Enovatis na czele multiagentów

Enovatis SA, spółka, do której należą portale turystyczne Wakacje.pl i EasyGo.pl, ujawniła wyniki za 2014 rok. 26,6 mln zł przychodów ze sprzedaży wycieczek i 105 tys. klientów to wynik, który plasuje spółkę na pozycji największego multiagenta turystycznego w Polsce.
Więcej

Oferta touroperatorów coraz bogatsza

Co biura podróży przygotowały dla turystów w tym sezonie? Kto skorzysta ze zorganizowanych wyjazdów za granicę?
Więcej

Singiel na wakacjach

1/4 wszystkich wyjeżdżających na urlop Polaków to single. W przeciwieństwie do turystów z dziećmi single nastawieni są głównie na zwiedzanie i zabawę.
Więcej

Media o nas: 2008

W poszukiwaniu nowych wrażeń

Gazeta Pomorska 2008-07-21

Zagranicznym wakacjom sprzyja mocna złotówka - tańsze są hotele, restauracje, komunikacja, piwo. - Polacy coraz częściej szukają nowych wrażeń, kolorów, smaków i zapachów - mówi Andrzej Glapiak, PR manager serwisu EasyGo.pl - W pierwszym kwartale tego roku, w porównaniu z ubiegłym, zanotowaliśmy aż 70 procentowy wzrost zainteresowania wyjazdami do państw tak egzotycznych jak Chiny, Brazylia, Kenia.

więcej

Easygo.pl kontra malaria

Gazeta Wyborcza 2008-07-19

Na stronach Easygo.pl ruszyła ak­cja edukacyjna dotycząca malarii. - Od kilku lat wyraźnie rośnie zain­teresowanie Polaków egzotyczny­mi podróżami. W pierwszym kwar­tale 2008 r. mieliśmy 70 proc. wie­ce] rezerwacji w porównaniu z ro­kiem ubiegłym - mówi dyrektor działu sprzedaży Iwona Sokołowska.

więcej

Zdrowie w tropikach

Gazeta Wyborcza 2008-07-19

...Wystarczy drink z lodem ze skażonej wody, by złapać np. amebę. Niestety, biura podróży rzadko informują o zagrożeniach, choć mają ustawowy obowiązek. Tylko nie liczne (np. Wakacje.pl, Easygo.pl) zamieściły na stronach internetowych stosowne poradniki. ...

więcej

Urlop z sieci

Echo Miasta 2008-07-14

Mimo obaw, w internecie warto jest kupić wycieczkę - mówi Andrzej Glapiak z portalu easygo.pl. Portale sprzedają ogromne ilości ofert wyjazdowych wielu orga­nizatorów. Nie ma więc tu mowy o partykularnym interesie na­szego sprzedawcy i jego ulubionego organizatora. W portalu szybko i skutecznie sami znajdziemy coś dla siebie, a konsultant zadba o nasze wymagania. Wybieraj portale prezentujące nazwę organizatora wyjazdu. Jeśli od początku wiesz, czyją ofertę prze­glądasz, łatwiej będzie ci ocenić potencjalną jakość planowa­nych wakacji i ewentualną chęć ich zakupu.

więcej

Silny złoty, hulaj dusza

Rzeczpospolita 2008-06-27

Tańsze wakacje za granicą. Początek lata zbiega się z umocnieniem złotego. Polacy wyjeżdżający na urlop do Hiszpanii czy Włoch płacą coraz mniej za wypożyczenie auta, bilety do muzeów, kolację w restauracji ... - Mocny złoty sprawia, że tańsze są dla nas przede wszyst­kim kraje europejskie, zbliżają się cenowo do sporo tańszych niegdyś krajów arabskich. Pola­cy to zauważają i coraz chętniej zostają w Europie - mówi An­drzej Glapiak, PR manager w easygo.pl, portalu pośredni­czącym w sprzedaży ofert ok 60 biur podróży.

więcej

Kontakt

Klaudyna Mortka

Rzecznik Prasowy
Adres e-mail:
Tel.: +48 500 056 683

100% bezpieczeństwa

Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń płatności.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.