Enovatis na czele multiagentów

Enovatis SA, spółka, do której należą portale turystyczne Wakacje.pl i EasyGo.pl, ujawniła wyniki za 2014 rok. 26,6 mln zł przychodów ze sprzedaży wycieczek i 105 tys. klientów to wynik, który plasuje spółkę na pozycji największego multiagenta turystycznego w Polsce.
Więcej

Oferta touroperatorów coraz bogatsza

Co biura podróży przygotowały dla turystów w tym sezonie? Kto skorzysta ze zorganizowanych wyjazdów za granicę?
Więcej

Singiel na wakacjach

1/4 wszystkich wyjeżdżających na urlop Polaków to single. W przeciwieństwie do turystów z dziećmi single nastawieni są głównie na zwiedzanie i zabawę.
Więcej

Media o nas: 2009

Biura podróży kuszą rabatami do 40 proc.

Dziennik Gazeta Prawna 2009-12-18

Portale turystyczne nakłaniają do wcześniejszej rezerwacji wycieczek na lato 2010. Jak podkreślają, w okresie przedsprzedaży można otrzymać największe rabaty oraz gwarancję niezmienności ceny. To też czas przyznawania darmowych wycieczek fakultatywnych. W tym roku na oferty z sezonu lato 2010 trzeba było poczekać dłużej niż przed rokiem. - W poprzednich latach od początku listopada trwała ich sprzedaż. W tym roku ruszymy z propozycjami na przyszłoroczne lato dopiero od tego weekendu. W bazie mamy blisko milion ofert - mówi Andrzej Glapiak z EasyGo.pl i Wakacje.pl.

więcej

W internecie kryzysu nie widać

Dziennik Gazeta Prawna 2009-12-18

Ten rok wyraźnie potwierdza, że sprzedaż wycieczek przez internet to przyszłościowy segment rynku turystycznego. W czasie gdy biura podróży z powodu szalejącego kryzysu notowały spadek popytu, portale turystyczne cieszyły się z dobrej sprzedaży. - W samym tylko internecie osiągnęliśmy wynik 114 mln zł, dokładnie taki sam jak w zeszłym roku, gdzie nie było widać jeszcze kryzysu. Utrzymanie zeszłorocznego poziomu sprzedaży na tak trudnym rynku oraz w trakcie procesu łączenia obu firm jest dla nas dobrym sygnałem na przyszłość - mówi Michał Pilkiewicz, prezes zarządu EasyGo.pl i Wakacje.pl.

więcej

Egzotyczna wyprawa już za 2,5 tyś. zł od osoby

Dziennik Gazeta Prawna 2009-12-18

W tym roku zimowe wakacje można spędzić w Wietnamie, Kostaryce, na Jamajce. Biura podróży zadbały o nowości, które zachęcą do wypoczynku w tym okresie także osoby niejeżdżące na nartach. To, jak spędzimy zimowy urlop, zależy tylko od naszej wyobraźni oraz posiadanego budżetu. Biura podróży kuszą ogromnym wyborem wyjazdów do krajów egzotycznych. - Wakacje pod palmami można w tym roku podzielić na: ciepły i otwarty przez cały rok Egipt, ciekawą ofertę hiszpańską oraz rosnącą w popularności egzotykę - mówi Andrzej Glapiak z EasyGo.pl i Wakacje.pl. Jak dodaje, w przypadku Egiptu wciąż magnetycznie działa połączenie świetnie zorganizowanego wypoczynku plażowego z nurkowaniem oraz szansą na poznawanie i odkrywanie jednych z najstarszych na świecie kultur i cywilizacji. A wszystko to od 1,5 tyś. zł od osoby za tydzień.

więcej

Bardzo udane wakacje można znaleźć w sieci

Dziennik Gazeta Prawna 2009-12-18

Kupienie wycieczki od dużego pośrednika internetowego daje większą gwarancję, że wszystko będzie w porządku niż w przypadku wielu tradycyjnych biur podróży. Andrzej Glapiak, PR manager portalu turystycznego EasyGo.pl, twierdzi, że o internetowego klienta, trzeba się bardziej starać niż o takiego, który kupuje wycieczkę w tradycyjnym biurze podróży, i to z kilku powodów.

więcej

Kanada w zasięgu ręki

Dziennik Gazeta Prawna 2009-12-11

Z roku na rok przybywa nowych kierunków wśród ofert narciarskich. W zeszłym roku, po tym jak został zniesiony ruch wizowy, zadebiutowała Kanada. W tym roku nowością jest Bułgaria. Można też próbować, ale już na własną rękę, wyjechać do Maroka czy Iranu...To, że oferty wyjazdów do Kanady są też w tym roku, świadczy tylko o tym, że cieszą się zainteresowaniem wśród polskich turystów - uważa Andrzej Glapiak z EasyGo.pl & Wakacje.pl.

więcej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 14  

Kontakt

Klaudyna Mortka

Rzecznik Prasowy
Adres e-mail:
Tel.: +48 500 056 683

100% bezpieczeństwa

Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń płatności.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.