Enovatis na czele multiagentów

Enovatis SA, spółka, do której należą portale turystyczne Wakacje.pl i EasyGo.pl, ujawniła wyniki za 2014 rok. 26,6 mln zł przychodów ze sprzedaży wycieczek i 105 tys. klientów to wynik, który plasuje spółkę na pozycji największego multiagenta turystycznego w Polsce.
Więcej

Oferta touroperatorów coraz bogatsza

Co biura podróży przygotowały dla turystów w tym sezonie? Kto skorzysta ze zorganizowanych wyjazdów za granicę?
Więcej

Singiel na wakacjach

1/4 wszystkich wyjeżdżających na urlop Polaków to single. W przeciwieństwie do turystów z dziećmi single nastawieni są głównie na zwiedzanie i zabawę.
Więcej

Media o nas: 2011

Gwiazdka z pięcioma gwiazdkami

Rzeczpospolita 2011-12-16

Gran Canaria, Fuerteventura i Lanzarote stały się znacznie bardziej do¬tępne dla osób o przeciętnych dochodach. Ceny kanaryjskie są w wielu okresach roku porównywalne np. z ofertami w lepszych hotelach w Egipcie, kraju nastawionym na turystykę masową. - To efekt rozsądnej polityki cenowej hiszpańskich hotelarzy w ostatnich dwóch latach oraz uruchomienia nowych połączeń czarterowych na wyspy z kilku miast Polski. Dzięki temu tygodniowy świąteczny pobyt np. w hotelu trzygwiazdkowym na Gran Canarii można znaleźć w naszych portalach nawet za ok. 2 tys. zł. Jednak średnia cena podobnych i dostępnych jeszcze ofert na święta i sylwestra na Grand Canarię i Fuerteventurę przekracza już 3 tyś. zł -wyjaśnia Iwona Sokołowska, dyrektor pionu sprzedaży portali turystycznych Easygo.pl i Wakacje.pl.

więcej

Wydatki na zagraniczne wycieczki wyższe średnio o 600 zł

Rzeczpospolita 2011-12-15

Wzrosły urlopowe wydatki. W biurach podróży coraz lepiej sprzedają się wycieczki droższe, bardziej komfortowe. Według raportu firmy Enovatis, właściciela dwóch największych internetowych portali EasyGo.pl oraz Wakacje.pl, oferujących czarterowe wycieczki samolotowe, w listopadzie średnia wartość rezerwacji wzrosła do 5367 zł z 4753 zł przed rokiem. W dodatku na oferty kosztujące powyżej 5 tyś. zł zdecydowało się aż 43 proc. klientów. To o 11 pkt. proc. więcej niż w tym samym miesiącu ubiegłego roku...

więcej

Przekonać Polaków do wakacji w zimie

Rynek Turystyczny 2011-12-01

Jak wynika z raportu grupy Enovatis, właściciela portali turystycznych Wakacje.pl, EasyGo. pl i Wypoczynek.pl, klienci tych serwisów na wyjazdy turystyczne w okresie Bożego Narodzenia wydali średnio o 1897 zt więcej niż na wakacje w całym sezonie letnim. Na wyjazdy sylwestrowe Polacy wydają jeszcze więcej, bo średnio aż o 2732 zł więcej niż na wycieczki w sezonie letnim...

więcej

Przy wigilijnym stoku

Świat rezydencji, wnętrz i ogrodów 2011-12-01

Narciarze to pozytywna, ale i specyficzna grupa turystyczna, która poszukuje nie tyle nowych elementów poznawczych, co najlepszych stoków, doskonalej infrastruktury pobytowej i szansy na wyjątkowe atrakcje popołudniowe. Dlatego też kultura apres-ski dociera dziś szerokim frontem do każdego kurortu. Oprócz szansy na fantastyczne szusowanie, mamy więc baseny termalne, ośrodkiSPA&Vellnes, ośrodki sportów halowych czy szkoly tańca. Dzięki tym propozycjom w kierunki typowo zimowe ruszają więc nie tylko narciarze — zachęca Iwona Sokołowska, dyrektor pionu sprzedaży w portalach turystycznych Wakacje.pl i EasyGo.pl.

więcej

Kwiatki do kożucha?

Businessman.pl 2011-12-01

... - Takie kierunki nazywamy żartobliwie „kwiatkami do kożucha" lub „ozdobnikami oferty masowej". Większość rezerwacji w ruchu popularnym dokonywana jest w pobliskich, dobrze znanych kierunkach. Nietypowe destynacje pomagają jednak dostrzec, że są też inne możliwości - twierdzi Iwona Sokołowska, dyrektor pionu sprzedaży firmy Enovatis (właściciel portali: wakacje.pl, easygo.pl i wypoczynek.pl). „Inne możliwości" - czyli niewydeptane od lat trasy i kierunki.

więcej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 11  

Kontakt

Klaudyna Mortka

Rzecznik Prasowy
Adres e-mail:
Tel.: +48 500 056 683

100% bezpieczeństwa

Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń płatności.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.