Enovatis na czele multiagentów

Enovatis SA, spółka, do której należą portale turystyczne Wakacje.pl i EasyGo.pl, ujawniła wyniki za 2014 rok. 26,6 mln zł przychodów ze sprzedaży wycieczek i 105 tys. klientów to wynik, który plasuje spółkę na pozycji największego multiagenta turystycznego w Polsce.
Więcej

Oferta touroperatorów coraz bogatsza

Co biura podróży przygotowały dla turystów w tym sezonie? Kto skorzysta ze zorganizowanych wyjazdów za granicę?
Więcej

Singiel na wakacjach

1/4 wszystkich wyjeżdżających na urlop Polaków to single. W przeciwieństwie do turystów z dziećmi single nastawieni są głównie na zwiedzanie i zabawę.
Więcej

Media o nas: 2008

Sieć zakupów

Wprost 2008-11-02

IV ranking sklepów i portali internetowych Wprost i Money.pl (str.4)

więcej

Czy skusimy się na pełną opcję?

Rynek Turystyczny 2008-11-01

Dla wielu gatęzi handlu internet staje się podstawowym kanałem sprzedaży produktów i usług. Podobny trend możemy zaobserwować w branży turystycznej, szczególnie w Europie Zachodniej i USA. Czy w Polsce rezerwacje dokonywane wyłącznie za pomocą sieci spotkają się z akceptacją klientów?

więcej

Portale turystyczne przetrwają nawet kryzys

www.money.pl 2008-10-29

Europejski rynek turystyczny rośnie w tempie 3-3,5 procent rocznie. W Polsce - według różnych szacunków - dynamika przekracza nawet 15 procent. Natomiast wartość sprzedaży ofert turystycznych przez internet rośnie w naszym kraju nawet w tempie 50 procent rocznie... Easygo.pl zapowiada, że przy osiągnięciu w przyszłym roku progu 100 mln zł obrotu ze sprzedaży usług turystycznych (wyłącznie przez internet) uda mu się wypracować zysk netto w wysokości 1,5 mln zł. - W tym roku zakończymy zyskiem na poziomie około 600 tys. zł, wobec 204 tys. zł w 2007 roku - mówi Mateusz Kazieczko, prezes Easygo.pl.

więcej

Rywale depczą Travelplanet.pl po piętach

Puls Biznesu 2008-10-28

Portale turystyczne rosną jak grzyby po deszczu. Niektórym idzie lepiej niż pionierowi: giełdowemu Travetplanet.pl. Travelplanet.pl to najstarszy i największy portal sprzedający wycieczki turystyczne. Dru­gie i trzecie miejsce przypada dwóm firmom z Gdańska: Wakacje.pl i EasyGo.pl. Pierwsza z nich nie podaje wyniku net­to. Chwali się nimi natomiast EasyGo.pl. Nic dziwnego: w tym roku po pierwszym pół­roczu miał 100 tyś. zł zysku, podczas gdy giełdowy Travelplanet.pl 417 tyś. zł straty...

więcej

Easygo.pl i Fly.pl zachęcają branżę turystyczną do otwartości

www.internetstandard.pl 2008-10-27

Bezpośrednim powodem ujawnienia przychodów, zysków i prognoz Easygo.pl jest wola budowania polityki otwartości na rynku turystycznym. - Stawiamy na jawność. Od początku zakładaliśmy, że podzielimy się informacjami i namawialiśmy do tego także konkurencję. - mówi Mateusz Kazieczko, prezes Easygo.pl.

więcej

Kontakt

Klaudyna Mortka

Rzecznik Prasowy
Adres e-mail:
Tel.: +48 500 056 683

100% bezpieczeństwa

Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń płatności.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.