­nów oraz mapki tras narciarskich...

więcej

Wakacje 2009 bez kryzysu? Wybierz ofertę z gwarancją stałej ceny.

Dziennik PEŚ 2008-12-13

Mimo wszechobec­nych informacji o kryzysie gospodar­czym, wakacje 2009 kupio­ne teraz, mogą być równie tanie jak w poprzednich la­tach. Wystarczy wybrać ofertę z gwarancją stałej ceny. Dzięki niej zyskujemy stuprocentową pewność, bez względu na skutki sytuacji na światowych ryn­kach finansowych, wzrosty cen paliw lotniczych, czy osłabienia kursu złotówki, cena naszej wycieczki nie zmieni się.

więcej

Wakacje z komputera

I-BIZ 2008-12-01

... Nikt nie wie, ile obecnie jest warta branża e-turystyki w Polsce. Pytani przez nas przedstawiciele portali wycieczkowych szacują, ze jest to 4--5 proc. wartości sprzedaży touroperatorów, czyli co najmniej 350 mln zł. Trzy największe serwisy wycieczkowe online: Travelplanet.pl, Wakacje.pl i EasyGo.pl, miały w ub.r. łącznie 230 mln zł obrotów. ... Jak mówi Andrzej Glapiak, PR & B2B manager EasyGo.pl, w tym roku obroty jego serwisu wyniosą 50 mln zł, a zysk ponad 600 tys. zł, na­tomiast na przyszły rok firma zakłada podwojenie wyniku - 100 mln zł obro­tu 1,5 mln zysku netto.

więcej

Sprzedaż wycieczek przeniesie się do sieci

Rzeczpospolita 2008-11-29

Biura podróży działające w sieci spodziewają się, że kryzys może oznaczać dla nich wzrost obro­tów. - O tym, że Polacy polubili wybieranie miejsc wypoczynku bez ruszania się z wygodnego fotela, świadczą nasze obroty - wyjaśnia Mateusz Kazieczko, prezes Easygo.pl. - Jeszcze rok i temu osiągnęliśmy 29,3 mln zł przychodów. W tym roku tylko do końca września sprzedali­śmy imprezy za 39,3 mln zł, a ca­ły rok zamkniemy kwotą 50 mln zł. Liczymy, że w przyszłym po­dwoimy tę wartość.

więcej

Kontakt

Klaudyna Mortka

Rzecznik Prasowy
Adres e-mail:
Tel.: +48 500 056 683

100% bezpieczeństwa

Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń płatności.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.