Enovatis na czele multiagentów

Enovatis SA, spółka, do której należą portale turystyczne Wakacje.pl i EasyGo.pl, ujawniła wyniki za 2014 rok. 26,6 mln zł przychodów ze sprzedaży wycieczek i 105 tys. klientów to wynik, który plasuje spółkę na pozycji największego multiagenta turystycznego w Polsce.
Więcej

Oferta touroperatorów coraz bogatsza

Co biura podróży przygotowały dla turystów w tym sezonie? Kto skorzysta ze zorganizowanych wyjazdów za granicę?
Więcej

Singiel na wakacjach

1/4 wszystkich wyjeżdżających na urlop Polaków to single. W przeciwieństwie do turystów z dziećmi single nastawieni są głównie na zwiedzanie i zabawę.
Więcej

O firmie:

EasyGo.pl jest jednym z największych portali turystycznych w Polsce. Intuicyjny i łatwy w nawigacji serwis stanowi wielofunkcyjną, interaktywną, informacyjną i sprzedażową platformę usług turystycznych związanych z wypoczynkiem i każdym innym rodzajem podróżowania.

Jesteśmy portalem należącym do spółki Wakacje.pl S.A., największej krajowej e-travel Group. Pracujemy w oparciu o 100 proc. polskiego kapitału.

Konsultanci naszego Contact Center zajmują się kompleksowym doradztwem w sprzedaży zintegrowanych pakietów turystycznych. W zakresie indywidualnej turystyki wyjazdowej współpracujemy z najlepszymi, selektywnie wytypowanymi touroperatorami działającymi na terenie Polski. Stale monitorujemy jakość ilość i różnorodność dostarczanej do nas oferty. Naszym klientom przedstawiamy sprawdzone i starannie wyselekcjonowane propozycje dostępne na polskim rynku. EasyGo.pl tworzy bazę ponad 500 tys. ofert wyjazdowych dostępnych każdego dnia.

Wspieramy klientów indywidualnych w planowaniu i rezerwacji podróży lotniczych liniami ponad 400 przewoźników oraz rezerwacji miejsc hotelowych w 90 tys. obiektów w Polsce i na całym świecie.

Udostępniamy szeroki i wygodny program zakupu bonów turystycznych, które doskonale sprawdzają się we wszelkich działaniach konkursowych, programach motywacyjnych i lojalnościowych.

Wszystkie udostępniane i wykorzystywane przez nas usługi pochodzą z baz sprawdzonych organizatorów, posiadających niezbędne dla prowadzenia działalności turystycznej zezwolenia, gwarancje, polisy i certyfikaty. Mamy doświadczoną kadrę managerską i pracowniczą.

Wysoką jakość naszej pracy i bezpieczeństwo gwarantują m.in. nasi nadzorujący partnerzy: PIT, IATA - w realizacji transakcji: eCard.

Stałym obserwatorem naszej pracy jest świat mediów. Od lat jesteśmy najczęściej cytowanym ekspertem branżowym w prasie, internecie, radiu i telewizji. Nasi klienci powracający z wakacji pozostawili w naszej platformie blisko 30 tys. własnych opinii, które doskonale wspierają wybory kolejnych podróżników.

Dlaczego warto nam zaufać?

 • na pierwszym miejscu zawsze stawiamy Klienta
 • pracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi partnerami turystycznymi, sięgamy po najlepsze oferty i oferujemy najwyższą jakość obsługi
 • tworzymy profesjonalny, kreatywny, doświadczony i kompetentny zespół konsultantów turystycznych, lotniczych i hotelowych
 • nasze Centrum Rezerwacji czynne jest 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu
 • jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA
 • posiadamy bezpieczną i stabilną pozycję finansową Wakacje.pl S.A., największej e-travel Group w Polsce
 • realizujemy bezpieczne operacje finansowe za pomocą przelewów, płatności kartą kredytową i szybkich transferów bankowych gwarantowanych przez eCard
 • katalog ofertowy EasyGo.pl obejmuje: wyjazdy wypoczynkowe, podróże lotnicze, rezerwacje hotelowe, bony turystyczne i organizację imprez dedykowanych/specjalnych
 • jako doświadczeni współtwórcy sukcesu krajowej e-turystyki bezkompromisowo analizujemy i opiniujemy stan krajowej branży turystycznej w comiesięcznych raportach sprzedażowych
 • tworzymy jeden z najbardziej funkcjonalnych, ergonomicznych i intuicyjnych portali turystycznych w polskim Internecie, a nasze rozwiązania inspirują konkurencję do naśladownictwa
 • w celu podniesienia jakości, szybkości, a przede wszystkim komfortu i zadowolenia naszych Klientów pracujemy w oparciu o najwyższe standardy technologiczne i dedykowane systemy sprzedaży CRM

ZPORR i UEInwestycja współfinansowana przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa, w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego.

Kontakt

Klaudyna Mortka

Rzecznik Prasowy
Adres e-mail:
Tel.: +48 500 056 683

100% bezpieczeństwa

Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń płatności.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.