Enovatis na czele multiagentów

Enovatis SA, spółka, do której należą portale turystyczne Wakacje.pl i EasyGo.pl, ujawniła wyniki za 2014 rok. 26,6 mln zł przychodów ze sprzedaży wycieczek i 105 tys. klientów to wynik, który plasuje spółkę na pozycji największego multiagenta turystycznego w Polsce.
Więcej

Oferta touroperatorów coraz bogatsza

Co biura podróży przygotowały dla turystów w tym sezonie? Kto skorzysta ze zorganizowanych wyjazdów za granicę?
Więcej

Singiel na wakacjach

1/4 wszystkich wyjeżdżających na urlop Polaków to single. W przeciwieństwie do turystów z dziećmi single nastawieni są głównie na zwiedzanie i zabawę.
Więcej

Media o nas: 2012

Sylwester: gdzie i za ile

Rzeczpospolita B 2012-12-18

W tym roku duża część klientów postanowiła zaczekać z decyzją na ostatni moment. Nie oznacza to, że wyjeżdżający postanowili na Sylwestrze zaoszczędzić. Częściej sprzedaje się coś luksusowego niż niskokosztowego - przyznaje Iwona Sokołowska, dyrektor sprzedaży Enovatis. Króluję Egipt i Wyspy Kanaryjskie, gdzie blisko, ciepło i wszystko wliczone jest w cenę. Dużym powodzeniem cieszą się również wyjazdy egzotyczne.

więcej

Wyróżnienie dla Dyrektora pionu IT Enovatis w Konkursie CIO Roku

COMPUTERWORLD 2012-12-13

Beata Sosnowska, dyrektor Departamentu IT i Organizacji VB Leasing Polska, zwyciężyła w 10. jubileuszowej edycji Konkursu CIO Roku. Drugie miejsce zajął Andrzej Osuch, dyrektor IT w spółce LUX MED, a trzecią nagrodę otrzymał Marcin Palmer, dyrektor IT na Europę Północną w GKN Driveline. Jury przyznało w tym roku wyróżnienie Przemysławowi Federowiczowi, dyrektorowi Pionu IT w Enovatis.

więcej

Czy przekształcenia wpływają na pozycję organizatora? Sonda.

Wiadomości Turystyczne 2012-12-07

Tak. Oczywiście wpływają. Trzeba jednak sobie zdać sprawę, że biznes, szczególnie turystyczny, prowadzi się poprzez budowanie relacji pomiędzy partnerami i nie można brać pod uwagę wyłącznie warunków podpisywanych umów. My zawsze potrafimy z partnerami rozmawiać po ludzku. Strategiczne zmiany touroperatorów wpływają na jego pozycję, ale może to być zmiana pozytywna lub negatywna. Dlatego przyglądamy się zachodzącym zmianom bardzo uważnie.

więcej

Ranking najlepszych sklepów internetowych

Gazeta Wyborcza 2012-11-27

Znaleźliśmy się wśród laureatów Rankingu sklepów internetowych 2012 Money.pl, Gazety Wyborczej oraz serwisu Wyborcza.biz. W kategorii " Turystyka" ważna była atrakcyjna grafika oraz funkcjonalność strony. Wygrywają serwisy, które oferują rozbudowane i proste w obsłudze wyszukiwarki ofert.

więcej

EasyGo.pl dla narciarzy

TUR-INFO.PL 2012-09-21

Serwis internetowy EasyGo.pl, wprowadził dodatkowe udogodnienia, które pomogą zorganizować nam każdy dzień podczas zimowego szaleństwa. Portal będzie dostarczać dane nt:długości tras wraz ze skalą ich trudności, liczby oraz rodzaje wyciągów, zaśnieżenia, pogody, ceny skipassów, a dzięki obrazom z kamer będziemy mogli bezpłatnie podglądać ok. 190 miejsc, z których korzystają pasjonaci sportów zimowych.

więcej

Kontakt

Klaudyna Mortka

Rzecznik Prasowy
Adres e-mail:
Tel.: +48 500 056 683

100% bezpieczeństwa

Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń płatności.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.