Enovatis na czele multiagentów

Enovatis SA, spółka, do której należą portale turystyczne Wakacje.pl i EasyGo.pl, ujawniła wyniki za 2014 rok. 26,6 mln zł przychodów ze sprzedaży wycieczek i 105 tys. klientów to wynik, który plasuje spółkę na pozycji największego multiagenta turystycznego w Polsce.
Więcej

Oferta touroperatorów coraz bogatsza

Co biura podróży przygotowały dla turystów w tym sezonie? Kto skorzysta ze zorganizowanych wyjazdów za granicę?
Więcej

Singiel na wakacjach

1/4 wszystkich wyjeżdżających na urlop Polaków to single. W przeciwieństwie do turystów z dziećmi single nastawieni są głównie na zwiedzanie i zabawę.
Więcej

Media o nas: 2010

Sylwester bez żadnych granic

Gazeta Wyborcza 2010-12-27

Polacy chcący spędzić sylwestra za granicą wybierają głównie pomiędzy aktywnym wypoczynkiem na nartach, wygrzewaniem się na ciepłych plażach i daleką egzotyką. Na ten cel wydają więcej niż na wyjazdy w lecie. Jak wynika z analiz firmy Enovatis dla portalu Wakacje.pl i Easygo.pl, które wspólnie posiadają aż 53 procent rynku e-turystyki, Polacy w okresie sylwestrowym najczęściej wybierają cieple kraje.

więcej

Sprawdzamy oferty turystyczne

Echoi Miasta Wrocław 2010-12-13

Kupowanie wyjazdu przez internet jest łatwe i wygodne. Warto jednak być ostrożnym. W sieci czeka wiele korzystnych ofert wypoczynku. Podpowiadamy, o czym pamiętać, żeby nie popaść w tarapaty.

więcej

Bezpiecznie w internecie

Polska Dziennik Zachodni 2010-12-11

Portale sprzedają ogromne ilości ofert wyjazdowych wielu organizatorów. Nie ma więc tu mowy o jakimkolwiek interesie naszego sprzedawcy i jego ulubionego organizatora. W portalu szybko i skutecznie sami znajdziemy coś dla siebie, a nasz osobisty konsultant zadba o nasze wymagania. Może nam coś doradzić lub odradzić. - Pamiętajmy, że w portalach zazwyczaj pracują sztaby doświadczonych doradców i konsultantów, którzy za pomocą telefonu i Internetu pomogą nam wybrać i kupić ofertę - tłumaczą specjaliści z Wakacje.pl i EasyGo.pl. - Zakupy odbywają się więc bez wertowania dziesiątek katalogów, bez czekania w kolejce i ciągłego odwiedzania jednego czy drugiego punktu sprzedaży. Nie ufajmy jednak wszystkim bezgranicznie. Pamiętajmy, by wybierać portale z historią i doświadczeniem. Warto np. przejrzeć listę partnerów danego portalu. Jeśli wśród nich są światowe marki turystyczne i wspierające działalność turystyczną w ramach programów partnerskich, można mieć pewność, że to sprawdzony portal.

więcej

Enovatis: jest gorzej, ale lepiej

Puls Biznesu 2010-12-01

Po dziewięciu miesiącach Enovatis, firma, do której należą portale turystyczne Wakacje.pl i Easy-6o.pl, miała przychody o 10 proc. niższe niż przed rokiem. Jednak chwali się, że wypada nieźle w porównaniu z giełdowym Travelplanet (patrz wykres). - Nasz wynik już mógłby być lepszy o co najmniej 20 proc., gdyby nie koszty długofalowych projektów inwestycyjnych, które uruchomiliśmy pod koniec pierwszego półrocza.

więcej

Enovatis wychdzi na plus

Dziennik Gazeta Prawna 2010-11-30

Wczoraj swoje wyniki ogłosiła gdańska spółka Enovatis, właściciel portali EasyGo.pl i Wakacje.pl. Po dziewięciu miesiącach zanotowała 10-proc. spadek przychodów w porównaniu do 2009 roku. Wyniosły one 12,1 min zł. Mimo to zysk netto spółki utrzymał się na plusie i zamknął się kwotą 509 tyś. zł. Tym wynikiem firma pokonała lidera rynku - wrocławską spółkę TravelPlanet.pl. Jej przychody były wyższe niż Enovatisui wyniosły 14,4 min zł, ale spółka zakończyła trzy kwartały stratą netto na poziomie 1,5 mln zł. - Nie ścigamy się w tym roku na wielkość sprzedaży, a raczej na rentowność - komentuje Michał Pilkiewicz, prezes zarządu Enovatis.

więcej

Kontakt

Klaudyna Mortka

Rzecznik Prasowy
Adres e-mail:
Tel.: +48 500 056 683

100% bezpieczeństwa

Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń płatności.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.